Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bamfarfe22

bamfarfe22

#6268026 Napisano: 12.10.2016 06:53:32 w SZUKAM....
ariruana napisał(a):

czy wysyłali już maile o wygranej z ciufci z konkursu play-doh twój wymarzony uśmiech?

Tak, w ubiegłym tygodniu  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6267775 Napisano: 11.10.2016 17:04:47 w Biedronka
kaskaderka1 napisał(a):

Dziewczyny z jakiego nr. dzwonią z Coca-Coli ?
Mam kilka nieodebranych połączeń.

Coca cola wysyła sms Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6267488 Napisano: 11.10.2016 11:02:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

Mogliby dziś wrzucić wyniki z piątego dnia i tygodniowe Lay's emotka  mój mężczyzna męczy mnie o to PS4  emotka

Na facebookowym profilu pisali, że w środę, ale jestem za

w regulaminie jest, że do 3 dni roboczych info, więc może być nawet dziś emotka w Footballowej promocji też czasem wrzucali wcześniej...

Napisali, że będą w środę, (nie do środy) ale kto wie, może nie mają aż tylu zgłoszeń i będą wcześniej emotka
Ja tam i tak nie liczę na wygraną, (no może troszeczkę) bo w ostatniej edycji mi nie poszło, więc czy dziś, czy jutro, wszystko mi jedno emotka

Ci z FB piszą jedynie, jak jest w regulaminie...Oni nie są z Avanti emotka

A o tym nie pomyślałam. emotka  To pozostaje nam czekać i trzymać kciuki emotka

Zostały im jeszcze 3 dni z pierwszego tygodnia jeśli chodzi o nagrody dzienne, więc raczej dziś tygodniowych nie będzie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6267381 Napisano: 11.10.2016 06:46:13 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

bruce napisał(a):

teodozja napisał(a):

Szukam kogoś kto ma sprawdzony przepis na smaczny  sernik bez udziwnień i zechce się ze mną nim podzielić emotka Jeśli tak to poproszę o priv albo o udostepnienie przepisu w topie o przepisach kulinarych.

Jeżeli może być bez pieczenia, wysłałam Ci na PW. emotka

I ja poproszę na PW... Pieczenie mi nie wychodzi, a Mój uwiebia serniczek...  emotka

Też chętnie przygarne taki przepis emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6266711 Napisano: 10.10.2016 10:43:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jak myślicie jeśli w lays ktoś wygrał piłkę w 4 dniu a ma takie samo nazwisko jak ja to jest szansa? Bo grałam dopiero 5 i 6 dnia emotka  jak to było ostatnio? Wygrywaly takie same nazwiska? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6265474 Napisano: 06.10.2016 23:36:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Teraz dostałąm takie info od almette, nic tam nie wygrałam jak do tej pory: Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii oraz WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem.
Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem Zgłoszenia z Loterii.
Dotyczy Kodu nr .....

Jak ma to odesłać? mailem, listem, nie ma o tym wzmianki emotka

też dostałam,odesłałam pocztą a dzisiaj dostałam telefon żeby podać nr ID tego kodu  z wieczka -tylko nie wiem,który to kod, bo wysyłam kilka zgłoszeń

a gdzieś jest zapisane że trzeba zapisywać sobie ID zgłoszenia?

ID zgłoszenia przychodzi na email tylko w sumie chyba nie napisane tam jest którego kodu dotyczy Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6264806 Napisano: 05.10.2016 21:33:39 w PLAGIATY
mczarna napisał(a):

Mysia napisał(a):

kreatia napisał(a):

Jkk to jest, że na fejsie nie ma burzy? Nikt nic nie napisał? Aż nie chce mi się wierzyć... Masakra z tą agencją

Był post na FB Lidla ale dużo nowych postów się pojawiło i gdzieś tam w tyle został. Były tez komentarze pod notatkami Lidla.

Był,był i chyba nie ma albo ślepa jestem ale w moich powiadomieniach o nowych komentarzach wszystko zniknęło. W każdym razie to jakiś śpiech na sali, żenada nad żenadą i cyrk z tą odpowiedzią. Tłumaczą się prawie jak kiedyś ten energetyk z wyjazdem do Paryża.

To prawda, był post gdzie ktoś wrzucił film z YouTube z tym zdjęciem co wygrało.  Ale postu już nie ma... żenada  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

bamfarfe22

#6264581 Napisano: 05.10.2016 13:46:04 w PLAGIATY
Ta cała agencja od Soraya doprowadzi mnie do wylewu emotka emotka  od pewnej dobrej duszyczki dostałam regulamin. A w nim jasno i wyraźnie napisane że jednym z warunków udziału w konkursie należy " wykonać zadanie konkursowe polegające na wykonaniu kreatywnego, oryginalnego i ciekawego zdjęcia (...) z kosmetyki em do opalania SORAYA (...)" Tak więc ktoś kto odpowiada na tę reklamację bladego pojęcia nie ma o regulaminie i o tym co sami w nim napisali. Zgłoszenie łamie ten punkt pod dwoma względami. Tak więc powinno zostać wykluczone! emotka  jak ktoś chce regulamin aby podeprzec reklamację paragrafami z regulaminem to proszę o email na priv  Wyświetl w wątku >>

bamfarfe22

#6263827 Napisano: 04.10.2016 12:57:30 w PLAGIATY
Czy ktoś z tu obecnych zgłosił sprawę organizatorowi konkursu Soraya w Lidlu, jeśli chodzi o fotkę ( PLAGIAT) nagrodzona skuterem lub inne podróbki? A może ktoś dzwonił do agencji i czegoś się dowiedział? Może być info priv bo sama chce reklamację tam złożyć ale bladego pojęcia o tym nie mam... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6262734 Napisano: 01.10.2016 22:18:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jak tylko wrócę do domu (bo za granicą jestem) to na pewno zgłoszę reklamację. Denerwuje mnie nieuczciwe zachowanie. Wklejanie produktów na zdjęciach to masakra która gotuje mi krew w żyłach.  Jakby jeszcze wygrał kosmetyki to może przemilczalabym to ale skuter emotka  no masakra. I niesprawiedliwość jak zwykle w stosunku do uczciwych grających którzy specjalnie na konkurs pojechali gdzieś czy wymyślili coś fajnego na miejscu i fotkę zrobili... Wyświetl w wątku >>

bamfarfe22

#6262657 Napisano: 01.10.2016 17:23:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
Hamiltonian napisał(a):

mattadore napisał(a):

Soraya skuter pierwsze miejsce to nie jest zwykła wklejka na zdjęciu z neta???


Jest emotka   Ale zastanawiam się czy zgłosić, bo drugie miejsce jest bez polotu. Takie sobie po prostu zdjęcie - ładne, ale pomysłu tam, według mnie, żadnego.  Pierwsze miejsce ma chociaż pewną dwuznaczność, można zrozumieć to na dwa sposoby.
Trzecie miejsce - wiadomo, powtórka z rozrywki.
Czwarte miejsce - to samo co drugie - tylko nudniejsze. Najzwyklejsze zdjęcie bez pomysłu.
Piąte miejsce - to samo co trzecie, powtórka powtórki z rozrywki

itd.

Ja bym zgłosiła. Nie podoba mi sie pierwsze miejsce. Napis w paincie, fotka moze skądś i w ogole. Soraya raczej z wakacjami zwiazane fotki powinny wygrac, bardziej sloneczne itp. Moje zdanie to oczywiście.  Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

bamfarfe22

#6261369 Napisano: 29.09.2016 00:05:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

marzanna napisał(a):

magnus napisał(a):

dorcia napisał(a):

magnus napisał(a):

dorcia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Mam dziwny problem... Mam telefony dual sim i wiadomość o wygranym tablecie z JET (3-częściową) dostałem w taki sposób, że 1 sms jest na sim1, a dwa pozostałe na sim2. Przecież to chyba niemożliwe... emotka  

Ja mam za to 1/3 i 3/3
Co było w 2/3? O oświadczeniach pisali tam??

2 część - dane adresowe

dzięki

Dane adresowe i oświadczenie z ich strony

Zarówno w SMSie, jak i w regulaminie jest napisane, że zwycięzcy muszą odesłać 2 oświadczenia. Z tym że to drugie to poświadczenie odbioru nagrody, więc raczej przedwczesne.... Co robicie? Odsyłacie oba?

Jak Ty sobie wyobrażasz odesłać protokół odbioru nagrody skoro złotego co rozumiem nagrody jeszcze nie widziałaś na oczy? Protokoły na ogół wypełnia się przy kurierze, chyba że proszą o odesłanie poczta po otrzymaniu przesyłki 

ja tam wysłałem od razu dwa wypełnione, najwyżej poproszą o wysłanie jeszcze raz jakby coś nie pasowało ...

Nie orientuje się co prawda o jaki konkurs chodzi ale to tak jakby podpisać że się coś ma a jednocześnie się tego nie otrzymało.  Jakby ktoś chciał coś na tym ugrać to przecież protokół że odebraliscie już ma Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6261364 Napisano: 28.09.2016 23:56:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

magnus napisał(a):

dorcia napisał(a):

magnus napisał(a):

dorcia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Mam dziwny problem... Mam telefony dual sim i wiadomość o wygranym tablecie z JET (3-częściową) dostałem w taki sposób, że 1 sms jest na sim1, a dwa pozostałe na sim2. Przecież to chyba niemożliwe... emotka  

Ja mam za to 1/3 i 3/3
Co było w 2/3? O oświadczeniach pisali tam??

2 część - dane adresowe

dzięki

Dane adresowe i oświadczenie z ich strony

Zarówno w SMSie, jak i w regulaminie jest napisane, że zwycięzcy muszą odesłać 2 oświadczenia. Z tym że to drugie to poświadczenie odbioru nagrody, więc raczej przedwczesne.... Co robicie? Odsyłacie oba?

Jak Ty sobie wyobrażasz odesłać protokół odbioru nagrody skoro złotego co rozumiem nagrody jeszcze nie widziałaś na oczy? Protokoły na ogół wypełnia się przy kurierze, chyba że proszą o odesłanie poczta po otrzymaniu przesyłki  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6259701 Napisano: 25.09.2016 22:40:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
magalan83 napisał(a):

rkvi napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy jest ktoś, kto nie wygrał w konkursie Soaraya najlepsza pod słońcem? Mam wrażenie, że tam nagradzali każde zgłoszenie, a nagród nie było aż tak wiele, chyba ok 200? Wysłałam tam naprawdę marne zdjęcia i jestem zdziwiona, że to nagrodzili o.O Jedyne wytłumaczenie, to że im zgłoszeń brakowało emotka

Moje dwa zgloszenia nie wygraly nic, jedno mms, drugie mail  emotka

Może jeszcze dziś powiadomią trzecią turę emotka

Ciekawi mnie kiedy dowiemy się co wygralismy  emotka

Gdzieś na Facebooku pisali chyba że 28.09 pojawi się lista na ich stronie ale czy wcześniej dadzą znać zwycięzcom tego nie wie nikt... Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

bamfarfe22

#6259319 Napisano: 23.09.2016 23:39:23 w Zabawa ostatnia litera
Ambona - Armagedon Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6258751 Napisano: 23.09.2016 10:20:52 w Pomocy!!!!
Powiedzcie proszę czy działa Wam poczta na onecie na laptopie? u mnie od dwóch dni nie i nie wiem czemu, wyskakują jakieś dziwne komunikaty emotka  i tyle, na żadnej przeglądarce... W telefonie i na tablecie działa bez zarzutów  emotka  POMOCY! Czemu tak się dzieje? Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6258368 Napisano: 22.09.2016 15:00:51 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Dziękuję i polecam edith - szybko i miło.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6257752 Napisano: 21.09.2016 15:15:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alamak napisał(a):

Mysia napisał(a):

alamak napisał(a):

Ma ktoś może regulamin do Soraya? Albo może ktoś pamięta czy balsam do opalania dla dzieci też brał udział?

Z tego co kojarze to tez brał udzial

Mnie się też coś tak kojarzy, ale pewna nie jestem. Wolałabym zobaczyć czarno na białym w regulaminie emotka

Balsam dla dzieci brał udział na pewno bo sama taki kupowałam i taki też paragon im wysłałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6257621 Napisano: 21.09.2016 13:23:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
bezaczek7 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy jest ktoś, kto nie wygrał w konkursie Soaraya najlepsza pod słońcem? Mam wrażenie, że tam nagradzali każde zgłoszenie, a nagród nie było aż tak wiele, chyba ok 200? Wysłałam tam naprawdę marne zdjęcia i jestem zdziwiona, że to nagrodzili o.O Jedyne wytłumaczenie, to że im zgłoszeń brakowało emotka

Moje dwa zgloszenia nie wygraly nic, jedno mms, drugie mail  emotka

Podejrzewam że będzie rezerwa, choć moje zgłoszenia wygrały, ale pojawiały się już komentarze o zagubionych, wyrzucony paragonach i o prosbach na priv też ktoś chyba pisał emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bamfarfe22

#6257438 Napisano: 21.09.2016 09:40:57 w SZUKAM....
Na prawdę nikt nie ma gdzieś zapisanego regulaminu Soraya z Lidla? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0