Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika buka

buka

#3994240 Napisano: 26.12.2010 06:35:15 w Wkurza mnie...
ja mam młode cycki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3968641 Napisano: 16.12.2010 06:28:52 w Wkurza mnie...
a nam kiedyś dziecko przełożyło baterie, zagrzały się, coś tam stopiły i pilot już nigdy nie zadziałał, a że tv dość stary jest to juz od paru lat działa tylko na ręcznego pilota ( znaczy mnie) emotka bo te niby do wszystkiego nijak nie działają.. Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3962304 Napisano: 14.12.2010 09:01:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
no cóż , przyznam się że ja konkurować nie muszę, bo gdy nasz stwórca dzielił talentami nie załapałam się na promocję w zakresie pięknego malowania.. , umiem malowac jedynie domek, i te znaczki do w.c chociaz do dziś nie wiem który jest damski a który męski i właże intuicyjnie jeśli mnie już przypili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3962068 Napisano: 14.12.2010 08:01:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
moje dziecko ma ponad trzy lata i uważam że ma wielki talent emotka umie namalować oko (przeważnie jedno ) kulfon co go nazywa nosem i gdzieś obok oka maluje usta w postaci jednej idealnej kreski emotka całość obtacza linią która ma stanowić głowę , potrafi też wystylizować fryzurę ( zawsze włosy w liczbie trzech - tu zaznaczam ze liczy głośno las, dwa, tsy) na koniec maluje dwa ślimaki które stanowią uszy. Wyjątkowość jego prac stanowi czoło - tutaj robi dwa maziaje i głośno mówi - coło .


Tak jak wyżej opisałam wyglądał by pies, prosiaczek, mama, ulubiony wujek, miś, ryba oraz żaba.

Z zazdrością patrzę na prace w Tymbarku. Czy z moim dzieckiem jest coś nie tak ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3945782 Napisano: 09.12.2010 07:54:33 w Wkurza mnie...
nie , no po dłuższych przemyśleniach postanowiłam znowu uczepić się postu Joan , bo jak nie napiszę to chyba nie zasnę ( chociaż wiem że w sumie to i tak nikogo nie obchodzi co tam sobie myślę)

Joan zastanawiało mnie dlaczego płaczesz jak to napisałaś w swoim poście - i zapierając ubabrane portki od kredek świecowych mnie oświeciło

Ty płaczesz ze szczęścia ,bo widzisz swoimi oczami, że konkursowe towarzystwo to takie matoły , które swoimi hasłami, wierszykami i ogólną twórczością dają ci prawo do tych nagród gwarantowanych i płaczesz z radości, że nie narodził się jeszcze taki orzeł, który by ci te prawo do nagród odebrał.
Trochę sztuczne te łzy żalu..

a teraz idę zmywać gary i poprasować ubrania - w tym się znakomicie realizuję i w tej materii zawsze mogę liczyć na gwarantowana wygraną Z-A-W-S-Z-E emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3945258 Napisano: 09.12.2010 05:46:43 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Znów wpadła nagroda warta kilkaset złotych, a mnie chce się płakać... Bo gdy w konkursie trzeba podać unikalny numer zamówienia albo kod z paragonu, ZAWSZE wygrywam. Z-A-W-S-Z-E. A gdy wystarczy wysłać SMSa, trafia on w sztuczny tłum nieskładnych, bezsensownych i niepoprawnych ortograficznie 160-znakowych zapychaczy, wspieranych przez post-handel paragonami. Jedyna moja radość, gdy wiem, że fajne prace innych ludzi wygrały. Ale niestety, często tak nie jest emotka

PS: I proszę nie pisać Ja nie oszukuję! Wierzę, że to prawda i doceniam talenty & sukcesy bliźnich emotka Tylko coraz mniej mi się chce pływać w basenie, do którego 950 osób sika, a 50 tego nie robi...

Biegnę na tramwaj, oby przyjechał na czas.



Generalnie to lubię czytać Twoje wpisy, ale ten mnie wkurzył.

Jest jakiś taki niesympatyczny, bałwochwalczy , trochę jak by poniżający , może nawet upokarzający emotka

Oczywiście gratuluje GWARANTOWANYCH wygranych w konkursach gdzie trzeba podać kod, nr paragonu etc... A ja gwarantuję Ci że po takim wpisie , mimo starań , uczciwości poczułam się jak karaluch zgnieciony wielkim ubłoconym buciorem.

PS. swoje odczucia mogę zwalić na PMS.. , albo mogę być postrzegana jako sfrustrowana zawistna wariatka - jak kto woli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3928583 Napisano: 04.12.2010 05:36:55 w Inne mniejsze markety
ale to co teraz , to ja mam wam oddać tego ostatniego qada ? emotka tak po prostu?

a już kupiłam etui na kluczyki do niego na allegro , takie ładne czerwone... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3897474 Napisano: 24.11.2010 09:28:15 w TESCO konkursy
nie kłam , 4frame dzwoniło wczoraj po 10 Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3890274 Napisano: 22.11.2010 09:55:15 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

Pies mnie ugryzł, samochód się popsuł, awaria ogrzewania w domu...
Nie lubię takich poniedziałków, buuu... emotka




a jutro pies cie poliże z czułościa w ramach przeprosin, auto wygrasz nowe , ogrzewanie samo się naprawi i dostaniesz mnóstwo telefonów o wygranych
i świat znów będzie piękny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3890261 Napisano: 22.11.2010 09:51:57 w Inne mniejsze markety
cudaczek napisał(a):


Ja może oszczędzę Ci fatygi i sama poproszę Adminów jeśli uznają to za stosowne: proszę wlepić mi karniaka za to, że chociaż weszłam tutaj w celach informacyjnych to nie strzymałam!

A weszłam tu w zasadzie po to, żeby się dowiedzieć, czy ktoś coś wie na temat konkursu Lenora na e-kupon, bo z regulaminu nic nie wynika: trzeba toto kupować, czy nie? I gdzie? Ktokolwiek wie? emotka



kurcze, zawsze myślałam że jesteś facetem emotka cholender przez ten internetowy świat nie wiem już kto jest kobietą , kto mężczyzną , powinny być przy nickach takie znaczki żeby nie było niedomówień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3889244 Napisano: 22.11.2010 04:59:09 w TESCO konkursy
a do kogoś dzwonili z sekretów pielęgnacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3867316 Napisano: 15.11.2010 05:19:24 w Inne mniejsze markety
niestety nie do mnie emotka ale gdzie ja tam ze swoimi 3 paragonami.... Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3867310 Napisano: 15.11.2010 05:16:50 w Wkurza mnie...
farciarzbrygitta napisał(a):

A mnie wkurza pewien hipermarket.
Dzisiaj okolo 11 bylem w hipermarkiecie kupic pomarancze smaku turcji, wzielem 12 sztuk i poprosilem o osobne paragony na kazda pomarancze, mialem pecha, bo byla dosc spora kolejka (2 kasy otwarte) no i sie zaczelo, kasierka drze morde ze ja se jaja robie, nie umiem liczyc itp. tak glosno darla morde ze ochroniarze sie zbiegli i zaczeli mnie obserwowac, wtedy jakis dziadek najpierw mnie udzerzyl w ramie, potem zlapal za kurtke szarpnal mnie rozrywajac mi ta kurtke, podlozyl noge i mnie popchnol wtedy to ja przewrocilem sie i upadlem na podloge, patrze na ochroniarzy a oni nic, tylko sie glupio smieja emotka wtedy jakas babcia podeszla z kula i udzerzyla mnie ta kula w glowe, potem jakas babka, blondyka okolo 30 lat potracila mnie lezacego wozkiem, ja wstalem, powiedzialem ze teraz te pomarancze to moze se wsadzic w d..e, wtedy to ochroniarz rzucil sie na mnie z pyskiem, chyba to byl jej maz, bo ona krzyczela dawaj mirku, dawaj!, wtedy ja do niego chodź na parking na solo cieciu, uciekam szybko od tych czubow i czekam w swoim bmw na sklepowym parkingu, czekam i czekam, a ich nie ma emotka ja nie wiem co teraz mam zrobic, nie mam ani paragonow, ani pomaranczy, czyli nie wezme udzialu w konkursie emotka



.....I wtedy się obudziłeś, w tle było słychać świergot ptaków i szum pobliskiego kanału. Och jak dobrze (pomyślałaś) że to był tylko zły sen...
emotka emotka emotka i obróciłeś się na drugi bok.. Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3856533 Napisano: 11.11.2010 06:16:27 w Dziś cieszę się z.....
może nie dziś ale ogólnie ciesze się że ... zostałam kandydatką na radną w swoim okręgu, trochę się dziwnie czuję ale chyba jestem zadowolona... Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3856188 Napisano: 11.11.2010 04:34:47 w Udane wymiany - polecane nicki:)
urocza jest na prawdę rzetelna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3855609 Napisano: 11.11.2010 01:44:57 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

A mnie wkurza, że tak wielu ludzi interesuje w dzisiejszych czasach tylko kwestia MIEÆ, nigdy BYÆ emotka To przykre, bo szczególnie wyraźnie widać tę tendencję w świecie konkursów, gdzie dla nagrody ktoś oszuka, ukradnie albo będzie żebrał. Być może w życiu codziennym niewiele jest sytuacji, które są sprawdzianem charakteru człowieka, za to w przypadku konków jest ich od groma emotka



A spójrz z innej strony - warto dawać dobry przykład , pokazywać innym że można inaczej - pomyśl sobie że siejesz dobre ziarno i ..... od razu możesz się poczuć pozytywnym bohaterem tego portalu (wortalu?) emotka


PS. wkurza mnie bardzo że do dziś nie wiedziałam że można tutaj coś ukraść lub wyżebrać emotka emotka
To po co ja się tak staram i te konkursy rozwiązuje
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3850338 Napisano: 09.11.2010 09:26:14 w Wkurza mnie...
cenzura nie szklanka, napisałam trzepnij
a nie zbij dziecko , nie histeryzujcie emotka
odrobina zdrowego rozsądku nikomu jeszcze nie zaszkodziła , no chyba że dla kogoś trzepnięcie jest równoznaczne z biciem, katowaniem... Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3850246 Napisano: 09.11.2010 09:08:22 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):


nadal wkurza mnie bunr dwulata - moje dziecię rzucało się kilkanaście razy i próbowało zwiać.. Czegoś nie dam - ryk, krzyk i rzucanie.. kiedy to się skończy? emotka



skończy się jak mu trzepniesz w pupe i stanowczo powiesz NIE emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3850214 Napisano: 09.11.2010 09:03:19 w Oddam za darmo
oddam.... katar emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

buka

#3850175 Napisano: 09.11.2010 08:55:40 w Paragony
artcafe napisał(a):

Szukam paragonu Winiary z BOMI. Oferty na PW




ja mam paragony ale.... poczekam aż do mnie zadzwonią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0