Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barszcz

barszcz

#3662913 Napisano: 30.08.2010 05:57:35 w Carrefour konkursy
wsciekly napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ja nie gram, raz że Mysiorki, dwa że to czasówka-szkoda kasy,
nie wydaje mi sie zeby nasz bojkot cokolwiek wskórał, za dużo osób się wyłamie



głupi zagra, mądry ominie szerokim łukiem - wolny wybór emotka


wybieram to drugie rozwiązanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3661819 Napisano: 30.08.2010 12:20:51 w Inne mniejsze markety
inka113 napisał(a):

barszcz napisał(a):

Zna ktoś może nazwisko zwycięzcy z Aleksandrowa?


wyniki po 16.00 będa i nikt nic jeszcze nie chce powiedzieć emotka

Dziękuję!
Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3661791 Napisano: 30.08.2010 12:16:24 w Inne mniejsze markety
Zna ktoś może nazwisko zwycięzcy z Aleksandrowa? Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3661723 Napisano: 30.08.2010 12:01:47 w Wkurza mnie...
marzanna napisał(a):

Do wszystkich zainteresowanych: Dzwoniłam do Hypermedia, którzy organizują konkursy Olay i naświetliłam sprawę. Mają się zająć sprawą i dać mi znać na maila. emotka


Super!Gratki za zdecydowanie i powodzenia! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3661588 Napisano: 30.08.2010 11:21:04 w Wkurza mnie...
Wydaje
marzanna napisał(a):

enia2007 napisał(a):

bip napisał(a):

moniaainom napisał(a):

tedance napisał(a):

krzyszu napisał(a):

A może to tylko zbieg okoliczności z tymi hasłami? emotka Albo zwycięzcy czytali kiedyś wyniki z Sorai, zapamiętlai rymy i... wymyślili przypadkowo takie same hasła emotka


Dokładnie! Och, co za ignorantka ze mnie, że sama na to nie wpadłam! Przecież właśnie tak było, jolcia, która z nieukrywanym entuzjazmem dzieliła się z całym forum swą radością, kiedy stała się posiadaczką pary aparatów cyfrowych, zupełnym przypadkiem stworzyła identyczne hasła jak te nagrodzone w konkursie Sorai! Doprawdy, aż mi głupio, że nie wzięłam pod uwagę takiej możliwości emotka



A ty, a ty! emotka A teraz grzecznie do spowiedzi!
A tak serio- spaliłabym się ze wstydu, wysyłając czyjeś teksty jako swoje. Mam nadzieję, że wkrótce wezmą się za plagiaty i zaczną traktować je jak normalną kradzież! Co do jolci- porażka na całego.



jeszcze odnośnie tego konka. Czy organizatorzy są niewidomi?

Agnieszka, Zakliczyn
Olay.odkrywam klucz do piekna, poprzez regeneracje, z nim kuracje to przyjemnosc, wiec czy nocna ciemnosc, czy jasny dzien, ja z Olay zmarszczki usuwam w cien!

Renata, Dąbrowa Górnicza
Olay.odkrywam klucz do piekna, poprzez regeneracje, z nim kuracje to przyjemnosc, wiec czy nocna ciemnosc, czy jasny dzien, ja z Olay zmarszczki usuwam w cien!
???
i o co chodzi? emotka




tu akurat jest ich pomyłka,Agieszka nie wysłała tego hasła ,które do niej przypisali emotka



Właśnie zobaczyłam w wynikach Olay, że niejaka Ewa z Myszkowa ukradła moje hasło, którym wygrałam 2.500 zł w Sorayi. Całe szczęście, że wygrała tylko bon 100 zł, bo gdyby to była lepsza nagroda, to dochodziłabym swych praw sądownie emotka


Chyba żartujesz-rzecz nie w nagrodzie,tylko w tym ,że ktoś jest oszustem!Mnie to bardzo wkurza -obojętnie jakiej wartości są nagrody! Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3661300 Napisano: 30.08.2010 09:59:37 w Inne mniejsze markety
abodak napisał(a):

w opolu pani powiedziala ze wlasnie skonczyli losowanie i Pan Grzegorz P. wygral


losowanie emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3653041 Napisano: 26.08.2010 01:50:31 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

finessa napisał(a):

edith napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurza mnie dziś wszystko - najbardziej to , że Kubuś do mnie nie dzwoni , Nimm 2 mnie nie lubi , że o kilku innych nie wspomnę


Może być gorzej mam tak jak ty i na dodatek meczy mnie ból brzucha jak co miesiąc emotka



No właśnie mnie tak ostatnio bolał, że nie mogłam sobie z nim poradzić, NO-spa zawiodła, iBUM także emotka ale jakoś przespałam ten dzień i na drugi już było dobrze emotka I wkurza mnie to, że w 1 dniu kiedy mam to nie mogę nosić tamp. emotka emotka



Ech baby mamy przerąbane
emotka


Dziewczyny Always doda Wam pewności emotka A w temacie,wkurza mnie boląca ręka po badaniach!Moja ostatnia czynna żyła,chyba już nie jest czynna:( Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3650352 Napisano: 25.08.2010 04:22:37 w Konkursy ABC
barszcz napisał(a):

Wydzwaniałam dziś do ABC,w sprawie bonu-wiosenne wygrywanie.Pan bardzo mnie przepraszał za całą sytuację,zadzwonił do mojego sklepu i podobno mogę już bez problemu zrealizować bon plus coś od firmy w ramach przeprosin!Zobaczymy emotka

Miła niespodzianka,w sklepie w którym wczoraj nie chciano nawet ze mną rozmawiać-dziś czekał kosz przeprosinowy od Eurocash,milutka Pani za ladą,przepraszająca kilka razy i bon wreszcie zrealizowany!
emotka Szkoda,że po takiej nerwówce. Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3649739 Napisano: 25.08.2010 12:18:34 w Konkursy ABC
Wydzwaniałam dziś do ABC,w sprawie bonu-wiosenne wygrywanie.Pan bardzo mnie przepraszał za całą sytuację,zadzwonił do mojego sklepu i podobno mogę już bez problemu zrealizować bon plus coś od firmy w ramach przeprosin!Zobaczymy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3648005 Napisano: 24.08.2010 07:31:36 w Wkurza mnie...
errorr napisał(a):

barszcz napisał(a):

wkurza mnie konk wiosenne wygrywanie emotka emotka emotka



Mnie też bo przecież mamy już lato
emotka

a oni jakby w sen zimowy zapadli,nic nie dociera
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3647988 Napisano: 24.08.2010 07:25:17 w Wkurza mnie...
wkurza mnie konk wiosenne wygrywanie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3633402 Napisano: 18.08.2010 07:52:20 w Pomocy!!!!
anetka129 napisał(a):

barszcz napisał(a):

Always.kod pocztowy.odp





bez cudzysłowia?


bez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3633381 Napisano: 18.08.2010 07:46:44 w Pomocy!!!!
Always.kod pocztowy.odp Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3600926 Napisano: 06.08.2010 11:29:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

barszcz

#3594066 Napisano: 03.08.2010 09:00:29 w Pomocy!!!!
slawekorlowo napisał(a):

jak sie skontaktowac z PAR'em?

tego nie wiem ,ale poszukaj w necie
Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3594046 Napisano: 03.08.2010 08:55:30 w Pomocy!!!!
slawekorlowo napisał(a):

Witam ponownie, dziekuje wszystkim za wszelkie rady.
Sprawa wyglada tak:
Sasiadka nie chce ze mna rozmawiac, dzwonilem, pukalem, nie otwierala, zapytala kto tam? powiedzialem za sasiad, ona na to to ty ten od tej zmywarki? powiedzialem ze tak, to ona na to spieprzaj, zegnam, nie bede rozmawiac z nie robami. wtedy zrobilo mi sie bardzo przykro.
Postanowilem odwiedzic najblizszy posterunek policji, tam powiedzieli ze jak az tak bardzo chce to moge zlozyc zeznania itp. ale oni i tak sie tym nie zajma bo maja wazniejsze zgloszenia i sprawy.
Jeszcze jedno dzisiaj listonosz przyniosl mi list z plytka muzyka cd, chyba z interii i nie wiem czemu ten listonosz wszedl do niej emotka chyba nie mial dla niej zadnych listow, rzadko dostawala listy, jak juz to rachunki i ten listek siedzial u niej z 20 min. nie wiem co robili, chyba o mnie gadali, mozliwe to? bo co tak dlugo mogli robic?
aha, jeszcze jedno ten listonosz do tej przesylki mojej chyba zagladal, bo byla troszke naderwana koperta.
Odnosnie telefonow, to nadal sygnalu brak, nie mam juz sil emotka
Jutro bede musial zrobic jakies zwarcie w calym bloku aby nie bylo pradu, to wtedy moze to urzadzenie nie bedzie dzialac, bo jest chyba na prad, a wtedy moje telefonu znow zaczna dzialac? emotka


Może zgłoś sprawę do PAR(PAÑSTWOWA AGENCJI RADIOWEJ) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3589962 Napisano: 02.08.2010 11:25:17 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Po urlopie,czekały w domciu 2 paczki-dove i velvet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3556881 Napisano: 19.07.2010 12:44:22 w Carrefour konkursy
enia2007 napisał(a):

czy może ktoś potwierdzić czy taka zwrotka przychodzi z konkursu ariela
Twoje zgłoszenia zostało przyjęte.dziękujemy za udział w konkursie


Potwierdzam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3556292 Napisano: 19.07.2010 09:21:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
blender z Carrefour-Pasuje do obiadu UPS emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3550154 Napisano: 15.07.2010 10:26:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
u mnie blenderek dopiero na hasełko wygrany, bo w Fairy się nie udało, jak to w czsówkach! Wyświetl w wątku >>
0 0