Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika azaflora

azaflora

#6861270 Napisano: 25.05.2022 08:22:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
@Kwiat napisał(a):

notta napisał(a):

azaflora napisał(a):

Carrefour zostaje sprzedany. Jak to się przełoży na konkursy?https://businessi...any-w-branzy/j3vz526

Kiedys nie bylo miesiąca z wysypem konków w realu, tesco i tych sklepów było dużo więcej. Konkursów w każdym po kilka sztuk, a teraz to zostaje garstka..

Sądzę, że tylko nazwa się może zmienić ale sklep zostanie. Mam taką nadzieję, bo gdzie będę robić zakupyemotka

No pewnie, że sklepy zostaną, będziesz miała gdzie robić zakupy emotka .
Przecież wiele mniejszych Tesco zamieniło się w Netto, niestety konkursów w nich mniej.
Żabki...coraz więcej drobiazgów i to w aplikacji, słowem "....i kamieni kupa" Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6861265 Napisano: 25.05.2022 07:49:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Carrefour zostaje sprzedany. Jak to się przełoży na konkursy?
https://businessi...any-w-branzy/j3vz526 Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6861174 Napisano: 24.05.2022 16:05:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Do mnie Milka Intermarche przyszła o 15,32 /grałam 25 kwietnia/ Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6861067 Napisano: 24.05.2022 11:46:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

Są jeszcze w sprzedaży tictac gumy ? Ktoś się gdzieś napatoczył , czy tylko draże już zostały?

Napisałam do nich i kicha - nie ma emotka
Uprzejmie informujemy, że produktu Tic Tac Gum nie jest dostępny w sprzedaży obecnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6861043 Napisano: 24.05.2022 10:26:38 w Konkursy firm tytoniowych
Dziś drugie zadanie 50 punktów za zaproszenie znajomego. Gdyby Ktoś chciał skorzystać... zapraszam, mój link emotka
HTTPS://LOGIN.STR...08-9BF2-AC8E00B3CA43 Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6859655 Napisano: 16.05.2022 12:21:04 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Od trzech dni nie mogę się zalogować na konto vp.pl. Najpierw nie mam opcji podania hasła tylko od razu "nie jestem robotem" , a gdy już się zapyta o hasło to mam komunikat: "zaloguj lub zaloguj się innym kontem"... O co kaman ? emotka

Przysłali maile, jeszcze go nie przeczytałam, sama nie mogę wejść na pocztę o2. Trzeba było ustawić wspólny login na wp, o2 i co tam jeszcze obsługują.16 maja 2022 roku wejdzie w życie nowy regulamin poczty.
Przeczytasz go na stronie: pomoc.wp.pl/regulamin- Zespół WP Poczty Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6859487 Napisano: 15.05.2022 09:23:56 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

masza napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurzają mnie psy bezpańsko łażące po wiosce. Moja suczka ma teraz cieczkę i niestety zmuszona byłam użyć gazu pieprzowego przeciwko amantowi, który próbował ją zaatakować. Zdaję sobie sprawę, że mogę swoją Tosię wysterylizować, 

Warto wysterylizować suczkę dla jej zdrowia. Zapobiegnie to ropomaciczu, niektórym nowotworom, ciążom urojonym. Myślałam, że nikt już nie wierzy w ten mit o tym, że suka powinna choć raz mieć młode. Weterynarz nie radzi Wam aby wykonać zabieg?A psom trudno się dziwić. Kieruje nimi instynkt i nie są nad nim w stanie zapanować. Czując suczkę, która ma cieczkę są w stanie przeskoczyć ogrodzenie lub zwyczajnie zrobić pod nim podkop.

Cudaczek121 
posłuchaj dobrych rad. Jeśli nie masz suczki hodowlanej, przeznaczonej do rozrodu - ciachnij ją. Tylko wybierz porządnego weterynarza.
Mała uwaga:
sterylizacja to podwiązanie jajowodów, a kastracja /tak, suczki powinno się kastrować!/ - to wycięcie macicy, jajowodów i jajników.
Po sterylizacji hormony będą pracowały, po kastracji - święty spokój i żaden psi zalotnik nie będzie napastował Ciebie czy innych domowników roznoszących zapach cieczki.
Sama wiele razy widziałam jak psy pokonywały ogrodzenia, byle tylko dostać się do suczki, mało tego - sąsiedzi kiedyś zamknęli swoją suczkę na werandzie, a po powrocie zastali wybitą szybę i obcego psa, zew natury emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6859350 Napisano: 13.05.2022 21:44:17 w Konkursy firm tytoniowych
Jest nowa edycja Winston/Camel/LD. Zgłosiłam do bazy

https://login.strefakonsumencka.pl/nowa Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6859296 Napisano: 13.05.2022 16:46:16 w Połączenia nieodebrane
aleksandra008 napisał(a):

123545991 odebrałam ale się zaraz rozłączył.

Porzuć nadzieje:
https://www.odebr...r-telefonu/123545991 Wyświetl w wątku >>

azaflora

azaflora

#6858453 Napisano: 10.05.2022 11:28:08 w Wkurza mnie...
rare85 napisał(a):

azaflora napisał(a):

O faraonkach /na szczęście/ nie mam pojęcia, u mnie była kiedyś inwazja mrówek z dworu, po ścianie wchodziły na pierwsze piętro i oknem do pokoju emotka .

U rodziców jest aktualnie kopane pod blokiem i świeżo rozkopana ziemia, pełno mrówek "pcha" się do mieszkania, też I piętro. Jak sobie z nimi poradziłaś?

Wytłukłam.
Najgroźniejsze są te mrówki ze skrzydełkami, bo one są płodne i zakładają nowe kolonie. Ja nie mogłam stosować żadnej chemii, bo na czworakach pętał się po mieszkaniu dzieciak emotka .
Wyśledziłam dokąd mrówki idą i okazało się, że do poziomej szczeliny między nadstawką regału! Nic grubszego nie mogłam tam włożyć, więc ze sztywnego brystolu pocięłam paski, takim paskiem robiłam zamieszanie, a mrówki, które wychodziły - pac twardym kapciem. Po dwóch dniach przyjechał mąż, unosił nadstawkę, a ja tłukłam, były już jajka! Całość umyłam naparem z mięty.
Po jakimś czasie przylazły po ścianie mniejsze, szły przy listwie podłogowej, wchodziły pod wykładzinę - te wyłapałam zanim założyły kolonię, przy pomocy...pojemników z niewielką ilością serka waniliowego - właziły, a ja je wynosiłam do śmietnika. Dokładnie sprawdziłam - były też pod lodówką - odkurzacz załatwiał sprawę.
Dopóki są mrówki ze skrzydełkami, te co składają jajka, to bezpłciowe "robotnice" idą ich śladem zapachowym /feromony/, jeśli ich zapach wietrzeje albo wybije się całą kolonię, będzie po kłopocie.
Ważna sprawa i pożyteczna dla człowieka: te mrówki z dworu nie lubią zapachu świeżych ziół, więc na parapecie, dobrze postawić doniczkę np. z miętę, tymiankiem czy majerankiem - jest szansa, że ominą i pójdą do sąsiadów emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6858423 Napisano: 10.05.2022 10:10:17 w Zakupy na konkursy - usługi
loteryjny napisał(a):

Gdzie można kupić produkty na loterię Violife?

Są np. w Auchan, może w innych sieciach też, a z całą pewnością w sklepach ze zdrową żywnością, z produktami dla wegan, wegetarian. Dla mnie to paskudne i drogie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6858420 Napisano: 10.05.2022 10:03:17 w Wkurza mnie...
kumulacja napisał(a):

1940bruce1973 napisał(a):

Wkurza mnie potwornie mrowisko ciągłe w domu (mimo codziennej bohaterskiej walki wręcz z tymi insektamiemotka  ), jakby miał nastać lada moment potop. emotka emotka

W walce z mrówkami faraonkami najważniejsze jest znalezienie gniazda. W naszym starym mieszkaniu znaleźliśmy je z tyłu lodówki. I dopiero po zlikwidowaniu głównej "siedziby" mrówek w szybkim czasie pozbyliśmy się ich. 

O faraonkach /na szczęście/ nie mam pojęcia, u mnie była kiedyś inwazja mrówek z dworu, po ścianie wchodziły na pierwsze piętro i oknem do pokoju emotka .
kumulacja - tak, wszelkie paskudztwa lubią miejsca zaciszne i ciepłe. Zaprzyjaźniony serwis ma co trochę akcje: przywożą im wypasiony ekspres do kawy, a w nim "roje" prusaków albo z terenów wiejskich - insektów związanych z kwitnieniem rzepaku  emotka Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6857506 Napisano: 05.05.2022 16:48:08 w Co można dostać gratis?
Bielsko Biała sobota 07 maja - drzewko lub kwiatek za surowce wtórne 
W sobotę, 7 maja, punkt obsługi zbiórki na parkingu Centrum Handlowego Sarni Stok od godziny 9.00 do 17.00 Arka w zamian za surowce wtórne ma do rozdania 5.000 sztuk drzewek i 4.000 kwiatów – bratków.
Przelicznik surowców jest następujący: jedna sadzonka za 10 kilogramów makulatury, jedna sadzonka za 20 sztuk opakowań szklanych, jedna sadzonka za 20 butelek PET, jedna sadzonka za 20 puszek aluminiowych.
https://dziennikz...drzew/ar/c1-16324185 Wyświetl w wątku >>
1 inter81 0

azaflora

#6857083 Napisano: 03.05.2022 20:07:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Claudia13 napisał(a):

Powiedzcie mi jak to jest z konkursami w Selgrosie? Czy mogę od kogoś odkupić paragon czy jest on przyporządkowany do danej osoby/karty??

Jeśli kupujący pobierze jednorazową wejściówkę, zamawiaj. Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6856992 Napisano: 02.05.2022 20:40:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sledzik860 napisał(a):

pawlik87 napisał(a):

mam problem. wpisuje kody żywiec i mi wyskakuke BŁĄD, że niby kod nieprawidłowy. Ktoś się spotkał z takim problem? wpisywałem dwa kody i bład cały czas wyskakuje.

Tak, miałem taki problem, 2 kody sobie odpuściłem, bo za chiński grosz nie mogłem doczytać niektórych znaków. Dotyczyło KAPSLI od Żywiec Jasne Pełne. Chyba, że są rzeczywiście z zeszłego roku. 

Mnie nie przyjmowało 2 kodów z zawleczek, wyczyściłam ciasteczka i poszło.
Tegoroczne kody zaczynają się od  R i L na kapslach, A - zawleczki.
Innych oznaczeń nie miałam, może są, nie trafiłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6856474 Napisano: 29.04.2022 11:20:53 w Co można dostać gratis?
baxter napisał(a):

Kolejna książka o matematyce od mBanku, po zamówieniu bezpłatnego egzemplarza odbiór z punktach  stacjonarnych mBankuhttps://www.mbank...wizerunek/mfundacja/

Książki nadal dostępne - polecam. To nie jest broszura, a bolsza kniga, waży około kilograma /gdzie tu oszczędność papieru?/. 
Foto spisu treści Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6854966 Napisano: 20.04.2022 16:42:23 w Co można dostać gratis?
Warszawa  19 do 24 kwietnia 
Jest okazja pozbycia się zbędnej odzieży emotka . Jeśli masz minimum 10 kilogramów zbędnych ciuchów - zapakuj i przynieś do Centrum Handlowego Factory ul. Annopol 2. Za 10 kg odzieży /ważą na miejscu/ - otrzymasz bon na zakupy w tymże Centrum. Wartość bonu 40zł.
https://annopol.f...tEAEYASAAEgLbivD_BwE
https://annopol.f...pl/pl/node/93521/pdf Wyświetl w wątku >>
1 inter81 0

azaflora

#6854270 Napisano: 14.04.2022 11:21:41 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Konkurs z Grą o spadek

Wyniki dostępne tutaj: https://portalkry...nkurs-z-gra-o-spadek Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6852818 Napisano: 04.04.2022 16:38:25 w Wkurza mnie...
1940bruce1973 napisał(a):

andii napisał(a):

Wkurza mnie ze zostałam OBIBOKIEM emotka  i nie mogę zajrzeć do Zapowiedziemotka

emotka emotka :*

Od dawna jestem obibokiem i dozgonnie nim pozostanę emotka
Czuję się usprawiedliwiona, bo... siedzę przed ekranem z lupą,/ bo od prawie 2,5 roku, ślepa ze mnie babka//, rozczytuję regulaminy, żeby niczego nie przekręcić, zgłaszam konkurs... i zonk - ktoś mnie ubiegł, konkurs zgłoszony, a jeszcze nie pojawił się w bazie, szkoda resztki mojego wzroku emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, andii 0