Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#3670357 Napisano: 02.09.2010 10:50:43 w Rossmann
alka7 napisał(a):

a czy dziś przypadkiem mają być wyniki z Domestosa? ktoś na forum pisał ze o 12 tej?


Niemożliwe, przecież dopiero co się skończył... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3670340 Napisano: 02.09.2010 10:45:49 w Wkurza mnie...
madzia34 napisał(a):

a mnie wkurza ze nie udało mi sie w naturze emotka


Skąd wiesz - przecież jeszcze nie ma wyników?... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3670003 Napisano: 02.09.2010 08:38:45 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

kajus18 napisał(a):

nineczka17 napisał(a):

moonfairy napisał(a):

ja tez mam pytanie... czy prezenciki pojawiają się jakoś cyklicznie... bo w sumie ostatni raz odebrałam prezent w czerwcu.... hmmm.


nie ma reguły,trzeba pilnować i czekać emotka


i błyskawicznie zamawiać bo rozchodzą się natychmiast


i uzbroic sie w cierpliwosc bo czasem trzeba cala polske przeszukac w poszukiwaniu swojego sklepu emotka


No to chyba tylko ostatnio tak dali popalić... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3669991 Napisano: 02.09.2010 08:35:51 w Wkurza mnie...
Szlag mnie trafia od początku tygodnia... laptopa nie wygrałam, z Sekretów zadzwonili, ale nie do mnie... a na 4 smsy, które posłałam na Letnie porządki, ani jednego bonu emotka
A takie piękne wierszyki powymyślałam; fakt nie były to hasła na samochód, ale na bony choć jedno mogłoby się załapać... emotka
A praca leży... chyba dam se siana na miesiąc przynajmniej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3669928 Napisano: 02.09.2010 08:17:20 w Rossmann
moonfairy napisał(a):

ja tez mam pytanie... czy prezenciki pojawiają się jakoś cyklicznie... bo w sumie ostatni raz odebrałam prezent w czerwcu.... hmmm.


Podobno mają być niedługo, więc czekać i czyhać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3669504 Napisano: 01.09.2010 08:51:30 w TESCO konkursy
agicho napisał(a):

toner5 napisał(a):

Dzwonią Sekrety Pielęgnacji emotka

Ktoś wczoraj pisał, że obdzwonione, a tu taka niespodzianka emotka


Dokładnie ja pisałam ,tak mi ściemnili ale do mnie też dziś zadzownili emotka


Kolejne złudzenia prysły... emotka
Co za cholerny tydzień... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3667848 Napisano: 01.09.2010 11:32:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Corny nr 2 emotka
Jak oni tak będą cykać dzień po dniu, to mój listek zwątpi... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3665321 Napisano: 31.08.2010 12:59:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
biokoo napisał(a):

czy corny przychodza kurierem?


Zwykła poczta, polecony... Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3665260 Napisano: 31.08.2010 12:48:58 w Rossmann
kunia napisał(a):

mia napisał(a):

A ja mam pytanie o konkurs Domestos, w którym nie zamierzałam brać udziału, ale wczoraj odkryłam, że kilka dni temu wraz z innymi rzeczami kupiłam w Rossmannie Domestos, ten Zero Line, czy cos tam, w każdym razie wiecej niż 10 zł... no więc chyba spróbuję... emotka
Czy pisząc o czystości łazienki opiewałyście kluczową role Domestosa, czy pisałyście normalnie?
Nie chodzi mi tutaj o to, czy wierszyk, czy proza, czy jedno zdanie, tylko o ten nieszczęsny specyfik...
Bo obawiam się, że tu trzeba by pokadzić, choć strasznie nie lubię takich tekstów... emotka



Sprawdź na paragonie czy aby napewno kosztował powyzej 10 zł,ja też kupiłam ten domestos...ale w Rosmanie była promocja i kosztował 9.99.
Trochę pokadzić nie zaszkodzi:)


Dzięki emotka
Nie, to już najwyraźniej bylo po promocji, bo skasowali mnie na 11,99 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3665231 Napisano: 31.08.2010 12:40:26 w Rossmann
A ja mam pytanie o konkurs Domestos, w którym nie zamierzałam brać udziału, ale wczoraj odkryłam, że kilka dni temu wraz z innymi rzeczami kupiłam w Rossmannie Domestos, ten Zero Line, czy cos tam, w każdym razie wiecej niż 10 zł... no więc chyba spróbuję... emotka
Czy pisząc o czystości łazienki opiewałyście kluczową role Domestosa, czy pisałyście normalnie?
Nie chodzi mi tutaj o to, czy wierszyk, czy proza, czy jedno zdanie, tylko o ten nieszczęsny specyfik...
Bo obawiam się, że tu trzeba by pokadzić, choć strasznie nie lubię takich tekstów... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3664898 Napisano: 31.08.2010 11:18:24 w Rossmann
martu18 napisał(a):

marzanna napisał(a):

tsiknias napisał(a):

marzanna napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

a jeśli chodzi o MNY ile tam trzeba było kupić tych produktów? W regulaminie pisało ,,produkt'' jechałam specjalnie po błyszczyk za 16 zł, a jak wróciłam ktoś pisał że jednak 2?



2 produkty, było wyraźnie napisane na stronie Rossnet.




ktoś sie gdzieś upewniał i było że 1 produkt.



ok, ale na stronie, gdzie były napisane zasady, była mowa o 2 produktach...ja kupiłam 2 emotka


ja się upewniałam, mam jeszcze tego maila, w którym Pani mi napisała, że 1 wystarczy emotka


Najlepsze jest to, że na forum Rossnetu, oficjalnie redakcja Rossnet odpowiedziała, że... dwa emotka
Więc trzymaj tego maila, jak relikwię emotka
Ja oczywiście kierowałam sie regulaminem i kupiłam jeden, tym bardziej, że od dłuższego czasu Rossnet mnie tak kocha, że nie mam zamiaru w nich wiele inwestować... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3664421 Napisano: 31.08.2010 09:44:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
jkkp napisał(a):

doszły kosmetyki Wella (duży lakier, duża pianka i próbka szamponu i maseczki) emotka no nie popisali się (a dla zainteresowanych kurier DHL)


1) To samo przed chwilą emotka
No też spodziewałam się większego zestawu, tym bardziej, że wartość miała być 100 zł... Czyżby te profesjonalne kosmetyki Welli były po 50 zł sztuka? emotka

2) Corny raz by poczta polska
Mają być jeszcze trzy... jest to dla mnie nieprzekninione, jak mi sie opłaca wysyłać 4 x 10 zł (polecony) zamiast raz wszystko paczką za jedne 10 zł?...

Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3663940 Napisano: 31.08.2010 07:33:51 w Inne mniejsze markety
tamede napisał(a):

bluesky ja od od dłuższego czasu nie mogłam wygrać:)a wiem jak smakuje porażka przekonałam się na zimie mistrzów:/ale próbowałam nadal i w końcu się udało:D szczerze gdy do mnie zadzwoniono popłakałam się:D


Dzięki Tamede za słowa wsparcia... to może i ja się doczekam...a po prostu nie mam pieniędzy na tyle, żeby sobie go kupić... dla niektórych pewnie to śmieszne emotka
Pozdrawiam i gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3663910 Napisano: 31.08.2010 07:22:21 w Inne mniejsze markety
babariba napisał(a):

to ja nieoficjalnie (bo jeden z forumowiczów mnie poinformował - za co bardzo dziękuję) chwalę się wygranym laptopem w ETC Swarzędz emotka emotka emotka


To nie dzwonili do Ciebie?... emotka
Eee, to może ja wiszę na moim sklepie i zamiast rozdzierać szaty powinnam pójść sprawdzić... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3662880 Napisano: 30.08.2010 05:44:53 w Inne mniejsze markety
brunetka napisał(a):

arta napisał(a):

bethan napisał(a):

zyziak napisał(a):

Jeśli macie pewnosc ze było losowanie dzwoncie 061 665 11 00 i poproscie pana od promocji i warto opowiedziec
Po mojej opowiesci zadzwonili do sklepu i nagroda nie może zostac wydana jutro do nich jaka s komisja przyjedzie emotka emotka emotka


Dzisiaj już nie ma nikogo od tych spraw, ale jutro zadzwonię. Dzięki za namiar.



hm, ja również nakapuję emotka emotka


no to będzie inwazja,ja również zamierzam


A jak udowodnicie, że było losowanie, a nie wybieranie?... Szczerze podejrzewam, że wszędzie gdzie mieli dużo paragonów, to losowali... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3662869 Napisano: 30.08.2010 05:40:29 w Carrefour konkursy
mmagd napisał(a):

Always- pewnie emotka


Always jest na stronie e-kupon... Czy tam do wszystkich konkursów wybiera hasła jedna komisja?
Bo jak tak to leżę i kwiczę - na Lenora im sie żadne moje hasło nie spodobało... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3662012 Napisano: 30.08.2010 01:15:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kunia napisał(a):

anava napisał(a):

Corny wreszcie




I u mnie...wreszcie:)


A u mnie dalej nie... Chyba mnie szlag trafi emotka
Z którego to etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3661821 Napisano: 30.08.2010 12:21:08 w Inne mniejsze markety
gocha542 napisał(a):

samanta3 napisał(a):

gocha542 napisał(a):

samanta3 napisał(a):

gocha542 napisał(a):

u mnie wreszcie odebrali i juz po laptopie...trudno,ale był to ostatni konkurs na takich zasadach w jakim wzięłam udział emotka


A podali ci może nazwisko szczęsliwca?


Podali emotka Jakas Dorota ale nazwiska nie pamiętam
emotka


łeee to nie ja emotka szkoda...
Ale paragonów było może max 15


Dla mnie to takie konkursy są beznadziejne i gdybym od razu wiedziała,jakie są zasady to wcale nie wzięłabym udziału a i tak zakupy wolę robic w Netto
emotka


Ja akurat i tak tam robiłam zakupy i to takie dość konkretne, więc kazałam przy kasie rozdzielić na dwa paragony... Na jednym wierszyk na drugim proza emotka Ale wygląda, że i tak to nic nie dało...
Tyle, że zakupy tak, czy tak bym robiła, więc chociaż kosztów brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3661778 Napisano: 30.08.2010 12:13:51 w Inne mniejsze markety
smoczyca napisał(a):

bu........ i u mnie też nic
lapka wygrał ktoś niepełnoletni, kto musi przyjść z rodzicem ;-(


Syn kierownika?... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3661602 Napisano: 30.08.2010 11:25:24 w Rossmann
damsel napisał(a):

Mógłby mi ktoś podpowiedzieć jakie rozwiązanie wychodzi w krzyżówce nad morzem?
I czy hasło z wykreślanki ma być napisane na kartce czy cała wykreślanka wycięta?


A zdążysz wysłać? emotka
To nie do 31 sierpnia aby miało dojść?
Ja z wykreślanki napisałam tylko hasło.
.....................
Czy z poprzedniej krzyżówki już wysyłali nagrody? Bo do mnie nic nie doszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0