Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kunia

kunia

#3850156 Napisano: 09.11.2010 08:52:27 w Rossmann
benasia napisał(a):

Musisz być szybka- to na pewno Jak się zalogujesz na rossnecie, zobaczysz w swoim profilu zieloną ikonkę z prezencikiem i wtedy musisz pobrać. Dalej już będziesz wiedziała. Potem ten numer spisujesz i odbierasz przy kasie w wybranym przez siebie rossmannie.
czyli nie muszę drukować? tylko spisać na kartce i dać nr?
i to jest ograniczona liczba kodów do pobrania na daną drogerię lub województwo?
i jeśli uda mi się pobrac to tez muszę szybko lecieć rano do rossmana żeby dostać?




Szybko musisz go pobrać na swój profil,bo ilość na dana drogerie jest ograniczona,odebrać musisz go w wyznaczonym przez Rossnet terminie.Podadzą na stronce z kodem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3824159 Napisano: 01.11.2010 11:14:48 w Wkurza mnie...
keiti78zg napisał(a):

kropekk napisał(a):

karolkas napisał(a):

monisia23 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

kropekk napisał(a):

monisia23 napisał(a):

kropekk napisał(a):

Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!!


Ja się zarejestrowałam choć nie miałam ochoty. Większość się nie rejestruje wcale na zawołanie. Gdybyś pytała wcześniej, nie byłabyś zawiedziona, że się nie zarejestrują...
I tak jak piszesz na darmo zmarnowałaś kupę czasu emotka




Przepraszam, ale o co Ci chodzi? W ogóle nie na temat się wypowiedziałaś, co ma piernik do wiatraka? Lewą nogą wstałaś???
swoją drogą, skoro to taki wysiłek to CHWAŁ¡ CI ZA TO, zadowolona?

Polacy są dziwni, zdecydowanie...
zmarnowałaś 3 minuty swojego życia na tą rejestrację, tyle ile czasu poświęcają inni, aby zagłosować na Ciebie, więc bez takich...



Nie znam sprawy więc... ale... tu nie chodzi chyba o czas na rejestrację (bo tyle tego że łohohoh) tylko że potem na maila przychodzi SPAM z wielu firm, że trzeba podawać często dokładne dane, itp.


kropekk napisał(a):

kropekk napisał(a):

monisia23 napisał(a):

kropekk napisał(a):

Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!!


Ja się zarejestrowałam choć nie miałam ochoty. Większość się nie rejestruje wcale na zawołanie. Gdybyś pytała wcześniej, nie byłabyś zawiedziona, że się nie zarejestrują...
I tak jak piszesz na darmo zmarnowałaś kupę czasu emotka




Przepraszam, ale o co Ci chodzi? W ogóle nie na temat się wypowiedziałaś, co ma piernik do wiatraka? Lewą nogą wstałaś???
swoją drogą, skoro to taki wysiłek to CHWAŁ¡ CI ZA TO, zadowolona?

Polacy są dziwni, zdecydowanie...
zmarnowałaś 3 minuty swojego życia na tą rejestrację, tyle ile czasu poświęcają inni, aby zagłosować na Ciebie, więc bez takich...




Czytaj ze zrozumieniem. Ja sie zarejestrowałam, bo chciałam pomóc! A inni się nie rejestrują wcale! Proste! Nie napisałam że zmarnowałam 3 minuty życia wiec nie wciskaj mi kitu! Nie napisałam tego żeby Cię wkurzyć,tylko po to żebyś wiedziała jak jest,Widac nie ma się do kogo odezwać Soryyyyyy




ja się też Tobie zarejestrowałam, choć powiem szczerze nie za bardzo mi się chciało i pomijam fakt, że więcej czasu straciłam na rejestrację, bo ta stronka ciągle mi jakiś błąd pokazywała. Na drugi raz tak się nie robi, że za jeden głosik wymagasz rejestracji, bo musisz się liczyć z tym że połowa ludzi tego nie zrobi.
Kiedyś też zbierałam głosy za rejestrację i wiem jak ciężko jest kogoś namówić i ja najpierw się pytałam czy ktoś mi się zarejestruje i chyba tak powinno być.




ale się dyskusja wywiązała...
głosowałam zawzwyczaj na wszystkie linki i zakładałam mnóstwo kont, zeby to zrobić, dobra nie chce mi się juz na ten temat dyskutować. adios;)


ja tez sie zarejesterowałam, a na ogól tego nei robie, i tak mam juz skrzynke zasmiecona, jakbs sie pytał/a nigdy bym pewnie tego nie zrobiła, ale ze zaklikałes/as 1 jakos poczułam sie zobowiazana


kropekk napisał(a):

karolkas napisał(a):

monisia23 napisał(a):

dawidekk napisał(a):

kropekk napisał(a):

monisia23 napisał(a):

kropekk napisał(a):

Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!!


Ja się zarejestrowałam choć nie miałam ochoty. Większość się nie rejestruje wcale na zawołanie. Gdybyś pytała wcześniej, nie byłabyś zawiedziona, że się nie zarejestrują...
I tak jak piszesz na darmo zmarnowałaś kupę czasu emotka




Przepraszam, ale o co Ci chodzi? W ogóle nie na temat się wypowiedziałaś, co ma piernik do wiatraka? Lewą nogą wstałaś???
swoją drogą, skoro to taki wysiłek to CHWAŁ¡ CI ZA TO, zadowolona?

Polacy są dziwni, zdecydowanie...
zmarnowałaś 3 minuty swojego życia na tą rejestrację, tyle ile czasu poświęcają inni, aby zagłosować na Ciebie, więc bez takich...



Nie znam sprawy więc... ale... tu nie chodzi chyba o czas na rejestrację (bo tyle tego że łohohoh) tylko że potem na maila przychodzi SPAM z wielu firm, że trzeba podawać często dokładne dane, itp.


kropekk napisał(a):

kropekk napisał(a):

monisia23 napisał(a):

kropekk napisał(a):

Zaprosiłam wczoraj ponad 40 osób do rejestracji przez linka, co daje mi okolo 200 punktów i co? nawet mnie nie ma w rankingu, a powinnam być druga (nie daje to nagrody, ale sam fakt!!!). Siedziałam nad tym pół dnia i co? NIC!!!!!!!!!!!


Ja się zarejestrowałam choć nie miałam ochoty. Większość się nie rejestruje wcale na zawołanie. Gdybyś pytała wcześniej, nie byłabyś zawiedziona, że się nie zarejestrują...
I tak jak piszesz na darmo zmarnowałaś kupę czasu emotka




Przepraszam, ale o co Ci chodzi? W ogóle nie na temat się wypowiedziałaś, co ma piernik do wiatraka? Lewą nogą wstałaś???
swoją drogą, skoro to taki wysiłek to CHWAŁ¡ CI ZA TO, zadowolona?

Polacy są dziwni, zdecydowanie...
zmarnowałaś 3 minuty swojego życia na tą rejestrację, tyle ile czasu poświęcają inni, aby zagłosować na Ciebie, więc bez takich...




Czytaj ze zrozumieniem. Ja sie zarejestrowałam, bo chciałam pomóc! A inni się nie rejestrują wcale! Proste! Nie napisałam że zmarnowałam 3 minuty życia wiec nie wciskaj mi kitu! Nie napisałam tego żeby Cię wkurzyć,tylko po to żebyś wiedziała jak jest,Widac nie ma się do kogo odezwać Soryyyyyy




ja się też Tobie zarejestrowałam, choć powiem szczerze nie za bardzo mi się chciało i pomijam fakt, że więcej czasu straciłam na rejestrację, bo ta stronka ciągle mi jakiś błąd pokazywała. Na drugi raz tak się nie robi, że za jeden głosik wymagasz rejestracji, bo musisz się liczyć z tym że połowa ludzi tego nie zrobi.
Kiedyś też zbierałam głosy za rejestrację i wiem jak ciężko jest kogoś namówić i ja najpierw się pytałam czy ktoś mi się zarejestruje i chyba tak powinno być.




ale się dyskusja wywiązała...
głosowałam zawzwyczaj na wszystkie linki i zakładałam mnóstwo kont, zeby to zrobić, dobra nie chce mi się juz na ten temat dyskutować. adios;)




A ja się jeszcze wypowiem,ponieważ masz mnie w swojej stopce jako tą ,która rzekomo nieodklikuje,co jest dla mnie krzywdzące...Dostałam od Ciebie P.W ponaglające do rewanżu,wcześniej nie otrzymałam,żadnego P.W o tym,że zagłosowałaś na któryś z moich linków,gdy zapytałam -za co mam Ci się zrewanżować...nie wiedziałaś...no sory ale ja nie poczuwam się do obowiązku rewanżowania się na uwierz mi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3824142 Napisano: 01.11.2010 11:00:52 w Giełda Kodów ; )
Zapunktowani/cocke za głosy tu-


GARNIER

SER-KUNIA

CZESTER (głosowanie w rubryce pod fotkami )


P.W Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3819538 Napisano: 30.10.2010 07:38:11 w Oddam za darmo
To jeszcze 5 bo już mi się w pojemniku nie mieszczą emotka

E9HLHP6LP473F6FK
FMAERJAP4M7RL4FK
RXK6WEAKXEJXKX94
E4FPM9R3HRNAN3EX
FWJ69HWM4HA76AWL

Ten ostatni jest z pajacykiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3819410 Napisano: 30.10.2010 06:47:10 w Oddam za darmo
zapunktowani-

L6ME4WWXERRN33NA
XFMXRPEEXR9R7AXM
HA7A7JH6JWRWN96N Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3799312 Napisano: 22.10.2010 09:25:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Rogale od 7days:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3791779 Napisano: 19.10.2010 08:23:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
annaszura napisał(a):

TAk chciałam wygrać dvd Droga i nie udało się, na filmweb kompletnie nie umiem trafić odpowiedziami w gust organizatorów



Nie masz czego żałować,sam pomysł na scenariusz dobry ale ogólnie film nudny,szary i bez sensu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3772388 Napisano: 11.10.2010 09:40:11 w Giełda Kodów ; )

kunia

#3758512 Napisano: 06.10.2010 10:40:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
annaszura napisał(a):

kunia napisał(a):

joan napisał(a):

kasiamatmsncom napisał(a):

moniaainom napisał(a):

Wygraliście kiedyś coś na wygrywasz.pl? Tam trzeba wysyłać propozycje haseł reklamowych i wzięłam udział w ich konkursach trzy razy. Tylko zastanawiam się czy to nie jest jakaś ściema. Wygraliście u nich?
http://ekspres.wygrywasz.pl/ Teraz kuszą mnie ekspresem emotka Warto brac udział?



Ja raz zagrałam o ekspres właśnie i nic. Najgorsze, że oni nie podają nigdzie wyników... A ktoś pisał, że oni tworzą bazy danych, które później sprzedają i tylko po to robią te konkursy emotka


... potem mają po 300 haseł z przeróżnych dziedzin i grają nimi dla siebie w PRAWDZIWYCH konkach...




No ja też brałam udział..czekam na wyniki..ale jedyne jakie znalazłam z ich konkursów to te- http://www.mapamap.wygrywasz.pl/


też miałam pytać, pewnie macie rację, że to tylko wyciąganie danych



No i dziwne jest to,że jeśli się już bierze udział w jakimś ich trwającym konkursie,to nie można na te same dane w brać udziału w drugim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3758488 Napisano: 06.10.2010 10:32:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

kasiamatmsncom napisał(a):

moniaainom napisał(a):

Wygraliście kiedyś coś na wygrywasz.pl? Tam trzeba wysyłać propozycje haseł reklamowych i wzięłam udział w ich konkursach trzy razy. Tylko zastanawiam się czy to nie jest jakaś ściema. Wygraliście u nich?
http://ekspres.wygrywasz.pl/ Teraz kuszą mnie ekspresem emotka Warto brac udział?



Ja raz zagrałam o ekspres właśnie i nic. Najgorsze, że oni nie podają nigdzie wyników... A ktoś pisał, że oni tworzą bazy danych, które później sprzedają i tylko po to robią te konkursy emotka


... potem mają po 300 haseł z przeróżnych dziedzin i grają nimi dla siebie w PRAWDZIWYCH konkach...




No ja też brałam udział..czekam na wyniki..ale jedyne jakie znalazłam z ich konkursów to te- http://www.mapamap.wygrywasz.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3758385 Napisano: 06.10.2010 09:52:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Odkurzacz z Rossnetu/Domestos-niemalże sam odkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3746891 Napisano: 01.10.2010 08:05:22 w Rossmann
Kupiłam skarpetki z IS na konkurs Rossnet,otwieram je (opakowanie nienaruszone,oryginalnie zaklejone)
a tam ....dwie skarpetki...szare...jedna w zygzaki a druga w kawiatuszki emotka
Czy to jakaś nowa moda??? Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3745003 Napisano: 01.10.2010 10:21:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
lovcia88 napisał(a):

agamaty napisał(a):

http://www.cleani.../Wyniki_konkursu.pdf

wygrał tekst z błędami ... żenua


Pierwsza praca jest tak dluga, ze nawet czytac mi sie jej nie chce, wiec nie wiem czy w niej sa bledy emotka


Pewnie organizatorzy też jej nie czytali:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3733287 Napisano: 28.09.2010 10:57:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Żel do mycia ciała i włosów HiPP z konka JELP-nagroda dla głosujących za najlepszy slogan:)-niespodziewana wygrana:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3731792 Napisano: 27.09.2010 08:34:27 w Gratulacje! Dla wygranych!

kunia

#3703410 Napisano: 16.09.2010 10:31:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kunia napisał(a):

Babydream etap-VI




+ koszulki Green Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3703229 Napisano: 16.09.2010 09:18:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Babydream etap-VI Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3699113 Napisano: 14.09.2010 11:24:02 w Wkurza mnie...
Oto meil od organizatorów konkursu Śmiejżelki
cyt;Otrzymaliśmy kilka maili z linkami dotyczącymi Pani pracy konkursowej, wraz
z dowodami na tzw. Handel Głosami.Naszą intencją nie jest wchodzenie w prywatne niesnaski
dotyczące tzw. Środowiska Konkursowiczów.

Brak słów... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3698538 Napisano: 14.09.2010 08:13:55 w Wkurza mnie...
judyta74 napisał(a):

ewa1982 napisał(a):

kunia napisał(a):

panimisiowa napisał(a):

kunia napisał(a):

Kilka razy usuwali mi punkty i ok..moze były oddawane z tego samego IP.I jakieś 3 dni przed końcem też usunęli...ale to,że usunęli mi konto już po zakonczeniu konkursu to banda..mogli to zrobic te 3 dni temu...przecież widzialam że co jakis czas znikają konta...ja im tego nie odpuszczę...już napisałam do nich meila a jak będzie trzeba to złożę reklamacje.



Moza warto byłoby zbierać głosy na forum tak jak ja to robię, zamiast oszukiwać...




Dlaczego zarzucasz mi oszustwo?
Miałam tylko jedno konto,wszystkie głosy,które uzbierałam,zarywając nie jedną noc,pochodzą właśnie od ludzi z tego forum...Jeśli masz do powiedzenia wyłącznie coś tak głupiego... to lepiej milcz
emotka


co do żelków to ja po 1 weryfikacji miałam 31 na koniec udało mi się uzbierać 38 i teraz mam 30 czyli co 1 weryfikacja do bani? Co do głosów na forum to zapisywałam wszystkich co podostawałam głosy i niby wszyscy pojedynczo ja tez nie miałam 10 kont i co odjęto mi ponad 12 czyli z niestety panimisiowa zbieranie na forum tez nie jest dobre. Ludzie mają po kilka nicków i kazde zapisywanie i pilnowanie żeby ktoś nie kliknął 2 razy w łeb trafia.




ja miałam tylko 10 głosików - bo w sumie nie mysląłam o jakiejś głównej nagrodzie koszulka mi wystarczy - tych 10 głosów to sa tylko głosy od osób z forum - po 1 weryfikacji z 10 zrobiło się 5 teraz mam zaledwie 2 głosiki- mam 1 konto -wymieniłam sie głosami jakie miałam i na tym koniec- a zatem nie ma co pochodnie zarzucac oszustwa komus gdyz niestety okazuje się, że niestety ale ci co sie z nami wymieniają moga nie oddawac uczciwych głosów emotka
generalnie z tymi moimi 2 głosikami emotka nadal łapie sie na koszulkę wiec ogólnie jest Ok emotka ale troche przykro, ze az z 10 głosów z forum - tylko 2 głosy były OK




Koszulkę dostałabyś nawet gdyby Twoja praca miała 0 głosów-to była nagroda dla pierwszych 1000 osób a w konkutsie udział wzięło coś ok 800,więc koszulka dla wszystkich.
A ja właśnie uświadomiłam sobie,że w ostatnim tygodniu konkursu ktoś celowo nabił mi 27 głosów Z tych samych I.P.Po ostatniej weryfikacji zostało mi 188,na trzecim miejscu ktoś miał 135 więc 50 głosów różnicy...miałam pewność że nie wyjdę poza trójkę więc nie zbierałam już głosów...ale znalał się życzliwy któremu bardzo sbodobała się moja praca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#3698261 Napisano: 13.09.2010 11:01:24 w Wkurza mnie...
panimisiowa napisał(a):

kunia napisał(a):

Kilka razy usuwali mi punkty i ok..moze były oddawane z tego samego IP.I jakieś 3 dni przed końcem też usunęli...ale to,że usunęli mi konto już po zakonczeniu konkursu to banda..mogli to zrobic te 3 dni temu...przecież widzialam że co jakis czas znikają konta...ja im tego nie odpuszczę...już napisałam do nich meila a jak będzie trzeba to złożę reklamacje.



Moza warto byłoby zbierać głosy na forum tak jak ja to robię, zamiast oszukiwać...




Dlaczego zarzucasz mi oszustwo?
Miałam tylko jedno konto,wszystkie głosy,które uzbierałam,zarywając nie jedną noc,pochodzą właśnie od ludzi z tego forum...Jeśli masz do powiedzenia wyłącznie coś tak głupiego... to lepiej milcz
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0