Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bamfarfe22

bamfarfe22

#6116745 Napisano: 20.11.2015 21:20:21 w Biedronka
ivanotta napisał(a):

tyros27 napisał(a):

Zobaczcie co ciekawego znalazłam na konkurs Leonowy na Youtube. 

https://www.youtu.../watch?v=if2fcwVRjX0

pewnie więcej takich perełek było 

akurat ten film kiepściutki moim skromnym zdaniem, prosty, bez polotu, mam nadzieję że nie to naradzali... Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6114315 Napisano: 18.11.2015 13:40:22 w Biedronka
tereniagno napisał(a):

gienek1 napisał(a):

lolka182 napisał(a):

ciekawa jestem czy wygrani z Biedronce wysyłali zgłoszenia w formie sms czy przez stronę? Pochwalcie się emotka
u mnie 0/3 przy wszystkich zgłoszeniach wysłanych przez stronę

Ja wysyłałem przez stronę i wygrałem.

Wysłałam  sms tylko 1 zgłoszenie i wygrałam kartęemotka

To chyba nie miało większego znaczenia, wysłałam jedno zgłoszenie przez stronę i nim wygrałam emotka rymowanką, myślałam że plasowała się na seata a tu tylko, albo aż karta emotka ( patrząc na liczbę zgłoszeń) Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6114160 Napisano: 18.11.2015 12:52:34 w Biedronka
dostałam sms o wygranej karcie emotka g. 12.37 emotka może jeszcze ślą, bo w każdym smsie numer paragonu podany, to pewnie nie są na raz wysyłane emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6113637 Napisano: 17.11.2015 20:42:41 w Biedronka
Mam cichą nadzieję że jednak obdzwonili kilka aut tylko emotka ależ to musi być ekscytujące "wygrał pan/i samochód..." emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6113630 Napisano: 17.11.2015 20:38:42 w Biedronka
dysia napisał(a):

kiedy dzwonili?
gratulacje emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6113519 Napisano: 17.11.2015 19:08:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj - zestawy lajkonik - żabka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6111313 Napisano: 13.11.2015 13:33:04 w Biedronka
norweska20 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tzn. pisze na stronie w kropce że nie biorą udziału te produkty ale myślałem że oni odliczą te produkty najwyżej z puli, a nie że już cały paragon do wyrzucenia, także nie kupujcie czasem nic z tych rzeczy na te paragony co chcecie zgłosić, a co do tyskiego to nie wiem, widocznie jak konklurs jest tylko na piwo nastawione to może może być

a ja już  zgłosiłam paragon na kwotę 200zł i na  paragonie mam alkohol  wódkę za 25 zł....i mam nadzieje że uznają wrazie wygranej paragon...bo ja rozumiem to tak ze alkohol nie wlicza się do kwoty wymaganej ale i tak pozostało mi 175 zł które spełnia wymagania ...a w regulaminie pisze sprzedaż  promocyjna nie obejmuje  alkoholu i wyrobów  tytoniowych ..ale tez nie ma mowy o tym ze dyskwalifikuje paragon ...wydaje mi się że to znowu nadgorliwość konkursowiczów i taka odp. organizatora

Myślałam ze paragon zgłasza się jak już dwie kropki nakleisz, znaczy kupisz emotka oj muszę nadrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6111122 Napisano: 13.11.2015 11:06:15 w Informują
asandraa napisał(a):

Wedel- Wargorr (Dogoń Czekolada)- mail od nich

ale chyba z III etapu, co? Skoro IV skończył się wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6111119 Napisano: 13.11.2015 11:04:16 w Biedronka
krseta napisał(a):

elotta napisał(a):

krseta napisał(a):

niebiansko napisał(a):

witam,
a gra ktoś w nowym konkursie "Z Edenem do raju"? jak Wasz refleks? emotka


przy okazji mam pytanie bo w regulaminie nie widziałem. Eden trzeba zakupić przed graniem? 



to konkurs z 2014 roku.. 

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6111116 Napisano: 13.11.2015 10:57:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
honcia4 napisał(a):

Witam 
Czy może mi ktos podpowiedziec w  sparwie konkursu w   kaufland gdzie do wygrania są pralki 
W Regulaminie pisze  aby zrobic  zakup promocyjny – jednorazowy zakup minimum jednego dowolnie wybranego produktuspośród następujących marek: Persil, E, Silan, Perwoll, Pur, Somat, Bref, Clin
Czy jeśli kupie kostę do klozetu  Bref za 5 zł to  też sie liczy ???
Z góry dzieki za odpowiedz emotka

Dowolny = dowolny (oczywiście spośród wymienionych marek emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6104160 Napisano: 30.10.2015 19:43:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
vazzz napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

ja nigdzie nie widziałam aby ktoś się chwalił mailem od łaciatego dziś emotka

W temacie "Informują" jest wpis.

szukałam w MDW emotka ale coś ogólnie cisza w temacie łaciatym jakaś
dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6104154 Napisano: 30.10.2015 19:39:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja nigdzie nie widziałam aby ktoś się chwalił mailem od łaciatego dziś emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6103293 Napisano: 29.10.2015 19:49:15 w Kaufland konkursy
ita1987 napisał(a):

mmagd napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu "Nagrody Marzeń", bo może ktoś w tek kwestii się dopytywał u Organizatora.
Skoro 1 osoba może wygrać 1 nagrodę,a może wziąć udział w każdym etapie, to jak będą przyznawane te nagrody?
Załóżmy, że praca w I etapie będzie nagrodzona bonem, a w II etapie kolejna  praca będzie nagrodzona wycieczką, to:

A)  uczestnik dostanie lepszą nagrodę
B) skoro zostanie nagrodzony w I etapie to w II etapie będzie automatycznie odrzucony, bo już przecież ma nagrodę??

Jak Wy sądzicie?

Też się nad tym głowiłam... Nic dokładnie na ten temat nie wspominają i wydaje mi się, iż wszystko przyznane będzie w systemie - gorzej dla konkursowicza.

Też mam wrażenie że odpowiedź B emotka skoro wygrać można raz, a przykładowo wygrałeś w etapie pierwszym to raczej w tych kolejnych nie zamienią Ci nagrody, dlatego ja nie szaleję emotka zgłosiłam cosik na siebie, jak zrobiliśmy coś fajniejszego - zgłosiłam to na męża - i tyle, albo wygramy tymi pomysłami, albo wcale, lepszych nie wymyślę emotka tylko dopadła mnie myśl, czy tam na jedno gospodarstwo ewentualnie może przypaść więcej niż jedna nagroda, ktoś wie? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6102940 Napisano: 29.10.2015 12:20:30 w Pomocy!!!!
lolka182 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Ktoś mi podpowie, jak to jest, znajomy ma zablokowane sms premium - znaczy nie wyśle nic konkursowego emotka ale zagrał w konkursie Biedronki o Leonki emotka tam akurat wypełniało się na stronie i teraz oboje się zastanawiamy, czy jeśli wygra ewentualnie, sms dotrze na jego numer bez problemu - czyli taki gdzie premium do wysyłania ma zablokowane? No chyba że będą dzwonić to już co innego.. Podpowie ktoś? Z góry dzięki emotka

wpiszcie w gogle nazwę sieci i blokada sms premium - na pewno wyskoczy info o blokadzie i jak ją odblokować. 
W większości sieci wysyła się smsa odblokowującego, ale żeby były zablokowane trzeba było je pierwsze zablokować więc jak tego nie robił to nie powinno być problemu emotka

Właśnie blokował kiedyś bo go wkurzały te wszystkie wróżki, i inne dziady emotka ogółem nie gra w konkursach no ale na Leonka się skusił emotka
dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6102939 Napisano: 29.10.2015 12:19:07 w Pomocy!!!!
marzenier napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Ktoś mi podpowie, jak to jest, znajomy ma zablokowane sms premium - znaczy nie wyśle nic konkursowego emotka ale zagrał w konkursie Biedronki o Leonki emotka tam akurat wypełniało się na stronie i teraz oboje się zastanawiamy, czy jeśli wygra ewentualnie, sms dotrze na jego numer bez problemu - czyli taki gdzie premium do wysyłania ma zablokowane? No chyba że będą dzwonić to już co innego.. Podpowie ktoś? Z góry dzięki emotka

Będą informować sms,przynajmniej bony.
Z autami to raczej powinni dzwonic; )
Co do blokady,wydaje mi się,ze jak ma zablokowane wychodzące,to i przychodzące tez niestety,bo  to ma chronić przed tym całym spamem sms typu wróżki,horoskopy itp.

Dzięki, tak też myślałam, właśnie żadnych sms wróżbitów i innych nie dostaje. Ok, podpowiem co by lepiek choć na najbliższy miesiąc tę blokadę ściągnął w sieci swojej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6102931 Napisano: 29.10.2015 12:11:44 w Pomocy!!!!
Ktoś mi podpowie, jak to jest, znajomy ma zablokowane sms premium - znaczy nie wyśle nic konkursowego emotka ale zagrał w konkursie Biedronki o Leonki emotka tam akurat wypełniało się na stronie i teraz oboje się zastanawiamy, czy jeśli wygra ewentualnie, sms dotrze na jego numer bez problemu - czyli taki gdzie premium do wysyłania ma zablokowane? No chyba że będą dzwonić to już co innego.. Podpowie ktoś? Z góry dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6102471 Napisano: 28.10.2015 16:31:11 w Czy informują/ informowali?
Reni napisał(a):

Czy Carte z Biedronki już informowało? emotka

widziałam gdzieś ktoś pisał dziś chyba że carte śle smsy emotka czy z biedronki nie wiem na pewno... Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6102463 Napisano: 28.10.2015 16:16:58 w Biedronka
mmagd napisał(a):

jarko44 napisał(a):

Zaczyna się miesięczna epopeja  Dostałem/ Nie Dostałem     emotka

Gorzej.. teraz to będzie niczym  Moda na Sukces . ..

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6102460 Napisano: 28.10.2015 16:15:27 w Biedronka
Ewelajna napisał(a):

Czy z Mocy nagród dostaliście już jakieś przelewy?

tak, dziś pierwsza 50 dotarła szczęśliwie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6100752 Napisano: 25.10.2015 19:23:46 w Biedronka
maa napisał(a):

czy w konkursie Biedronki 20 lat wysyła się numer paragonu z góry czy nr transakcji?

jak najedziesz w miejsce gdzie się go wpisuje z boku pojawi się okienko, gdzie na czerwono będzie zaznaczony ów numer paragonu - tutaj jest to ciąg cyfr po prawej stronie u góry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0