Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika buka

buka

#6155954 Napisano: 05.02.2016 13:45:46 w Dziś cieszę się z.....
Wy to potraficie odebrać radość....  Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6155566 Napisano: 05.02.2016 08:51:02 w Dziś cieszę się z.....
Asante masz racje Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6154161 Napisano: 03.02.2016 09:11:28 w Dziś cieszę się z.....
tomniewkurza napisał(a):

violetta napisał(a):

Dziś cieszę się z okazji przyjęcia przez rząd programu 500+

Taaa... a mnie ciekawi, czy ktokolwiek potrafi dać gwarancje, że po zmianach rządów program nie wypadnie. Dla mnie to bardzo niepewny interes. Dziś jest kasa (a właściwie tylko POMYSŁ na tę kasę), a za kilka lat zostaną już tylko same dzieci emotka bo jakiś rząd zdecyduje, że państwa jednak na to nie stać.


Myslisz że duży odsetek społeczeństwa "dorobi" sobie dzieci dla tych 500 zł?  

Ja się tam ciesze z tych 500 mimo że dostane je przez.... kilka dosłownie miesięcy , opłace nimi naukę gry na fortepianie dla dziecka które dotychczas było tylko w sferze finansowych marzeń i nie do wygrania w konkursie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6152532 Napisano: 30.01.2016 13:21:39 w SZUKAM....
dolly ale ja odpowiedziałam na twoje pytanie emotka  tylko Ty przeczytałaś wybiórczo emotka   odstawić można zawsze. Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6152466 Napisano: 30.01.2016 07:03:01 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

Pytanie za 100punktow: jak w chwili obecnej lekarze twierdza: mozna u dziecka przerwac antybiotyk po jednej dawce, czy nie mozna?
Oczywiscie w przypadku podejrzenia mylnej diagnozy, o prawidlowej nie rozmawiamy emotka

Antybiotyk zawsze można odstawić, w każdej chwili, nawet przy prawidłowej diagnozie (jeśli są działania niepożądane) . Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6144896 Napisano: 14.01.2016 12:30:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gienek1 napisał(a):

Ktoś brał udział w Actimelu wygraj co 20 minut? Kiedy najlepiej zarejestrować kod?

Najlepiej co 20 min  Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6139923 Napisano: 03.01.2016 14:50:06 w SZUKAM....
zarania napisał(a):

Szukam informacji, dlaczego Dobry Dinozaur to smutna bajka? Czy nadaje się do oglądania z przedszkolakiem?


Sama bajka jest świetnie zrobiona, trzyma akcję, czas szybko płynie. Mi się podobała . Ale to bajka typu dramat, jest mało zabawna, dość smutna historia z dobrym zakończeniem. Mój syn po bajce był przepełniony pytaniami typu : a co to będzie jak tata albo ty umrzecie? Czy jak bym został sam to kto by mnie przygarnął? I wiele innych , bajka dała mu mocno do myślenia. Gdy zapytałam czy obejrzał by jeszcze raz odpowiedział że tak. 

Jeśli szukacie dużo śmiechu to trzeba poszukać innej alternatywy. 

edit: kino było pełne dzieci (mikołajki) żadne dziecko nie płakało. Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6139746 Napisano: 02.01.2016 17:23:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Mam pytanie a co daje dodanie 2 konkursów jakie tematy czy to coś ważne będę widział i czy jak raz dodam to już póxniej nie musze? Bo nie wiem nawet gdzie i jka szukac tych konkursów.


Gdy dodasz dwa konkursy, ujrzysz... przyszłość. Bez kitu. Możesz wtedy obstawić numery totka, które na bank zostaną wylosowane. Ale uważaj! My również znamy te numery, więc Twoja wygrana nie będzie duża.

Konkursy możesz znaleźć w bazie. Jednak tych z bazy nie możesz do bazy dodać. Takie błędne koło. Nie uda Ci się opuścić tego ronda.


Ale może jak dobrze poszukasz to chociaż znajdziesz żonę.. lub znicz. Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6139366 Napisano: 31.12.2015 15:57:39 w Wkurza mnie...
bzowapani napisał(a):

Otwierasz link do strony i...w pysk.
"Z rodziną dobrze wychodzi się jedynie na zdjęciach".


buncia88
Może to zabrzmi banalnie ale teraz jesteś zła i rozgoryczona i nie liczę na taryfę ulgową.. Jednak chciałam się wypowiedzieć . Czasem robot czy inne dobro materialne nie jest potrzebne, czasem nie zapłacony rachunek za prąd czy za gaz spędza sen z powiek, może ma swoje kłopoty o których nie chce rozpowiadać na prawo i lewo , może spróbuj zrozumieć. Czy dla Ciebie to tak istotne co zrobi z prezentem?  Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6136634 Napisano: 23.12.2015 19:09:18 w SZUKAM....
ilonaxx5 napisał(a):

szukam wyników tego konkursu może ktoś coś wie  https://cheestrings.net/pl/kickerfun/

Dowiedziałam się , że dziś były maile  Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6130490 Napisano: 12.12.2015 16:00:31 w Wkurza mnie...
tomniewkurza wściekłeś sie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6100720 Napisano: 25.10.2015 18:23:00 w Pomocy!!!!
wyczyść ciastka mama powinno pomóc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6099223 Napisano: 22.10.2015 17:22:25 w Biedronka
maryam napisał(a):

Nie no xpac odpowiedziała ci że jesli chcesz wysłać pocztą to także musisz wypełnić formularz i Ich o tym powiadomić emotka

ok, dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6094029 Napisano: 14.10.2015 21:45:42 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

ale po cóż tak wyczekiwać? wrzucą, to wrzucą, odliczanie wiele w wynikach nie zmieni  :)

mnie wkurzają niektóre wpisy w mdw, takie jak: nagroda dyrektora czy też narodzenie dziecięcia. takie rzeczy, jak ktoś chce, niech wpisuje w innych wątkach, chociażby w "dziś cieszę się z..", a nie tam, gdzie ludzie szukają konkretnych informacji. jeszcze później zdziwienie, że ktoś się pyta, z jakiego to konkursu..

Ale chciala bys by z twoich osobistych sukcesow ktos sie cieszyl po za toba? Na pewno.... Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6093901 Napisano: 14.10.2015 17:51:54 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że moja siostra oblała egzamin notarialny,a ja na wieść o tym, zamiast ją pocieszać,że wszystko będzie dobrze,bo zda w przyszłym roku, z tego żalu i niemocy nad jej porażką, całkowicie się rozkleiłam i zaczęłam autentycznie ryczeć zamiast niej i to ona musiała mnie uspakajać emotka Nadomiar złego dziś dowiedziałam się,że trafiła ona do szpitala, gdyż ma naczyniaka jamistego w rdzeniu kręgowym.Lekarze w Polsce jeszcze nigdy ponoć nie leczyli naczyniaka umiejscowionego w rdzeniu kręgowym, a z kolei ci za granicą nie mogą zagwarantować,że po operacji usunięcia siostra wróci do pełnej sprawności jak przed operacją czy też będzie jeszcze odpukać gorzejemotka Nie wiem jak mam ją wesprzeć, skoro sama nie znajduję sensownych słów pocieszenia ani wyjścia z tej sytuacji,ech.


emotka będzie dobrze, musi być, nos do góry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6092951 Napisano: 13.10.2015 16:49:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

pingu4 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Wszyscy w rodzinie otrzymali dzis smsa z numeru 71958:WAZNE! Bedziemy dzwonic w sprawie Odblokowania Nagrody. Organizator RMSspzoo. Masz 1 dzien promocji 0zl. Potem 1,23zl/dzien. Regulamin subskrypcji m-klub.net
Co to jest? Nikt się tam nie zapisywal.

Wejdź  na stronę operatora i usuń opcje premium SMS i usług premium bo będzie wam pobieralo kasę codziennie jak nie wiesz jak priv

konkursowicz raczej nie może usunąć takiej opcji premium, bo wtedy nie dostanie smsa z wygraną???
ja mam takie coś na 3 telefonach:( z jednego nr niedawno zadzwonili, to było coś w tym rodzaju, że automat potwierdził wiadomość, i jakiś koleś zaczął coś nawijać, że jakieś ma pieniądze dla mnie, 10 tys, nie słuchałam dalej, rozłączyłam się, ale jak się nic nie wysyłało, to jakim cudem byłaby pobierana opłata?


Ale chyba chodzi o to by termitek założyła blokadę na SMS MT , wtedy nie bedą ściągane opłaty za przysyłane sms , sms premium od organizatorów to nie SMS MT emotka   no chyba że to ja jestem w błędzie  Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6088124 Napisano: 05.10.2015 19:26:09 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluję Wedlowym szczęściarzom emotka   A w szczególności właścicielkom żuków emotka  Jest moc i radość !  Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6086218 Napisano: 03.10.2015 09:23:45 w Pomocy!!!!
isiulka napisał(a):

Czy ktoś wie, jak ściągnąć w play blokadę premium?
Doładowałam telefon już 3 razy , minęły 2 tygodnie a nadal mam blokadę... Starter z nowej serii.

ja telefonuję do play zdejmują od ręki praktycznie Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6086023 Napisano: 02.10.2015 19:01:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mi się oba zdjęcia podobają. Złośliwi jesteście, z zazdrości . Z zazdrości że na ten pomysł sami nie wpadliście. 
Ja gratuluję kreatywności. Mam nadzieję że Monika tego nie czyta, szkoda jej nerwów.
Tak wiem, podpadnę , trudno, wyznaję zasadę że zazdrość i negatywne emocje sprawiają że los się odwraca (negatywnie) Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#6084927 Napisano: 01.10.2015 11:45:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zwrot z bryzy

Edit: czekalam miesiac Wyświetl w wątku >>
0 0