Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#3683102 Napisano: 07.09.2010 01:18:55 w Rossmann
grusia napisał(a):

kasiap76 napisał(a):

nie, nie szukałam, masz rację - nie wiedziałam że tu znajdę. Gram na rossnecie od niedawna, a tu chyba jestem pierwszy raz.

Na drugi raz nie odpisuj - jeśli cię to męczy. Albo wysil się na trochę uprzejmości.


A ty sie wysil i poszukaj skoro teraz juz wiesz ...
nie jestes juz od wczoraj i jakos nie wierze ze jestes tu po raz pierwszy .Masz nauczke na przyszłość.


Mia to teraz jakies wakacje przydałoby sie wygrac lub karnet na basen emotka


Dokładnie masz rację, Grusia emotka
A najlepiej gotówkę, to będzie i na jedno i na drugie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3683089 Napisano: 07.09.2010 01:13:39 w Rossmann
Przyszedł wreszcie kostium Esotigue z Rossnetu! emotka
Strasznie się cieszę, bo bałam się, że wstawią jakieś totalne badziewia, co im zostały po przecenach...
Jednokolorowy, ciemnoróżowy, śliczny krój, faktycznie wart te 120 zł (oczywiście patrząc po cenach E.) emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3683070 Napisano: 07.09.2010 01:08:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Trzecie Corny emotka
Kostium Esotigue z Rossnetu emotka emotka emotka
Strasznie sie cieszę, bo śliczny, a obawiałam się, że przyślą jakiś badziew!
Wszystko poczta polecone. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3682380 Napisano: 07.09.2010 09:29:17 w Wkurza mnie...
sylwika76 napisał(a):

nic nie da już dzwoniłam i tylko oryginał !
chciałam,żeby odesłali mi na mój koszt, też nie ma takiej możliwości- nie będę bluzgała , bo to przez kasjerkę mam taki problem !


Wyślij oryginał, a w razie jak wygrasz w innych konkursach, pisz, że juz mają paragon i licz na ich dobra wolę... innego wyjścia nie widzę emotka
A nie rozumiem, co kasjerka ma do gadania...
Ja w Realu kupowałam na Letnie porządki dwa Cify i jeden Domestos i kazałam na każdy osobny paragon, osobno płacę i nie ma dyskusji... Tylko kolejka za mną się cieszy emotka
Nawiasem mówiąc, nic nie wygrałam w tych cholernych porządkach! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3682352 Napisano: 07.09.2010 09:23:45 w Wkurza mnie...
buskowianka napisał(a):

wkurza mnie mój mąż który nie dość że myje naczynia pod bieżącą wodą,to myje wszystko oprócz sztućców(zostają w zlewie) emotka emotka emotka
muszę wygrać zmywarkę,koniecznie!
ale(co mnie tez wkurza) one są do wygrania najczęściej w dużych marketach a takich u mnie nie ma emotka emotka emotka


Pocieszę Cię, że ja mam zmywarkę, a mój mąż i tak uparcie myje naczynia pod bieżącą wodą, w dodatku wybiórczo, bo twierdzi, że dużych sie nie oplaca wkładać do zmywarki!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3681661 Napisano: 06.09.2010 08:50:41 w TESCO konkursy
tedance napisał(a):

mia napisał(a):

tedance napisał(a):

wsciekly napisał(a):

i co z tym konkiem na seaty emotka

wie ktoś jakie produkty trzeba będzie obstawiać emotka emotka


Tak, klej do protez zębowych emotka


Nigdy nie wiadomo, kiedy zacznie być potrzebny emotka emotka emotka


Szczególnie mając na uwadze fakt, że niektórzy zęby sobie zjadają na rozmowach z organizatorami emotka I jeszcze ten nocny bruksizm, kiedy śnią się koszmary, że zepsuł się telefon w dzień informowania laureatów, tudzież drzwi magazynu Makro otwierają się z hukiem i kilkaset Delm próbuje zasmarować hurtownika na śmierć emotka emotka emotka


emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3681634 Napisano: 06.09.2010 08:36:38 w co chcielibyście wygrać?
Laptop, pralka, gotówka, telewizor... samochód też może być emotka
Kosmetyków mam już dosyć powygrywanych, a książek aż nadto swoich, nie ma już gdzie ustawiać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3681619 Napisano: 06.09.2010 08:31:03 w TESCO konkursy
tedance napisał(a):

wsciekly napisał(a):

i co z tym konkiem na seaty emotka

wie ktoś jakie produkty trzeba będzie obstawiać emotka emotka


Tak, klej do protez zębowych emotka


Nigdy nie wiadomo, kiedy zacznie być potrzebny emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3681415 Napisano: 06.09.2010 07:15:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
taleksander napisał(a):

co za dzień, tyle wyników i wszytsko w plecy! niezły tydzień się zapowiada emotka


Witam w klubie! emotka
Na 6 rozstrzygniętych konkursów dzisiaj, w których brałam udział, totalny nul! emotka
W najbliższych dniach niestety przeczuwam kolejny zimny prysznic... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3679720 Napisano: 06.09.2010 09:13:41 w Wkurza mnie...
luzak napisał(a):

wkurza mnie straszna susza konkursowa - zero laptopów , zero bonów do netto , walizek itp. i na dodatek zero ciekawych konkursów


Witaj w domu emotka
Ja jeszcze dodam, że wczoraj cholerny telewizor się zepsuł. W sumie jego prawo, bo wiekowy był, ale czy musiał akurat we wrześniu, jak i tak wydatków w ciul?! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3679695 Napisano: 06.09.2010 09:06:43 w Rossmann
paolka napisał(a):

paragony wysylacie listem zwykłym?


Żartujesz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3676032 Napisano: 04.09.2010 04:27:13 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

samanta3 napisał(a):

emotka emotka Najpierw czekałam na bony emotka Teraz na zamówienie złożone 26.08 - czas oczekiwania 3- 5 dni Dziś mail w nocy od marina.pl że nie mają jednego produktu i czas wyjaśniania 7 dni emotka emotka
Jeden plus, że to z BONÓW bo już więcej tam nic nie kupie!!! Dziecko mnie codziennie pyta gdzie jego Jetray z Ben 10 emotka emotka emotka
Reklamę to oni sobie zrobili z Twixem, ale klientów to nie zyskają chyba emotka emotka


ja już 2x anulowałam zamówienie bo mieli problemy, właśnie złożyłam trzecie i już mam info że czekamy na towar, a koszta przesyłki baaardzo wygórowane, i w dodatku rozdzielają zamówienie na 2 części a za każde przesyłkę płaci się osobno,

w żadnym innym sklepie internetowym gdzie kupowałam takich cyrków nie robili, jeszcze KDC czasami potrafi wkurzyc ale oni chociaż za zamówienie na wyższą kwotę za przesyłkę nie biorą i wysyłają razem towary


Pomału przestaję żałować, że nie wygrałam nic w Twixie... emotka
Szkoda mi tylko tego sadła, które nabyłam niewątpliwie międzi innymi dzięki pożeranym codziennie batonikom emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3675626 Napisano: 04.09.2010 01:11:47 w Rossmann
yuliya25 napisał(a):

A ja mam takie pytanko, do MNY trzeba listem wysłać paragon, a co im tam jeszcze ślecie? Swoje dane - imię, nazwisko, adres? Bo nigdy nie słałam im jeszcze paragonu do weryfikacji emotka


No oczywiście, że swoje dane tele-adresowe...
Chcesz im wysłać paragon bez podpisania się?... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3675398 Napisano: 04.09.2010 11:30:05 w Rossmann
agamaty napisał(a):

maa napisał(a):

Orientujecie sie ktos kiedy sa jeszcze jakies najblizsze wyniki na Rossnet?


Air Vick - 6 wrzesnia 2010 r. godz. 12.00
Bio Active 10 września 2010r. o godz. 12.00
Syoss - 20 września 2010r. o godzinie 12.00



Lego Duplo - 7 września
Idealny Duet AA - 10 września
Lubię mieć pod kontrolą AA - 13 września
Mój sposób na zdrową cerę Bielenda - - 13 września


O psiakość, zapomniałam zupełnie o Bielendzie, a miałam wziąć udział... emotka
A czy było tam coś do wygrania oprócz kosmetyków, może ktoś pamięta?... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3675001 Napisano: 04.09.2010 08:12:29 w Rossmann
tomek3101 napisał(a):

Po głosuję na rosnecie za głos na facebook`u:))


kittykot napisał(a):

Chętnie poklikam PW PW PW

Zagłosuj: http://apps.faceb...est&id=822454571

Dziękuję


emotka emotka emotka emotka emotka


dolly napisał(a):

OSTATNI głos na SYOSS
3 na cudze chwalicie

Zapraszam na pw



orchidea27 napisał(a):

http://ning.it/9sgiX5
w konkursie cudze chwalicie swego nie znacie foto nr.83

i PW z linkami


To nie jest ten top!!! emotka
Przecież tu już nie idzie nic znaleźć na temat!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3673489 Napisano: 03.09.2010 02:34:17 w Wkurza mnie...
polec napisał(a):

olus15 napisał(a):

czytam i widzę, że nie ja jedna na szczęście emotka
zawsze to raźniej w grupie
Oby narzekanie coś zmieniło emotka
bo mnie szczerze powiedziawszy kosmetyki Mayb. nie cieszą
kupić kosmetyk żeby wygrać kosmetyki .... których i tak mam ful



Witam, witam.... nie tylko TY
Wrr!


Może założymy jakieś stowarzyszenie?... emotka
To był tzw. czarny humor emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3672500 Napisano: 03.09.2010 09:30:08 w Rossmann
becia1973 napisał(a):

mia napisał(a):

snupy3 napisał(a):

becia1973 napisał(a):

Wszyscy Laureaci Konkursu proszeni są o przysłanie oryginału paragonu zakupu dowolnego produktu Maybelline New York na adres Redakcji Rossnet (Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. Z o.o., Dział Marketingu, ul. św. Teresy 109, 91-222 Łódź) do dnia 10.09.2010r.





No właśnie,ale czemu wszyscy? Przecież w zasadach jest wyraźnie napisane że odsyłać mają tylko laureaci nagrody 1 i 2 stopnia,a laureaci 3 stopnia mieli dawać paragony przy odbieraniu nagród z drogerii!
A jeśli wyślę im paragon a później w drogerii mnie o niego poproszą,to co?
Chyba trzeba zrobić ksero...


Mają wysyłać kurierem...
Ja i tak zawsze zanim wyślę jakikolwiek paragon, to robię dla siebie skan, na wypadek jakby zaginął (czasem i poleconym się zdarza przepaść na poczcie)... emotka


emotka

kurcze a ja nie wiem co zrobić - wygrałam nagrodę IV stopnia - zgłoszenia do konkursu w terminie 11.06.-31.07.2010

nie pamiętam kiedy wysyłałam, ale napewno nie na POCZ¡TKU PROMOCJI- PARAGON MAM Z 03.08.2010 I MUSIAŁAM WYSYŁAÆ PO TYM TERMINIE- BO TRZEBA BYŁO PODAÆ NUMER PARAGONU
emotka emotka


Ale w czym masz problem? Numer paragonu musi byc zgodny z tym na zgłoszeniu i tyle! No i musi być zakupiony produkt Maybelline...
A to, gdzie Cię na liście umieścili, to już ich problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3672391 Napisano: 03.09.2010 08:52:14 w Rossmann
snupy3 napisał(a):

becia1973 napisał(a):

Wszyscy Laureaci Konkursu proszeni są o przysłanie oryginału paragonu zakupu dowolnego produktu Maybelline New York na adres Redakcji Rossnet (Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. Z o.o., Dział Marketingu, ul. św. Teresy 109, 91-222 Łódź) do dnia 10.09.2010r.




No właśnie,ale czemu wszyscy? Przecież w zasadach jest wyraźnie napisane że odsyłać mają tylko laureaci nagrody 1 i 2 stopnia,a laureaci 3 stopnia mieli dawać paragony przy odbieraniu nagród z drogerii!
A jeśli wyślę im paragon a później w drogerii mnie o niego poproszą,to co?
Chyba trzeba zrobić ksero...


Mają wysyłać kurierem...
Ja i tak zawsze zanim wyślę jakikolwiek paragon, to robię dla siebie skan, na wypadek jakby zaginął (czasem i poleconym się zdarza przepaść na poczcie)... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3672368 Napisano: 03.09.2010 08:46:52 w Wkurza mnie...
aneczkar10 napisał(a):

aggie napisał(a):

Wkurza mnie czarna seria konkursowa. U mnie to wygląda tak, ze kilka miesięcy porażek, nawet w konkursach gdzie nagród setka, a później nagle jakiś miesiąc, gdzie idzie super i niemalże 100% skuteczności.


to samo, teraz totalna susza, wszystie promocyjne do tyłu, mam nadzieje że jak sie poskarżę to w końcu coś ruszy emotka emotka


Taa... u mnie toż samo; dziś sie ruszyło na Rossnecie - kosmetyki z Maybelline...
Oczywiście sie cieszę, że w ogole coś, ale miałam apetyt na bony...
We wszystkich konkretnych konkursach ostatnio null emotka
A obawiam się, że w przyszłym tygodniu kolejny zimny deszcz - Always i Ajax emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3672344 Napisano: 03.09.2010 08:40:34 w Rossmann
becia1973 napisał(a):

Wszyscy Laureaci Konkursu proszeni są o przysłanie oryginału paragonu zakupu dowolnego produktu Maybelline New York na adres Redakcji Rossnet (Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. Z o.o., Dział Marketingu, ul. św. Teresy 109, 91-222 Łódź) do dnia 10.09.2010r.


Chyba im odbija coraz bardziej... emotka
Ale przynajmniej jest dowolnego produktu, więc sprawa się wyjaśniła emotka
Liczyłam na bon, ale i tak się bardzo cieszę z kosmetyków, bo wreszcie coś od dłuuugiego czasu w opisówce na Rossnecie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0