Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#3661322 Napisano: 30.08.2010 10:05:30 w Inne mniejsze markety
malutka456 napisał(a):

w Knurowie wygrała Pani Polok


To co to, już wszędzie niby mają wyniki?... emotka
No to umarł w butach, bo telefon milczy... Zresztą jak Janiek wrzucił do mojej urny 8 paragonów, to i tak kaplica emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3661062 Napisano: 30.08.2010 08:59:19 w Inne mniejsze markety
polec napisał(a):

bluesky napisał(a):

brunetko sama piszesz że należy ułożyć hasło więc jak mam je ułożyć za pomocą rysunku? ...
wg mnie laurki nie mają nic wspólnego z ułożeniem hasła! ale zobaczymy jaki będzie finał emotka



Powiem tak byłam w 3 intermarche na śląsku i nie wiem , który/a z nas konkursowicz/ka wrzucał do urny laurki w kształcie ołówka, kolorowe z krepina i wierszyki z rymowankami na ostatnie słowo każdej zwrotki. Były we wszystkich 3 urnach i jedynie w różnych kolorach.

Nie wiem... ja wysłałam tak jak było napisane w regulaminie czyli na paragonie dokończenie zdania + dane osobowe i już!.

Bo jak Ktoś robi laurkę, bierze do domu paragon, przypina go starannie, układa wierszyk i robi to w 3 miejscach to logiczne, że to konkursowicz.

Ale każdy ma swój własny sposób !


No to w moim sklepie w życiu by sie czegoś takiego do urny nie udało wrzucić... Szpara była tak mała i wąska, że ledwo paragon przelazł emotka
Poza tym urna była oklejona (dość tandetnie), więc bladego pojęcia nie mam, co i w jakiej ilości sie w środku znajdowało... Ale pewne jest, że żadnej laurki tam się nie udało wcisnąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3661026 Napisano: 30.08.2010 08:47:57 w Inne mniejsze markety
brunetka napisał(a):

arta napisał(a):

brunetka napisał(a):

brunetka napisał(a):

bluesky napisał(a):

wg mnie takie laurki nie powinni wogóle brać pod uwagę! przecież to nie zgodne z regulaminem a chyba ma on jakieś znaczenie???
dokończ zdanie to dokończ zdanie a nie namaluj gryzdołki
emotka
no niezupełnie, w regulaminie nie było mowy o jakiejkolwiek formie dokończonego zdania.Czytałeś/aś go w ogóle?Po prostu robisz zakupy,układasz hasło,podajesz dane i wrzucasz do urny.A laurki,tekturki,czy jakiekolwiek formy zwrócenia uwagi na dane zgłoszenie to już moim zdaniem indywidualny tok podejścia do konkursu,nie sądzisz?


Jeszcze jedno: w moim markecie osobiście pytałam kierowniczkę czy z uwagi na mała ilość miejsca na paragonie mogę dokleić swoje zgłoszenie do paragonu? Odpowiedź otrzymałam pozytywną + regulamin NA PAPIERZE do rąk własnych emotka



u mnie, na paragonie z tyłu były reklamy i po prostu NIE dało się wypisać tam hasła i danych. Co nie zmienia faktu, że nie robiłam żadnych laurek, tylko dołożyłam niewielką kartkę. Ale w uczciwość wybierania nie wierzę. emotka


Właśnie pozostaje kwestia TEJ UCZCIWOŚCI!


Oprócz uczciwości, jest jeszcze kwestia gustu, który patrząc na wyniki niektórych konkursów, może być bardzo specyficzny... emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3661014 Napisano: 30.08.2010 08:43:31 w Inne mniejsze markety
zyziak napisał(a):

Dzwoniłem do Intermarche o godz 15:30 koło urny zbiera się komisja i publicznie wybiorą laureata ok 16 ogłoszenie wyników (jeśli będzie laureat obecny wręczą nagrode)


Taa... publicznie... to niby będą odczytywać wszystkie paragony na głos? Czy wylosują, jak się okaże, że w urnie jest ich z 500? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3659858 Napisano: 29.08.2010 03:26:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wsciekly napisał(a):

po powrocie z wakacyjnych wojaży niespodzianka w chacie - olbrzymia paka z garnkami Zeptera (ABC) emotka


Chyba Zelmera... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3658836 Napisano: 28.08.2010 09:56:12 w TESCO konkursy
deva napisał(a):

agicho napisał(a):

Czy już powiadamiali zwycięzców z Sekretów Pielęgnacji??




mam nadzieję, ze jeszcze nie. zazwyczaj dzwonili po 8, 9 dniach, może koło piatku będa telefony. Do 7 dni wyłaniają zwycięzców, a 8, 9 - tego dnia dzwonia, tak wiem z doświadczenia


O którym konkursie z Sekretów mówicie?
Tym z telefonami?
Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3658831 Napisano: 28.08.2010 09:54:10 w Rossmann
kunia napisał(a):

karla0689 napisał(a):

Szanowni Państwo,



pragniemy poinformować, iż nagrody z konkursu Bye Bye Mosquito z przyczyn logistycznych zostaną wysłane do naszych drogerii w późniejszym terminie i będzie można odbierać je w dniach 8.09.-22.09.2010r.



Za utrudnienia i zaistniałą zmianę bardzo przepraszamy!




To samo z kokursu DUCK:)


Firma im pada?... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3658823 Napisano: 28.08.2010 09:49:32 w Inne mniejsze markety
tereniagno napisał(a):

Jestem baaardzo ciekawa,czy ktoś z forum wygra lapka??Niech w poniedziałek się pochwali emotka
Czy oni informują zwycięzcę,czy samemu trza sprawdzić,bo janiek będzie musiał znowu objechać wszystkie sklepy,żeby sprawdzić ,następne 500 km emotka


emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3658776 Napisano: 28.08.2010 09:27:14 w Inne mniejsze markety
janiek napisał(a):

właśnie wóciłem z wycieczki po woj zachodniopomorskim zrobiłem 9 sklepów w kazdym poszło po 8 zgłoszeń
czekam teraz na wyniki (zrobiłem 487km) emotka


Nie mogłeś sobie wybrać innego województwa?... emotka
Ale pocieszające, że przynajmniej pewnie i w moim sklepie wyciągnąłeś urnę na wierzch i jutro nie będę sie musiała o to użerać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3658319 Napisano: 28.08.2010 06:27:23 w Inne mniejsze markety
janiek napisał(a):

Wkurza mnie chowanie urn w Intermarche
jak mówie że jest konkurs to nic nie wiedzą a jak pokazałem regulamin to i urna się znalazła


No właśnie, ja też jak wczoraj robiłam zakupy w swoim, to z ciekawości rozgladałam sie za urną i nic takowego nie widziałam... emotka
Ale na półkach to etykietki produkt konkursowy mają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3657033 Napisano: 28.08.2010 07:39:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Próbki AA, koszulki Stereo. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3643012 Napisano: 22.08.2010 08:50:44 w Rossmann
szogun102 napisał(a):

Witamy,

Z przyczyn technicznych nagrody w konkursie Esotiq zostaną wysłane na adresy korespondencyjne Laureatów konkursu. W celu weryfikacji wymaganego przy odbiorze nagród paragonu prosimy o przesłanie jego skanu na adres redakcja@rossnet.pl do dnia 20.08.2010r. do godz. 15.00. O pierwszeństwie wysłania nagród decyduje kolejność przysłania zeskanowanych paragonów przez Laureatów konkursu. Laureat, który nie przyśle zeskanowanego paragonu nie otrzyma nagrody.

Pozdrawiamy,

Redakcja Rossnet.pl-----

Przeczytałem przed chwilą emotka @ od nich wysłany 18/08/2010 o 10.34 . I bikini przepadło a zgodnie z regulaminem na stronie to się jutro wybierałem z paragonem do drogerii...,,Nagrody będzie można odbierać w wybranej w czasie rejestracji do konkursu drogerii Rossmann w terminie 23.08.- 6.09.2010r. Przypominamy, że warunkiem koniecznym do odbioru nagrody jest okazanie oryginału paragonu zakupu dowolnej bielizny marki Esotiq''

Morał-czytaj pocztę codziennie,nawet jak nie będziesz miał dostępu do internetu z powodu awarii sieci .
emotka emotka


Czy Ty oszalałaś?!
Pisz do nich, że sobie jaja robią, bo robią i nie poddawaj się! emotka
Ja jestem na urlopie, akurat do neta dostęp miałam do dzisiaj, ale paragon sobie w domu leży i była piękna akcja ze skanowaniem przez mamę wysyłaniem do mnie, ja do Rossnetu itd. emotka
Ale byłam zdecydowana, że jak to nie wyjdzie (zresztą cholera wie czy skan doszedł, bo nie potwierdzili) to nie odpuszczę! I nie odpuszczę! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3641097 Napisano: 21.08.2010 05:35:23 w Rossmann
tynka9863 napisał(a):

czyli

tarka napisał(a):

ela napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

agamaty napisał(a):

Skarb - krzyżówka Nad morzem, u mnie chyba brakuje cyferek do odganięcia hasła albo jestem mało inteligentna i nie wiem o co w niej chodzi... Ktoś rozwiązał?


u mnie jest to samo emotka


rozwiazalam cala, ale zadne haslo mi nie wyszlo emotka


chyba zrobili jakiś błąd ja wycięłam krzyżówkę i całą przykleiłam na kartkę i wysłałam
emotka


ja pisalam do nich.Pani odpisała, ze wkradł sie blad i umieszcza ta krzyzowke w nasteppnym numerze


czyli teraz nie wysylac,a z wykreslanki jak wysylacie nigdzie nie widze miejsca do wpisania rozwiazania


Po prostu napisałam hasło na kartce pocztowej i wsio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3636422 Napisano: 19.08.2010 03:23:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
He, jak się Wam podobają dzisiejsze hasła z Yes? emotka
Chodzi mi o czołową trójkę emotka
http://www.yes.pl/zlota-rybka-wyniki Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3633936 Napisano: 19.08.2010 05:19:53 w Rossmann
sisia napisał(a):

szukam paragonu z produktem Esotiq,
moze ktoś ma??


Po co Ci?
Przecież w zgłoszeniu trzeba było wpisać numer paragonu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3622330 Napisano: 14.08.2010 02:52:21 w Rossmann
U mnie były dwa rodzaje zestawów probek do Skarbu:
W każdym po dwa szampony Clear i albo mini żelki albo mini Cif (uroczy) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3620678 Napisano: 13.08.2010 06:59:39 w Konkursy ABC
darekgryko napisał(a):

jak to jest z tymi sklepami ABC???

na ich stronie sa dane, namiary na sklepy, adresy, ale szyldu na sklepie nie ma,,,
kupuje towar (niby w ABC) i na paragonie tez nie ma że to sklep ABC.

???

ktos mi to wyjaśni? dzieki


A u mnie jeszcze lepiej - na sklepie szyld ABC, a w środku okazuje się, że sklep juz dawno wyszedł z sieci, na stronie jest, ale szyldu nie chciało im się zdjąć; oczywiście żadnych gazetek i produktów promocyjnych też nie ma emotka
Na 6 sklepów teoretycznie u mnie, okazało się, że w sieci został tak naprawde jeden emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3620226 Napisano: 13.08.2010 03:26:17 w Paragony
Na zbyciu paragony:
Twix
Lenor
Cola-Biedronka

Szczegóły na PW; aktualne tylko do soboty wieczór emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3620183 Napisano: 13.08.2010 02:49:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
bazyliszek4 napisał(a):

3 piłki plażowe z ipla emotka
ulotki z wydawnictwa


A to jednak te piłki nie są tylko wirtualne? emotka

W temacie: kosmetyki z twojakosmetyczka i proszek Vizir emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#3620176 Napisano: 13.08.2010 02:47:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
czarnygreg napisał(a):

aska70 napisał(a):

Kochani, dzięki za miłe słowa emotka . Dawno nie miałam tak miłego dnia emotka


gratulacje! nagroda tym fajniejsza,ze z reguły na takie sprawunki troszkę szkoda kasy, pamiętam swoją radość kiedy wygrałam bony jubilerskie...
mam teraz piękne perły, których bym na pewno sama sobie nie kupiła


To tak jak ja ze Spa... Większość chyba uważa to za byle jaką nagrodę, ja też bym niby wolała gotówkę, ale faktem jest, że jakby nie konkursy, to bym na pewno do Spa za ponad 2500 za weekend nie trafiła... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0