Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mia

mia

#7100284 Napisano: 14.06.2023 08:56:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Paczka od DCN Direct w aplikacji DPD, zgłoszona do nadania dziś po 1 w nocy (sic!), to co to może być?emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7100238 Napisano: 13.06.2023 21:10:08 w Pomoc potrzebującym!
Jest zielony pasek!!emotka Kij tam z nagrodami, których brak - to dziecko być może wygrało teraz życie!!emotka emotka emotka

I przy okazji podbijam inne linki, np. ten gdzie jeszcze daleko do 100%... Glejak - mówi to Wam coś? emotka
https://www.siepo...nzak?ts=update_11980 Wyświetl w wątku >>

mia

#7100030 Napisano: 13.06.2023 12:09:58 w Pomoc potrzebującym!
rare85 napisał(a):

SMA - Zbiórka trwa już ponad 1,5 roku, i w końcu jest bliżej końca niż dalej emotka Jeśli moglibyście coś wpłacić, wysłać sms, udostępnić - żeby cały pasek się zazielenił emotka

https://www.siepomaga.pl/kinga

Już prawie koniec!emotka Podbijam - oderwijcie się na chwilę od konkursów!emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

mia

#7099973 Napisano: 13.06.2023 10:09:26 w Smolar
Coś idzie od Smolara DPD, czy może Przysnacki?emotka
Bo na Somersby Dino mi to niestety nie pasuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7099822 Napisano: 12.06.2023 17:07:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
slomkab napisał(a):

Wszyscy maja piłkę tylko nie ja emotka

Nie tylko. emotka
Ale może jeszcze będą informować w kolejnych dniach. emotka Wyświetl w wątku >>
1 ReneK 0

mia

#7099732 Napisano: 12.06.2023 11:58:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jowita-sad napisał(a):

Dzięki, ale moje szanse są znikome. Ja gram wyłącznie na siebie.

To się okaże po wynikach I etapu. Moim zdaniem jeśli załapie się wynik np. 23, to może i 18 wskoczyć.
A może sie okazać, że minimum to było 60...
Graj dalej i baw się tym! emotka Trzymam kciuki za Twój leżak.emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7099723 Napisano: 12.06.2023 11:20:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jowita-sad napisał(a):

Mój najwyższy wynik to 18. Jestem po prostu ciekawa czy mam szanse na leżaczki emotka

Myślę, że tego się nie dowiesz - bo tu jest kwestia ile osób poluje na główną, i jakich metod używają.
Poza tym te pytania są tak loteryjne... Od banalnych, to maksymalnie trudnych (pomijam te, gdzie prawidlowa odpowiedź jest dyskusyjna). Więc wszystko zależy od zestawu, jaki padnie. Przykład: Mój najwyższy wynik to raptem 25, a potem przy próbie poprawy... najniższy, czyli 12. emotka
Mi akurat na leżaku nie zależy - gram "sama ze sobą", a raczej własną indolencją - więc nie na całą rodzinę plus sąsiadów. emotka Więc ja na pewno nie jestem zagrożeniem.

Edit:
Widzisz, jaki od razu masz wysyp odpowiedzi? emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7099714 Napisano: 12.06.2023 11:02:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jowita-sad napisał(a):

Jak Wam idzie w Somersby?  Ile udało Wam się zdobyć punktów?

Takie pytanie prawidłowo powinno być sformułowane:
"(...) Mnie się udało zdobyć XX punktów, a Wam ile?" 
Wtedy jest nadzieja, że uzyskasz odpowiedzi. emotka Plus ten temat był już poruszany, i ktoś zdobył imponujący (dla mnie) wynik bodajże 48 punktów, a większość wypowiadających się oscylowała w granicach 13-16 max. Wtedy. Wyświetl w wątku >>

mia

#7098942 Napisano: 07.06.2023 17:39:21 w Giełda Kodów ; )
Szukam kodów Somersby. Nie chcę ich kupować, bo ne mam żadnych szans w tym konkursie, ale strasznie wciągnęła mnie ta zabawa. emotka Polubiłam to.
Wymienię na nie kody Cola lub załatwię jakieś paragony (jak wyzdrowieję). Wyświetl w wątku >>
0 1 pumber

mia

#7098917 Napisano: 07.06.2023 16:40:29 w PODZIĘKOWANIA
iwona0103
dala

Dziewczyny, dziękuję Wam obu ogromnie, za bezinteresowne (i niespodziewane)wskazówki na PW odnośnie Lay's. Nie tylko zaoowocowały wygraną, ale poczułam się tu na forum jak za dawnych czasów. emotka emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7098901 Napisano: 07.06.2023 16:10:43 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ja myślę, że kot se zarobił na dożywotnią rentę w postaci świeżego łososia codziennie! emotka emotka
Gratulacje - i kota, i kasy! emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7098236 Napisano: 05.06.2023 22:31:41 w co chcielibyście wygrać?
Widzę, że tu trzeba konkretnie, więc proszę bardzo - 10 tysia od Avanti emotka lub/i miesięczną od Balcerzaka (bo dzienne poszły się już rąbać, delikatnie rzecz ujmując).emotka
A z pomniejszych, to niech się wreszcie jakolwiek bramka otworzy, nawet najchudsza - tak po prostu dla honoru. emotka
==============================================================
Uprzejmie proszę o przychylne ustosunkowanie się do powyższego wniosku i pozytywne rozpatrzenie mojego "chcenia".
Z poważaniem,
Mia Wyświetl w wątku >>

mia

#7098059 Napisano: 04.06.2023 23:32:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
MagdalenaMal napisał(a):

Napisałam  piękny komentarz na konkurs Kujawski i nie mogę wysłać
a jeszcze północy nie ma😕😢

U mnie poszło bez problemu - na Mozilli. Może to u Ciebie kwestia przeglądarki? Albo jakichś znaków specjalnych w Wordzie? Wyświetl w wątku >>
1 Malena_ 0

mia

#7098032 Napisano: 04.06.2023 20:44:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ReneK napisał(a):

mia napisał(a):

Czy ktoś mi może na chłopski rozum wyjaśnić, dlaczego konkurs "Chwile letnich przyjemności z Kinder Bueno White" jest zakończony, skoro w regulaminie jest jak wół, że trwa do 23.59 04.06.2023? emotka
Właśnie zabierałam się do wysłania zgłoszenia. No szlag mnie zaraz chyba trafi. emotka Dobrze, że kolejnych nie zaczęłam obmyślać.

Juz po północy zniknał formularz! Coś im sie pokitrasiło z kalendarzem!może trzeba zgłoszenie wysłać im bezpośrednio na 
[email protected]   i opisać sytuację!

Watpię, żeby uwzględnili, bo zastrzegli w regulaminie, że zgłoszenia tylko przez formularz i podkreślili to z pięć razy.
Napisałam do nich, ale nie ze zgłoszeniem... a z pyskiem. emotka Ciekawe, co odpiszą, bo sobie nieźle użyłam.
Wiszą mi ich słodycze (choć lubię), koncerty jeszcze bardziej, jedynie o bon do Douglas mi chodziło. Aha, i brak rocznej prenumeraty Wyborczej też jakoś przeżyję.emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7098025 Napisano: 04.06.2023 20:13:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mi może na chłopski rozum wyjaśnić, dlaczego konkurs "Chwile letnich przyjemności z Kinder Bueno White" jest zakończony, skoro w regulaminie jest jak wół, że trwa do 23.59 04.06.2023? emotka
Właśnie zabierałam się do wysłania zgłoszenia. No szlag mnie zaraz chyba trafi. emotka Dobrze, że kolejnych nie zaczęłam obmyślać. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7097850 Napisano: 03.06.2023 16:33:32 w Wkurza mnie...
...Że na początek czerwca wygrałam mocne przeziębienie (a jutro 9 godzin w pracy), i Rodowita stoi na stole w kuchni i się ze mnie chichra (1:0 dla niej). Zaraz wypieprzę ją do pralni i wezmę inną wodę do picia. * Plus przede wszystkim coś co mnie nie wkurza, a załamuje, ale jest zbyt rodzinne, żeby o tym tu pisać. W każdym razie nie wygląda to różowo.  emotka

* Maverick ma swój efekt motyla, a ja zdechłego nietoperza po sporym jak na mnie ostatnio zaangażowaniu konkursowym...emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7097609 Napisano: 02.06.2023 13:11:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karols napisał(a):

co z Majowka z crispers ?

Do dzisiaj mają czas. Dzień się jeszcze nie skończył, ale jak chcesz możesz zadzwonić do nich i pogonić - bo całkiem możliwe, że zapomnieli. emotka
Nagród malutko, ale ktoś by się pewnie pochwalił. Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7097566 Napisano: 02.06.2023 12:07:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

karols napisał(a):

jowita-sad napisał(a):

Catcat napisał(a):

Jak wam idzie w quize Somersby? Jaki wynik to dobry wynik? emotka

Mi bez szaleństwa, trochę te pytania gramatycznie są źle napisane i czasami ciężko wywnioskować o co chodzi. Udało mi się zdobyć najwięcej 12 pkt. A Wam jak idzie?

Ja miałam 14 pkt jedno zgłoszenie jak na razie

10 , a wcześniejsze próby po 4... trudne te pytania

Ale tam się zlicza te wyniki, czy jak? Czy za każdym razem od nowa? Mam nadzieję, że w takim razie przynajmniej wchodzi najlepszy wynik, a nie że wcześniejsze się kasują... Bo żadnej rejestracji tam nie widzę, i nawet sprawdzić poprzednich wyników nie idzie. emotka
P.S. Za pierwszym razem chyba 16, za drugim razem 13 - strona mi się zawiesiła i uprzejmie podziękowali za udział... bo czas się skończył. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mia

#7097404 Napisano: 01.06.2023 21:50:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
No to się idzie tylko załamać - kolejna lodówka turystyczna z Orlen. emotka Zeżarli te wszystkie karty Orlen, czy co? emotka
OK, miło że jest otwarty czerwiec, ale po tylu porażkach w maju, to jakaś główna się należała.emotka
Jak w ostatnim etapie wygram trzeci raz lodówkę, to idę zagrać w Totka pierwszy raz w życiu.emotka

Edit:
Wiecie co, ale u mnie w mailu stoi jak byk: "Jednocześnie informujemy, że obiór nagrody jest możliwy jedynie przez Laureata konkursu."
No to ja bym sobie właśnie chciała coś innego obrać...emotka Wyświetl w wątku >>

mia

#7097333 Napisano: 01.06.2023 17:11:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karols napisał(a):

bolek2323 napisał(a):

A główne z Namysłowa tez juz poinformowane?


nikt nie chwalił się wygrana jeszcze, więc mam nadzieję że nie

Główne to pewnie jeszcze przed konkursem wybrali. emotka Wyświetl w wątku >>