Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bamfarfe22

bamfarfe22

#6309181 Napisano: 09.01.2017 17:03:50 w Informują
@ z Bolsius przed 16. Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6308369 Napisano: 06.01.2017 10:39:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
4 stycznia dostałam sms o nadaniu przesyłki z Poznania, gabaryty XXL, waga 30 kg? Pocztex kurier. Zastanawia mnie co to może być? Bo nic tak dużego ostatnio raczej nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6293684 Napisano: 30.11.2016 20:08:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy kawa za marzenie wysyłała już @ za 3 tydzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6282066 Napisano: 09.11.2016 12:25:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Muszę się tu wpisać koniecznie!!! emotka listopad 10 prawie za pasem a ja niemal nic nie wygrałam w tym miesiącu, same cenzurarele emotka a tu pralki lecą i inne cuda, czemu mnie omijają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6276345 Napisano: 27.10.2016 23:10:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pająk z Pelafenu i u mnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6274561 Napisano: 25.10.2016 09:37:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

monisss napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wiem, moje złudne marzenia nie mają sensu ... Ale do kiedy mają czas z 15 lat Kauflanda wytypować 10 szczęśliwców dla jakże pięknych samochodów Audi A3? emotka

Mają baaaaardzo dużo czasu. Do 30.11

Informacja o wynikach poszczególnych Etapów Konkursu zostanie umieszczona przez Komisję na stronie Konkursu www.kaufland15lat.pl do 30 listopada 2016 r. oraz przesłana w formie wiadomości e-mail do Zwycięzców poszczególnych Etapów.

serio e-mailem? a jak ktoś skasuje myśląc, że to spam ?:P
wygrałeś Audi A3 - kliknij aby potwierdzić swoje dane emotka

Hehe pewnie też wrzuciłabym taką wiadomość do kosza, bo kto by uwierzył? emotka  Dziwnie, że powiadamiają mailowo, a np. St. Versus dzwoni z bonami za 250 zł do 50 osób emotka  Ale co zrobić. Trzeba się pilnować i nie wyrzucać wszystkiego do kosza jak leci.

W ostatnim konkursie o wygranym Disneyland zie też np. powiadamiali e mailem.  Choć tu nagród mniej i droższe... Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6273364 Napisano: 21.10.2016 19:34:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Alpy od Glade  emotka emotka  loteria! Szok. 1/1 dawno zgłoszone emotka Wyświetl w wątku >>

bamfarfe22

#6272633 Napisano: 20.10.2016 14:44:04 w Połączenia nieodebrane
22 315 07 00 godzinę temu ktoś wie co to mogło dzwonić? Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6271954 Napisano: 19.10.2016 14:38:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Głośnik z Jogobelli  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6271835 Napisano: 19.10.2016 12:19:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jogobella - pan w szlafroku o którym była mowa na pierwszym planie a tuż pod nim ewidentnie wklejanka Jogobelli na zdjęcie z pejzażem jesiennym... brak słów tak na sam początek... Wyświetl w wątku >>
1 goarik 0

bamfarfe22

#6270608 Napisano: 17.10.2016 13:25:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Bamfarfe22: On to zdjęcie już posyłał na inne konkursy. Tylko że teraz ma jogurt.
On nie jest doklejony? Bo mam za mały ekran teraz, więc nie widzę dobrze. 

A to jakoś tego zdjęcia nie kojarzę z innego konkursu. Może dlatego nie wiedziałam o co chodzi. Jeśli ktoś się orientuje gdzie to było to jasne że zgłosić trzeba... Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6270589 Napisano: 17.10.2016 13:09:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Bamfarfe22: Takie rzeczy zgłasza się w trakcie, nie po wynikach. 
W opisówkach, jak są prace publikowane, jakoś ludzie sobie bardziej pilnują wszystkiego.
I takie kopie i nadmierne przeróbki (czyli kotlety odgrzewane po raz kolejny) nagród nie mają emotka

Ale że niby co mam zgłosić? Że ktoś wkleil jogobelle? Myślę że komisja to zauważy... czy to że koleś o którym była mowa zmienił przebranie? Bo nie bardzo rozumiem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6270583 Napisano: 17.10.2016 13:02:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

dang21 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

assal napisał(a):

Oglądam sobie zdjęcia Jogobelli i...
https://jogobella.pl/
Czy nie wygląda jedno zbyt znajomo? Tylko że albo herbata, albo puszki...
Zamiast czerwonych spodenek, niebieski szlafroczek emotka
 

czyli forum przestudiował i coś tam sobie "wziął do serca" albo po prostu porcięta czerwona akurat w praniu były emotka  

Jest jakoś inaczej rozkraczony, prawie go nie poznałam emotka

Taki bardziej gościnny w kroku emotka

Podobny. To fakt. A odnośnie tego konkursu, jak to w fotograficznych, patrząc na niektóre zgłoszenia lub nieudolnie wklejone jogobelle to po prostu ręce opadają i nie wiadomo czy śmiać się czy płakać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6270476 Napisano: 17.10.2016 11:03:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ajulitka napisał(a):

Czy ktoś miał zdarzenie, że przy wklepywaniu kodu z mentosa wystąpił błąd a później  ten kod wyskakiwał jak już zarejestrowany? Wbiłam tak przed chwilą trzy kody emotka

Też miałam tak ostatnio i 3 kody poszły w ... Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6270347 Napisano: 16.10.2016 23:36:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

joan napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Jak można NIE CELOWO zgłosić jeden kod na 3 różne osoby?  emotka


Zauważ, że nawet niektórzy ludzie (całkiem spora grupa), którzy siedzą w konkursach od lat absolutnie niczego sobie nie zapisują (w kwestii dokonywanych zgłoszeń). Pomyłki są możliwe, nie doszukiwałabym się tutaj złej woli emotka

O taką pomyłkę Moim zdaniem dość ciężko.  Zgłaszam kod, paragon, cokolwiek, chowam by nie zgubić i szukam w razie ewentualnej wygranej. A nie zgłaszam co 2 tygodnie to samo wieczko z Almette akurat na innego członka rodziny... ale to moja opinia i nikt się z nią zgadzać nie musi.

P.S. skąd można wiedzieć że dany kod jest zgłoszony np na mamę i siostrę jeśli się tego nie zapisuje skoro almette wysyła jedynie numer id zgłoszenia a nie wiadomo na jaki kod ono przypada. Chyba że się mylę, nie chcę mi się teraz grzebać w poczcie... Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6270346 Napisano: 16.10.2016 23:34:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Jak można NIE CELOWO zgłosić jeden kod na 3 różne osoby?  emotka


Zauważ, że nawet niektórzy ludzie (całkiem spora grupa), którzy siedzą w konkursach od lat absolutnie niczego sobie nie zapisują (w kwestii dokonywanych zgłoszeń). Pomyłki są możliwe, nie doszukiwałabym się tutaj złej woli emotka

O taką pomyłkę Moim zdaniem dość ciężko.  Zgłaszam kod, paragon, cokolwiek, chowam by nie zgubić i szukam w razie ewentualnej wygranej. A nie zgłaszam co 2 tygodnie to samo wieczko z Almette akurat na innego członka rodziny... ale to moja opinia i nikt się z nią zgadzać nie musi. Wyświetl w wątku >>
1 montezuma 0

bamfarfe22

#6270331 Napisano: 16.10.2016 22:56:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shell napisał(a):

shell napisał(a):

Dziś po 14. dostałam maila od Almette żeby wysłać im papiery - wiecie, weryfikacja albo wykluczenie z gry. emotka
Czy ja mam to wysłać listownie???
Bo nie napisali w mailu...

Osz...! Do jasnej cholewy!
Rzeczywiście ten sam kod zgłosiłam i na mamę i na siostrę! emotka
Tylko, że w odstępie 2 tygodniowym.
Ale gapa ze mnie! To nie było celowe!
Co robić??? emotka

EDIT:
Napisali:
"Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii, WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem oraz
numeru ID zgłoszenia. Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem
Zgłoszenia z Loterii."

Czyli to jest wykluczenie tylko tego jednego losu czy w ogóle tej osoby z gry i wszystkie zgłoszenia idą się...%#^#^# ???

EDIT2:
Chyba tam zadzwonię... emotka

Jak można NIE CELOWO zgłosić jeden kod na 3 różne osoby? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6268669 Napisano: 12.10.2016 23:45:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
newlevel napisał(a):

banka-manka napisał(a):

bluegirl napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

assal napisał(a):

Siedzę w poczekalni u dentysty, przeglądam gazety, w tym nowy numer "Cztery Kąty", a tam wyniki konkursu fotograficznego.
Czuję, że co niektórzy niepotrzebnie czas tracili.
Niech mi ktoś powie, na czym polega fenomen panny na drabinie?  emotka
Widzę ją co konkurs ostatnio  emotka
W gazecie kilka zdjęć, reszta ma być na stronie. Jak ktoś wysłał coś fajnego, lepiej niech nie zerka i się nie denerwuje  emotka

Niestety widziałam dziś w kiosku. Chyba faktycznie zbyt fajne zdjęcie wysyłałam  emotka  sorry ale rozumiem w konkursach dla dzieci rysowanie kredą po asfalcie ale żeby cztery kąty dało za to 1 miejsce? Gdyby jeszcze całość miała świetne kolory czy cuś  emotka  reszta też mnie jakoś nie urzekła a mówię tylko o forach w gazecie zamieszczonych. Aż jestem ciekawa co wygra/wygrało w Dom&Wnetrze bo nie wiem czy wyniki były a dałam tam na prawdę myślę oryginalną i fajną fotkę. 

Chyba nie chcę się denerwować. Zgłosiłam swoje foto i tu i tu. Powiem szczerze że liczyłam że się uda.
Dom i Wnętrze nikt się na forum nie chwalił, ake też już pewnie  pozamiatane

Dom i Wnętrze wg regulaminu 18.10 wyniki w gazecie - domyślam się, że wychodzi wtedy nowy numer.
Tylko jak widać po wynikach na stronie Czterech Kątów - zwycięzców informują wcześniej, skoro obok nazwiska jest miejscowość, a przy zgłoszeniu na insta, czy mejlowo takich danych się nie podawało (nie wiem jak w formularzu).
http://ladnydom.p...-czterech-katow.html

Wyniki z Dom&Wnętrze dostałam parę dni temu. Wpadło drugie miejsce emotka . Nie mam pojęcia co pierwsze, ponoć będą wszystkie prace opublikowane w gazecie 18stego emotka

emotka  a wydawało mi się że dałam na prawdę świetne zdjęcie emotka  jak obejrzę wyniki w gazecie i znów się zawiode to wrzucę na forum swoje, ot tak co by usłyszeć wasze zdanie... Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6268506 Napisano: 12.10.2016 18:40:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
assal napisał(a):

Siedzę w poczekalni u dentysty, przeglądam gazety, w tym nowy numer "Cztery Kąty", a tam wyniki konkursu fotograficznego.
Czuję, że co niektórzy niepotrzebnie czas tracili.
Niech mi ktoś powie, na czym polega fenomen panny na drabinie?  emotka
Widzę ją co konkurs ostatnio  emotka
W gazecie kilka zdjęć, reszta ma być na stronie. Jak ktoś wysłał coś fajnego, lepiej niech nie zerka i się nie denerwuje  emotka

Niestety widziałam dziś w kiosku. Chyba faktycznie zbyt fajne zdjęcie wysyłałam emotka  sorry ale rozumiem w konkursach dla dzieci rysowanie kredą po asfalcie ale żeby cztery kąty dało za to 1 miejsce? Gdyby jeszcze całość miała świetne kolory czy cuś emotka  reszta też mnie jakoś nie urzekła a mówię tylko o forach w gazecie zamieszczonych. Aż jestem ciekawa co wygra/wygrało w Dom&Wnetrze bo nie wiem czy wyniki były a dałam tam na prawdę myślę oryginalną i fajną fotkę.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6268165 Napisano: 12.10.2016 11:23:54 w Czy informują/ informowali?
Czy Dom&Wnetrze informowali z urodzinowego?  Wyświetl w wątku >>
0 0