Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kreatia

kreatia

#6021722 Napisano: 24.05.2015 20:18:11 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie ekonki.... strasznie!
mam adblock plusa i takie dziadostwo mi wyskakuje. ma ktoś pomysł jak to wyłączyć?

uważam, że bezczelnością jest ukrywanie jakichś beznadziejnych linków pod linkami wewnętrznymi forum. Wiem, że trzeba zarobić na hosting i domenę ale bez przesady....jakieś granice przyzwoitości powinny obowiązywać.



Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6017384 Napisano: 14.05.2015 19:53:41 w WC - rozmowy o wszystkim
Smaczne te sosy Łowicz ze Streetcomu? Zamierzam jutro zrobić z kurczakiem ale nie wiem, który wybrać. Wszystkie ciekawe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6017238 Napisano: 14.05.2015 15:14:18 w WC - rozmowy o wszystkim
pionas napisał(a):

is77 napisał(a):

Oooo, głośno o nas

http://natemat.pl...ie-kwestia-szczescia

mogliby chociaż podlinkować nasz serwis jak już dają zrzuty ekranu emotka


to prawda, ale nawet bez linka tylko idiota nie trafi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6017221 Napisano: 14.05.2015 14:45:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bo to strona konkurencyjna do ekonków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6016013 Napisano: 12.05.2015 07:35:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamisiam napisał(a):

Wczoraj wybrałam się do swojego sklepu T-mobile- okazało się, że jest to tylko punkt dealerski i u nich nic nie mogę odebrać, mimo, iż raz poszłam po kod i go otrzymałam. Do najbliższego sklepu mam 60 km.
Jednak Pani pokazała mi tę ramkę i mówiła, że mogę ją u nich kupić

tu możesz sprawdzić, gdzie są sklepy: http://www.t-mobi...kt/formularze/lead-3
w punkcie można było niestety wziąć tylko hasła. Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6016011 Napisano: 12.05.2015 07:28:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylzab2294 napisał(a):

kreatia napisał(a):

defed napisał(a):

Mam pytanie odnośnie paczek od Streetcom: jaka firma wozi? zawsze ta sama? (wczesniej jeden jedyny raz miałam przyjemność już ze Streetcomem i wtedy woził DPD, teraz czekam ze smakiem na Łowicz)

ponawiam pytanie, bo nie widzę odpowiedzi emotka

ostatnio woził dpd

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6016008 Napisano: 12.05.2015 07:10:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

Mam pytanie odnośnie paczek od Streetcom: jaka firma wozi? zawsze ta sama? (wczesniej jeden jedyny raz miałam przyjemność już ze Streetcomem i wtedy woził DPD, teraz czekam ze smakiem na Łowicz)

ponawiam pytanie, bo nie widzę odpowiedzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6016006 Napisano: 12.05.2015 06:54:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

szukam osoby, która podała mój numer telefonu w konkursie z Selfie Koralove.
Dostałam smsa o treści "Twój kod autoryzacyjny do głosowania w plebiscycie Koralove Selfie Lodowe:......"

Mój numer zaczyna się od 695... przyznać się, kto się pomylił? emotka
Ja nie brałam udziału w tym konkursie

ha! może wcale się nie pomylił, może szuka głosów gdzie się da, hmm? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6014740 Napisano: 08.05.2015 11:11:50 w WC - rozmowy o wszystkim
ja myślę, że mimo niechęci do polskiego morza w tym roku właśnie się nad polskie wybrzeże wybiorę, bo jestem w ciąży i raczej do egiptu nie polecę emotka  Jeśli chodzi o namiot - to wspólny prysznic to  wątpliwa przyjemność:D

Do tych 500 zł/osobę - czyli 1000 zł/2os musimy doliczyć koszt dojazdu - paliwa i autostrad, bo zakładam, że jest to podróż samochodem. Nie chce mi się wierzyć, że za 1500 zł dwie osoby nad polskim morzem  spędzą komfortowe siedem dni. Pomijam pogodę, która wiadomo jaka jest.
A Egipt to 2100 zł + wiza i dojazd w okolice lotniska.
Jak widać ta różnica w cenie już nie jest tak ogromna jak się wydawało, bo uważam, że jeśli ktoś ma min. 1500 zł, to dodatkowe ok. 500 zł też znajdzie emotka  

Byłam w Egipcie cztery razy, w tym dwa razy krążyłam na trasie "hotel - plaża - centrum hurghady", bez wycieczek (czyli bez dodatkowo wydanej kasy) i ogólnie cudownie spędziłam ten czas, widoki rafy koralowej i tętniące życiem centrum miasta po zmroku to jest coś pięknego i da się przeżyć bez piramid emotka

Oczywiście, warto widzieć jak najwięcej, warto zwiedzać. Dlatego można polować na super oferty lotnicze, gdzie za kilkadziesiąt złotych możemy polecieć w dowolne europejskie miejsce. 

Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6014704 Napisano: 08.05.2015 10:42:07 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

Eniki, to raczej literówka bądź cena za cały tydzień?

500 zł za osobę za tydzień, tak zrozumiałam emotka  Ale ogólnie chodzi mi o to, że warunki są nie do porównania, dlatego chciałam się dowiedzieć czegoś więcej o noclegu. W trakcie pisania posta, ondine się wypowiedziała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6014691 Napisano: 08.05.2015 10:29:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

dochodzą wam @ aktywacyjne z nivea? Wysłąłem zgłoszenie i nic emotka

z godzinę temu dochodziły po ok. minucie na o2 Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6014685 Napisano: 08.05.2015 10:24:04 w WC - rozmowy o wszystkim
500 zł za nocleg i wyżywienie. Mam pytanie: jaki nocleg (w hotelu? ile gwiazdek? w domku letniskowym?), jakie wyżywienie (3 posiłki? jaki wybór? picie? alkohol? desery? menu dla dzieci?)
Żeby zrobić porównanie trzeba wybrać jedną datę i policzyć równo wszystkie koszty wziąć hotel na podobnym poziomie, policzyć wyżywienie, atrakcje, dojazdy itp. Inaczej się nie da, bo nie porównujmy noclegów w hotelu w ciepłych krajach ze spaniem w domku letniskowym bez wyżywienia emotka  
Wg mnie polskie morze jest okropne emotka  ZIMNE, nic tam nie ma oprócz natłoku ludzi depczących sobie po piętach, odgradzających się od innych na plaży parawanami, piękna pogoda jest rzadkością, nie ma pogody nie ma co robić, atrakcji ZERO, ceny z kosmosu, ryby na tłuszczu pamiętającym mamuty. 

Pionas, jeśli chodzi o Twoje plusy:
- tanio (j.w. - zależy od warunków, mi się wydaje drogo)
- brak barier językowych (są hotele z polskimi rezydentami, polacy są w każdym hotelu praktycznie, a poza tym - znam ludzi jeżdżących bez żadnej znajomości języka i sobie świetnie dają radę, kwestia odwagi)
- w miarę blisko ( z południa nad polskie morze? z Sanoka do Kołobrzega to 10h nie w sezonie, a lot do Egiptu to tylko 4,5h + 1,5h trasa Sanok-Rzeszów)

Najlepsze ceny wycieczek zagranicznych są właśnie w maju, jak ktoś nie ma dzieci w wieku szkolnym, może znaleźć świetne oferty last minute, np. 1058 zł/osobę Egipt, cudny region Marsa Alam z rafą koralową przy hotelu i wyżywieniem All inclusive (nie znam hotelu, wzięłam najtańszą ofertę w tej chwili) Jak tu egipskie rafy porównać do prlowskich atrakcji Mielna? emotka
Pamiętam, dwa lata temu Egipt, całkiem fajny hotel ****, all inc. byl za 750 zł, także za 1500 zł był tydzień dla 2osób, teraz nie orientuję się za bardzo w ofertach a szkoda...

EDIT: najtańszy *** hotel w Gdańsku BEZ śniadania znalazłam na bookingu za 1666zł/2osoby (7 noclegów). Coś tu jest nie tak emotka  Jeśli doliczy się koszty wyżywienia, wychodzi kosmos cenowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6013982 Napisano: 06.05.2015 18:45:58 w Wkurza mnie...
wytłumaczcie mi jak to jest, że składając zeznanie podatkowe do US wystarczy że podam adres i PESEL. Natomiast żeby dostać zakichanego smartwatcha z koralovego selfie muszę oprócz tego dorzucić agencji NIP i numer dowodu.
WKURZAJĄCE TO. Wyświetl w wątku >>
0 0

kreatia

#6005798 Napisano: 16.04.2015 15:52:37 w RMF
o której dzwonią z T-mobile? Czy jest się na antenie? Wyświetl w wątku >>
0 0