Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#3579021 Napisano: 29.07.2010 09:03:05 w Carrefour konkursy
Pralkę mam i ja emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3578935 Napisano: 29.07.2010 08:53:08 w TESCO konkursy
Bardzo mi się podobają hasla,naprawdę główne zaslugują na wygrane,gratuluje emotka Ja też widzę swoje hasło i telefon emotka Widzę też inne 2 hasła jak moje,widocznie skojarzeń podobnych ma wiele osób emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3566930 Napisano: 23.07.2010 12:43:01 w Carrefour konkursy
pola731 napisał(a):

nawiedziłam dziś Carrefoura w celu nabycia wody ŻYWIEC na konkurs ... konkurs w gazetce jest a w całym markecie nawet jednej butelki Żywca.... emotka


W Carrefourze jest też promocja Żywca myślałam że tylko teraz w Realu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3565294 Napisano: 22.07.2010 05:10:31 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

edith napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

edith napisał(a):

A mnie wkurza zawiśc ludzka i to w rodzinie emotka Ostatnio fakt poszczęściło mi sie troche bo wygrałam pralkę,xbox,kosz piknikowy,porcelanę ale to nie podstawa żeby ktoś mi mówil,że głupi to ma zawsze szczęście emotka Ze niektorzy muszą ciężko pracowac a innym tak latwo wszystko przychodzi emotka To niech ruszą tyłki jadą na zakupy w taki upał,siądą i wymyślą hasełko....och zazdrośc ludzka niema granic emotka


z rodziny ci ktoś tak powiedział? no, szok po prostu,
szczęście szczęściem ale wygrywanie to i praca i talent też a szczególnie u Ciebie bo hasełkami wygrywasz
emotka emotka


Tak z rodziny zawistna bratowa męża,która kasą by mnie zasypała emotka


mnie tez to wkurza dlatego takich ludzi trzeba trzymać na dystans, szkoda słow zeby takiemu wytłumaczyć , ze to ciężko wygrać ; [ trzeba kupić towar, napisać hasło, znalezc czas i wenę na to wszystko]
i tak nie zrozumieją...... emotka

a bratowa moja już mi dała nauczkę jak nie oddała mi mojej , przeze mnie wygranej nagrody tylko dlatego , że była na jej dane

teraz wolę się z sąsiadką czy kolezanką podzielić niż z rodziną, która myśli ze to tak łatwo przychodzi.....



Dzięki za pocieszenie emotka Oczywiście dalej będę grac ,niech ich zżera zazdrość emotka Staram się nie chwalic wszystkim bo czasem to krępujące ale mój mąż mówi ,że czego ja się wstydzę swojego talentu??Noi czasem dzieci coś chlapną,tak było z Xbox z Toy Story,syn bardzo sie cieszy więc wszystkim naokoło gada a bratowa co znowu???...ojej!!! emotka A rzeczywiście zabrac komuś nagrodę nawet jak są na jej dane ale nic się w tym kierunku nie zrobiło to juz swiństwo!!Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3565156 Napisano: 22.07.2010 03:36:42 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

edith napisał(a):

A mnie wkurza zawiśc ludzka i to w rodzinie emotka Ostatnio fakt poszczęściło mi sie troche bo wygrałam pralkę,xbox,kosz piknikowy,porcelanę ale to nie podstawa żeby ktoś mi mówil,że głupi to ma zawsze szczęście emotka Ze niektorzy muszą ciężko pracowac a innym tak latwo wszystko przychodzi emotka To niech ruszą tyłki jadą na zakupy w taki upał,siądą i wymyślą hasełko....och zazdrośc ludzka niema granic emotka


z rodziny ci ktoś tak powiedział? no, szok po prostu,
szczęście szczęściem ale wygrywanie to i praca i talent też a szczególnie u Ciebie bo hasełkami wygrywasz
emotka emotka


Tak z rodziny zawistna bratowa męża,która kasą by mnie zasypała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3564961 Napisano: 22.07.2010 01:38:01 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza zawiśc ludzka i to w rodzinie emotka Ostatnio fakt poszczęściło mi sie troche bo wygrałam pralkę,xbox,kosz piknikowy,porcelanę ale to nie podstawa żeby ktoś mi mówil,że głupi to ma zawsze szczęście emotka Ze niektorzy muszą ciężko pracowac a innym tak latwo wszystko przychodzi emotka To niech ruszą tyłki jadą na zakupy w taki upał,siądą i wymyślą hasełko....och zazdrośc ludzka niema granic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3562314 Napisano: 21.07.2010 01:32:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Monika11 napisał(a):

beata28 napisał(a):

Dove- odsyłacie te dokumenty?


u mnie też kilka zestawów ja tam nie odsyłam-po co emotka


Ja odsyłam,żaden problem za znaczek nie trzeba płacić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3561594 Napisano: 21.07.2010 09:08:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
UPS przywiózl swietny kosz piknikowy z Reala emotka Myślałam że przywiozą razem z porcelana DUKA emotka No ale nic poczekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3559711 Napisano: 20.07.2010 02:07:49 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza mój mąż okrutnie sie z nim pożarłam emotka Naprawdę faceci są z Marsa a kobiety z Wenus...czy jak tam było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3558859 Napisano: 20.07.2010 09:26:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
2 x zestaw Dove z Akademi-listonosz poleconym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3544700 Napisano: 13.07.2010 09:52:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bostonekk napisał(a):

edith napisał(a):

ariadnaa napisał(a):

lrp


Co to jest Irp??
emotka


zapewne próbki La Roche-Posay emotka



To te w puszce bo też czekam na nie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3544663 Napisano: 13.07.2010 09:30:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ariadnaa napisał(a):

lrp


Co to jest Irp??
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3544639 Napisano: 13.07.2010 09:24:32 w Rossmann
Rossnet mnie wreszcie polubił emotka Po dlugim oczekiwaniu odnalazłam siebie i męża na liście Bio Actiwe ale się cieszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3527674 Napisano: 07.07.2010 06:28:55 w Popraw sobie humor...
edith napisał(a):

wojtekgra napisał(a):

z innego forum:
Sytuacja, która wydarzyła się w autobusie linii numer 32 w Gliwicach.
Autobus, pełen tłok ludzi (godzina 16, każdy wraca z roboty), jednym z pasażerów zajmujących miejsce siedzące jest czarnoskóry mężczyzna, wiek nieznany. Autobus staje na przystanku, wsiada kobieta w ciąży (zaawansowanej) z zakupami i jakaś babcia (i inne osoby). Murzyn widząc kobietę w ciąży wstaje i mówi do niej: Proszę sobie usiąść i grzecznie się odsuwa, podaje dłoń żeby się go złapała - autobus już rusza. Babcia widząc zwalniane miejsce, odpycha kobietę brzemienną i pędem wskakuje na krzesełko, zajmuje je i siedzi w niebo wzięta. Czarnoskóry powiedział jej ładnie: przepraszam, ale ustąpiłem miejsca tej kobiecie, bo jest w ciąży i wygląda na zmęczoną, chyba niestanie się pani nic, jeśli postoi pani trochę a da usiąść tej pani. Na co babcia odpowiada:

Nie wiem z jakiego plemienia pan jest, ale tutaj,w tym cywilizowanym kraju ustępuje się miejsca starym, schorowanym kobietom, a nie młodym, zdrowym.
No niestety miała pecha, bo czarny najwidoczniej się mocno zirytował przytykiem rasistowskim więc ładnie i dosadnie odpowiedział starszej pani:
Nie wiem, z jakiej wioski pani jest, ale w mojej to takie stare i zgryźliwe pizdy zjada się na kolację.
Ponoć reakcja autobusu była nie do opisania.



He he dobre dobre emotka Ale to fakt denerwujące są satrze kobitki wiszące nad tobą emotka



Ze śmiechu język mi się plącze starsze miało byc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3527669 Napisano: 07.07.2010 06:28:15 w Popraw sobie humor...
wojtekgra napisał(a):

z innego forum:
Sytuacja, która wydarzyła się w autobusie linii numer 32 w Gliwicach.
Autobus, pełen tłok ludzi (godzina 16, każdy wraca z roboty), jednym z pasażerów zajmujących miejsce siedzące jest czarnoskóry mężczyzna, wiek nieznany. Autobus staje na przystanku, wsiada kobieta w ciąży (zaawansowanej) z zakupami i jakaś babcia (i inne osoby). Murzyn widząc kobietę w ciąży wstaje i mówi do niej: Proszę sobie usiąść i grzecznie się odsuwa, podaje dłoń żeby się go złapała - autobus już rusza. Babcia widząc zwalniane miejsce, odpycha kobietę brzemienną i pędem wskakuje na krzesełko, zajmuje je i siedzi w niebo wzięta. Czarnoskóry powiedział jej ładnie: przepraszam, ale ustąpiłem miejsca tej kobiecie, bo jest w ciąży i wygląda na zmęczoną, chyba niestanie się pani nic, jeśli postoi pani trochę a da usiąść tej pani. Na co babcia odpowiada:

Nie wiem z jakiego plemienia pan jest, ale tutaj,w tym cywilizowanym kraju ustępuje się miejsca starym, schorowanym kobietom, a nie młodym, zdrowym.
No niestety miała pecha, bo czarny najwidoczniej się mocno zirytował przytykiem rasistowskim więc ładnie i dosadnie odpowiedział starszej pani:
Nie wiem, z jakiej wioski pani jest, ale w mojej to takie stare i zgryźliwe pizdy zjada się na kolację.
Ponoć reakcja autobusu była nie do opisania.



He he dobre dobre emotka Ale to fakt denerwujące są satrze kobitki wiszące nad tobą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3525972 Napisano: 07.07.2010 10:36:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Doszedł dla synka worek ze Scooby Doo z Qlturki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3522151 Napisano: 06.07.2010 08:20:41 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

edith napisał(a):

Wkurzaja mnie komary emotka A właściwie ich skutki,wszędzie mam bąble jak to strasznie swędzi dziecko całe też podrapane,nad jeziorem nie da sie wysiedziec po 19 emotka


bierz witaminę B, później pot przyjmuje jej zapach i komary nas unikają emotka


Dzieki za rade bo zadne aerozole nie działaja na komary emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3521990 Napisano: 06.07.2010 07:14:27 w Wkurza mnie...
Wkurzaja mnie komary emotka A właściwie ich skutki,wszędzie mam bąble jak to strasznie swędzi dziecko całe też podrapane,nad jeziorem nie da sie wysiedziec po 19 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3521666 Napisano: 05.07.2010 09:20:27 w PODZIĘKOWANIA
melissa emotka dziekuje za dotrzymanie słowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3521408 Napisano: 05.07.2010 07:12:07 w Rossmann
gwiazdeczka60 napisał(a):

J

snowflake napisał(a):

mmagd napisał(a):

mia napisał(a):

edith napisał(a):

Jak mnie ten Rossnet nie lubi emotka Kolejny konkurs chyba 11 i nic emotka


Nie tylko Ciebie...
Ja raz tam wygrałam w grudniu główną nagrodę i od tego czasu nic, nawet nagrody pocieszenia emotka
A szczerze mówiąc, nie widzę, żeby to co wtedy napisałam i co pisałam na inne konkursy tak bardzo różniło sie jakością emotka



Spokojnie, gram od roku w każdym prawie konkursie i nic. Ale się nie poddaję emotka


hehehe ja robię podobnie emotka



Ja również emotka


Dzieki za pocieszenie czyli gramy dalej
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0