Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika azaflora

azaflora

#6394206 Napisano: 24.08.2017 12:12:08 w Czy informują/ informowali?
poprostuanette napisał(a):

Lidl nasze miasto Warszawa?

szybciutko po zakończeniu konkursu, info na maila, listy nie publikowali Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6393678 Napisano: 23.08.2017 11:13:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Głośnik z loterii XL - DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6392542 Napisano: 21.08.2017 12:59:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nadeim napisał(a):

violka88 napisał(a):

Mam pytanie dotyczące nagród gwarantowanych za kody z caca coli  https://smakwakacji.woah.commam 20 kodów, marzy mi się ręcznik ale nie mogę wygenerować vouchera bo nie ma nic w mojej okolicy, a jak obserwuję ilośc dostępnych ręczników to ciągle maleje, więc nie wiem  co robić?????? czy oni rzucą jakieś ręczniki np do Rybnika????wie ktoś coś??????

dostawy już chyba nie będzie, bo pewnie taka ilość jest już dostępna w tych kioskach co zostały na liście, jedynie możesz liczyć że ktoś nie odebrał nagrody wciągu 30 dni w twoim kiosku i pojawi się znowu do odebrania u ciebie.

mnie kioskarka powiedziała, że jednorazowo przywieźli jej całość nagród przewidzianych dla jej punktu i "dokładek" nie będzie Wyświetl w wątku >>
1 violka88 0

azaflora

#6391743 Napisano: 19.08.2017 07:20:47 w Oddam za darmo
Również oddam kilka razy po 8 Giga do Play na kartę. Proszę o numery na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6391294 Napisano: 18.08.2017 11:50:42 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
luko922 napisał(a):

Gdzie w ogóle kupię XL? emotka  

Top Markety - 1,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6389936 Napisano: 15.08.2017 13:34:20 w GRATISY
Jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę  na białego Surfika - Simply /być może w Auchan też?/ - do proszków za 33,58 oraz 32sztuk kapsułek za 36,59 emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

azaflora

#6389779 Napisano: 14.08.2017 20:54:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

luko922 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy ktoś próbował odebrać więcej niż jedną nagrodę z WOAH Coca-Coli? Np. jak chcę założyć konto mamie i dla niej ogarnąć drugi ręcznik, to ona musi osobiście go odebrać? W regulaminie jest, że po odbiór trzeba przyjść z dowodem tożsamości, ale jak to wygląda w praktyce? Ktoś wie? 

odbierałam tzn zakładałam konto na męża i syna. każdy osobiście odbierał ręcznik  emotka

Hmm, a pytali w ogóle o jakiś dokument tożsamości czy wystarczył sam voucher?

ja przy odbiorze musiałam dowód pokazać. mężowi dali na twarz bez sprawdzania jakichkolwiek dokumentów, a syn pokazał legitymację szkolną

przy odbiorze musiałam okazać dowód, w innej części W-wy mąż czekał i czekał, bo jedna osoba odbierała... dwie pełne torby ręczników. Chyba zależy czy trafisz na służbistę/tkę , czy kioskarz chce uwolnić sobie miejsce i starcza mu sam wydruk  Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

azaflora

#6389704 Napisano: 14.08.2017 16:48:35 w Oddam za darmo
mikel napisał(a):

Mam jeszcze 1 kod do Specjal

dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6389358 Napisano: 13.08.2017 22:23:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

grzanka napisał(a):

Czy czerwone zawleczki, srebrne od wewnątrz, z kodem zawierającym 8 znaków, dotyczą starego konkursu "Graj o bilety z Warką"?A czerwone z obu stron, również 8 znaków? Może ktoś jest zorientowany?  emotka

Czerwone z obu stron to trwający obecnie carlsberg, a te srebrne nie pamiętam... 

czerwone na wierzchu, srebrny spód, a kod po 4 znaki w dwóch rzędach to muzyczny Lech Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6389082 Napisano: 12.08.2017 14:34:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

czy w loterii Lays może jedna osoba wygrać kilka razy czy tylko jeden raz????wygrałam 100zł i ciekawe czy jeszcze mi się uda raz taka kasę wygrać?

każdego dnia po 1 nagrodzie Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6388685 Napisano: 11.08.2017 10:24:08 w Lay's
agakaz2 napisał(a):

jak policzyłam wygrane to25 osób wygrało 100 
I 17 gry z loterii super

wierzysz, że tylko tyle emotka   Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6388156 Napisano: 10.08.2017 00:16:14 w SZUKAM....
monisss napisał(a):

konkursow w ktorych nagroda jest wypozyczenie auta na kilka dni emotka  

http://lider4x4.i...-tydzien,nId,2426350 Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6387437 Napisano: 08.08.2017 13:36:12 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
izkak napisał(a):

Gdzie można kupić serki Almette z kodami do nowej loterii? Ktoś pisał w zapowiedziach, że od września rusza  emotka

jak zwykle w Biedronce, wczoraj już widziałam, przemieszane z niepromocyjnym emotka Wyświetl w wątku >>
1 izkak 0

azaflora

#6386581 Napisano: 05.08.2017 17:26:57 w Giełda Kodów ; )
1 kod Camel;
kilkanaście z Lecha;
po kilka Carlsberg i Heinekena 
zamienię na Specjal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6385353 Napisano: 02.08.2017 11:02:39 w Lay's
infatne napisał(a):

jokan napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

Wreszcie znalazłem laysy emotka  masakra żeby promocja była a w sklepach pustki emotka

u mnie nawet w zabce nie ma emotka

a gdzie znajdujecie ? u mnie w Kauflandzie pustki

W Biedronkach na razie jeden smak - 3,99 Wyświetl w wątku >>
1 infatne 0

azaflora

#6384890 Napisano: 01.08.2017 11:07:01 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Pomyliłem się. Jednak nie rozumiesz. emotka Ponawiam propozycję - pisz na Berdyczów emotka Albo do Organizatora. To w końcu taki same efekt...

Pierwszy raz się na Tobie zawiodłam  emotka  Pisanie na Berdyczów było gwarancją otrzymania przesyłki: 
"Do Berdyczowa przyjeżdżali nie tylko kupcy z całej Rzeczypospolitej, jarmarki regularnie odwiedzali handlarze z najróżniejszych stron Europy. Sprzedawali głównie płótna i tkaniny, a zaopatrywali się w konie, bydło, pszenicę, miód i wosk pszczeli, a także ubrania szyte przez sławnych berdyczowskich krawców. Z tego okresu pochodzi właśnie kupieckie zawołanie … pisz do mnie na Berdyczów.Z racji fachu kupieckiego i natury podróżowania, kupcy znajdowali się w ciągłym ruchu. Jedynym miejscem, w którym prawdopodobnie można było ich odnaleźć i liczyć na odebranie listu (bywali w nim średnio co 2-3 miesiące), był właśnie Berdyczów. Stąd poste restante i ważna rola Berdyczowa w przebiegu informacji handlowej.
Współcześnie określenie to zmieniło sens. „Pisać do kogoś na Berdyczów” jest równoznaczne z żartobliwym spławieniem kogoś (daj mi spokój, odczep się, szukaj wiatru w polu, nie znam nowego adresu"
http://historykon...anie-pisz-berdyczow/
Ja dalej traktuję pisanie na Berdyczów "po staremu" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6383189 Napisano: 26.07.2017 22:31:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

Mam pytanie : jak informują z loterii - wygraj z xl?

sms Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6383186 Napisano: 26.07.2017 22:29:24 w SZUKAM....
bezaczek7 napisał(a):

andziulka21 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Szukam informacji czy mogę wodę lekko gazowaną przepuścić przez dzbanek filtrujący? emotka  Czy go to jakoś, tego filtra, nie uszkodzi, albo coś?

Możesz bez żadnej szkody dla urządzenia emotka  Zdarza mi się regularnie i nic się nie dzieje emotka

Dziękuję. A czy usuwa ci gaz, czy on zostaje? Spróbowałam z odrobiną i usunęło, ale jak wlałam więcej, to już gaz zostaje, jest go jedynie nieco mniej może. A już się cieszyłam, że loteria nałęczowianki będzie dla mnie, a tak pozostanę przy jednym zgłoszeniu i męce z dwoma butelkami, trzecią dałam teściowej emotka

A nie możesz np. na noc odkręcić butelki, do rana gaz się ulotni? / też mi ta woda nie smakuje  emotka / Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6382117 Napisano: 24.07.2017 10:57:12 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Węże emotka  leży ta gadzina  u mnie w ogródku w ogórkach, które chciałam dzisiaj pozrywać  emotka . A czego, jak czego, ale węży nienawidzę. (...)

Z kolei ja węże uwielbiam, to jedne z moich ulubionych zwierząt - dlatego na samą myśl, że ktoś trzyma je pojmane między cztery kawałki szkła i żarówkę... oj straszne obrazy ludzkich cierpień się rodzą w mojej głowie emotka

Może się jednak zaprzyjaźnicie? emotka To raczej nie wąż, tylko stworek wężopodobny, który nieśmiało łapie promienie słoneczne w Twoim ogrodzie emotka

PS: Ewentualnie możesz go polać bardzo zimną wodą, powinien zwiać.

Joan ja gady szanuję, na poligonie jest ich wiele, wrażenia na mnie nie robią. Natomiast kilka lat temu jechałam przez las rowerem /miałam tylko podręczny telefon bez aparatu/ na boku ścieżki leżało zwinięte coś, co nie było żmiją zygzakowatą, a z pewnością jakąś zdradnicą. Do dziś się zastanawiam czy "to" przeżyło zimę i nadal tam mieszka? Rok czy dwa temu pod Osowem człowiek znalazł pytona w kupie liści. "Hodowcy" pozbywają się wszelkich stworzeń emotka  egzotyków też! Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6382103 Napisano: 24.07.2017 10:46:13 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

azaflora napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Węże emotka  leży ta gadzina  u mnie w ogródku w ogórkach, które chciałam dzisiaj pozrywać  emotka . A czego, jak czego, ale węży nienawidzę. Stronka loterii no, która od trzech dni nie działa  emotka

Masz żmiję czy zaskrońca? 

Nie mam pojęcia. Leży zwinięty w kłębek pod liśćmi ogórka. Jak tylko go zobaczyłam, od razu się ewakuowałam. Występują w moich okolicach i jedne i drugie. Wiem, że zaskrońce są niegroźne, ale te gady wywołują u mnie od razu odruch maksymalnego strachu i obrzydzenia. emotka

Zaskrońce mają żółte lub białawe plamy z boku głowy, są szybkie i raczej zwiewają, a żmije... wiadomo i one są terytorialne, niestety wracają. Załóż długie kalosze i zrób zdjęcie, o ile tam jeszcze leży, nie ma żartów, trzeba rozpoznać i usunąć gdzieś daleko. Jedne i drugie są pod ochroną Wyświetl w wątku >>