Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#7104294 Napisano: 28.06.2023 16:54:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pierwsza próba w Dino i out...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

mia

#7103644 Napisano: 26.06.2023 14:40:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
W zasadzie to nie dzisiaj, a wczoraj. Syn mi kupił dwie zdrapki po 5 zł (lubie drapać XD).
W jednej klasycznie nie było nic, a w drugiej... W życiu tyle naraz w zdrapce nie wygrałam. emotka
Niezależnie od tego, że dorzucę kolejną cegiełkę, to traktuję to jako dobry omen dla zbiórki Dominiki! emotka
https://pomagam.pl/kkcknt

Wyświetl w wątku >>

mia

#7103520 Napisano: 26.06.2023 08:03:34 w Pomoc potrzebującym!
Podbijam wątek na dobry początek dnia i tygodnia.
Jest już prawie 30.000!emotka emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7103407 Napisano: 25.06.2023 13:10:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MagdalenaMal napisał(a):

Dzień dobry 

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tych konkursowych sms.
Np. w konkursie Lenor jest dozwolona długość tekstu. Moja odpowiedz konkursowa ma ponad 600 znaków, więc z polskimi znakami wyjdzie niemal 10 SMS…
Jak radzicie, czy lepiej wysłać ją bez polskich znaków czy z polskimi?
Czy aż tak taka liczba sms wpływa na ocenę Jury ? 
Dziękuję za pomoc miłego dnia dla wszystkich emotka

10 smsów zamieni Ci się w MMS i system nie przyjmie.
PS.
Ludzie, wściekliście się z tymi polskimi znakami? Aż tak wam one do szczęścia potrzebne? Bo komisjom na pewno nie. emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7103342 Napisano: 24.06.2023 20:06:08 w Pomoc potrzebującym!
zielonaszpilka napisał(a):

(...)

Może wrzućmy to też w inny wątek? Weszłam tu tylko dlatego, że właśnie widziałam dzisiaj, że po raz kolejny ten wątek jest na górze i coś się dzieje. Wiele osób tu nie zagląda

A to akurat bardzo niedobrze. Każdy z nas może się tu znaleźć... Wystarczy jeden dzień, jedna diagnoza i cały świat wywraca się do góry nogami. emotka
I w ten oto brutalny (z premedytacją) sposób, podbijam wątek. emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7103032 Napisano: 23.06.2023 14:23:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

mamba31 napisał(a):

Myślicie, że raffaello jeszcze dzwoni ? Czy już raczej po zawodach  emotka  może jakaś dobra dusza orientuje się w tej sprawie   emotka

Nadzieja umiera emotka

Biorąc pod uwagę, ile osób zgłosiło prace i po ile prac niektórzy (patrz choćby: wątek DNNW), to moja zdechła już całkowicie.emotka
Edit:
I kolokwialnie powiem - niech się w doopę pocałują! emotka Jedna z moich prac była świetna, i koniec kropka! Na ścianę se kuźwa walnę! emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7102932 Napisano: 23.06.2023 10:44:43 w co chcielibyście wygrać?
Z takich pomniejszych pragnień, to... Jak nie wygram nic z tego Raffaello, będzie mi naprawdę przykro.
Lubię rysować i się postarałam... Raz, kurczę, mógłby ten wątek podziałać. Wyświetl w wątku >>

mia

#7102913 Napisano: 23.06.2023 09:40:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ReneK napisał(a):

ReneK napisał(a):

Czy zgłaszał ktoś dzisiaj Piątusia?Loteria niby do 28.06 a na stronie info:
Zakończyliśmy Przyjmowanie Zgłoszeń....emotka ....

Jakby ktoś czekał!
Problem zgłoszony do Agencji!
Naprawiają  emotka

Już działa! emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

mia

#7102907 Napisano: 23.06.2023 09:11:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Karols: Raz miałam informację o wygranej po dwóch dniach, za drugim razem minęło sześć dni od zgłoszenia  emotka

Dokładnie tak samo i u mnie. emotka
A ja mam pytanie - czy wygrał ktoś drugi raz w Blanc na te same dane?
W regulamninie nie znalazłam ograniczeń, ale chodzi mi o to, jak to w praktyce wygląda. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7102467 Napisano: 21.06.2023 16:27:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
justkra napisał(a):

mia napisał(a):

Właśnie przepada mi (nam, bo wygrał mąż) nagroda - piłkarzyki od Avanti. Drugi raz w życiu przepada mi nagroda. emotka Zgłoszony inny numer paragonu. Najlepsze jest to, że przy zgłoszeniu (i na paragonie) zapisałam, który to numer. A podany przez agencję numer w naszych zbiorach w ogóle nie istnieje (na żaden inny konkurs czy loterię też nie). emotka
Od wczoraj przeszukuję w kółko paragony (juz nawet zeszłoroczne, czy tam nie upchałam). Ale chyba już odpuszczę, bo to idzie zwariować. emotka
Jedno w tym jest dobre - jakie to szczęście, że przepadają tylko piłkarzyki, a nie... 10.000!

Mia piszcie do Avanti, jeśli sądzicie, że macie rację co do nr paragonu.
W ubiegłym tygodniu mąż dostał @ , że nr paragonu się nie zgadza (konkurs piłkarski, bilety do CC). Wysłaliśmy tylko 1 zgłoszenie więc było jasne dla nas że nr zgadza się. Możliwa była co najwyżej jakąś literówka w samym nr paragonu, ale oni przysłali info z zupełnie innym numerem.( I tak obszukałam wszystkie paragony, by zweryfikować sama siebie emotka
Odesłał mąż uprzejmą odpowiedź, że było wysłane tylko 1 zgłoszenie (podał datę) i nie ma opcji, by był tam inny paragon. Poprosił, by to jeszcze raz sprawdzili.
Sprawdzili dość szybko i przysłali info, że bardzo przepraszają ale ktoś miał takie same dane osobowe i przez pomyłkę poszła wiadomość do męża, chociaż adres e-mail inny emotka

Dzwoniłam i nic z tego. emotka A ten mój nr paragonu też mają w bazie, ale zgłoszony całkiem przez kogoś innego. Niestety, ta osoba nie wygrała, więc nie ma szans sprawdzić, czy nastąpiła "systemowa zamiana paragonów".  Bo może ten ktoś realnie zgłaszał właśnie ten, co niby my. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7102464 Napisano: 21.06.2023 16:24:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rare85 napisał(a):

Dziś kolejne porażki, Milka i Dino. Nie mam już sił, smutno mi emotka i do tego dzień paskudny..

Przytulam emotka emotka emotka W Milce i Dino nie brałam udziału, ale... Vide: mój wcześniejszy wpis. emotka
A dzień jest faktycznie paskudny - od rana pęka mi głowa. Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

mia

#7102452 Napisano: 21.06.2023 16:02:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Właśnie przepada mi (nam, bo wygrał mąż) nagroda - piłkarzyki od Avanti. Drugi raz w życiu przepada mi nagroda. emotka Zgłoszony inny numer paragonu. Najlepsze jest to, że przy zgłoszeniu (i na paragonie) zapisałam, który to numer. A podany przez agencję numer w naszych zbiorach w ogóle nie istnieje (na żaden inny konkurs czy loterię też nie). emotka
Od wczoraj przeszukuję w kółko paragony (juz nawet zeszłoroczne, czy tam nie upchałam). Ale chyba już odpuszczę, bo to idzie zwariować. emotka
Jedno w tym jest dobre - jakie to szczęście, że przepadają tylko piłkarzyki, a nie... 10.000! Wyświetl w wątku >>

mia

#7102280 Napisano: 20.06.2023 23:09:14 w PODZIĘKOWANIA
rare85
No coś Ty, jakie zaufanie - normalna sprawa, tak powinno być. emotka Rówwnież Ci dziękuję, szczególnie za czas poświęcony na monitorowanie losów wiadomych przesyłek. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7101693 Napisano: 18.06.2023 20:43:01 w Dziś cieszę się z.....
Że dziś miałam ostatni zjazd. Normalnie skrzydła mi urosły, mimo godziny 16-tej w niedzielę i upału w salach, jak szłam na ostatni na długo wykład. Kolejny dopiero w październiku! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7101682 Napisano: 18.06.2023 19:58:16 w Wkurza mnie...
pikawka napisał(a):

Wkurza mnie i smuci powrót do rzeczywistości z upalnej Krety. Już trzecie pranie wstawione, od jutra obiadki sratki i sprzątanie non stop…

Rozumiem, że przy okazji chciałaś nas wkurzyć?emotka Na Krecie niestety nie byłam, i pewnie juz nie będę - cel osiągnięty. emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7101681 Napisano: 18.06.2023 19:53:47 w Zapowiedzi konkursów
Frama napisał(a):

No to kolejny koncern się wysadził na nagrody jak diabli (pomijając główną)...emotka Wyświetl w wątku >>
1 iszhara 0

mia

#7101156 Napisano: 16.06.2023 11:00:13 w Avanti
Ech, Avanti... 0/2. A już myślałam, że zaczynamy iść w jednym kierunku. emotka
Nie wspomnę już o tym, że celowałam wyżej niż bon. emotka Może właśnie za wysoko to było... Wyświetl w wątku >>

mia

#7101112 Napisano: 16.06.2023 09:31:23 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
kalmia86 napisał(a):

mia napisał(a):

W aplikacji DPD - 2 KOMA 7 Ewelina B. Co to może być? W Google wyskakuje mi Agora i Wyborcza, no ale nic stamtąd nie kojarzę.emotka

Somersby "zapylamy..." lub "odkryj nieoczywiste"

No czyli to drugie - dzięki.emotka Błyskawiczni są - żeby wszystkie agencje tak słały! Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7101106 Napisano: 16.06.2023 09:11:48 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
W aplikacji DPD - 2 KOMA 7 Ewelina B. Co to może być? W Google wyskakuje mi Agora i Wyborcza, no ale nic stamtąd nie kojarzę.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0