Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ewunia

ewunia

#6473482 Napisano: 15.03.2018 18:58:59 w SZUKAM....
amif napisał(a):

czy przy zamówieniu na crocs.pl mogę użyć przy jednym zamówieniu 2 kody? czy jedno zamówienie + 1 kod ?

Jeden kod = jedno zamówienie
Niestety, kodów nie można łączyć. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6471634 Napisano: 09.03.2018 23:01:19 w Połączenia nieodebrane
0 0

ewunia

#6471581 Napisano: 09.03.2018 19:17:35 w Czy informują/ informowali?
Vegeta/Podravka z wczoraj? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6470976 Napisano: 08.03.2018 10:08:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joasiunia napisał(a):

Mam pytanko o kody na crocsy - czy można je łączyć? emotka

Niestety, nie można. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6466072 Napisano: 21.02.2018 21:58:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie "Aktywna Zima z Orange" po wysłaniu zgłoszenia przychodziły jakieś maile zwrotne? Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6464432 Napisano: 16.02.2018 12:37:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Szczoteczka VisaPure z konkursu "Nivea w Hebe" (DPD) Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6462450 Napisano: 12.02.2018 12:45:13 w Kupię...
Kupię bony do Yasumi (PW) Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6460472 Napisano: 06.02.2018 19:58:39 w Udane wymiany - polecane nicki:)
koala33
Szybko, sprawnie, sympatycznie, polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6460367 Napisano: 06.02.2018 13:58:05 w Paragony na trwające konkursy
Mogę kupić "Mieszko Me&You" w zamian Durex Tesco. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6457659 Napisano: 30.01.2018 11:50:38 w SZUKAM....
sylwika76 napisał(a):

ewunia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

szukam  modelu deskorolki z Hilcony, ma Ktoś może ?

https://pl.hama.c...PT_IN_COOKIE=CONFIRM

ewunia - na 100 % ten model?

...moim zdaniem takemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6457655 Napisano: 30.01.2018 11:47:01 w SZUKAM....
sylwika76 napisał(a):

szukam  modelu deskorolki z Hilcony, ma Ktoś może ?

https://pl.hama.c...PT_IN_COOKIE=CONFIRM Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6457062 Napisano: 28.01.2018 11:57:46 w SZUKAM....
Szukam Pani Marty D. z Gliwic (chodzi o konkurs "Złota jesień - złote nagrody ", proszę o PW) Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6456780 Napisano: 26.01.2018 19:26:21 w Czy informują/ informowali?
agusiamajusia napisał(a):

lager napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

lager napisał(a):

pakowa napisał(a):

Konkurs "Wyjątkowy smak wygranej" Tesco, 18+ ( https://www.e-kon...18.html#.WmjIR67ibIU ) informowali ? czy jest jeszcze jakaś szansa.. emotka

Nie ma co liczyć. Być może faktycznie nagrodzili kilka osób, ale na pewno nie rozdali wszystkich nagród. Pisaliśmy do Adnovej, nic nie odpisywali, dopiero Stock zareagował i prosili ich o wyjaśnienie sprawy, to agencja nabazgrała jakiegoś maila, że wszyscy laureaci zostali powiadomieni, a oni nie mają obowiązku publikować ich nazwisk i tego nie zrobią. Nie chodzi o to, że nas nie docenili, tylko szkoda mi paragonu za 60zł emotka

sponsor powinien zażądać listy zwycięzców i ją zweryfikować 
sprawdzić czy faktycznie rozdali te nagrody

Pewnie i tak by zrobili przy większej liczbie "zażaleń", ale chyba już nikt więcej nie bawił się w wyjaśnianie tego emotka

Pisałąm i ja emotka  bo wysłalam dwa zgłoszenia, i dziwne było dla mnie, że nikt się nie chwalił nawet wygraną wódką emotka  napisałam reklamacje i wysłalm pocztą w tamtym tyg bodajże w środę.

Tam było mało nagród, informowali etapami, 3 stycznia wesoła pisała w wątku informują, że wysyłali maile.
https://www.e-kon...informuja/strona/393 Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6456547 Napisano: 26.01.2018 11:45:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy to 50 zl z Kauflandu w MDW to z loterii? Były smsy?

Nie, to maile z konkursu: Wygraj1 z 50 bonów o wartości 50 zł... Wyświetl w wątku >>

ewunia

#6454935 Napisano: 21.01.2018 16:06:23 w Czy informują/ informowali?
ilona162 napisał(a):

Co z konkursem Burn - mixuj jak Pete Tong? Powinni informować w zeszłym tygodniu.. Organizator fortis

Informowali 11 stycznia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6454843 Napisano: 20.01.2018 21:19:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

Z tego wyniki juz były? BURN... https://www.burnpromocje.pl/
Ktoś wygrał konsole?

Wyniki były 11 stycznia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6452473 Napisano: 14.01.2018 23:30:11 w Udane wymiany - polecane nicki:)
tomasz3
Konkretna osoba, szybko i profesjonalnie. Plecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ewunia

#6452019 Napisano: 12.01.2018 17:02:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

nikos napisał(a):

xpac napisał(a):

ewunia napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

joan napisał(a):

nikos napisał(a):

Po miesiącu odpowiedź od Blue Media ws wakacji z Orange i doładowania 30 zł

regulamin „Wakacje z Orange 4” nie zawiera przyrzeczenia zasilenia konta głównego


Dzięki za zamieszczenie ich odpowiedzi emotka

Aż brak mi słów na skomentowanie zachowania organizatora emotka

dali ciała na całej linii.... emotka

...ale regulamin nie mówi też nic o doładowaniu konta promocyjnego, jest dokładnie tak "Doładowanie telefonu pre - paid kwotą 30 PLN" w poprzednich edycjach było to normalne doładowanie, więc moim zdaniem zostaliśmy wprowadzeni w błąd, ponieważ nie sprecyzowali dokładnie jaki jest to rodzaj doładowania...

Już ja nic nie będę pisał o moim S8 który okazał się J3 - "Blue Sucks" tak się powinna nazywać ta agencja

Wiem, że marne to pocieszenie, ale pomyślsobie, kiedy zamiast J3 dostałbyś doładowanie Orange ... na miesiąc i to na konto promocyjne emotka emotka  

Dostałem na 2 telefony, plus oferowali 200zł w ramach rekompensaty... ładnie im napisałem, że mogą je sobie wsadzić w... kieszeń emotka

violka88 napisał(a):

poszukuję numeru telefonu do konkursu serowara emotka
może być na PV - z góry serdecznie dziękuję emotka
już nieaktualne emotka
dziękuję wszystkim dobrym duszkom za pomoc emotka

Jeżeli ma ktoś ochotę na pisanie reklamacji do Blue Media to proszę gotowca emotka
...miałam sobie darować, ale po dzisiejszych wpisach doszłam do wniosku, że może jednak warto zainterweniować ze względu na przyszłe konkursy, bo jednak fajne nagrody zawsze dawaliemotka

Szanowni Państwo,


w związku z uzyskaniem informacji o przyznaniu mi nagrody piątego stopnia w konkursie „Wakacje z Orange 4” (§ 4 ust. 5 pkt e) Regulaminu konkursu „Wakacje z Orange 4”, https://wakacjezorange.pl/docs/Regulamin_konkursu.pdf, dalej: Regulamin) niniejszym wzywam do wydania mi przyrzeczonej nagrody w terminie 7 dni od otrzymania niniejszej wiadomości poprzez wysłanie odpowiedniego kodu na ten adres e-mail lub bezpośrednie doładowanie numeru XXX XXX XXX.


Procedura opisana w § 4 ust. 6-9 Regulaminu nie dotyczy przyznanej mi nagrody z § 4 ust. 5 pkt e) Regulaminu, a zatem, stosownie do art. 455 k.c., roszczenie o jej wydanie staje się wymagalne niezwłocznie po wezwaniu przez dłużnika i nie jest ograniczone terminami wskazanymi w Regulaminie w stosunku do innych nagród.


Jednocześnie wskazuję, że nie przyjmuję oferowanego mi „doładowania promocyjnego”, gdyż nie stanowi ono nagrody wskazanej w § 4 ust. 5 pk e) Regulaminu, który mówi o doładowaniu telefonu pre-paid kwotą 30 PLN. Oferowane przez Państwa „doładowanie promocyjne” nie pozwala bowiem w szczególności na wykonywanie połączeń i wysyłanie wiadomości do sieci innych niż Orange, a także na wysyłanie tzw. SMS typu premium. Nie stanowi tym samym doładowania opisanego w Regulaminie z następujących przyczyn:
a) „doładowanie kwotą 30 PLN” oznacza zwiększenie stanu konta o trzydzieści złotych polskich - środki pieniężne tego rodzaju można wykorzystywać na wszystkie usługi oferowane przez operatora, podczas gdy „doładowanie” oferowane przez Państwa wiąże się z drastycznymi ograniczeniami,
b) sformułowanie „kwota 30 PLN” wskazuje na wartość określoną w pieniądzu, a nie wirtualnych tokenach operatora, które można wykorzystywać zgodnie z jego wewnętrznymi uregulowaniami,
c) brak sprecyzowania odnoszącego się do specyficznego rozumienia rodzaju doładowania oznacza, że chodzi o znaczenie typowe, powszechne - jest to elementarna reguła semantyki zarówno języka naturalnego, jak i prawnego.


Stosownie do art. 919 k.c. kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać. Żaden przepis nie pozwala przy tym na jednostronne kształtowanie treści tego zobowiązania po powstaniu roszczenia.


Co więcej, zgodnie z art. 65 k.c., oświadczenie woli należy tak tłumaczyć, jak tego wymagają ze względu na okoliczności, w których złożone zostało, zasady współżycia społecznego oraz ustalone zwyczaje. Niezależnie od tego, że w niniejszej sprawie kluczowe jest to, iż słownikowe znaczenie wyrażenia "doładowanie telefonu pre-paid kwotą 30 PLN” jest absolutnie jasne, istotne jest to, że w poprzednich trzech edycjach konkursu oferowane były normalne doładowania. Można więc z całą pewnością stwierdzić, że w tej specyficznej relacji ustalony został konkretny zwyczaj.


W związku z powyższym niniejsze wezwanie jest w pełni uzasadnione. W razie niezastosowania się do niego, pomimo niewielkiej wartości przedmiotu sporu, rozważę zastosowanie dalszych kroków prawnych oraz zwrócę się bezpośrednio do spółki Orange Polska, której relacje z klientami niewątpliwie cierpią z uwagi na Państwa nierzetelność.


Z wyrazami szacunku Wyświetl w wątku >>

ewunia

#6451987 Napisano: 12.01.2018 14:44:02 w Informują
Karlsbad oddzwonił na nieodebrane z Milka Polomarket z numeru 509xxx049 Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

ewunia

#6451969 Napisano: 12.01.2018 13:50:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

joan napisał(a):

nikos napisał(a):

Po miesiącu odpowiedź od Blue Media ws wakacji z Orange i doładowania 30 zł

regulamin „Wakacje z Orange 4” nie zawiera przyrzeczenia zasilenia konta głównego


Dzięki za zamieszczenie ich odpowiedzi emotka

Aż brak mi słów na skomentowanie zachowania organizatora emotka

dali ciała na całej linii.... emotka

...ale regulamin nie mówi też nic o doładowaniu konta promocyjnego, jest dokładnie tak "Doładowanie telefonu pre - paid kwotą 30 PLN" w poprzednich edycjach było to normalne doładowanie, więc moim zdaniem zostaliśmy wprowadzeni w błąd, ponieważ nie sprecyzowali dokładnie jaki jest to rodzaj doładowania... Wyświetl w wątku >>
3 joan, ir, nikos 0