Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika azaflora

azaflora

#6763176 Napisano: 04.02.2021 23:25:25 w DARMOWE minuty i startery
pipciol napisał(a):

Witajcie.
Czy ktos z Was moze potwierdzic ze w marcu ORANGE likwiduje usluge ROK WAZNOSCI KONTA?
Biorac pod uwage konkursowiczow to bardzo istotny fakt...

https://www.telep...ty-1000-minut-i-inne
Poczytaj sobie, a likwidują m.in 
Kumulacja okresu ważności konta  czyli to: https://www.orang...srodkow,article.html
Rok ważności, póki co będzie emotka
edit: robią wszystko,żeby przechodzić na abonament emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6761646 Napisano: 28.01.2021 15:27:01 w Żegnamy zmarłych
Ryszard Kotys 
https://swiatseri...#iwa_source=worthsee

Panie Paździochu, szybkoś Pan dołączył do Boczka, za szybko... emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6759106 Napisano: 18.01.2021 10:51:15 w SZUKAM....
Czy ktoś kupił w Biedronce to pisemko, fajne te kupony?
https://www.biedr...czas-na-dobra-forme# Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6758184 Napisano: 13.01.2021 15:40:51 w Mam problem...
ziolko napisał(a):

Szanetka napisał(a):

Odkupiłam i niestety wysłałam paragon jak się okazało najprawdopodobniej podrobiony... Jakie konsekwencje może wyciągnąć organizator w tej kwestii. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją ? 

Zgadzam się z przedmówcami - przede wszystkim ujawnić nicka tej osoby, żeby inni nie zostali oszukani

Dopóki to najprawdopodobniej nie zostanie wyjaśnione... ja bym się wstrzymała z oskarżeniem forumowicza  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6756078 Napisano: 04.01.2021 11:34:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Czarne bluzy Lech z przedostatniego tygodnia - Pocztą Polską -- przefrunęły przez płot do ogródka  emotka  dobrze, że nie trafiły w kałużę. Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6755772 Napisano: 02.01.2021 12:39:33 w Wkurza mnie...
Sama się zrobiłam w koniaemotka . Chciałam szybciutko mieć pieniądze na koncie i skorzystałam z wpłatomatu. Jako klient określonego banku, powinnam mieć wpływ od ręki, a tu kicha - od 30 grudnia nic. Co mi z tego, że Euronet pisał, wyjaśniał, skoro tyle wolnych dni i rzetelną odpowiedź dostanę po niedzieli. Nie tylko ja miałam taką "radochę", więcej im nie wpłacęemotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

azaflora

#6755764 Napisano: 02.01.2021 12:24:48 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

pikawka napisał(a):

nitka310 napisał(a):

Właśnie zastanawiam się czy warto założyć FB.... widzę, że niektóre konkursy to rozmowy z botami przez Messenger... no i różne weekendowe noclegi można wygrać właściwie tylko tam. Czy ktoś ma fb tylko ze względu na konkursy? Może nawet bym miała tam jakieś zdjęcie, tylko przeraża mnie że każdy będzie je mógł widzieć (siostra mi mówiła, że gdzieś się to wyłącza, ale co i jak dokładnie to nie wie) emotka  chciałabym dodać do znajomych tylko osoby z którymi mam kontakt, więc bez szaleństwa emotka . Macie Facebooka, dużo znajomych, bierzecie udział w konkursach?


Nie musisz mieć swojego zdjęcia ani imienia i nazwiska. Fotka kota psa czy widoku i będzie ok  emotka  imię czy jakaś ksywka też przejdzie. 

Dziękuję za odpowiedź  emotka jednak jeśli będę go zakładać to chciałabym z niego korzystać. W mojej rodzinie wszyscy mają fb emotka  nie licząc dzieci do lat 13. Może to nie jest, aż takie złe, jeśli ograniczy się dostęp dla obcych? Nie wiem jak to i was wygląda?

Załóż konto na swoje prawdziwe dane, a w ustawieniach wybierz, co kto może zobaczyć i dowiedzieć się o Tobie. Z pseudonimami może być problem w razie wygranej w konkursie, niektórzy nie biorą pod ocenę zgłoszeń od "Ciiotka Klotka, Zwierzolub" itp emotka
Tu zerknij na możliwości
Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6755596 Napisano: 31.12.2020 21:12:45 w Życzenia na święta i nie tylko
Oby to był dla wszystkich Dobry, Nowy Rok.
Zdrowia, spełnienia marzeń i samych pozytywnych zdarzeńemotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6755149 Napisano: 30.12.2020 11:15:10 w Wkurza mnie...
misiamarysia napisał(a):

astronautka napisał(a):

!. Chorujące dziecko żłobkowe.
2. Mąż.
3. Pandemia.
4. Że mi wiecznie zimno.
5. Niektóre osoby w pracy.
6. Ogólnie chyba wszystko. 

Jeśli poza złym nastrojem i ciągłym uczuciem zimna jesteś chronicznie zmęczona, to zbadaj na wszelki wypadek tarczycę (poważnie): badanie krwi TSH, Ft3,Ft4

U mnie odczucie zimna i zmęczenia to niskie ciśnienie. W tym beznadziejnym roku ustabilizowało się.. 85/55 i guzik prawda, że łatwo podnieść. Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6754333 Napisano: 24.12.2020 10:29:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
magdalena-chili napisał(a):

Bluzy TIC TAC, dzis 8.30  kurier InPost. Etap nie kojarze ktory (VIII?), ale info o wygranej bylo na poczatku listopada. 
Super niespodzianka. 

I u mnie bluzy z 9 etapu /04.11.2020r/, obudził mnie kurier InPost  emotka Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

azaflora

#6754146 Napisano: 23.12.2020 08:50:18 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
toka napisał(a):

azaflora napisał(a):

azaflora napisał(a):

goniurka napisał(a):

baxter napisał(a):

azaflora napisał(a):

agata17134 napisał(a):

Czy wszyscy już dostali czapki z mbanku? U mnie czapka wygrana w ostatnich dniach trwania konkursu, jeszcze nie dotarła...

Przedostatni tydzień konkursu - też nie mam. 

Ja tez czekam

ja wygrałam 19 listopada i 4 grudnia i do dzisiaj nie otrzymałam żadnej emotka

Mam info /mail/, że przesyłka od ENERGY BBDO czeka w paczkomacie. Na tym mailu miałam tylko wygraną od mBanku. 
Nie SMS tylko mail, sprawdźcie u siebie. Dopiszę jak odbiorę, ale to musi być to.

Tak to była przesyłka od mBanku

Z którego etapu?

Przedostatni tydzień Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6753961 Napisano: 22.12.2020 13:52:19 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
azaflora napisał(a):

goniurka napisał(a):

baxter napisał(a):

azaflora napisał(a):

agata17134 napisał(a):

Czy wszyscy już dostali czapki z mbanku? U mnie czapka wygrana w ostatnich dniach trwania konkursu, jeszcze nie dotarła...

Przedostatni tydzień konkursu - też nie mam. 

Ja tez czekam

ja wygrałam 19 listopada i 4 grudnia i do dzisiaj nie otrzymałam żadnej emotka

Mam info /mail/, że przesyłka od ENERGY BBDO czeka w paczkomacie. Na tym mailu miałam tylko wygraną od mBanku. 
Nie SMS tylko mail, sprawdźcie u siebie. Dopiszę jak odbiorę, ale to musi być to.

Tak to była przesyłka od mBanku Wyświetl w wątku >>
1 goniurka 0

azaflora

#6753908 Napisano: 22.12.2020 11:08:40 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
goniurka napisał(a):

baxter napisał(a):

azaflora napisał(a):

agata17134 napisał(a):

Czy wszyscy już dostali czapki z mbanku? U mnie czapka wygrana w ostatnich dniach trwania konkursu, jeszcze nie dotarła...

Przedostatni tydzień konkursu - też nie mam. 

Ja tez czekam

ja wygrałam 19 listopada i 4 grudnia i do dzisiaj nie otrzymałam żadnej emotka

Mam info /mail/, że przesyłka od ENERGY BBDO czeka w paczkomacie. Na tym mailu miałam tylko wygraną od mBanku. 
Nie SMS tylko mail, sprawdźcie u siebie. Dopiszę jak odbiorę, ale to musi być to. Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6753697 Napisano: 21.12.2020 10:02:10 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
agata17134 napisał(a):

Czy wszyscy już dostali czapki z mbanku? U mnie czapka wygrana w ostatnich dniach trwania konkursu, jeszcze nie dotarła...

Przedostatni tydzień konkursu - też nie mam.  Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6752529 Napisano: 16.12.2020 09:48:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Myślicie,że z tictaców będzie rezerwa?Bo po ok 30 zgłoszeniach i wyniku wygranych 0 jestem z lekka podłamana:(Nie ,że marzę o białych bluzach ale sam fakt się skuteczności liczy i rozczarowanie tak po ludzku:(

Oni rezerwę obrabiają  szybko, w ubiegły wtorek mąż dostał info o wygranej, szukałam w laureatach i znalazłam go na liście sprzed  trzech tygodni. Jeśli nie uda Ci się teraz,a jesteś na rezerwowej, to poczekaj max   2 tygodnie na info. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

azaflora

#6752347 Napisano: 15.12.2020 14:06:52 w SZUKAM....
aanneettaa napisał(a):

Czy ktoś się orientuje jaki procent prowizji pobiera allegro od sprzedaży elektroniki???? Znalazłam 6% ... Ktoś potwierdzi?

To zależy co sprzedajesz, tu sprawdź
https://allegro.p...rowizje-od-sprzedazy Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6751036 Napisano: 09.12.2020 22:22:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

Zwrócił ktoś uwagę na datę bonów do Selgrosa od UO z Berlinek?

Masz wyjaśnienie tu:
https://www.e-kon...trona/4707/#p6749716 Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6750729 Napisano: 08.12.2020 20:35:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
konkursjusz napisał(a):

O co chodzi, że nie ma już kodów pod Heienekenem? Zawsze były, mimo braku loterii...

Też to zauważyłam. Kiedyś były kody z szesnastoma znakami, później z dwunastoma. Albo będzie nowa numeracja, albo nie będzie loterii z kosami emotka , oby nie. Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6750728 Napisano: 08.12.2020 20:32:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bluzy TicTac u męża i rezerwa /VOD/ Kinder Bueno Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6747899 Napisano: 27.11.2020 11:06:15 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zwrot za Lactacyd od Smolara /13,99/ Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0