Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika azaflora

azaflora

#6784896 Napisano: 31.05.2021 12:10:03 w Konkursy firm tytoniowych
lukasbad napisał(a):

Pani na infolinii powiedziała mi że jak się to stanie jeszcze raz to mam udokumentować tą sytuację,ciekawe jak emotka

Wchodzę z laptopa i klikam na zegar, mam na dole datę, godzinę, minuty, sekundy - to na tle ich strony z adnotacją o braku voucherów, robisz zrzut ekranu lub fotkę telefonem i masz dowód.
Dziś tak było, że wyświetlało komunikat o wyczerpaniu nagród, a za kilka minut owe nagrody się pojawiły, ile minut były dostępne, nie wiem ale to tylko 220 sztuk każdego rodzaju, mało jak na taką akcję. Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6784881 Napisano: 31.05.2021 11:34:16 w Konkursy firm tytoniowych
lukasbad napisał(a):

U mnie przeskoczyło od razu do "limit nagród wyczerpany, następna aktualizacja 14.06" bez możliwości wyboru vouchera "Allegro 80", już drugi raz tak mam,17 maja miałem to samo,nam 84 punkty na koncie i jti leci w kulki z nami, czekałem zalogowany od 7:55 i dokładnie o 8:00:22 zmienił się tylko status ze limit nagród wyczerpany a nawet na sekundę się nie odblokowało żeby można było wybrać

Za szybko się poddałeś, odświeżałam stronę i nagrody były nieco później - 80zł do Allegro przysłali smsem dokładnie o 8,10.
To jak z P&S pierwszego maja - kody "ruszyły" nie o północy, a o pierwszej.
Następnym razem czekaj dłużej, nie odpuszczaj. Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6784819 Napisano: 31.05.2021 00:08:13 w SZUKAM....
asantesana napisał(a):

kumulacja napisał(a):

basku napisał(a):

Szukam....

Proszę pomóżcie chciałam kupić rower stacjonarny dla mamy seniorki
czy możecie polecić jakiś model konkretny?
czy kupić w Decathlonie czy w jakimś sklepie internetowym? 
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź bo nie mam pojęcia Na co zwracać uwagę

Dla osoby starszej najważniejsza jest łatwość siadania na rowerze stacjonarnym.
Myślę, że powinnaś pojechać z mamą do sklepu i niech sama wybierze sobie rower.
A jeśli nie może pojechać, to Ty sama wczuj się w rolę seniorki i wybierz wygodny rower.

Nauczona doświadczeniem moich rodziców polecam zwrócić m.in uwagę na głośność pracy. Moi rodzice kupili tani rower, tak głośny, że nie ma szans pedałować i np. oglądać TV.

Ja mam magnetyczny. Jest ciężki /około 15 kg/, dzięki temu stabilny, za to jest właściwie bezgłośny. Taki  szczerze polecam 
https://www.morel...-one-s-gold-5941659/ Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6782780 Napisano: 20.05.2021 21:31:59 w Giełda Kodów ; )
Mam 4 kody papierosów LD /nowe, akcyza 2021, osobiście puszczone z dymem/ - zamienię na 4 kody Winston. Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6782482 Napisano: 19.05.2021 20:11:53 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Wkurzające, gdy ktoś wpisuje się w mdz, ale nie raczy wpisać w „Informują”. Powinien być karniak dla pierwszej osoby, która się pochwali, ale nie wpisze się w Informują!

A nie bedzie wkurzajace, kazdego dnia wpis w Informuja "Kinder Cards"
za poniedzialek
za wtorek
za .......  emotka

I to tak przez kolejne 23 dni  emotka

Na takie bzdety jest wątek
https://www.e-kon...dla-kazdego/strona/4 Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

azaflora

#6782215 Napisano: 18.05.2021 19:45:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
azaflora napisał(a):

No nie wygrałam w Kinder.. !,69 z kieszeni, 132 kalorie w biodra  emotka

Hau, hau - odszczekuję. Info o wygranych słodyczach przyszło o godz. 18,09 Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6782089 Napisano: 18.05.2021 11:43:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
fizia napisał(a):

Słuchajcie, próbuję od początku w loterii Auchana i same pudła  emotka  Może w końcu się uda?  emotka

Nie poddawaj się, mnie się udało za piątym razem emotka Wyświetl w wątku >>
2 fizia, DAIKOKU 0

azaflora

#6782088 Napisano: 18.05.2021 11:42:02 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No nie wygrałam w Kinder.. !,69 z kieszeni, 132 kalorie w biodra emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6781833 Napisano: 17.05.2021 10:43:46 w Wkurza mnie...
Ależ mnie wnerwia Allegro i te ich zmianyemotka . Sklep, w którym kupuję, teraz wysyła tylko kurierem. Jedna paczka czeka w sklepie na kuriera od 11, druga siedzi w WER w Warszawie od 12 maja. Z paczkomatu odebrałabym po dwóch dniach, a tak jestem skazana na poczciarzy emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

azaflora

#6781829 Napisano: 17.05.2021 10:32:00 w Konkursy firm tytoniowych
anialistopad napisał(a):

dany-duszek napisał(a):

anialistopad napisał(a):

dante84 napisał(a):


Cześć, czy dziś już pula została wyczerpana tylko zapomnieli zmienić treść informacji? Bo inne nagrody są dostępne.
Jeśli tak to, czy ktoś wie, o której wskoczyła nowa pula?

A jak nazbierać na ten voucher? 

trzeba kupić 13 opakowań papierosów

A doczytał,ktoś ile można maksymalnie wbić kodów z fajek? Nie widzę takiego zapisu w regulaminie

Wbić możesz tyle, ile masz emotka , jednorazowo lub pojedynczo. Parę tygodni temu za jednym zamachem wpisałam kody i capnęłam kody Allegro ze wszystkich trzech koszyków.
Zastrzeżenie jedno: można pobrać jeeden voucher z każdego koszyka, np. jeśli pobierzesz z koszyka voucher do Allegro, to ten koszyk masz już z głowy i pobierasz z innego np. albo Alegro, albo Decathlon czy tam coś innego. Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6779205 Napisano: 05.05.2021 11:02:00 w Co można dostać gratis?
jokan napisał(a):

Intermarche od jutra

Jeśli kogoś interesują te słuchawki... to są w Biedronce w cenie 19,99 minus rabat 10 zł, czyli dwie margaryny plus słuchawki za 9,99  Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6778633 Napisano: 01.05.2021 01:19:27 w Konkursy firm tytoniowych
deva napisał(a):

jak to, jest pierwszy dzień miesiąca i nie ma kodów P&S widzicie to, co ja?

Spóźnili się o godzinę, pobrałam tuż po 1.00 Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6778551 Napisano: 30.04.2021 17:34:42 w Konkursy firm tytoniowych
olabas napisał(a):

a na paczkach jest jakaś informacja?

Nie wiem emotka . Wczoraj tu przeczytałam, że "coś" ruszyło, wbiłam kody, które w tym roku zgromadziłam i capnęłam kody Allegro z trzech koszyków /20, 50, 80 zł/ Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

azaflora

#6773166 Napisano: 01.04.2021 11:07:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Z szybkością błyskawicy wpadł na konto zwrot za lody Häagen-Dazs /z co można dostać gratis/ Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

azaflora

#6772375 Napisano: 27.03.2021 15:59:49 w Co można dostać gratis?
Szybkie polowanie InPost - odbierz przesyłkę z paczkomatu do  dwóch godzin, zgłoś się, aby otrzymać nielimitowany dostęp do Audioteka Klub
https://szybkiepo...zybkiepolowanie#form
Akcja odbywa się w 5 turach (dalej jako „Tura Akcji” lub „Tura”) Tury Akcji będąprzeprowadzane, w następujących okresach:
a. I Tura: 26 marca – 02 kwietnia
b. II Tura: 21 kwietnia – 05 maja
c. III Tura: 05 maja – 19 maja
d. IV Tura: 19 maja – 2 czerwca
e. V Tura: 2 czerwca – 16 czerwca
regulamin https://szybkiepo...%202021_26032021.pdf Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

azaflora

#6771747 Napisano: 24.03.2021 11:48:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zwrot za  majonez Pudliszki Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6770772 Napisano: 18.03.2021 21:25:27 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

od kilku dni mam straszne bole glowy.W zasadzie powtarzaja sie one co kilka miesiecy. Zadne pyralginy, apapy,nurofeny nie pomagaja. Do lekarza nie moge sie dodzwonic, a boli tak cholernie, ze jeszcze kilka dni i skocze z mostu, bo tego bolu nie zniose emotka (

Spróbuj leku Migea lub Excedrin Migrastop. To są jedyne leki bez recepty, które mi trochę pomagają przy migrenie (najlepiej jak wezmę je od razu, kiedy poczuję pierwsze objawy migreny). Jeśli to bóle migrenowe to najlepiej by było udać się do lekarza po tryptany, ale one są już na receptę. No i warto zrobić przede wszystkim diagnostykę - czy to migrena czy coś innego. Szwagier, który ma raz na kilka miesięcy migrenę musi jechać na SOR po kroplówkę, bo nic innego mu nie pomaga.

a w jaki sposob sie diagnozuje migrene? Dzieki, jak jakos uda mi sie wstac  ogarnac, kazdy kto mial ten bol to wie,ze nawet ruszyc glowa jest ciezko, to pojde do apteki po tabletki. Do lekarza dzwonei od kilku godzin i zero efektu ;/

Np. warto zrobić rezonans magnetyczny głowy, żeby wykluczyć inne choroby - migreno podobne. Najlepiej zwrócić się z problemem do neurologa, on doradzi...powie czy z kontrastem czy bez itd. 


moja sąsiadka i moja siostra również skarżą się na mocne bóle głowy. I jednej i drugiej z rezonansu nie wyszło nic. Badanie krwi też w porządku a głowy je bolą. Być może stres w pracy tak na nich wpływa. W każdym razie w ostatnich miesiącach mają to bardzo nasilone.

Dokładnie jestem w takiej samej sytuacji...porażka. Natomiast warto zrobić rezonans, żeby w razie "w" niczego nie przegapić i być spokojnym emotka

Nie będę się rozpisywać, więc: byłyście u okulisty, sprawdzić ciśnienie w gałkach ocznych? Jaskra u mnie "podszywała się" pod migrenę, wszystko rozegrało się w ciągu kilku tygodni, dawki farmakologiczne nie działały i praktycznie straciłam wzrok w jednym oku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

azaflora

#6769099 Napisano: 10.03.2021 15:23:55 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

7nanajka81 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że dziś rano zaatakował mnie pies. Kurtka rozszarpana, a moja lewa noga wygląda jakbym doslownie byla ofiara przemocy domowej! Rozległe śliniaki i liczne zadrapania.

:( Oj Kasiu emotka Ale głębszych ran nie ma? Ja w podręcznej torebce od ponad roku noszę gaz - już kilka razy psy sąsiadki rzucały się w moim i moich dzieci kierunku i niestety ale musiałam potraktować je gazem. Policja nic nie zrobiła, psy są agresywne, sąsiadka niepełnosprawna a jej brat to pijak.

Niby nie ma głębszych ran, ale w pracy mi poradzili na wszelki wypadek zaszczepić się przeciwko tezcowi, gdyby ten pies miał wściekliźnie.

Kasiu  tężec i wścieklizna to dwa zupełnie odmienne problemy!
Musisz iść i najpóźniej do 3 dni przyjąć zastrzyk z anatoksyną tężcową, chroni, bo psisko ma prawo mieć brudny pysk, zanieczyszczony np. ziemią.
Ustal czyj to pies, jeśli Ci się uda, właściciel musi okazać aktualne szczepienie p/wściekliźnie! W razie problemów idź na policję, łaski nie robią i nie mogą Cię zbyć! Teraz każdy pies, który ugryzie /nawet szczepiony/ powinien być poddany kwarantannie w czasie 14 dni. Jeśli właściciel będzie współpracował to może psa trzymać w domu i chyba trzy razy w ciągu tych 14 dni, doprowadzić go do weterynarza. Po 14 dniach wet wystawia zaświadczenie, że pies jest zdrowy i nie trzeba Cię będzie szczepić. Jeśli nie znajdziesz  ani Ty sama, ani policja, właściciela psa, to, niestety musisz przyjąć szczepienia emotka . Teraz to nie jest już tak drastyczne i bolesne jak kiedyś.
Roszczenia za uszczerbek na zdrowiu i zwrot uszkodzonej odzieży, przedmiotów zostaw na później  teraz marsz do jakiegokolwiek lekarza, który przepisze i zleci szczepienie p/tężcowi! Wyświetl w wątku >>

azaflora

#6767453 Napisano: 02.03.2021 13:00:02 w Popraw sobie humor...
Pan Kotek był chory...Autor nieznany Pan Kotek, choć chory, nie leżał w łóżeczku, bał się stracić pracę, bo skąd wziąć na mleczko. Dzień cały harował (nikt nie chce być głodny), pod wieczór cichaczem poszedł do przychodni. W przychodni mu dali numerek z terminem; termin nieodległy, miesiąc szybko minie. nic wyskokowego przez miesiąc nie pijał, mimo to choroba jakby się rozwija. Opadły mu wąsy, nos na kwintę zwiesił, nadal gorączkuje, życie go nie cieszy, czka, kaszle, bojowe na rząd puszcza gazy, z wściekłości o bliskim końcu rządu marzy, lecz sam bliższy końca z dniem każdym jest kotek. Miesiąc jakoś wytrwał, lecz co będzie potem? Lekarz go wysłuchał i westchnął; "Na Boga! Idź kotku czym prędzej do laryngologa!". Na wizytę czekał kolejne pół roku, chudł, marniał, coś w płucach go kłuło i w boku, lecz doktor do gardła mu nawet nie zajrzał: "Nie tego, koteczku, wybrałeś lekarza. Nie z gardła ten kaszel, on z płuc się dobywa, do pulmonologa idź!- Śmierć zbiera żniwo!". Kolejne pół roku. Doktor mięsem rzucał: "Diagnozę postawię jak prześwietlisz płuca. Niech lekarz rodzinny da ci skierowanie. Do diabła koteczku, lecz się, skończysz marnie!". Na wizytę czekał koteczek znów miesiąc i na prześwietlenie dni jeszcze pięćdziesiąt, aż dzień wreszcie nadszedł, czas iść do rentgena. Jest termin, jest rentgen, lecz... koteczka nie ma. Kotek nie doczekał. Już leży w mogile a dusza do Boga uśmiecha się mile: "Najwyższy Doktorze, znajdź miseczkę mleczka, w rajskim sanatorium dla mnie, dla koteczka. Będę Tobie mruczał i grzał Twoje kości, tylko mnie w Twym Raju chciej u siebie gościć". "Cóż mogę, koteczku – rzekł Bóg - wobec faktu; nie chciał ze mną zawrzeć NFZ kontraktu". A morał? Morału napisać nie zdążę, bo też za koteczkiem niedługo podążę. Lecz mnie nie żałujcie, wszak byłem ladaco - choć żal, że nie dowiem się: umarłem na co? Wyświetl w wątku >>