Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kreatia

kreatia

#6070435 Napisano: 09.09.2015 20:03:03 w Biedronka
Straszny burdel mają, nie wiem jak się ogarną.
Przyklad: kilka zgłoszeń na jedną osobę, trzy maile z wygranymi aparatami. A można przecież tylko jeden... 
Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6070426 Napisano: 09.09.2015 19:52:44 w Biedronka
emotka do kufla życzą sobie PESEL, chyba sobie żartują  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6070422 Napisano: 09.09.2015 19:46:47 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Czy jak dziś dodałem zdjęcie, to ono jeszcze będzie liczyć się do 2 etapu? Bo mają 3 dni na dodanie... Ktoś wie?

tak, na pewno Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6070263 Napisano: 09.09.2015 17:09:02 w Biedronka
podawajcie proszę godziny maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6070031 Napisano: 09.09.2015 13:49:36 w Biedronka
przynajmniej coś się działo emotka  a nie taka cisza wciąż Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6070023 Napisano: 09.09.2015 13:43:16 w Biedronka
mkrzysiek napisał(a):

Zrobiłem cytuj post i nie wszedł
Hurra że będą dzisiaj wyniki
Dowiemy się jakie zdjęcia nagradzają emotka

emotka  niezły zamęt zasiałeś emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6069867 Napisano: 09.09.2015 11:40:15 w Biedronka
migi napisał(a):

https://turniejty...14/55edb83ed1a55.jpg

nie łapie tematu przewodniego zdjęcia emotka

tam na pewno gdzieś jest gest zwycięstwa. kwestia WIARY. Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6069846 Napisano: 09.09.2015 11:28:23 w Biedronka
defed napisał(a):

kreatia napisał(a):

aneta2208 to oznacza pewnie, że na stronie będą wyniki I etapu, czyli tak jak w regulaminie jest napisane emotka
to nie znaczy, że wyślą maile i zadzwonią...

nie przekręcajcie regulaminów emotka
4.12. Lista Laureatów Nagród z danego Etapu, którzy spełnili warunki otrzymania Nagrody(zawierająca fragment numeru telefonu Laureata Nagrody) jest ogłaszana na Stronie Internetowej w terminie do 3 miesięcy od dnia zakończenia danego Etapu

faktycznie  wychodzi na to, że moja chęć zobaczenia wyników zaślepiła oczy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6069838 Napisano: 09.09.2015 11:17:37 w Biedronka
aneta2208 to oznacza pewnie, że na stronie będą wyniki I etapu, czyli tak jak w regulaminie jest napisane emotka
to nie znaczy, że wyślą maile i zadzwonią... Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6069835 Napisano: 09.09.2015 11:12:01 w Biedronka
poprostuanette napisał(a):

defed napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

luko922 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Dzis beda maile z tyskiego

Informacja od organizatora, czy przypuszczenia? emotka


Czas na powiadomienie mają do poniedziałku... emotka

od nich dziś dostałam odpowiedź emotka

no to otwieramy skrzynki i czekamy na miłe wieści emotka  powodzenia konkursowicze emotka

nie lepiej czekac na telefon?:D do wlascicieli nowych aut będą dzownili emotka

czyli co? dzwonić też będą dzisiaj zapewne emotka  ciekawe...
dzięki mgrzel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6069789 Napisano: 09.09.2015 09:58:15 w Biedronka
mgrzel napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

Ciekawe jak będą oceniane zdjęcia w Tyskim... Czy te kreatywne po photo shopie zdobędą uznanie komisji...?Tylko czy to jeszcze są zdjęcia czy już obrazy emotka ? Nigdy nie brałam udziału w konkursach foto i nie wiem jak komisje konkursowe w innych konkursach zapatrują się na zdjęcia po "delikatnych" korektach.

Ta sama agencja oceniała konkursy fotograficzne tj. selfie z Prince Polo czy Knorra Wielbiciele makaronów i wygrywały  zdjęcia "z jednego ujęcia" niepodrasowane ale i również photoshopy. Jedno jest pewne: trzeba ich zaskoczyć emotka

a galeria wielbicieli jest może gdzieś w sieci?
prince polo kojarzę, a tego konka nie.
wychodzi na to, że liczy się pomysł bardziej niż wykonanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6068185 Napisano: 07.09.2015 07:44:11 w Biedronka
assal napisał(a):

Wszyscy liczą, że przed zamknięciem drugiego etapu puszą wyniki. By wiedzieć, czy kolejnym zdjęciem zagrać na siebie, czy może lepiej na koleżankę/męża. Ale najlepsze zdjęcia dojdą w środę.
Z dzisiejszego dnia większość zdjęć już w galerii emotka

dokładnie. najlepsze zdjęcia zobaczymy w czwartek rano emotka  trudno się zresztą dziwić.
często ludzie delikatnie mówiąc "inspirują się" pracami tych najbardziej kreatywnych i Ci muszą się jakoś bronić. Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6067828 Napisano: 06.09.2015 10:39:33 w Konkursowiczki w ciąży
ja mam plan na przyszłość konkursową: omijać konkursy dziecięce - konkurencja ogromna, tak jak piszesz rachel i przede wszystkim - planuję nie wrzucać malucha do internetu i "żerować na jego słodyczy" (nie wiedziałam jak ładniej to napisać)  emotka  wiadomo, że dziecko jest najsłodsze dla jego rodziców i na pewno zgubiłabym gdzieś obiektywizm "fajności", dlatego mam plan dalej brać udział w konkursach "dla dorosłych" ze zdjęciami dorosłych  emotka  życzcie mi powodzenia!

is77 to trzymam kciuki, żeby było tak jak sobie wymyśliłaś emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6067804 Napisano: 06.09.2015 09:39:55 w Konkursowiczki w ciąży
is77 napisał(a):

eniki, daj znać jak urodzisz emotka  ja też na pewno poinformuję emotka  
Może urodzimy tego samego dnia? emotka

dam znać, oczywiście emotka  mój plan jest taki, że będzie to chwilę przed 24.09 emotka  powtarzam to często małemu, liczę, że posłucha mamusi...
też masz takie wrażenie, że od kiedy jesteś w ciąży, od wtedy trwają konkursy z piwem, chipsami i colą? a na termin porodu przypadną jedne z najlepszych konkursów ostatnich lat? emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6067035 Napisano: 04.09.2015 13:57:09 w Konkursowiczki w ciąży
is77 i u mnie pozostały 2 tygodnie emotka  ciekawe, która z nas pierwsza pozna maluszka.
to moja pierwsza ciąża, ale na razie nie czuję jakiegoś strachu przed porodem, ja ponoć wyszłam w godzinkę i tego się trzymam, że to dziedziczne emotka  (a czy jest czy nie jest w rzeczywistości to mnie nie interesuje hehe)
denerwuję się trochę tylko tym, że nie mam jeszcze łóżeczka i łóżeczkowych akcesoriów, no ale to najmniejszy problem akurat.

rachel - ooooo ja, 15 minut  emotka  pozazdrościć
Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6066227 Napisano: 03.09.2015 14:33:49 w Biedronka
zabcia0410 napisał(a):

kreatia napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

a ja z innej beczki ,ciekawa jestem czy w tyskim komisja będzie brała pod uwagę zdjęcia z zamieszczonymi tekstami,nie jest to przecież konkurs na hasła ,wydaje mi się ,że foto powinno być na tyle sugestywne aby słowa były zbędne,jest trochę takich zdjęć a w regulaminie nie ma o takiej sytuacji wzmianki

Zdjęcia zgodnie ze słowami organizatora mogą być edytowane w programie graficznym, mogą więc w konsekwencji zawierać także tekst. Co jest złego w tekście na zdjęciu? Może podkreślić, dopowiedzieć.... Na pewno będą brali pod uwagę także i takie zdjęcia emotka

dla mnie nie jest to takie oczywiste,czym innym jest gest,czym innym słowo,edytowane -nie oznacza przerabiane

dokładna odpowiedź jaką otrzymałam to: "Zmiany graficzne są dozwolone" - dla mnie to znaczy, że można wszystko (w tym tekst)  emotka
Oczywiście, najważniejsze, aby był gest, ale jeśli oprócz niego będzie tekst, to nie wydaje mi się, żeby komuś w jury to przeszkadzało... Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6066216 Napisano: 03.09.2015 14:20:25 w Biedronka
zabcia0410 napisał(a):

a ja z innej beczki ,ciekawa jestem czy w tyskim komisja będzie brała pod uwagę zdjęcia z zamieszczonymi tekstami,nie jest to przecież konkurs na hasła ,wydaje mi się ,że foto powinno być na tyle sugestywne aby słowa były zbędne,jest trochę takich zdjęć a w regulaminie nie ma o takiej sytuacji wzmianki

Zdjęcia zgodnie ze słowami organizatora mogą być edytowane w programie graficznym, mogą więc w konsekwencji zawierać także tekst. Co jest złego w tekście na zdjęciu? Może podkreślić, dopowiedzieć.... Na pewno będą brali pod uwagę także i takie zdjęcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6066109 Napisano: 03.09.2015 12:46:59 w Biedronka
ilonaxx5 napisał(a):

kiedy możemy się spodziewać wyników z tyskiego?

do 09.09 wybierają + 3 dni robocze na poinformowanie mailem (II stopnia), telefonicznie (I) Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6065866 Napisano: 03.09.2015 08:52:51 w Biedronka
łodka jest bardzo słaba, rycerz faktycznie najlepszy  emotka  co do drugiego auta - nie mam pojęcia...
na poprzedniej stronie wrzuciłam kilka linków które mi się spodobały podczas przeglądania galerii tyskiego Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6064940 Napisano: 02.09.2015 08:51:38 w Biedronka
defed napisał(a):

Czy w tym Tyskim przejdą fotki z kotem, tortem albą sama ręką? emotka myslalam, ze na zdjęciu musi byc człowiek ( nie urażając kotów)

admini coś szwankują i wrzucają wszystko oprócz dzieci mam wrażenie...

mnie osobiście ciekawi zapis w regulaminie, który mówi, aby:
"załadować zdjęcie przedstawiające Uczestnika lub osobę trzecią w geście zwycięstwa "

wg mnie to znaczy, że na zdjęciu może być jedna osoba emotka  co myślicie? Wyświetl w wątku >>
0 0