Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edith

edith

#3340293 Napisano: 30.04.2010 07:55:31 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie bo niemam kasy emotka Miała byc wyplata dzisiaj a będzie po wolnym!!!Zablokowali mi telefon emotka Z czego ja teraz będę wysyłac sms na konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3332230 Napisano: 27.04.2010 09:02:53 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

merynosek napisał(a):

natie napisał(a):

edith napisał(a):

natie napisał(a):

a mnie wkurza ze w kwestii mojego wlasnego slubu i wesela nie mam nic do powiedzenia.. emotka


No tak pewnie rodzice kasę dają i stawiają warunki emotka


emotka


Oj u mnie było identycznie...


U mnie choć próbowali to się nie dałam!!! też rodzice sponsorowali, ale to był mój slub, nie daj się, pokaż, że masz swoje zdanie!



U mnie ślub był już dawno
emotka Ale do tej pory mam żal do siebie że nie postawiłam w wielu kwestiach na swoim i nie był to ślub jakbym chciala do końca chodzi...walcz o swoje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3332154 Napisano: 27.04.2010 08:38:26 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

ale sie wkurzyłam emotka
kupiłam szampon i odżywkę z pantine i wysłałam smsy,
wczoraj dostałam gratulacje - zabieram sie dzisiaj za skanowanie paragonu i w końcu przeczytałam regulamin.....
kupiłam produkty w normalnym sklepie a nie w rossmanie emotka emotka emotka emotka


Wiem że z Pantine jest konkurs w realu a w Rossmanie też??Współczuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3332149 Napisano: 27.04.2010 08:36:24 w Wkurza mnie...
natie napisał(a):

a mnie wkurza ze w kwestii mojego wlasnego slubu i wesela nie mam nic do powiedzenia.. emotka


No tak pewnie rodzice kasę dają i stawiają warunki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3327062 Napisano: 26.04.2010 01:44:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
U mnie wysyp nagród emotka
Koc Wawel emotka
Toy Story 3d z Kaczora Donalda za pracę plastyczną synka emotka
Delektynka paka za sms emotka
Farby witrażowe z konkursu Wiosenne Dekoracje emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3317214 Napisano: 22.04.2010 08:39:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Opek dostarczył kosmetyki do stylizacji włosów z drogerii natura
emotka Wielka paka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3306405 Napisano: 19.04.2010 05:20:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A ja z całą rodziną jem batony Kinder,wymyślam hasła,poluje chocby na kask i nic,codziennie to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3305698 Napisano: 19.04.2010 01:31:16 w Wkurza mnie...
plocia napisał(a):

edith napisał(a):



monia24 napisał(a):

mahuska napisał(a):

a ja nie pracuję:/ i dlatego mi syna do przedszkola nie przyjeli emotka emotka emotka no ale jak mam iść kurna do pracy jak przedszkola tylko dla pracujących....



u mnie to samo emotka , ale zostało 1 miejsce w popołudniowej grupie, narazie zapisałam, zobaczymy, może zwolni się na rano emotka


a mi córka dostała się na liste rezerwową na 6 miejsce i nie wiem czy sie cieszyc czy płakać



średnio z tą rezerwą to wygląda emotka



i jak tu do pracy wrócić, moja co prawda ma dopiero roczek ale pewnie i już teraz powinnam ją zapisać by próbować dostać się, czy to za szybko ?? emotka
przytłacza mnie to życie, chcą byśmy miały więcej dzieci, ale ja pytam po co??? skoro nie mogę im godziwego życia zapewnić, przedszkoli brak, o żłobkach nie wspomnę, bo już bym w pracy dawno była emotka
więcej dzieci nie planuję emotka jak zapytają dlaczego powiem wprost - nie w tym Państwie emotka
Szybko sie skończył patriotyzm nie w tym państwie emotka


A co ma patriotyzm do prawdziwego ,realnego i powiem jeszcze brutalnego życia?Nic...
Mnie też nie podoba się wiele rzeczy,służba zdrowia,oświata,ale to nie wina państwa tylko ludzi


myślę że nie ludzi, bo panie chciałyby przyjąć więcej dzieci do przedszkola ale nie mogą bo byle mają miejsc, miejsca tworzy rząd, Państwo, jakby im naprawdę zależało na zwiększeniu populacji to coś by z tym robili


edith napisał(a):

Nie liczcie ,że z miejscami w przedszkolach będzie lepiej,jestem nauczycielka w przedszkolu i u mnie na 210 miejsc jest zapisanych 300,pierwszeństwo mają 5 i 6 latki bo od 1 wrzesnia wchodzi obowiązkowe nauczanie dla 5 latków emotka



skoro biorą w pierwszej kolejności 5-6 latki, to co ja mam z 3-letnim dzieciem zrobić? nie mam komu zostawić, a liczyć 5 lat bez normalnej pensji (wychodzi że tyle musiałabym siedzieć z dzieckiem w domu by w końcu posłać je do przedszkola).

A powiedz mi jak wcześnie trzeba składać wnioski o przyjęcie do przedszkola? no na pewno nie miesiąc przed.
Zapisy byly od 1 marca a u nas już od 5 rano byla kolejka aby zapisac dzieci,szok
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3304418 Napisano: 19.04.2010 08:22:08 w Wkurza mnie...
sophie napisał(a):

edith napisał(a):

plocia napisał(a):

joka napisał(a):

wkurza mnie że moja siostra cioteczna miała być chrzesną w rodzinie ale ksiądz jej nieda zaświadczenia bo ma ślub cywilny emotka



to wszystko zależy od księdza, jeśli powie że wychowa go w wierze i ble ble ble to powinien dać

monia24 napisał(a):

agulecece napisał(a):

monia24 napisał(a):

mahuska napisał(a):

a ja nie pracuję:/ i dlatego mi syna do przedszkola nie przyjeli emotka emotka emotka no ale jak mam iść kurna do pracy jak przedszkola tylko dla pracujących....



u mnie to samo emotka , ale zostało 1 miejsce w popołudniowej grupie, narazie zapisałam, zobaczymy, może zwolni się na rano emotka


a mi córka dostała się na liste rezerwową na 6 miejsce i nie wiem czy sie cieszyc czy płakać



średnio z tą rezerwą to wygląda emotka



i jak tu do pracy wrócić, moja co prawda ma dopiero roczek ale pewnie i już teraz powinnam ją zapisać by próbować dostać się, czy to za szybko ?? emotka
przytłacza mnie to życie, chcą byśmy miały więcej dzieci, ale ja pytam po co??? skoro nie mogę im godziwego życia zapewnić, przedszkoli brak, o żłobkach nie wspomnę, bo już bym w pracy dawno była emotka
więcej dzieci nie planuję emotka jak zapytają dlaczego powiem wprost - nie w tym Państwie emotka


Szybko sie skończył patriotyzm nie w tym państwie emotka




A co ma patriotyzm do prawdziwego ,realnego i powiem jeszcze brutalnego życia?Nic...


Mnie też nie podoba się wiele rzeczy,służba zdrowia,oświata,ale to nie wina państwa tylko ludzi
Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3304393 Napisano: 19.04.2010 08:17:16 w Wkurza mnie...
plocia napisał(a):

joka napisał(a):

wkurza mnie że moja siostra cioteczna miała być chrzesną w rodzinie ale ksiądz jej nieda zaświadczenia bo ma ślub cywilny emotka



to wszystko zależy od księdza, jeśli powie że wychowa go w wierze i ble ble ble to powinien dać

monia24 napisał(a):

agulecece napisał(a):

monia24 napisał(a):

mahuska napisał(a):

a ja nie pracuję:/ i dlatego mi syna do przedszkola nie przyjeli emotka emotka emotka no ale jak mam iść kurna do pracy jak przedszkola tylko dla pracujących....



u mnie to samo emotka , ale zostało 1 miejsce w popołudniowej grupie, narazie zapisałam, zobaczymy, może zwolni się na rano emotka


a mi córka dostała się na liste rezerwową na 6 miejsce i nie wiem czy sie cieszyc czy płakać



średnio z tą rezerwą to wygląda emotka



i jak tu do pracy wrócić, moja co prawda ma dopiero roczek ale pewnie i już teraz powinnam ją zapisać by próbować dostać się, czy to za szybko ?? emotka
przytłacza mnie to życie, chcą byśmy miały więcej dzieci, ale ja pytam po co??? skoro nie mogę im godziwego życia zapewnić, przedszkoli brak, o żłobkach nie wspomnę, bo już bym w pracy dawno była emotka
więcej dzieci nie planuję emotka jak zapytają dlaczego powiem wprost - nie w tym Państwie emotka


Szybko sie skończył patriotyzm nie w tym państwie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3304389 Napisano: 19.04.2010 08:16:02 w Wkurza mnie...
Nie liczcie ,że z miejscami w przedszkolach będzie lepiej,jestem nauczycielka w przedszkolu i u mnie na 210 miejsc jest zapisanych 300,pierwszeństwo mają 5 i 6 latki bo od 1 wrzesnia wchodzi obowiązkowe nauczanie dla 5 latków emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3303014 Napisano: 17.04.2010 07:44:15 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

katrin22 napisał(a):

bruce napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Wkurzają mnie plotkary.To już człowiek nie może se legalnie przytyć, żeby one nie rozgadały, że ciąży sobie ktoś jest.

A z drugiej strony, mogą wykrakać emotka emotka


emotka emotka
to się nadaje do Popraw sobie humor! emotka


emotka emotka emotka

W sumie masz racje, ale i tak mnie to wkurzyło emotka


mnie często wkurzają, zwracając uwagę, jak powinno się ubierać i w jakich kolorach nosić ciuchy... żenada! emotka


To i ja w tym temacie bo cie rozumiem doskonale wkurzające uwagi typuOOOO jak ty ładnie wygladasz....naprawdę lepiej ci jak jesteś grubsza!! emotka A czy ja zawsze mam miec romiar 36 czy 40 to jest tak żle???? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3297346 Napisano: 15.04.2010 10:29:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
avatea napisał(a):

avatea napisał(a):

edith napisał(a):

Pytanko do tych co wygrali coś z Kinder kask lub rower,wysyłaliście jedno zgłoszenie na 1 paragon czy więcej zgłoszeń ? emotka


tyle ile zgłoszeń - tyle paragonów miałam - i po wygranej tyle ile smsków paragonów wysłałam:)


czyli 2:D



Dzięki za odpowiedz emotka To jeszcze jedno pytanie w tym temacie,czy ma to znaczenie czy się wysyła sms czy przez internet? Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3297325 Napisano: 15.04.2010 10:22:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pytanko do tych co wygrali coś z Kinder kask lub rower,wysyłaliście jedno zgłoszenie na 1 paragon czy więcej zgłoszeń ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3295924 Napisano: 14.04.2010 05:11:05 w Moja pierwsza wygrana!
W 2000 roku rower wygrałam z synkiem z gazety Trybuna Śląska,nawet byliśmy na 1 stronie emotka Rower bez przerzutek ale grunt ,że w gazecie napisali góral a wcześniej jeszcze za śmieszne powiedzonka synka w gazecie -Pani Domu. Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3292774 Napisano: 13.04.2010 01:49:19 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Miska z Lubelli emotka
Filiżanki z Sagi emotka Wszystko w całości,sukces emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3292134 Napisano: 13.04.2010 10:22:11 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dołączam się do gratulacji to cudowna wygrana emotka Ja w sierpniu tamtego roku wygrałam wczasy w Bułgarii i cieszyłam się jak wariat a tu taka nagroda,super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3290959 Napisano: 12.04.2010 07:35:47 w Wkurza mnie...
Wiecie co uśmiałam się ale parę razy nie było mi do śmiechu emotka Syn zajadał ze smakiem płatki Nestquik z wędrującymi białymi robaczkami....musicie wiedziec ,że to mole spożywcze,samo mycie szafek nie wystarczy,niesamowicie się rozprzestrzeniają,polecam plastry na mole spożywcze do przyklejenia w szafce,są rewelacyjne łapią się te świństwa a potem wyrzuca..Uwaga bo teraz jest czas na ich wylęganie Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3290854 Napisano: 12.04.2010 06:32:13 w Pomocy!!!!
No to w takim razie trzeba się będzie do nich odezwac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edith

#3290832 Napisano: 12.04.2010 06:24:06 w Pomocy!!!!
To z konkursu Tchibo,więc chyba jeszcze jest czas??
7. Imiona i nazwiska Zwycięzców Konkursu będą opublikowane na Stronie po zakończeniu Konkursu.
8. Po publikacji imion i nazwisk Zwycięzców Konkursu, zgodnie z ust 7 powyżej, Organizator prześle każdemu Zwycięzcy Konkursu e-maila z prośbą o podanie dokładnego adresu pocztowego, pod który Organizator ma przesłać nagrodę.
Wyświetl w wątku >>
0 0