Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kunia

kunia

#5176464 Napisano: 09.05.2012 10:56:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy po wysłaniu zgłoszenia przez strone w tym konkursie 2012nagrod,pojawia sie jakis komunikat typu dziekujemy za zgłoszenie,bo ja mam tylko na górze na żółtym tle poprawnie i nie wiem czy poszło? Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5173809 Napisano: 07.05.2012 03:15:15 w Rossmann
agula napisał(a):

A pamiętacie grę w której trzeba było ułożyć puzzle samochodu? Tam niby coś weryfikowali (bo był nawet wynik -1 emotka ) ale wiem, że wygrały tam też osoby które miały czas niemożliwy do osiągnięcia... więc z tą weryfikacją na rossnecie to bywa różnie...



tam to było chyba jakieś losowanie a nie weryfikacja,miałam troszkę wyższy wynik na moim koncie,a koleżance zagrałam i zrobiłam mniej-ona wygrała ja nie hehehe:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5173770 Napisano: 07.05.2012 02:55:32 w Rossmann
A ja mam taką teorię...tam był równiez licznik czasowy i wydaje mi się,że w okreslonym czasie mozna było zrobić określony wynik,np.1 etap to ok.30 sek,więc może po wyniku czasowym,mogli sprawdzić czy wynik punktowy jest możliwy do osiągnięcia:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5173460 Napisano: 07.05.2012 12:40:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asante napisał(a):

Mam pytanko, który numer paragonu wpisujecie w konkursie milki? Bo dla mnie nr paragonu to ten obok daty, a rejestrując przez stronę pokazuje nr w środku paragonu po lewej stronie?




też sie zastanawiałam czy wpisac ten na górze po prawej obok daty,czy numer systemowy,wpisałam ten na górze i zwrotka przyszła poprawna:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5168197 Napisano: 01.05.2012 10:36:47 w Wkurza mnie...
konwaliowa napisał(a):

Dostałam się do 2 etapu konkursu regionalnego strasznie chcę wygrać. Staram się jak mogę zebrać głosy i idzie mi to jak krew z nosa. Znajomi udają, że nie widzą moich próśb. Rozpisuję się na topie kliknijcie, staje na głowie i normalnie nie umiem uciągnąć tego. Chyba się kompletnie nie nadaję do konkursów gdzie trzeba zbierać głosy, dlatego nigdy w nie nie gram, no ale wydawało mi się że tu mam szanse bo żadnej dużej konkurencji... No sflustrowana jestem, się wkurzam i denerwuję. Jak to jest że inni potrafię zebrać tysiące głosów a ja nawet paru nie umiem? Ehh



zamiast wrzucać linka na forum,zacznij glosowac pierwsza,dając swój w ramach rewanzu:)

Wkurza mnie ze w sieci Orange po raz 3 wysłałam tego samego smsa na Playboy Tesco i nadal nie mam zwrotki wrrr a w T-mobile była natychmiast..nie wiem czy olać czy próbować dalej:(
Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5166339 Napisano: 30.04.2012 10:37:16 w Pomocy!!!!
aneti napisał(a):

kunia napisał(a):

iskierka napisał(a):

kunia napisał(a):

Jaką treść dokładnie trzeba wpisac w smsie Kamis-Grill,wysłałam juz 3 razy i mam zwrotki ze błędna treść:(



Grill



Noo taka treść wysłałam w 1 ale drukowanymi..i dostałam zwrotke,ze prawidłowy format to grill.nr paragonu. wysłałam z numerem paragonu i też błędznie wrrr..


może masz blokadę wysyłania sms premium?




Wysłałam tak jak poradziła iskierka,czyli nie drukowanymi samo słowo Grill i zwrotka dobra:):)Dzieki:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5166327 Napisano: 30.04.2012 10:31:48 w Pomocy!!!!
iskierka napisał(a):

kunia napisał(a):

Jaką treść dokładnie trzeba wpisac w smsie Kamis-Grill,wysłałam juz 3 razy i mam zwrotki ze błędna treść:(



Grill



Noo taka treść wysłałam w 1 ale drukowanymi..i dostałam zwrotke,ze prawidłowy format to grill.nr paragonu. wysłałam z numerem paragonu i też błędznie wrrr.. Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5166310 Napisano: 30.04.2012 10:24:40 w Pomocy!!!!
Jaką treść dokładnie trzeba wpisac w smsie Kamis-Grill,wysłałam juz 3 razy i mam zwrotki ze błędna treść:( Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5163892 Napisano: 27.04.2012 02:23:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki z konkursu TopGear na FB Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5163198 Napisano: 26.04.2012 10:09:13 w Wkurza mnie...
andziakadula napisał(a):


Mój synek ma 3 lata od dluzszego czasu siku robi do ubikacji ale nie chce robić kupy!! robi w majty, tyle razy tlumaczyłam, prosiłam i nic po tajniacku sra w gacie
emotka brakuje mi pomyslów jak go przekonac



Nie chce Cię straszyć ale u mojego tak się właśnie zaczęło zaparcie nawykowe-u nas skonczyło się wizytą u chirurga,lewatywami i czopkami(masakra),ale duzo dały też naklejki,które po kazdym kibelkowym sukcesie Kuba przyklejał na drzwiach od łazienki (nie musza to być drzwi,bo to ciezko usunąc potem ale np.jakas tablica.)
Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5161728 Napisano: 25.04.2012 10:39:04 w Wkurza mnie...
dancia napisał(a):

wkurza mnie na maksa mój syn-3,5 letni,który nic nie chce jeść!!!!!!!!!Ma cienie pod oczami,bo przecież żadnych witamin...nic....suchy chleb,placki ziemniaczane i ogórki pod każdą postacią....co ja mam robić????do psychologa z nim iść?????



Próbować cos tam wcisnąć,najlepiej w trakcie zabawy to moze nie zauwazy ze je,i czekac.Mój w tym wieku tez był niejadkiem,a potem przeszlo mu w druga strone,hehe ma 5 lat i waży 34 kg,jak sie nie upomni o kolacje to idzie spac bez:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5161691 Napisano: 25.04.2012 09:27:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

kunia napisał(a):

No do co ja robie źle..nie moge wysłac z tym początkiem bo mi się nie zmiesci a jak skrócę to straci sens emotka
Wysłałam drugi raz i znowu cisza:(


wysłałam dziś sms bez tego początku i przyszła normalna zwrotka. na dobry numer wysyłasz?

ja wysyłałam wczoraj i bez początku nie było zwrotki a z początkiem dostałam zwrotkę-więc nie wiem od czego to zależy


Ja wysyłałam trzy razy (fakt, że ostatni raz kilka dni temu), dwa razy z Orange i raz z Play, za każdym razem bez początku i zwrotka była normalna... emotka



wyslalam teraz z T-Mobile i zwrotke mam od razu a wczesniej z Orange i brak zwrotki...nie wiem ..telefon mi strajkuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5161545 Napisano: 25.04.2012 07:51:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chasia napisał(a):

furbo napisał(a):




początek zdania jest traktowany przez system jak prefiks



Ja wysyłałam bez początku zdania i mam zwrotke emotka




No do co ja robie źle..nie moge wysłac z tym początkiem bo mi się nie zmiesci a jak skrócę to straci sens emotka

Wysłałam drugi raz i znowu cisza:( Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5160796 Napisano: 25.04.2012 01:34:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

kunia napisał(a):

Czy z Playboy Tesco po wysłaniu smsa jest zwrotka?


Tak. O treści:
Dziękujemy za zakup Produktów PLAYBOY i wzięcie udziału w konkursie. Zachowaj dowód zakupu. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej SMSem.



Kurcze ja wysłałam wczoraj i nie mam,wysłałam samo dokonczenie zdania,bez tego początku,bez zadnego prefiksa bo nic takiego w regulaminie nie widzę,no co jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5160703 Napisano: 25.04.2012 12:57:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z Playboy Tesco po wysłaniu smsa jest zwrotka? Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5160441 Napisano: 25.04.2012 11:16:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
79magda napisał(a):

Nie przesadzałabym, jest sporo naprawdę fajnych hasełek emotka nie polegających tylko na znalezieniu byle rymu, co jest dość częstym zjawiskiem w twórczościach konkursowych emotka




owszem czasem udało im się wylosować fajne hasło... Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5160393 Napisano: 25.04.2012 10:59:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pewnastudentka napisał(a):

ja też jestem w szoku po przejrzeniu haseł z Palette - wysłałam jedno, myślałam kurcze, ale się wysiliłam, ale ambitne - i pudło, więc stwierdziłam, że nie gram, skoro nie stać mnie na więcej emotka o ironio, a wystarczyło po prostu mniej... ambitnie, albo jak to mówią, wazelina i do przodu emotka heh... emotka



mam te same odczucia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5154932 Napisano: 22.04.2012 10:11:53 w Rossmann
like-a-bomb napisał(a):

na tym forum KAŻDY może się wypowiadać

no właśnie, więc skąd takie oburzenie, jak się odezwałam... mój najwyższy wynik w kokosal to 7 tysięcy pkt, grałam już z 40 razy i uważam, że pewne wyniki są z kosmosu i to jest moja opinia, wielkie rzeczy...



Po Twojej wypowiedzi cyt.tylko winny się tłumaczy,mam prawo być oburzona gdyż tym samym stawiasz mnie w jednym szeregu z oszustami,a tak jak napisalam wczesniej ugrałam taki wynik własnoręcznie,możesz wierzyc lub nie ale nie mozesz sugerowac,że ugrałam go oszukując.
Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5154892 Napisano: 22.04.2012 09:52:06 w Rossmann
like-a-bomb napisał(a):

kunia napisał(a):

like-a-bomb napisał(a):



tylko winny się tłumaczy, ja nie wierzę w to, bo ugrałam 8 tysięcy i uważam, że jeszcze 10 jest realne, ale takie wyniki...



bez komentarza emotka



kto się śmieje ten się śmieje ostatni emotka



chyba powinno być ten się śmieje,kto się śmieje ostatni mój śmiech oczywiście jest odpowiedzią na pierwszą częśc twojej wypowiedzi,nie śmieję się z tego,że nie umiesz ugrać 10 tys,zagrasz z 500 razy to ugrasz i 30 tyś:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

kunia

#5154324 Napisano: 21.04.2012 06:28:13 w Rossmann
like-a-bomb napisał(a):



tylko winny się tłumaczy, ja nie wierzę w to, bo ugrałam 8 tysięcy i uważam, że jeszcze 10 jest realne, ale takie wyniki...



bez komentarza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0