Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dotusia

dotusia

#5360838 Napisano: 12.09.2012 07:30:50 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

dotusia napisał(a):

za dwa tygodnie rodzę, a nawet torby do szpitala nie spakowałam... nawet nie mam motywacji do tego... w domu jeszcze koniec małego remontu - pobojowisko normalnie... ech.. chyba powinnam pisać na wkurza mnie a nie tu emotka



Hihi emotka Ty pakuj, bo wiesz dwa tygodnie w tą czy w tamtą emotka




pierwsze dziecko ponad tydzień przenosiłam... raczej się nie zanosi na false start... ale kto wie... do niedzieli będę spakowana - tak postanowiłam emotka :D

Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5360828 Napisano: 12.09.2012 07:26:40 w Konkursowiczki w ciąży
za dwa tygodnie rodzę, a nawet torby do szpitala nie spakowałam... nawet nie mam motywacji do tego... w domu jeszcze koniec małego remontu - pobojowisko normalnie... ech.. chyba powinnam pisać na wkurza mnie a nie tu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5360246 Napisano: 12.09.2012 12:41:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pen drive z Big Milka na FB Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5342300 Napisano: 27.08.2012 05:17:29 w Rossmann
absolutnie nie mam weny ani ochoty brać udziału w tych konkursach opisowych, które sobie wynotowałam... czas mija nieubłaganie... w domu remont a więc i bajzel... ja w 9 miesiącu ciąży spuchnięta do granic wytrzymałości... Rossmann dał mi za dużo na raz, bym mogła to w tym stanie ogarnąć... chyba resztę sobie daruję... i tak konkurencja masakryczna... w kilku wzięłam udział i to tyle... no! już mi lepiej emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5337541 Napisano: 22.08.2012 09:06:39 w Paragony
mam na zbyciu ze dwa paragony z Biedronki na konkurs Disneya (100 tabletów do wygrania)... nie mam czasu na robienie tylu prac konkursowych emotka a jeśli ktoś chce się w to bawić to zapraszam na pw chętnych... tam trzeba razem z pracą przesłać kopię paragonu, więc mogę przesłać skan... kto pierwszy ten lepszy emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5299767 Napisano: 24.07.2012 08:05:42 w Rossmann
wracam sobie z córką ze spaceru ok 19.25 (5 minut do zamknięcia sklepu)... mieszkam tuż obok Rossmanna, więc siłą rzeczy koło niego przechodzę wracając do domu... nagle jedna z pań wybiega ze sklepu i woła Proszę Pani, nagroda na panią czeka, już chyba z tydzień... na pani męża... ja oczyw słup - nazwisko podała dobre.. powiedziała, że za męża mogę się podpisać - miał akurat drugą zmianę w pracy... okazało się, że to zapomniana całkiem nagroda z Nestle, czyli piłka i kaszka...

jestem w szoku - pozytywnym oczywiście... chociaż to nie pierwszy raz, gdy panie z mojego Rossmanna okazały się miłe i pomocne... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5287863 Napisano: 15.07.2012 07:50:24 w Konkursowiczki w ciąży
allice napisał(a):

dotusia napisał(a):

ja mam nogi jak balony (7 miesiąc)... lekarz kazał mi brać Cyclo3Fort 2 tabletki dziennie - to jest bez recepty... pomaga na ciężkie nogi, ale trzeba brać regularnie i długofalowo... najlepsza metoda to LEŻEÆ Z NOGAMI DO GÓRY!! Sprawdziłam - pomaga... chociaż przy mojej dwulatce to trudne... po godzinie opuchnięcie schodzi i można przez następne pół dnia w miarę normalnie funkcjonowac...



dotusia to masz tak jak ja z małym dzieckiem u boku ciężko leżec, a na kiedy masz termin bo pewnie będziemy jakoś podobnie rodzic?



jakoś w drugiej połowie września mam termin... ok. 22 września emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5286619 Napisano: 14.07.2012 08:07:05 w Konkursowiczki w ciąży
ja mam nogi jak balony (7 miesiąc)... lekarz kazał mi brać Cyclo3Fort 2 tabletki dziennie - to jest bez recepty... pomaga na ciężkie nogi, ale trzeba brać regularnie i długofalowo... najlepsza metoda to LEŻEÆ Z NOGAMI DO GÓRY!! Sprawdziłam - pomaga... chociaż przy mojej dwulatce to trudne... po godzinie opuchnięcie schodzi i można przez następne pół dnia w miarę normalnie funkcjonowac... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5278538 Napisano: 09.07.2012 01:23:36 w Rossmann
sylkapul napisał(a):

ani z Hipp ani z Velvet - skąd Wy macie takie szczęście do wygrywania u mnie za grosz go nie ma emotka
ale szczerze gratuluję emotka



Ja w Rossmannie wygrałam naprawdę wiele rzeczy... czasem nawet nagrody główne - to mnie nakręciło i zaczęłam brać udział we wszystkich konkursach... wtedy coś się zatkało... przestałam wygrywać, bo chyba ilość zwyciężyła nad jakością... odpuściłam na kilka miesięcy, a teraz biorę tylko udział w tych konkursach Rossmanna, które mnie interesują... czyli średnio w 2/3 konkursach na miesiąc... i okazało się, że znowu dobra passa wróciła... emotka staram się nie grać na siłę we wszystkim co popadnie... papier za 10 zł mogę kupić sama - a jak widzę 12 tys. zgłoszeń, to tym bardziej mi się nie chce... potem przynajmniej nie ma rozczarowania emotka :D:D
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5278506 Napisano: 09.07.2012 01:11:32 w Rossmann
Nagroda III stopnia w HIPPie emotka

gratuluję dziewczynom nagrody głównej - widzę znajome nazwiska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5269041 Napisano: 02.07.2012 01:15:57 w Rossmann
u mnie nagroda II stopnia z Imion dla Kadry... na Allevo takie nieprzemyslane hasła napisałam, że to byłby cud, gdybym czymś takim wygrała... chociaż nie takie rzeczy się działy emotka czasami główna wpadała za głupoty... i bądź tu człowieku mądry co komu pasuje... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5256509 Napisano: 25.06.2012 08:16:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
piłka od Crunchips + 2 paczki chipsów
top market Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5071948 Napisano: 13.03.2012 06:38:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktokolwiek wie coś na temat konkursu Martini na stronie tywybierasz.pl??

do 10. mieli poinformować zwycięzców, do dzisiaj wyniki miały być na stronie... ni widu ni słychu... a może ktoś dostał maila? pochwalcie się, abym już mogła zacząć zazdrościć... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5003544 Napisano: 08.02.2012 05:00:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
garnki Fagor z konkursu happytv
odebrana szczotka Braun z Rossmanna - warta podobno 100zł, na baterie, a ja mam włosy krótkie jak chłopczyca emotka :D:D na pewno skorzystam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4990095 Napisano: 02.02.2012 04:09:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj wyniki, a dzisiaj już w domu - Baśniowy konkurs z JELPA
III nagroda czyli płyn i proszek Jelp hipoalergiczny... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4985078 Napisano: 30.01.2012 08:33:50 w Konkursowiczki w ciąży
dołączam sie do grona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4985074 Napisano: 30.01.2012 08:30:35 w Wkurza mnie...
ola2493 napisał(a):

dotusia napisał(a):

wkurza mnie debilizm (bo inaczej tego nazwać nie można) pań na mojej poczcie... wysłałam w sobotę list zwykły z potwierdzeniem odbioru nagrody z pewnego konkursu... jakież było moje zdziwienie, gdy dzisiaj ten sam list doszedł, ale nie do adresata tylko do mnie!!! znaczek przyklejony, podstemplowane tam gdzie adresat ŁÓD¬ jak byk napisane, na odwrocie NAD.: Dorota itd. a oni przysyłają do mnie!!! no tak przecież jest wielu ludzi w Łodzi, którzy przyjeżdżają do Nowego Dworu po to, żeby wysłać list do kogoś z Nowego Dworu.... żal tyłek ściska...


a może to zwrot?



w sobotę wysłany w poniedziałek odebrałam... żadnych informacji... w niedzielę by nie dostarczali... na pewno pomyłka... miałam raz już tak, ale wtedy znaczek przyklejony był obok nazwiska nadawcy, czyli mojego i list POLECONY przyszedł do mnie... a że odbierała wtedy moja mama, nie zwróciła uwagi i podpisała list polecony, który ja wsyłałam a przyszedł do mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4985002 Napisano: 30.01.2012 07:40:16 w Wkurza mnie...
wkurza mnie debilizm (bo inaczej tego nazwać nie można) pań na mojej poczcie... wysłałam w sobotę list zwykły z potwierdzeniem odbioru nagrody z pewnego konkursu... jakież było moje zdziwienie, gdy dzisiaj ten sam list doszedł, ale nie do adresata tylko do mnie!!! znaczek przyklejony, podstemplowane tam gdzie adresat ŁÓD¬ jak byk napisane, na odwrocie NAD.: Dorota itd. a oni przysyłają do mnie!!! no tak przecież jest wielu ludzi w Łodzi, którzy przyjeżdżają do Nowego Dworu po to, żeby wysłać list do kogoś z Nowego Dworu.... żal tyłek ściska... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4984275 Napisano: 30.01.2012 01:14:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
2 zestawy Vileda z Kasi Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#4976207 Napisano: 25.01.2012 07:33:20 w Rossmann
olmix napisał(a):

Może mnie oświecicie emotka Jak wygrywacie po kilka nagród? Macie konto na kilka osób w rodzinie? Z góry dzięki za odp.



u mnie konta mają: ja, mąż, mama, tata, siostra - ale im się nie chce grać i tylko odbierają mi nagrody emotka chociaż w sumie to ja jestem taka, że jak na kogoś w rodzinie wygrywam, to mu to oddaję emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0