Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kreatia

kreatia

#6088326 Napisano: 06.10.2015 00:05:04 w Biedronka
Czy tyskie rozwozilo juz aparaty z drugiego etapu Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6088260 Napisano: 05.10.2015 21:45:32 w Biedronka
rettib napisał(a):

W sprawie Wedla - w przypadku  jednej wygranej a dwóch wysłanych zgłoszeń odsyłacie oba paragony, prawda? W razie czego? emotka

Tak.  No bo skąd wiadomo który?  :)  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6085739 Napisano: 02.10.2015 13:13:20 w Biedronka
Mam regulamin z 17.09 i nie ma tam mowy o numerze paragonu przy publikacji wyników emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6085646 Napisano: 02.10.2015 12:13:36 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

arta napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Ja to czuję, ze dzisiaj Wedla mogą rozdać. emotka

no ciekawe, jak się Smolar będzie regulaminu trzymał... Bo ktoś się chyba machnął i w niedzielę nie planował od początku pracować? emotka

Ło matko! Artunia emotka Jak Ty też regulamin czytałaś? emotka

hola hola, nie straszcie mnie tu Smolarem  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6085622 Napisano: 02.10.2015 11:59:28 w Biedronka
izak1000 napisał(a):

mia napisał(a):

sydariameki napisał(a):

leci 30.09

Pewnie za dużo osób im dzwoniło z pytaniem, dlaczego zniknęły listy wygranych, i chcą jak najszybciej zacząć październik...emotka

u mnie otwierają się wszystkie listy wygranych  w każdym dniu od początku  loterii...

dzwoniące osoby są mniej kumate niż Ty  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6085565 Napisano: 02.10.2015 11:20:49 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

brudny napisał(a):

niech lepiej z przelewami podgonią emotka

Podgonią brzmi, jakby już jakieś zrobili... zrobili? Swoją drogą nie jestem za przelewami w trakcie konkursu, bo będzie jak niegdyś z batonami- ludzie grali o batona, odami z przysłanych batonów- tak samo tutaj, będą grali otrzymaną kasą, a tak nie chcą wydawać swojej, więc konkurencja mniejsza emotka

cóż to były za piękne czasy  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6085472 Napisano: 02.10.2015 09:32:19 w Biedronka
kasiulll napisał(a):

Myślicie że w mocy nagród anulują wygraną i nie prześlą kaski jeśli wygrało się hasłem do innego napoju/chrupek niż były kupione na paragonie? Nie wiem czemu, ale dopiero niedawno ogarnęłam ten fakt, że musi być to hasło o produkcie zakupionym, a nie biorącym udział w promo emotka

Ja piszę o czymkolwiek, niekoniecznie o tym co mam na paragonie. Nie sądzę, żeby to miało znaczenie emotka  komu by się chciało to sprawdzać...  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6084841 Napisano: 01.10.2015 09:54:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszania napisał(a):

Pomóżcie ciężąrnej na ostatnich nogach, która wybrała się dzis do Lidla na zakupy i nagle wpadła na pomysł zakupu pasty Colgate.emotka
Nie gram w loteriach no ale skoro wyczytalam, ze jakas loteria jest a pasta potrzebna szybko zerknełam na regulamin i kupiłam szt. 2 .
Patrze na paragon przy kasie a tam info na paragonie" Pasta do zębów" pytam panią czy może mi potwierdzic + pieczątka, ze jest to pasta Colgate. Pani odmawia.emotka Pytam dlaczego: "Bo mamy tak w systemie". Proszę o kierownika. Pani odmawiająca jest kierownikiem.emotka
Co w takiej sytuacji? Help!emotka

Trzeba było powiedzieć, że jak Ci nie da to ją myszy zeżrą emotka  
. Wg mnie nie ma prawa odmówić, no bo na jakiej podstawie? Pasta jest? Jest! Colgate!? Colgate!  Nie wiem o co kobiecie chodzi, ale żeby ciężarnej odmawiać...  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6082567 Napisano: 28.09.2015 09:35:48 w Biedronka
zaczytana-pola napisał(a):

kreatia napisał(a):

erychta00 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

kreatia napisał(a):

który numer paragonu wpisać w leonowym konku? 

Leonowym?  Podasz link?

http://www.20urodzinybiedronki.pl/#form

to jaki ma być ten numer? górny? nie systemowy?

Wszystko jest w Regulaminie emotka

"ostrożności nigdy za wiele"
oczywiście czytałam regulamin, ale chciałam się upewnić, że nie mam pewnego typu pomroczności jasnej emotka  
bartula napisał(a):

ja w regulaminie nie widzę żadnych szczegółów odnośnie tego jaki ma być, pisze po prostu nr paragonu

dzięki, czyli nie jestem jeszcze tak do końca ślepa  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6082561 Napisano: 28.09.2015 09:16:42 w Biedronka
erychta00 napisał(a):

Leonowy od Seata emotka a ja o sokach dla dzieci myślałam emotka

tak się tu przyjęło pisać emotka  a też na początku nie wiedziałam o co chodzi.
monia24 napisał(a):
erychta00 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

kreatia napisał(a):

który numer paragonu wpisać w leonowym konku? 

Leonowym?  Podasz link?

http://www.20urodzinybiedronki.pl/#form

to jaki ma być ten numer? górny? nie systemowy? Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6082532 Napisano: 28.09.2015 08:21:02 w Biedronka
który numer paragonu wpisać w leonowym konku?  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6080576 Napisano: 24.09.2015 16:55:12 w Biedronka
maryam napisał(a):

Ogólnie to nie było napisane kto ma autko..

Ale były zdjęcia czy dane? Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6080184 Napisano: 24.09.2015 11:28:58 w Biedronka
mia napisał(a):

kreatia napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

Ciekawe czy SkrzeTYSKI zwinął autko?

Skrzetyski zgarnął rezerwę kufla emotka  serio, serio

emotka Mówisz poważnie, czy jaja se robisz?

autentycznie emotka  sama robiłam zdjęcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6080181 Napisano: 24.09.2015 11:27:24 w Biedronka
mundek2004 napisał(a):

Ciekawe czy SkrzeTYSKI zwinął autko?

Skrzetyski zgarnął rezerwę kufla emotka  serio, serio Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6071047 Napisano: 10.09.2015 16:24:16 w Biedronka
mattadore napisał(a):

poszedł już ktoś na wojnę z IQ Marketing za wyniki z Tyskiego??? czy czeka na galerie zdjęć emotka Bo mi osobiście leżą na sercu te rezerwy . Szkoda,że sporo fajnych zgłoszeń zepchnęli do rezerwy, a ludzie mają czekać teraz na czyjś błąd paragonu itp.

pytałam ich o kilka niejasnych rzeczy, nie udało mi się uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, mają formułkę którą klepią pewnie każdemu, na pytania nie udało im się konkretnie odpowiedzieć. 
Jedyny konkret to: "jeśli jeden laureat wygrał więcej niż jedną nagrodę IIstopnia, zostanie mu przyznana tylko jedna nagroda, a pozostałe przejdą na rzecz laureatów z listy rezerwowej – zgodnie z regulaminem punkt 4.7." Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6070865 Napisano: 10.09.2015 12:38:16 w Biedronka
Rety. a wystarczyłoby, żeby nie bawili się w te dziwne rezerwy każdego etapu, tylko ponumerowali zwycięzców i jeśli któryś wypadnie, ten niżej wskakuje o oczko wyżej. No ale wtedy zostaliby jedynie z kuflami... Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6070789 Napisano: 10.09.2015 11:32:32 w Biedronka
rogalino napisał(a):

Napisałem do nich czemu nie wszyscy otrzymali maila jeśli nagród było więcej niż zgłoszeń, otrzymałem taką informację
"Zgodnie z regulaminem, w pierwszej kolejności informowani są laureaci główni.Po ich weryfikacji, będziemy kontaktować się z laureatami z listy rezerwowej."

Z tego wynika, że osoby które nie dostały maila są na rezerwie aparatów

Ale bzdura. Czy to znaczy, że cztery zdjęcia rezerwowe, które są najlepsze zaraz po dwóch zwycięskich nie dostaną nic, jeśli dwa zwycięskie zdjęcia okażą się zgodne z regulaminem?  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6070785 Napisano: 10.09.2015 11:29:57 w Biedronka
ashley878 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Szczerze mówiąc nie rozumiem o co całe halo. Każdy kto zgłaszał 5 zdjęć na siebie wiedział, że wygra tylko raz. Tak mówi regulamin. Agencja ma bajzel, ale to nie zmienia faktu że regulamin jest regulaminem i nie może być tak, że ktoś dostanie na siebie 5 aparatów, skoro ten mówi co innego. 


kreatia ale to jest świadome oszukiwanie konkursowiczów i Ciebie też, bo jeśli ktoś wstawił do galerii 20 zdjęć i dostał 10 aparatów w głównej puli i 5 w  rezerwowej to te aparaty z rezerwy nie zostaną już rozdane rozumiesz? Bo nie ma rezerwy rezerwy a to co nierozdane pozostaje dla organizatora. A w tym etapie nagrodzą też ludzi z poprzedniego i zrobią to samo, a ile zdjęć jest od tej samej osoby? i znów 100 aparatów zostanie dla organizatora! Tu raczej trzeba walczyć o konkursowicz a nie stawać po stronie organizatora bo kopiesz piłkę do swojej bramki ...

hmmm ciekawe.  miałam do czynienia z tą agencją - wygrałam kiedyś dużą główną i nie mam jej nic do zarzucenia (nie miałam) stąd moje upieranie się o regulamin. zobaczymy, czy Wasze przypuszczenia odnośnie rezerw tych samych osób się potwierdzą  emotka  czy były ostatnio jeszcze jakieś konkursy, które tak samo zostały rozstrzygnięte? 
ciekawe jak sprawa się skończy, jakby co będziemy masowo pisać do biedronki i tyskiego - w kupie siła! Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6070754 Napisano: 10.09.2015 11:05:45 w Biedronka
Szczerze mówiąc nie rozumiem o co całe halo. Każdy kto zgłaszał 5 zdjęć na siebie wiedział, że wygra tylko raz. Tak mówi regulamin. Agencja ma bajzel, ale to nie zmienia faktu że regulamin jest regulaminem i nie może być tak, że ktoś dostanie na siebie 5 aparatów, skoro ten mówi co innego.  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6070489 Napisano: 09.09.2015 21:15:28 w Biedronka
ashley878 napisał(a):

Wygrywając po 2 aparaty dostaje się 2 formularze będzie Pewnie jak w Prince Polo że jedna osoba może wygrać kilka ... Bo maile już wysłali, więc nagród zabrać nie mogą ..

Niemożliwe emotka   regulamin mówi jasno o jednej osobie / jeden aparat  Wyświetl w wątku >>
0 0