Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika barszcz

barszcz

#3450334 Napisano: 11.06.2010 02:43:37 w Gratulacje! Dla wygranych!
bruce napisał(a):

barszcz napisał(a):

Cieszę się,bo mój syn wygrał konkurs ornitologiczny na szczeblu wojewódzkim emotka


emotka emotka emotka
pogratuluj Mu od nas!
świetnie! emotka

dziękuję w jego i swoim imieniu!
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3450281 Napisano: 11.06.2010 02:14:38 w Sport

barszcz

#3450197 Napisano: 11.06.2010 01:35:09 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się,bo mój syn wygrał konkurs ornitologiczny na szczeblu wojewódzkim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3450123 Napisano: 11.06.2010 01:10:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

barszcz

#3450024 Napisano: 11.06.2010 12:38:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
jenny21 napisał(a):

kolejna firma ktora mnie nie lubi to chiquita - wyslalam niby fajne haselko ale nie udalo sie wygrac... Coz pozostaje ciseszyc sie z inych nagrod emotka

Może hasełko było za fajne
emotka Ja się tak pocieszam,bo też mnie nie docenili:( Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3449884 Napisano: 11.06.2010 11:40:27 w Inne mniejsze markety
Obawiam się,że w taki upał,pójdą na łatwiznę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3449657 Napisano: 11.06.2010 10:27:30 w Carrefour konkursy
kobite mnie prosiła o jeszcze trochę cierpliwości emotka jeszce?miesiąc to mało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3449634 Napisano: 11.06.2010 10:23:19 w Carrefour konkursy
Jak zwykle się migają emotka Podobno nie mają jeszcze pełnych informacji o roztrzygnięciu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3449229 Napisano: 11.06.2010 08:01:29 w Wkurza mnie...
A ja nie mogę używać żadnych środków na owady,bo mój synuś hoduje mrówki.Muszę dbać o wnuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3446389 Napisano: 10.06.2010 08:41:49 w Wkurza mnie...
krynia napisał(a):

tedance napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

krynia napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

krynia napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

ziolko napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

jestem tak wściekła, ze mówić nie mogę to chociaż napiszę, jest 15.15 właśnie przestało padać, padało ok 15 min bardzo intensywnie
ok 12 było włamanie w moim domu, przed sekundą pojawiła sie policja i pan stwierdził ze szkoda ale przez ten deszcz to śladów sie z zewnętrznych drzwi nie zbierze,
no pewnie, a przez 3 godziny nie mozna było tego zrobić tylko dopiero po deszczu,
teraz policjant przepytuje mojego męża w kuchni, uprzedza go o konsekwencjach nieprawdziwych zeznań itp-wiem że taka procedura i tak jestem wściekła!!! emotka



ale przecież odcisków podobno nie usunie nawet detergent! a co dopiero deszcz..
pyłki owszem, ale przecież na pewno zostały jakieś inne ślady, a ten policjant to jakaś du..pa skoro mówi, że już po śladach
emotka emotka


on nie powiedział, że już po śladach tylko że to wszystko utrudni i kiepsko teraz będzie, ciągle jednak jeszcze coś robi,
jest jednak dobra strona tej sytuacji-sąsiad, dzięki niemu mam dom w jednym kawałku,



ja tam żadnym organom ścigania już nigdy w życiu nie uwierzę !!!
przed dwoma laty miałam aferę z przesyłką kurierską - cyfrówka za 7 stów mi przepadła!
kurier twierdził, że dał komuś z sąsiadów, ale nie potrafił uściślić komu; sąsiedzi nie przyznawali się do winy
i tak w koło macieju !
wszystko jednak wskazywało na kuriera, bo namawiał sąsiadów do mataczenia- mieli mówić, że przyjęli paczkę i ją mi przekazali i że to ja coś kombinuję... Słowem kabaret !
Podałam więc policji sprawcę praktycznie na tacy - miałam świadków, SMS-y, nagrania rozmów telefonicznych

I po kilku miesiącach odmówili wszczęcia postępowania, bo do chwili odebrania przesyłki to nie ja byłam właścicielką aparatu... Paranoja!

krew mogłaby człowieka zalać, ale wcześniej kurier (zapewne obawiając się konsekwencji) dostarczył mi sprzęt tej samej marki, tylko bez gwarancji i papierów z agencji

mogłam przypuszczać, że to ten sam aparat, bo za dużo było kręceń i kombinowania

policja ani prokuratura w niczym mi jednak nie pomogły i tylko moja własna determinacja pozwoliła mi wyjść cało z opresji


krynia nagranie rozmów telefonicznym nie jest żadnym dowodem, ba żeby została dana osoba nagrana musi wyrazić na to zgode
czarnygreg współczuje, ale dobra rada pilnuj policji jak się da , pilnuj żeby wszystko dokładnie notowali pozniej popros o kopie zabezpiecz się jak możesz coś wiem o tym emotka



każdy ma jakieś swoje doświadczenia życiowe

mnie policja nie pomogła i gościowi się upiekło
może kantować następne potencjalne ofiary

i to mnie właśnie wkurza

a policji nigdy nie upilnujesz




do mnie jak włamali się w listopadzie zebrali odcisków sporo i niestety nie wysłali do ekspertyzy bo komenda nie miała pieniędzy i po miesiącu oczywiście umozyli śledztwo a z mieszkania troche wynieśli


Na biednego nie trafili emotka



MOŻE JESTEM ZBYT KRÓTKO NA FORUM, ALE JA BYM, SOBIE NIE POZWOLIŁA NA TEGO TYPU KOMENTARZE w tak drażliwym temacie.

Jesteś jasnowidzem, ze wiesz komu się przelewa i kogo mogą bezkarnie szabrować ?!

Oby na Ciebie nie trafiło...


Popieram Cię Krynia,ale na zawiść i bezduszność nie ma lekarstwa!!!:(Prawda Tedance?) Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3445581 Napisano: 09.06.2010 08:32:20 w TESCO konkursy
polec napisał(a):

olczakw napisał(a):

Wysyłał ktoś już odpowiedź do tego konkursu Nestle, jem smacznie i zdrowo, bo mam pytanie. Ciągle mi przychodzi zwrotka niepoprawna treść sms. Te 160 znaków liczy się ze spacjami i czy trzeba odpowiedź brać w .... proszę o pomoc na PW



Nestle.dokończenie zdania i tyle


pomiń cudzysłów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3443988 Napisano: 09.06.2010 10:18:41 w Wkurza mnie...
wkurza mnie duchota-co z ta pogodą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3440197 Napisano: 07.06.2010 08:40:04 w Wkurza mnie...
kinga1 napisał(a):

barszcz napisał(a):

Wkurza mnie,że ostatnio nie dochodzą do mnie wygrane!Na kosz z ABC nadal czekam,na herbatki POSTI też,a z CENOS wysłali mi już torbę dwa razy i obie wcięło! emotka


mam to samo:(


kinga1 napisał(a):

barszcz napisał(a):

Wkurza mnie,że ostatnio nie dochodzą do mnie wygrane!Na kosz z ABC nadal czekam,na herbatki POSTI też,a z CENOS wysłali mi już torbę dwa razy i obie wcięło! emotka


mam to samo:(

To witaj w klubie!
Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3440170 Napisano: 07.06.2010 08:31:27 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,że ostatnio nie dochodzą do mnie wygrane!Na kosz z ABC nadal czekam,na herbatki POSTI też,a z CENOS wysłali mi już torbę dwa razy i obie wcięło! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3434842 Napisano: 05.06.2010 12:39:33 w Inne mniejsze markety
krynia napisał(a):

barszcz napisał(a):

Z wiosennego wygrywania powiadamiali o bonach i telefonach,a czy wiadomo coś o pozostałych nagrodach?



nikt się jeszcze nie chwalił, że skasował telewizor, kino domowe lub konsolę (3 nagrody główne)

Ty jesteś niezaalita w odp.na pytanka,dzięki
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3434093 Napisano: 04.06.2010 09:23:10 w Inne mniejsze markety
Z wiosennego wygrywania powiadamiali o bonach i telefonach,a czy wiadomo coś o pozostałych nagrodach? Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3426507 Napisano: 01.06.2010 04:41:38 w TESCO konkursy
kingaa napisał(a):

barszcz napisał(a):

kingaa napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

kingaa napisał(a):

Kupiłam grilla w TESCO no i w prawidłowej kolejności wygrałam grilla z TESCO.... oooo litości emotka

przed chwilą dzwonili!


Heh, a napisalam Ci, ze tak bedzie emotka Mimo wszystko gratki emotka



Dzięki! I ja wiedziałam, że tak będzie. Ale tak się na nich wkurzyłam, że nie dzwonią, a chciałam tego lepszego grilla co dawali w realu, że nie wytrzymałam i pojechałam kupić.


Jak masz paragon,to możesz oddać tego grilla, którego kupiłaś!



używanego? emotka

Siwy28 tu masz adres na który ślemy paragony:

FireFly Creation Sp.J
ul. Chorągwi Pancernej 43
02-951 Warszawa


To po ptokach:) Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3426492 Napisano: 01.06.2010 04:37:25 w TESCO konkursy
kingaa napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

kingaa napisał(a):

Kupiłam grilla w TESCO no i w prawidłowej kolejności wygrałam grilla z TESCO.... oooo litości emotka

przed chwilą dzwonili!


Heh, a napisalam Ci, ze tak bedzie emotka Mimo wszystko gratki emotka



Dzięki! I ja wiedziałam, że tak będzie. Ale tak się na nich wkurzyłam, że nie dzwonią, a chciałam tego lepszego grilla co dawali w realu, że nie wytrzymałam i pojechałam kupić.


Jak masz paragon,to możesz oddać tego grilla, którego kupiłaś! Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3412316 Napisano: 26.05.2010 07:46:55 w Carrefour konkursy
Gratuluję wszystkim praleczek! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

barszcz

#3410621 Napisano: 26.05.2010 09:12:18 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Tchibo Cafissimo,wygrany w poniedziałek- już w domciu.Mega szybka wysyłka! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0