Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#7083551 Napisano: 09.03.2023 20:59:15 w WC - rozmowy o wszystkim
Szukam programu, który by działał trochę jak dyktafon, ale w sensie, że ja mówię, a on to zapisuje (np. w Wordzie).
Dobrego programu, wypróbowanego. Mogę nawet za niego zapłacić, ale żeby faktycznie działał.
(Nie do celów konkursowych, jakby kogoś to intrygowało. emotka )
Bardzo proszę o linki i opinie. emotka Zależy mi na czasie. Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

mia

#7083543 Napisano: 09.03.2023 19:47:55 w Pomoc potrzebującym!
https://www.siepomaga.pl/maria-magdalena emotka Pilne!!
https://www.siepo...jg1Nl0xxU1Ev0ZjwVwhY emotka

Wpłać coś, jeśli możesz, lub chociaż udostępnij linki - to też jest dużo! emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7082614 Napisano: 04.03.2023 18:31:09 w Paragony na trwające konkursy
Nieaktualne, przynajmniej na razie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7081586 Napisano: 25.02.2023 22:34:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

mia napisał(a):

I znowu w konkursie widzę dwa różne pytania... Tym razem BIC Leclerc. emotka
Trudno, odpowiadam na pytanie z regulaminu. Ryzyk-fizyk. emotka I tak nieduże szanse, żebym trafiła w gust Columbita - rzadziutko mi się to zdarza.

Ewuś, gdzie Ty widzisz dwa różne pytania na bic Leclerc? Nie miesza Ci się konkurs bic z Columbita z konkursem los mejores z chemią?

https://konkursy....pl/magia-zimy-z-bic/
Nie, nie miesza, ale dziękiemotka emotka - bo spojrzałam tylko na górę w tej zajawce: Opisz nam swoje zimowe emocje...
I to miała być potencjalna wersja nr 2. emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7081551 Napisano: 25.02.2023 16:48:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
I znowu w konkursie widzę dwa różne pytania... Tym razem BIC Leclerc. emotka
Trudno, odpowiadam na pytanie z regulaminu. Ryzyk-fizyk. emotka I tak nieduże szanse, żebym trafiła w gust Columbita - rzadziutko mi się to zdarza. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7080899 Napisano: 21.02.2023 19:44:49 w Wkurza mnie...
...Że gdy patrzę na top NA CO CZEKAMY?, to widzę, że osobiście na nic nie czekam. emotka
Z jednej strony niby dobrze, bo nie będę rwać szat po porażkach, ale z drugiej strony - skoro ostatnio praktycznie gram tylko w loteriach, w których przerzynam do zera, to co ja tu właściwie robię? emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7080267 Napisano: 17.02.2023 17:42:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nanajka81 napisał(a):

sodexo bu emotka a tak się starałam!

No chyba cały czas ślą, spokojnie. W tym tempie może im zejść do jutra. emotka Ja się nie postarałam, ale też czekam.emotka

W temacie: parszywe bramki. emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

mia

mia

#7079558 Napisano: 13.02.2023 15:52:32 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Karolaaajn napisał(a):

awangarda napisał(a):

Czy otrzymał ktoś już zestaw Misssporty? Mają czas na dostarczenie do 14.02

Nie mam i nic mi nie wiadomo o tym emotka

Nadal cisza? Przysyłać, kurna! - akurat dziś odkryłam, że tusz do rzęs mi wysechł. emotka Swoją drogą, widać jak często używam.emotka
P.S.
Mają czas na wysłanie, ale i tak im się wyraźnie nie spieszy... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7079279 Napisano: 10.02.2023 18:40:59 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
E-karty Lidl z Visa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7079250 Napisano: 10.02.2023 15:07:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bluza Lay's rozmiar L - chyba bardzo dobrej jakości, szkoda że spaprana tym napisem na całą klatę "Jestem bestsellerem" (sic!). emotka
DPD, po wcześniejszym (kilkukrotnym) uprzedzeniu mailowym.
Chętnie sprzedam. emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7078797 Napisano: 08.02.2023 12:00:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monnikk napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Nie wiem czemu robicie z tego taki wielki problem - wszystko przebiegło bez zastrzeżeń emotka

Ja natomiast miałam problemy. Usłyszałam, że "wymyślam", że "takich rzeczy się nie robi", że "ona nic poświadczać nie będzie", oraz "pieczątka nie jest dla klientów". Potraktowano mnie, jakbym chciała coś wyłudzić. Teraz unikam, jak tylko mogę.

Ja również swego czasu w Intermarche musiałam się wykłócić o pieczątkę i to dość ostro. Z wołaniem kierowniczki, dzwonieniem do centrali itd. Postawiłam sprawę jasno, że nie odejdę za sklepu bez pieczątki (i podpisu! bo z tym też był problem).emotka
Już pomijam, że "spowiadanie się" iż wygrałam w Nestle całe ogromne 200 zł, ale pod warunkiem że "budyn ban" na paragonie to budyń marki Winiary, mnie wkurza na maksa.
I za to cenię Smolara (choć z gustem często się mijamy emotka ), że nie robią nigdy problemu w sieciówkach. Mogę miec "nabiał" na paragonie zamiast jogurt marki X, a oni sobie to sami sprawdzą.emotka Wyświetl w wątku >>
2 monnikk, ZetZ 0

mia

#7078068 Napisano: 03.02.2023 16:24:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
A spadaj Wawel razem z tą swoją hipotetyczną Fortuną emotka - nigdy tam nic nie wygram. emotka
Zatem kolejny raz powtarzam sobie - szlaban z wpieprzaniem tych maćkowatych batonów. emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7077428 Napisano: 31.01.2023 20:23:16 w Avanti
adamo86 napisał(a):

Taki beznadziejny ten konkurs miał być i nikt nie miał grać, a nawet biletów wygrać nie idzie 🤣

Ja zagrałam dwa razy - na znalezione paragony, żeby się nie zmarnowało. W I etapie wygralam bilety, po czym sie okazało... że w 3City nie ma tego kina.emotka Ale nim się o tym dowiedziałam, zdążyłam zagrać w III etapie. Mimo wszystko chciałam wygrać znów bilety, bo zawsze się to jakoś upłynni. Wygrałam najbardziej beznadziejną nagrodę, czyli bluzę (bo pufę jeszcze w razie wygranej, to wrzuciłabym na jakiś bazarek charytatywny w okolicy, ale bluzę... emotka ). Jeszcze na to wdzianko trzeba paragon pocztą odesłać... Łolaboga, 7 zł za to żółte cudo. emotka
P.S.
2/2 - to ja, psiakość, chciałabym mieć taką skuteczność u Avanti może w innych konkursach...emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7076906 Napisano: 28.01.2023 17:02:22 w Udane wymiany - polecane nicki:)
mountain
Gorąco polecam i dziękuję!! emotka Wszystko super! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7076524 Napisano: 26.01.2023 11:04:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
emotka Dotarła, a właściwie to nie dotarła - przesyłka od Grant's. emotka Zadzwonili z DPD, że w całym oddziale czuć whisky, i chyba nie ma sensu doręczać takiej przesyłki, tylko odeślą do nadawcy. Jasne, że nie. Szlag mnie najbardziej trafia o słuchawki, ale nie będę ryzykować, że one też są podlane wódą (mimo teoretycznie fabrycznego opakowania).emotka
Jeśli ktoś ma telefon do agencji konkursowej lub sponsora, to bardzo proszę o PW. Nie zostawię tak tego, bo jeszcze wykręcą kota ogonem, że odmówiłam przyjęcia nagrody.emotka Wyświetl w wątku >>
1 rooney 0

mia

#7075686 Napisano: 21.01.2023 12:55:59 w Gratulacje! Dla wygranych!

cudaczek121 napisał(a):
Wygralam 5000 zl nagroda 1 stopnia od studio Rec:)  Loteria Swiateczne
wygrane.Wyslalam 2 zgłoszenia.Czy ktoś podpowie na priv czy mam odesłać
oba paragony czy tylko 1?

Szalejesz Kasiu! emotka emotka
Taki początek konkursowy nowego roku, to kazdy by chciał! emotka Zazdroszczę i mocno gratuluję! emotka emotka Niech tak dalej leci! emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7075498 Napisano: 19.01.2023 22:46:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A jest teraz jakiś konkurs czy loteria z kawą?emotka Bo slodycze to faktycznie już mi bokami (również dosłownie) wychodzą, ale kawy to u mnie w domu nigdy dosyć... emotka

Ja z kolei mam past dostatek i makaronów, ale środki do prania to chętnie... emotka Wszelkiej maści. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7075341 Napisano: 19.01.2023 08:51:06 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kachakacha napisał(a):

Smutno i źle, przytulcie mnie! emotka

emotka emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7074810 Napisano: 16.01.2023 20:48:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

https://vm.tiktok.com/ZMYJ8qYm4/
nasz tiktokowy konkursowicz żniw w akcji tym razem kinder

Nie mógł se innego tygodnia na swoje eksperymenty wybrać, niż ten pierwszy? emotka Wyświetl w wątku >>