Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kreatia

kreatia

#6167185 Napisano: 01.03.2016 16:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

jeżeli opublikują zwycięską pracę a wygra filmik złożę oficjalną reklamację...w ch....a  mnie nikt robić nie będzie (za przeproszeniem)

z tego co kojarzę reg. będą tylko dane więc d.pa Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6167182 Napisano: 01.03.2016 16:28:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pisz joan pisz.
może zakłady kto wygra samochód? emotka  kogo obstawiacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6167174 Napisano: 01.03.2016 16:21:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytanie zostało wysłane po zakończeniu konkursu. Przyznam, że oglądając to,  co dzieje się przez ostatnie lata w konkursowym światku,  byłam po prostu ciekawa jak tym razem agencja będzie patrzyła na zgłoszenia. Wysłałam sam tekst. I żałuję.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6167168 Napisano: 01.03.2016 16:18:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

kreatia napisał(a):

joan napisał(a):

kreatia napisał(a):

W konkursie "ferie za pasem"  skody będą oceniać dodatki w formie linków emotka


Skąd taka informacja?

Odpisali na maila

Aha...
W regulaminie jest napisane:  "odpowiedź na pytanie szóste winna mieścić się w380 (trzystuosiemdziesięciu) znakach, wliczając w to znaki interpunkcyjne i spacje. " 
Link do youtube ma mniej  emotka

Dokładnie tak odpisali. Odpowiedź ma być najciekawsza. Od teraz przed wzięciem udziału w konkursie będę pisać maile z pytaniemi dostosowywać się do wymagań jury albo rezygnować bez wkladania wysiłku. Eh Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6167156 Napisano: 01.03.2016 15:54:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

kreatia napisał(a):

W konkursie "ferie za pasem"  skody będą oceniać dodatki w formie linków emotka


Skąd taka informacja?

Odpisali na maila Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6167153 Napisano: 01.03.2016 15:48:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie "ferie za pasem"  skody będą oceniać dodatki w formie linków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6167028 Napisano: 01.03.2016 13:05:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

luko922 napisał(a):

magnus napisał(a):

visserarthur napisał(a):

magnus napisał(a):

kalka napisał(a):

Dzisiaj w KORALOVE w Biedronce komisja wybiera prace,  zadanie brzmiało: Napisz krótką Walentynkę.... i mam nadzieję, że te dwa magiczne słowa z regulaminu utkwiły w pamięci  organizatora, że poematy i linki nie zaćmią komisji pamięci. emotka  

Jeżeli Regulamin nie określa ilości znaków to słowo krótki  nic nie znaczy, jest pojęciem względnym a nawet bardzo

To koniecznie trzeba przed obradami przypomnieć im, jak brzmiało zadanie...

Uważasz, że to coś zmieni ?  Zawsze podstawą jest Regulamin a byle jaki Regulamin = dowolne wyniki, wg widzimisie komisji

Ja wysłałem długą walentynkę emotka  Jak można krótko wyrazić tak WIELKĄ miłość? :>

No właśnie!  emotka  Dlatego sztuką jest wyrazić WIELKĄ miłość KRÓTKIM tekstem   emotka   

sztuka sztuką, a rzeczywistość rzeczywistością.
"krótko" to bardzo subiektywne odczucie. Na przykład da mnie tygodniowe wakacje są super krótkie, a dla męża mega długie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6166334 Napisano: 29.02.2016 09:15:43 w Wkurza mnie...
batistutek123 w złym poście zamieszkałeś. powinieneś być tu: https://www.e-kon...bie-humor/strona/274
przeprowadź się tam proszę emotka

Twoje wpisy są tak absurdalne, nierealne i abstrakcyjne, że strasznie bawi mnie, że ktoś wierzy, że Ty tak na serio.

Ciekawe jakiego masz "normalnego" nicka na ekonkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6163628 Napisano: 22.02.2016 18:59:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

kreatia napisał(a):

gdzie znajdę zwycięską pracę jogobelli? widzę tylko nagrody tygodnia. oślepłam?

wow. piękna Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6163620 Napisano: 22.02.2016 18:51:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gdzie znajdę zwycięską pracę jogobelli? widzę tylko nagrody tygodnia. oślepłam? Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6162004 Napisano: 18.02.2016 19:25:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

aerdna napisał(a):

MF ostrzega przed fałszywymi SMS-ami o Loterii Paragonowej
http://wiadomosci...Paragonowej-00018885

Ciągle dostaję smsy z numeru 71150 z tej niby loterii,ale nie mogę usunąć tego numeru, bo kiedyś na ten sam się zdaje się wysyłało smsa na jakiś konkurs i obawiam się,że potem nie dostanę smsa o jakiejś faktycznej nagrodzie.

ten numer należy do Digital Virgo S.A., ul. Inflancka 4, 00-189 Warszawa
tu możesz sprawdzić do kogo należą: https://www.uke.g...st.do?execution=e1s1 Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6161673 Napisano: 18.02.2016 11:12:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bamfarfe22 napisał(a):

aleksiak napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

Z ciachnijselfie znów wybrali jakiś badziew... emotka  ja już nie wiem, codziennie wysyłam im po 2 fotki, każda inna, jedne bardziej kreatywne, inne mniej, jedne obrobione w photoshopie, inne nie... emotka  działają mi na nerwy, chyba dziś do nich z tej frustracji naskrobię maila i zapytam co się im nie podoba

ten "badziew" jest naszej forumowiczki i na pewno nie będzie jej miło to czytać emotka  

spoko spoko, sama nie wierzyłam jak dostałam email o wygranej, domyślam się że dostają setki zdjęć każdego dnia, tym bardziej cieszę się że mój pomysł (mniej lub bardziej kreatywny od innych, badziewny czy też nie) spodobał się jury emotka marzył mi się nowy fon emotka a ciebie ziomal102 miło poznać, jestem Julita i chętnie zobaczę Twoje selfie w galerii Milki abym również mogła je obiektywnie ocenić emotka

gratulacje! emotka  no właśnie ziomal102 wrzuć swoje selfiaki, jeśli się nie wstydzisz! emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6161670 Napisano: 18.02.2016 11:11:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

donia7 napisał(a):

Nagrodzili normalne zdjęcie z sympatyczną panią.  Z tego co widzę to wybierają ludzi o miej aparycji. Może z tego jadu niektórzy się nieciekawie prezentują na tych selfie emotka


Czyli co dzień im szanse na wygraną spadają... emotka

hahah chciałabym zobaczyć zdjęcia z 31.03 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6161650 Napisano: 18.02.2016 10:56:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
1q1q1q napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

Z ciachnijselfie znów wybrali jakiś badziew... emotka  ja już nie wiem, codziennie wysyłam im po 2 fotki, każda inna, jedne bardziej kreatywne, inne mniej, jedne obrobione w photoshopie, inne nie... emotka  działają mi na nerwy, chyba dziś do nich z tej frustracji naskrobię maila i zapytam co się im nie podoba

pisanie @ nie ma sensu, opisują cytatami z regulaminu


Ja też mam (moim zdaniem) świetne zdjęcia, wysyłam codziennie i nic. Każdy wybór jest subiektywnym wyborem i moje subiektywne zdanie jest takie, że moje zgłoszenie było lepsze, a subiektywnym zdaniem jury lepsze było inne zgłoszenie. Ja ich wybór szanuję, choć może mi się nie podobać. Nie dajmy się zwariować! Trzeba próbować do skutku, albo zaoszczędzić nerwów i dać spokój, szkoda zdrowia.

Pisanie na pewno nie spowoduje zmiany subiektywnego patrzenia jury. Po co pisać? Co to da? Myślisz ziomal102, że odpiszą Ci, że "w tym selfie mogłeś ciastko przesunąć lekko w lewo", albo "zabrakło nam koloru różowego w kompozycji"? Pośmieją się w swoim gronie z Twojej frustracji i tyle. Opanujcie się z tym pisaniem maili, bo skończą się konkursy kreatywne i zostaną same loterie! Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6160424 Napisano: 15.02.2016 18:51:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

kreatia napisał(a):

mdepfs napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mdepfs gratulacje, zdjęcie niczym wprost z reklamy jakiegoś magazynu emotka

Jarkowi na bieżąco przekazuję konwersację i jest mu i mi tak miłoo, że tak przypadło do gustu emotka

to zapytaj jeszcze ile pali to Wasze autko, bo pewnie lepiej niż wyżej wspomniany traktor emotka  

silnik 5,7 v8 emotka  w trasie 14 litrow benzyny a w Wawie przy korkach 20 emotka

nieźle nieźle emotka  w takim razie gratki raz jeszcze i jak najmniej korków życzę hehe
edit: ja byłam święcie przekonana, że to tir emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6160413 Napisano: 15.02.2016 18:36:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mdepfs gratulacje, zdjęcie niczym wprost z reklamy jakiegoś magazynu emotka

Jarkowi na bieżąco przekazuję konwersację i jest mu i mi tak miłoo, że tak przypadło do gustu emotka

to zapytaj jeszcze ile pali to Wasze autko, bo pewnie lepiej niż wyżej wspomniany traktor emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6160400 Napisano: 15.02.2016 18:24:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mysia napisał(a):

witekziem napisał(a):

mdepfs napisał(a):

co do zdjęcia Milki i Pana w traktorze - prostuję - to nie traktor, choć auto gabarytowo do traktora pasuje emotka  a to nasza amerykańska zabawka GMC <3

Tak mi sie wydawało, że to nie traktor bo za dobrze wygląda emotka

ja się powtórzę raz jeszcze, baaardzo fajne foto emotka

mi też bardzo się podoba. i nie piszę tego dlatego, że to ktoś z forum. zdjęcie jest po prostu ładne. Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6159579 Napisano: 12.02.2016 20:43:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli chodzi o milkę to widać założenie jury, że ma być różnorodnie i że mają wygrywać też zwyklaki (fotki robione przez mugoli, albo tak wyglądające).

Często jestem zawiedziona wynikami, bo liczyłam, że przegram z arcydziełem. Ale wiadomo, gusta są subiektywne. Dla każdego zwycięzcy jednak szacun za wstrzelenie się w gust jury, a to nie jest proste z tego co widzę.

Ja nie odpuszczam, mam zamiar wysyłać im jedno zdjęcie do końca konkursu. Pewnie zbankrutuje w tym czasie, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana (i nie je piegusków).  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6159563 Napisano: 12.02.2016 20:17:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziomal102 napisał(a):

Z Ciachnij Selfie kolejne wyniki - https://www.ciachnijselfie.pl/galeria ... dziś moje selfie z fioletową krową przegrało z tym arcydziełem na samym dole. Rozbój w biały dzień.

Poka poka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6157722 Napisano: 09.02.2016 10:48:36 w Nowy design
Niestety muszę się zgodzić z luko.
Przede wszystkim - niby strona jest mobilna, a można dowolnie ją skalować, bez dostosowania do szerokości telefonu.
Rano były avatary, teraz ich nie ma - oba wyjścia są nie fajne - avatary jak były, to były ogromne, jak ich nie ma, to nie wiadomo kto pisze.
Nie będę się rozpisywać co do tej wersji, bo już ją wyłączyłam i wracam do pełnej (dobrze, że można).
Polecam wzorować się na forum android.com.pl - tam wygląda to super.
No i e-konki mogłyby być na tapatalku.  Wyświetl w wątku >>
0 0