Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika kreatia

kreatia

#6024472 Napisano: 29.05.2015 09:41:38 w Biedronka
dzisiaj wyniki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6024445 Napisano: 29.05.2015 09:12:21 w Czy informują/ informowali?
a III etap kolastyny w biedrze emotka  nie widziałam, żeby ktoś się chwalił.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6024413 Napisano: 29.05.2015 07:10:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

bridget napisał(a):

http://www.fotosi...fc10d6746eed342.html

ok dzięki już mam  emotka

czyli wychodzi na to, że dzwoni Playprint?
jak im wyszedł ten 10 czerwca, skoro w reg jest 10 dni roboczych od wytypowania, tj od 23 maja?
ciekawe, czy się wyrobią w takim razie z 1620 telefonami do zwycięzców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6023711 Napisano: 27.05.2015 20:24:16 w Czy informują/ informowali?
a kolastyna III? Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6023298 Napisano: 27.05.2015 09:51:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kacia napisał(a):

A możecie mi powiedzieć jak to jest  z prawami autorskimi, np. jak się nagrywa filmik to czy można znaną piosenkę podłożyć i po prostu gdzieś napisać tytuł i wykonawce ? Bo przecież mogłam ten utwór nabyć legalnie ?

nie można wykorzystywać znanych przebojów!!
poczytaj np to:
http://legalnakul...i-w-prywatnym-klipie
Zobacz sobie utwory creative commons do użytku komercyjnego
zobacz też to: https://www.youtu.../watch?v=irFIGg1TXsc Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6023202 Napisano: 27.05.2015 04:28:39 w Biedronka
Na pewno dodadzą Was  do pierwszego etapu, jest regulamin, którego nie tylko my się musimy trzymać. Spokojnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022986 Napisano: 26.05.2015 18:24:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

olabas napisał(a):

dostaliście już z drugiego etapu Nivei potwierdzenie poprawności paragonu i oświadczenia?

niestety nie

Dostałam, ale odeslalam paragon bardzo szybko  Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022880 Napisano: 26.05.2015 16:26:05 w Biedronka
ir napisał(a):

Nie ma zdjęć z dzisiaj. Nie wyrabiają się? Czy ktoś też dodawał dzisiaj i nie ma w galerii?emotka

oni mają jakieś dziwne godziny wrzucania zgłoszeń - ok. 21-22, a dzisiaj chyba o 7:00 emotka  pewnie wieczorem dodadzą
cudaczek121 napisał(a):

A jeśli mi odrzucili zgłoszenie, to mogę z tego maila wysłać w tym etapie nowe

skoro odrzucili, to na pewno możesz! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022793 Napisano: 26.05.2015 13:44:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malutka456 napisał(a):

dzwoniłam do mojego Brico i do 11 czerwca dostana liste nagrodzonych i beda dzwonic emotka  Pani powiedziala, ze organizator wybiera, a oni tylko informuja i wydaja nagrody  emotka  wiec jest jeszcze nadzieja 

tylko skąd mają te terminy? skoro wg regulaminu do 5 czerwca muszą zakończyć oddzwanianie...
też mi gość w jednym brico wspominał o 11 czy 12 czerwca...
Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022726 Napisano: 26.05.2015 12:13:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mundek2004 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

izak1000 napisał(a):

kreatia napisał(a):

mama2006 napisał(a):

ondine napisał(a):

kreatia napisał(a):

dzwoniłam z ciekawości do mojego brico i Pan oświadczył, że agencja wybierająca wygrane zgłoszenia będzie dzwonić, że oni nie mają listy zwycięzców emotka emotka

To mnie zaskoczyłaś emotka Do mnie dzwoniła Pani ze sklepu na 100% i kupony też mają w sklepie, bo widziałam jak wyciągała mój, żeby podpiąć do niego paragon emotka

też mi się wydaje, że to sklepy indywidualnie powiadamiają. Agencja by obdzwoniła wszystkich od razu. I wygranych na forum byłoby więcej, bo przecież , o ile pamiętam było ponad 1000 nagród.

żeby było ciekawiej zadzwoniłam do drugiego sklepu i otrzymałam info: "nie my powiadamiamy, tylko organizator" WTF? emotka

przed chwilą zadzwoniłam do centrali Brichomarche i dowiedziałam się,że wybieranie i powiadamianie to sprawa sklepów...

a w moim sklepie powiedziel wczoraj, że informuje centrala no chyba że oni dostaną jakąś listę emotka

Nie podoba mi się to że sklepy same wybierają zwycięzców .I będzie tak że Pani Grażynka wybierze siostrę,bratową,kuzynkę,sąsiadkę.
Niestety emotka

tak przecież było w poprzednim konkursie emotka

poprzednio też było tak, że Grażka wybierała 20 zgłoszeń, które szły do agencji i ta wysyłała wyniki do Grażki z powrotem Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022721 Napisano: 26.05.2015 12:05:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

misiamisiam napisał(a):

izak1000 napisał(a):

kreatia napisał(a):

mama2006 napisał(a):

ondine napisał(a):

kreatia napisał(a):

dzwoniłam z ciekawości do mojego brico i Pan oświadczył, że agencja wybierająca wygrane zgłoszenia będzie dzwonić, że oni nie mają listy zwycięzców emotka emotka

To mnie zaskoczyłaś emotka Do mnie dzwoniła Pani ze sklepu na 100% i kupony też mają w sklepie, bo widziałam jak wyciągała mój, żeby podpiąć do niego paragon emotka

też mi się wydaje, że to sklepy indywidualnie powiadamiają. Agencja by obdzwoniła wszystkich od razu. I wygranych na forum byłoby więcej, bo przecież , o ile pamiętam było ponad 1000 nagród.

żeby było ciekawiej zadzwoniłam do drugiego sklepu i otrzymałam info: "nie my powiadamiamy, tylko organizator" WTF? emotka

przed chwilą zadzwoniłam do centrali Brichomarche i dowiedziałam się,że wybieranie i powiadamianie to sprawa sklepów...

a w moim sklepie powiedziel wczoraj, że informuje centrala no chyba że oni dostaną jakąś listę emotka

Nie podoba mi się to że sklepy same wybierają zwycięzców .I będzie tak że Pani Grażynka wybierze siostrę,bratową,kuzynkę,sąsiadkę.
Niestety emotka

Grażynka wybierała 15 najlepszych zgłoszeń+ 5 rezerwy, wysyłała do organizatora, ten wybierał i powinien przesłać listę do sklepów, żeby poinformowały zwycięzców. tak myślę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022697 Napisano: 26.05.2015 11:40:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama2006 napisał(a):

ondine napisał(a):

kreatia napisał(a):

dzwoniłam z ciekawości do mojego brico i Pan oświadczył, że agencja wybierająca wygrane zgłoszenia będzie dzwonić, że oni nie mają listy zwycięzców emotka emotka

To mnie zaskoczyłaś emotka Do mnie dzwoniła Pani ze sklepu na 100% i kupony też mają w sklepie, bo widziałam jak wyciągała mój, żeby podpiąć do niego paragon emotka

też mi się wydaje, że to sklepy indywidualnie powiadamiają. Agencja by obdzwoniła wszystkich od razu. I wygranych na forum byłoby więcej, bo przecież , o ile pamiętam było ponad 1000 nagród.

żeby było ciekawiej zadzwoniłam do drugiego sklepu i otrzymałam info: "nie my powiadamiamy, tylko organizator" WTF? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022694 Napisano: 26.05.2015 11:37:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ondine napisał(a):

kreatia napisał(a):

dzwoniłam z ciekawości do mojego brico i Pan oświadczył, że agencja wybierająca wygrane zgłoszenia będzie dzwonić, że oni nie mają listy zwycięzców emotka emotka

To mnie zaskoczyłaś emotka Do mnie dzwoniła Pani ze sklepu na 100% i kupony też mają w sklepie, bo widziałam jak wyciągała mój, żeby podpiąć do niego paragon emotka

Wiem, że sklepy mają informować, może koleś nie wtajemniczony... Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022682 Napisano: 26.05.2015 11:26:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzwoniłam z ciekawości do mojego brico i Pan oświadczył, że agencja wybierająca wygrane zgłoszenia będzie dzwonić, że oni nie mają listy zwycięzców emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022665 Napisano: 26.05.2015 11:10:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

kreatia napisał(a):

tusienka napisał(a):

Czy z Brico naprawdę wygrały tu tylko dwie osoby czy większość sklepów zaliczyła nieco poślizg w wynikach

Mają jeszcze 9 dni na informowanie. Będzie tu pełno wpisów jak zaczną dzwonić emotka  

już osoby pisały że dzwonią od soboty-  emotka
ciekawe - ja nadal czekam na telefonemotka

dzwonią sklepy, więc tylko od sklepu zależy kiedy zadzwonią. Niektóre chcą mieć "problem" z głowy więc dzwonili od razu, część będzie czekać na ostatnią chwilę emotka  spokojnie! Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022621 Napisano: 26.05.2015 10:11:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusienka napisał(a):

Czy z Brico naprawdę wygrały tu tylko dwie osoby czy większość sklepów zaliczyła nieco poślizg w wynikach

Mają jeszcze 9 dni na informowanie. Będzie tu pełno wpisów jak zaczną dzwonić emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022550 Napisano: 26.05.2015 07:41:29 w Biedronka
Dobry tekst zawsze się obroni. Tylko pytanie brzmi: czy będzie im się chciało to wszystko czytać...  Zdjęciem i filmem zdecydowanie  łatwiej się WYRÓŻNIĆ ale nie byle czym...  Wrzucili nowe filmy. Pies jest the Best emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6022377 Napisano: 25.05.2015 18:57:10 w Biedronka
tu możecie podejrzeć wszystkie biedronkowe filmyhttps://www.youtube.com/user/SklepyBiedronka/videos Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6021729 Napisano: 24.05.2015 20:47:13 w Biedronka
rozmnażanie, klijęci i zdjęcie z neta w jednym zgłoszeniu. przestaję zaglądać go galerii emotka
http://20latrazem...contest/view/id/3539 Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6021722 Napisano: 24.05.2015 20:18:11 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie ekonki.... strasznie!
mam adblock plusa i takie dziadostwo mi wyskakuje. ma ktoś pomysł jak to wyłączyć?

uważam, że bezczelnością jest ukrywanie jakichś beznadziejnych linków pod linkami wewnętrznymi forum. Wiem, że trzeba zarobić na hosting i domenę ale bez przesady....jakieś granice przyzwoitości powinny obowiązywać.



Wyświetl w wątku >>
0 0