Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika psika

psika

#5792880 Napisano: 16.12.2013 11:01:38 w Dziś cieszę się z.....
W paru słowach i miłym geście - Dzięki Wam zaczełam się cieszyć!!! Dziękuję dziewczyny za to wszystko co napisałyście i co robicie dla moich córeczek: Wielkie dzięki: Enfamka, Zezowaty_Kot, Czarnygreg, Renatak0, Malutka456, Kaki76, Bruce, Atyde25, Agamaty i Monikar (kolejność przypadkowa emotka )
Wiem, a właściwie nie wiem nawet tak naprawdę co napisać, więc napiszę tylko Dziękuję i cieszę się ze jesteście!!! emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka A na marginesie: Merynosek - jesteś Kochana - Tobie tez Dziękuje!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5792585 Napisano: 15.12.2013 17:45:14 w Wkurza mnie...
Moje Drogie Mikołajki!!! Ja bardzo dziękuję za te wasze wszystkie gorące słowa - łzy płyną mi po policzkach. Zrobiło mi się bardzo miło, gdy to wszystko przeczytałam, nie wiem nawet co Wam napisać - nie chce nikogo urazić - poprosiłam mojego tatę o jakies drobiazgi dla dzieci - powiedziedział że coś im kupi - wiec BARDZO DZIĘKUJĘ Wam za chęci i dobre słów - nie zrozumcie mnie źle ale może s\ą jeszcze bardziej potrzebując niż ja. Dziękuję!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5792451 Napisano: 15.12.2013 12:05:29 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

psika napisał(a):

Wkurza mnie to że już niedługo świeta a ja nienawidzę świąt bo to czas rodzinny a my tej rodziny mamy jak na lekarstwo,
wkurza mnie brak kasy a co za tym idzie to że nie mam nawet za co kupić dzieciom jakiś drobiazgów,
a do tego wszystkiego wkurza mnie to że nie mogę nawet nic dla nich wygrać, nawet drobnostek... ;-(
emotka emotka emotka emotka emotka



Daj spokój, święta to nie tylko prezenty. To czas spędzony z rodziną - przecież masz dzieci. Więcej optymizmu! emotka



emotka

Wiem dobrze że święta to nie tylko prezenty, ale jakoś nie bardzo bede umiała spojrzeć w oczy córeczki jak okaże się ze nic nie ma dla niej. Przestanie wierzyć w Mikołaja a to takie słodkie jak ona mówi o nim i czeka na niego... Mam nadzieje ze się zdarzy jakiś cud... Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5791775 Napisano: 13.12.2013 16:41:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie to że już niedługo świeta a ja nienawidzę świąt bo to czas rodzinny a my tej rodziny mamy jak na lekarstwo,
wkurza mnie brak kasy a co za tym idzie to że nie mam nawet za co kupić dzieciom jakiś drobiazgów,
a do tego wszystkiego wkurza mnie to że nie mogę nawet nic dla nich wygrać, nawet drobnostek... ;-(
emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5777357 Napisano: 21.11.2013 15:07:27 w Paragony
Szukam paragonów na Jupiki z Lewiatana - proszę i info na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5776257 Napisano: 20.11.2013 10:07:45 w Wkurza mnie...
rachel napisał(a):

eliza napisał(a):

rachel napisał(a):

a mnie kurza że chciałam dodac konkurs do bazy i co oczywiście juz tam jest!!! Uważam że 3 konki na 30 dni to dużo ...ale widac Admini pochylają się tylko nad tymi którzy z konkursów żyją i siedzą na czatach by wyszukac konkurs!!! Czegoś takiego jeszcze tu nie było!!! Nie wiem jak inni bo widzę że częśc przyklaskuje ale dla mnie to dyskryminacja!!!


3 konkursy na 30 dni to nie jest dużo-pomyśl ile konkursów zrobisz za te 30 dni? Ile zrobisz za 1 dzień? A dodanie jest łatwiejsze niż zagranie np. w konku opisowym
emotka



ale to nie o to chodzi tylko o to że co wpisuje jakis to jest juz w bazie...na forum jest bardzo dużo użytkowników gdyby kazdy miał dac konk raz na 30 dni to pomysl ile musiałby byc konkursów!!

mi tez to sie nie podoba - zagladam tu poto aby poczytac co ludzie wygrali, czasami żeby cos komus doradzic, a teraz jakos to juz nie bedzie mialo sensu, nie mam czasu wertowac neta w poszukiwaniu konków, wystarczy mi dom, dzieci i praca a forum bylo rozrywką, teraz juz nie bedzie - zniknie stąd masa ludzi...
Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5774644 Napisano: 18.11.2013 13:26:47 w Paragony
Szukam kodów z Jupika - u mnie są ale nie ma już promocyjnych - może ktoś ma i nie jest mu potrzebny ( paragony z Jupika ale z Lewiatana też szukam) pw Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5774551 Napisano: 18.11.2013 11:57:05 w Giełda Kodów ; )
Szukam kodów z Jupika - u mnie są ale nie ma już promocyjnych - może ktoś ma i nie jest mu potrzebny ( paragony z Jupika ale z Lewiatana też szukam) pw
Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5757464 Napisano: 18.10.2013 15:19:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przestały mnie nagrody lubic - trzeba przestac grac bo nie ma sensu
Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5753468 Napisano: 11.10.2013 16:35:44 w Biedronka
wanila4 napisał(a):

agamaty napisał(a):

a nie będzie ktoś chciał sie pozbyć takiego iPada mini z Biedronki? Chętnie bym przyjęła za jakąś wymiankę, bony czy kasę...



Też chętnie wymienię bądz odkupię emotka

Moja córa swój spreda bo chce Xboxa za to - wiec jak przyjdzie to mozemy pogadac
Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5752077 Napisano: 09.10.2013 15:24:45 w Biedronka
nataszka napisał(a):

agamaty napisał(a):

psika napisał(a):

Po pierwsze mam TABLECIK
Po drugie - meile jeszcze dzis i jutro będą rozsyłane wiec jest nadzieja!!!
Trzymam za was kciuki - nam się udało - na 2 prace 1 nagrodzona!!!!



jejku, ale macie fajnie! wielkie gratulacje. psika, jeśli to nie sekret - prace przestrzenne czy płaskie?


u mnie wysłana 1 praca zakończona -NAGRODĄ -płaska ,bez żadnych wariacji -bardzo mi się podobała i po cichu liczyłam ,że córki trud zostanie nagrodzony emotka

płaska, jakis tampompon przyklejony był jako piłka ale raczej płaska z odrobiną brokatu, malowan, wyklejana, wydzierana i bibułowana. Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5751984 Napisano: 09.10.2013 14:08:17 w Biedronka
tak, przed chwila
pani meile rozsyla
Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5751975 Napisano: 09.10.2013 14:04:39 w Biedronka
Po pierwsze mam TABLECIK
Po drugie - meile jeszcze dzis i jutro będą rozsyłane wiec jest nadzieja!!!
Trzymam za was kciuki - nam się udało - na 2 prace 1 nagrodzona!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5751752 Napisano: 09.10.2013 10:01:44 w Biedronka
aswiercinska napisał(a):

psika napisał(a):

Dzwoniłam do Kiory - ponoc biedronka dostala juz pelną liste i ma opublikowac ale jakos ja jej nie znalazlam, może komus sie uda i poda
emotka [/quote
a pytałaś czy jeszcze będą wysyłać maile? emotka

nie ma jeszcze tej pani co sie tym zajmuje - bedzie dopiero po 12, wtedy zadzwonie jeszcze raz

Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5751750 Napisano: 09.10.2013 09:59:08 w Biedronka
Dzwoniłam do Kiory - ponoc biedronka dostala juz pelną liste i ma opublikowac ale jakos ja jej nie znalazlam, może komus sie uda i poda
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5738540 Napisano: 17.09.2013 10:26:31 w Biedronka
maa napisał(a):

psika napisał(a):

Dziś koniec Biedronki i Disneya - ciekawe ile w tym roku prac do nich dotarło - 2 lata temu było 12000, w zeszłym roku 15000 a ile w tym???


skad taka informacja?

w zeszłym roku rozmawialam z organizatorem
Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5738118 Napisano: 16.09.2013 16:39:12 w Biedronka
Dziś koniec Biedronki i Disneya - ciekawe ile w tym roku prac do nich dotarło - 2 lata temu było 12000, w zeszłym roku 15000 a ile w tym??? Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5733578 Napisano: 09.09.2013 19:39:04 w Paragony
Szukam jakiejś dobrej duszyczki która ma na zbyciu skan paragonu do konkursu Biedronki i Disney, miałam swoje paragony nawet 2 ale potrzebowałam fakturę do Szkoły do zwrotu za zakupy i zapomniałam zeskanować sobie. Praca zrobiona a teraz czytam w regulaminie ze zakupy tylko do 1.09. można było robić. Czy ktoś poratuje??? Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5732069 Napisano: 06.09.2013 13:52:37 w Pomocy!!!!
psika napisał(a):

Witam!!! Szukam jakiejś dobrej duszy która ma taka książkę, przeszukałam wszystkie księgarnie i nic.
Wesoła szkoła i przyjaciele kl. 2 karty badania umiejętności WSiP córa potrzebuje do szkoły, będę bardzo wdzięczna za jakieś info gdzie mogę kupic lub jak ktoś ma o skan, to ja wydrukuje, bo nie wiem co zrobić. ???

w kwestii wyjasnienia - ja wiem ze tą pozycje da sie znaleść w ksiegarni, ale w kazdej słysze to samo - Nie Ma i nie wiemy kiedy bedzie Wyświetl w wątku >>
0 0

psika

#5732052 Napisano: 06.09.2013 13:26:05 w Pomocy!!!!
Witam!!! Szukam jakiejś dobrej duszy która ma taka książkę, przeszukałam wszystkie księgarnie i nic.
Wesoła szkoła i przyjaciele kl. 2 karty badania umiejętności WSiP córa potrzebuje do szkoły, będę bardzo wdzięczna za jakieś info gdzie mogę kupic lub jak ktoś ma o skan, to ja wydrukuje, bo nie wiem co zrobić. ??? Wyświetl w wątku >>
0 0