Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ir

ir

#6355651 Napisano: 12.05.2017 21:31:12 w NA CO CZEKAMY?
21.04 - (sms/tel) Rodzinne święta z Groszkiem (18.04 losowanie +3 dr)
09.05 - (sms) Roczny zapas Tigera z BP (2.05 komisja +7 d)
12.05 - (sms) Hochland Kanapkowy. ODIDO - do 9.05 wybór laureatów +3 dr
15.05 - (sms) Wygraj z pupilem Tesco
17.05 - (sms) Hochland Kanapkowy. ABC
17.05 
- (@) Dieta cud dla moich nóg. Drogerie Natura
17.05 - Chrupnięcie Lajkonika. ITM (30 dr)
23.05 - (tel) Wiosenny konkurs. ITM wakacje marzeń (Karlsbad)
30.05 - (tel) Jedź z rodziną na majówkę. Kaufland (Columbit)
30.05 - (sms) 100 twarzy Stovitu. Odkryj 101
31.05 - (lista + @) - Zadbaj o siebie. Kaufland
03.06 - (sms) - Pielęgnuj włosy Nivea. SPH
11.06 - (@) Chwytaj radość wspólnych chwil Drogerie Natura
31.06 - (lista + @) - Z aplikacją taniej. Kaufland
31.07 - (lista + @) - Uroda na wiosnę. Kaufland
?? - Wygrywaj z PANTENE SPH (brak konkretnej daty w reg.) Wyświetl w wątku >>

ir

#6354872 Napisano: 10.05.2017 21:58:16 w Lay's
ir napisał(a):

Czy www Lay's Tesco działa? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6354818 Napisano: 10.05.2017 20:30:35 w Albedo Marketing
edzia21 napisał(a):

ziolko napisał(a):

loczeq nawet "mniej" wartościowe nagrody w dużej ilości dają niezłą sumę.. czyli np. 181 bonów do c4, kilka bonów do hotelu czy voucheró do itaki... to  już niezła suma. I co?? wpadła w ręce organizatora, bo "listy wyparowały" itp

A skąd wiesz że "wpadły w ręce organizatora" - mniemam, że pijesz do Albedo? Piszesz takie bzdury, że mam wrażenie iż nie masz zielonego pojęcia o funkcjonowaniu agencji reklamowych. Jeśli myślisz że kasa z niezakupionych i niewydanych nagród zostaje u wykonawcy promocji jako kasa "za free", to grubo się mylisz.

Problem w tym, że agencje same nie rozróżniają tych pojęć lub celowo zamydlają. Rozumiem, że nie miałaś z nimi problemów, ale wystarczy spojrzeć z innej perspektywy, poczytać opinie ludzi. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6354790 Napisano: 10.05.2017 19:41:17 w Lay's
Czy www Lay's Tesco działa? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6354756 Napisano: 10.05.2017 18:25:34 w Połączenia nieodebrane
Dziś w południe: 509 254 277 ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6354244 Napisano: 09.05.2017 18:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

Raffaello 2 auta tylko zamiast 25  i 1 bon  tylko na forum na 100 dziwne emotka

Była już gdzieś wcześniej dyskusja... Cwaniaki - reszta aut "ukryta" w pudełkach. Idąc tym tropem, mogliby ogłosić, że do wygrania jest 5.000 aut i byłoby to samo. Powinni je rozlosować wśród uczestników lub wymyślić inną opcję, która nie sugerowałaby choćby "trzymania" zwycięskich pudełek w hurtowniach do 2020 roku lub...po prostu ich braku. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6353111 Napisano: 06.05.2017 09:14:05 w Auchan
szaradzista1 napisał(a):

Przecież loteria jest aktualna i jest sporo nagród. Rozmawiałem z pracowniczką, była rozżalona, : "robią konkursy, a dla pracowników brak pieniędzy na podwózki".
Dzisiaj można było zarobić 10 % na zakupach. Taka była bonifikata od każdego paragonu.
Oprócz tego w ciągu dnia na żywo są konkursy ze słodyczami do wygrania.

No tak, a ile tam sie wala paragonow, wlasciwie TO JEST loteria dla rodzin pracownikow, znajomych. Setki paragonow - rzadko kto bierze ze soba. Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

ir

#6352957 Napisano: 05.05.2017 16:57:04 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nic u Smolara... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6352232 Napisano: 03.05.2017 14:19:00 w Lay's
rufus napisał(a):

magisterek napisał(a):

mattadore napisał(a):

ir napisał(a):

madlette napisał(a):

maryam napisał(a):

https://latozlays.lays.pl/ i nowy konk niebawem emotka   loteria tym razem emotka   https://latozlays...erii_Lays_summer.pdf

No nie, dlaczego loteria? emotka


Swoją drogą, jaka masa zgłoszeń musi być, skoro nagrody są wypasione, a wiadomo, że im więcej nagród, tym bardziej loteria musi się zwrócić w zakupach od klientów.

Ja tam o loterie u Lidzi nie martwie się emotka   


Teraz pytanie: jaki Lidka musi mieć algorytm, co by tylko NOWE nazwiska losował? emotka

19. Losowania odbywają się za pomocą:- maszyny losującej, stanowiącej urządzenie do przeprowadzania losowań gier hazardowych, w
szczególności loterii promocyjnych i audioteksowych,
albo
4
- poprzez losowy wybór z urny losów oznaczonych cyframi z zakresu od 0 do 9, które utworzą liczbę,
do której przyporządkowany jest zwycięski numer Zgłoszenia zarejestrowany w bazie danych
Organizatora.

Komputerowo bez porównania sprawniej. Tak czy owak w tysiącach kodów trzeba mieć szczęście. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6351900 Napisano: 01.05.2017 14:11:40 w Lay's
madlette napisał(a):

maryam napisał(a):

https://latozlays.lays.pl/ i nowy konk niebawem emotka   loteria tym razem emotka   https://latozlays...erii_Lays_summer.pdf

No nie, dlaczego loteria? emotka


Swoją drogą, jaka masa zgłoszeń musi być, skoro nagrody są wypasione, a wiadomo, że im więcej nagród, tym bardziej loteria musi się zwrócić w zakupach od klientów. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6351768 Napisano: 30.04.2017 19:07:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kermit napisał(a):

mattadore napisał(a):

Macie znajomych roszczeniowców co do nagród itp.???  Jeszcze za czasów Lays "Uśmiech" od kumpla brałem jeden kod z chipsów (on nie gra w takie coś), teraz gdy trafiłem TV, jego żona twierdzi , że to na ich kodzie trafiła się wygrana... emotka emotka Co tam , że inne opakowanie nawet było laysów. Jej mózg nie przyjmuję nic innego do wiadomości, robi awanture, że teraz mam coś dla nich wygrać jak nie zamierzam dać połowy za TV??????????????????/ emotka   
Co tam, że w każdy konkurs trzeba zainwestować czas, trafić z dobrym pomysłem. Czy na serio wszyscy co nie grają, sądzą, że to taka łatwizna wziąć udział w konkursie i wygrać? emotka

Może trzeba jej  wytłumaczyć na spokojnie (o ile ogarnie) że to nie kod wygrał TV a hasło, które wysłałeś? Próbowałeś? Może ona myśli, że to jakaś loteria dajmy na to jak Rafaello? "Kod był wygrywający i tyle"-  myśli sobie taki jędzowaty beton. Jak niekonkursowa ta awanturnica to wszystko możliwe.. Już zupełnie pomijam fakt, że kod był z zupełnie innego konkursu, gdzie Tv nie było do wygrania. Ręce opadają emotka

Współczuję. Tak, dla nie-konkursowych 99% rzeczy "konkursowych" jest nie do pojęcia. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6351583 Napisano: 29.04.2017 14:38:17 w Zakupy na konkursy - usługi
Kupię paragon na Danonki w Polomarkecie za doładowanie 10 zł do Orange lub za coś innego. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6351544 Napisano: 29.04.2017 09:20:29 w NA CO CZEKAMY?
21.04 - (sms/tel) Rodzinne święta z Groszkiem (18.04 losowanie +3 dr)
25.04 - (tel) Czas na wiosenne porządki! - Selgros (do 20.04 komisja +3 dr)
05.05 - (sms) Weekend na słodko ITM Smolar
08.05 - (tel) MOKATE II etap
09.05 - (sms) Roczny zapas Tigera z BP (2.05 komisja +7d)
10.05 - (tel) Czysta Radość Słonecznych Podróży. Albedo ITM
11.05 - (tel) Nastrój się pozytywnie z Danio Stokrotka
11.05 - Supernagrody dla superbohaterki! E. Leclerc (13 - 28.04.2017 komisja +7dr)
12.05 - (sms) - Budżet Kaufland
12.05 - (SMS) ODIDO-Hochland - do 9.05 wybór laureatów +3dr
17.05 - (e-mail) Dieta cud dla moich nóg. Natura
17.05 - (sms) Hochland ABC
17.05 - Lajkonik ITM (30 dr)
23.05 - (tel) Wyjedź na wakacje marzeń ITM Karlsbad*
30.05 - (tel) Jedź z rodziną na majówkę. Columbit Kaufland. 
31.05 - (lista + @) - Zadbaj o siebie Kaufland
03.06 - (sms) - Pielęgnuj włosy Nivea SPH
31.06 - (lista + @) - Z aplikacją taniej Kaufland
31.07 - (lista + @) - Uroda na wiosnę Kaufland

+ BIC Carrefour
+ Wygrywaj z PANTENE SPH (brak konkretnej daty w reg.)
+ Akbar herbaty 23.04 + 30 dni na rozwiązanie +7 dni na powiadomienie mailem, lub nieprzyznanie nagród, "jeśli poziom będzie za niski" Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6351395 Napisano: 28.04.2017 16:31:38 w Smolar
Smolar szaleje z konkursami, są nowe, choć nagrody takie sobie i relatywnie nie za dużo jak na dany konkurs. Każdy konkurs ma się zwrócić - x ludzi inwestuje 20 zł, a nagroda zwraca cię inwestorowi paręnaście razy....ale to tak nawiasem.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6351394 Napisano: 28.04.2017 16:30:08 w Carrefour konkursy
stamp2 napisał(a):

ir napisał(a):

Czy ktoś dostał odpowiedź od agencji, co piszemy w prefiksie na Pudliszki? "Pudliszki" czy "grill"? Nie odpisali mi emotka

widziałem że ktoś dostał odpowiedz iż obydwa prefiksy będą akceptowane emotka

Dzięki. Tak podejrzewałam, musieli jakoś wybrnąć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6351389 Napisano: 28.04.2017 16:17:21 w Carrefour konkursy
Czy ktoś dostał odpowiedź od agencji, co piszemy w prefiksie na Pudliszki? "Pudliszki" czy "grill"? Nie odpisali mi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6351038 Napisano: 27.04.2017 18:54:16 w Dyskusje o wynikach konkursu
cleopatra napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Jesli dobrze widze Douglas usunął post... I tak kończy sie temat.

i tym gestem przyznał się do winy...

Cwaniaki. Szkoda że nie wrzuciliśmy na FB na @Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy
Ona opisuje takie historie....
Ciekawe, czy Douglas Zarząd już wie o przekrętach z autami, bo sam fb to mało. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6350987 Napisano: 27.04.2017 16:32:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
mattadore napisał(a):

giulietta napisał(a):

poczytajcie komentarze na fejsie... jedna karta dla kolejnej agencji....  emotka super ktoś napisał o etyce zawodu  emotka

Padłem jak przeczytałem komentarz pani z GoldenSubmarine  emotka   Biedna grała też o samochód, a tu tylko kartka...

Dajcie linka. Wyświetl w wątku >>
0 0

ir

#6350644 Napisano: 27.04.2017 09:00:21 w Dyskusje o wynikach konkursu
mattadore napisał(a):

kermit napisał(a):

norweska20 napisał(a):

kermit napisał(a):

https://web.faceb...umerieDouglasPolska/
Chyba drugi czy trzeci post od góry (filmik z wręczenia nagród). Nie wiem o co chodzi, ja tych pań nie znam. Forumowiczki?

wady i zalety netu wujek google prawdę ci powie http://www.goldenline.pl/joanna-nejfeld/
Senior Account ExecutiveAlbedo Marketing
Promotion & Event ExecutiveV&P Agencja Reklamowa

I Bum emotka . Nawet nie da się pogdybać, że to zbieżność nazwisk, bo pani ze zdjęcia na Golden jest na filmiku z Douglasa.

I nikt mi teraz nie powie, że pracownicy agencji reklamowych masowo nie biorą udziału w konkursach.... ( o graniu na psa sąsiadki i kota dziadka nie wspomnę) A w ich wenę twórczą kompletnie nie wierze i zapożyczają " nasze" wypociny. Mają jak na dłoni gotowce do wykorzystania i jeszcze perfidnie nie udostępniają nagrodzonej pracy, bo wiedzą, że może właściciel przypadkowo się znaleźć ...

Towarzystwo wzajemnej marketingowej adoracji, ręka rękę myje...emotka koleżanka wspiera koleżankę z innej agencji... Nie muszą niczego "pożyczać", po prostu jak widać rozdają swoim. I co na to Douglas? Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

ir

#6350113 Napisano: 25.04.2017 22:52:13 w Dyskusje o wynikach konkursu
kermit napisał(a):

nataszka napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

nataszka napisał(a):

Ktoś wygrał fiaciorka 500 z Raffaello? Co z autami których  nikt nie "wydrapie" ?

ps. Doczytałam w regulaminie ...brak  mi słów!

  1. Nagrody niewydane pozostają do dyspozycji Organizatora.

Niestety... A mogło być tak pięknie, gdyby nie wydrapane auta trafiły na losowanie.
A tak to równie dobrze tych samochodów mogli "dać" 1000 a wydać 5. Sciema emotka

to są nagrody niewydane prawie na blisko  1 milion złotych!!!

Nagrody funduje Ferrero. Organizatorem jest Unlimited... Czyli do ich dyspozycji zostają auta. Nie porównywałabym tego z podejrzeniami skierowanymi w stosunku do Albedo. Tutaj z góry można było przewidzieć, że Rafaello ze szczęśliwymi zdrapkami będzie sobie stało spokojnie w sklepach jeszcze długo po zakończeniu konkursu. Na tyle wprowadzonych do obrotu sztuk...25 zdrapek wygrywających. Dlatego logicznym by było, by te "niewygrane" auta zostały rozlosowane wśród uczestników tak jak bony do Apartu.

A PR "hojnej firmy" idzie w świat... Taki koncept konkursu jest do bani. Zyskuje organizator, a konsument jak zawsze ma nabijać liczniki kasy. Wyświetl w wątku >>