Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dotusia

dotusia

#3671178 Napisano: 02.09.2010 04:26:35 w Rossmann
powiedzcie mi kochani, co tam miało być w tej wyprawce Egmont? bo wygrałam, a nie pamiętam co dokładnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3642738 Napisano: 22.08.2010 06:52:47 w Moja pierwsza wygrana!
moja pierwsza wygrana była całkiem niedawno, bo dopiero w tym roku z racji urlopu macierzyńskiego wzięło mnie na konkursowanie - a był to zestaw detergentów w konkursie Rossmanna... od tej pory tą stronę i konkursy lubię najbardziej i do nich się najwięcej przykłądam, inne traktuję bardzo lajcikowo, wygram to super. nie to nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3620809 Napisano: 13.08.2010 07:59:43 w Rossmann
icotynato napisał(a):

e to beznadziejne te nagrody z babydream
mogli dac wiecej czegos do mycian (płyny, szampony, blsamy0 bo to idzie jak woda a co mi z pieluch,jak dziecko moje juz nie potrzebuje



uważam, że było właśnie sporo takich rzeczy to mycia, a pieluszek tylko 4 sztuki... pamiętaj, że to był zestaw za określoną cenę, bodajże 50 zł, a np. sam balsam do kąpieli, który był w paczce kosztuje 10... nie oczekujmy cudów emotka ja tam jestem bardzo zadowolona...


mam jeszcze pytanie-prośbę o poradę do Was w związku z konkursem WYGRAJ Z DROGERIAMI ROSSMANN... czy jak są konkursy z dokończeniem zdania, to wy tylko i wyłącznie dopisujecie drugą część zdania, czy dodajecie jakiś dłuższy tekst? proszę o poradę szczególnie te osoby, które coś wygrały w konkursach na dokańczanie zdań... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3610452 Napisano: 10.08.2010 07:38:33 w Rossmann
czy dzisiaj będą jakieś wyniki?
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3609656 Napisano: 09.08.2010 08:47:17 w Rossmann
grusia napisał(a):


Odebral ktos zestaw kosmetykow BabyDream ? Mam pytanie dot. zawartosci emotka



- patyczki do uszu
- dwa opakowania po dwie sztuki pieluszek rozmiar 5 - dla dziewczynki i chlopca
- takie duże waciki
- chusteczki nawilżane w plastikowym opakowaniu (potem można tylko wymienić wkład)
- szampon
- płyn do kąpieli
- balsam do kąpieli
- oliwka
- tonik dla dzieci
- kremy na odparzenia w dwóch opakowaniach - okrągłym i w tubie
- wkładki laktacyjne
- mydło

chyba tyle... mogłam coś pominąć, bo zestaw jest naprawdę spory... byłam bardzo mile zaskoczona, ile towaru zmieścili w tej cenie... do tego bardzo ładne opakowanie w ogromną torbę prezentową emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3608162 Napisano: 09.08.2010 02:29:05 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
odebrana nagroda babydream z 1 etapu... postarali się - zestawspory, bardzo mi się przyda dla małej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3569175 Napisano: 24.07.2010 09:11:07 w Wkurza mnie...
cobra176 napisał(a):

A mnie tam wkurza Złota Rybka na YES i fakt, że moje hasełka nie podobają się szanownemu Jury emotka



mnie dokładnie to samo... i mam jeszcze wrażenie, że wcale te wygrane hasła nie są takie rewelacyjne... nie wszystkie oczywiście...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3563480 Napisano: 22.07.2010 05:34:37 w Rossmann
grusia napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

grusia napisał(a):

4 latek to wg mnie totalne przegiecie i bez obrazy ale mam nadzieje ze nie wydadza nagrody bo zaczna sie mnożyc zgloszenia nawet na niemowleta emotka


a dlaczego, ma tylko pecha że trzeba samemu się zgłaszać, ja tam wymyślam dane i przynajmniej więcej nagród do mnie może dotrzeć emotka


Przyznawaj sie dalej ... to co robisz dla mnie jest jeszcze wieksza glupota niz zglaszanie do konkursy 4 latka .




obie te rzeczy są nieuczciwe i zgadzam się z poprzedniczkami, że to totalna głupota... dziwić się potem, że przeciętny klient nie może nic wygrać... a w jendym konkursie wygrywają te same miasta i nazwiska po kilka razy... ja to się chyba z 3 miesiące zastanawiałam, czy mężowi konto założyć, a tutaj słyszę o 4latkach i fałszywych danych.... w głowie się nie mieści... odpuśćcie trochę i proponuję uczestniczyć w konkursach dla zabawy, a nie spinać się, by koniecznie coś wygrać...



z tym psem to dobre... szkoda, że ja nie mam zwierząt... zwiększyłabym swoje szanse na wygraną... emotka mam jeszcze półroczną córeczkę, a moja siostra dzisiaj urodzi synka... będzie na kogo konta zakładać emotka emotka --> taki żart sytuacyjny... ale jak pomyślę, że niektórzy tak robią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3563467 Napisano: 22.07.2010 05:05:56 w Dziś cieszę się z.....
moja siostra dzisiaj urodzi synka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3563466 Napisano: 22.07.2010 05:01:05 w Wkurza mnie...
wkurza mnie przydzielanie nagród na rossmannie w babydream... po kilka razy to samo miasto, nazwisko...

i jeszcze strrrasznie mnie denerwuje zbytnie traktowanie serio niektorych tych konkursow i głosowania... niektórym przydałoby się trochę luzu i traktowanie z dystansem tych spraw... to tylko konkursy i zabawa... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3560350 Napisano: 20.07.2010 06:58:58 w Rossmann
grusia napisał(a):

Jest osobny topic do glosów na rossnet emotka



tych topiców jest tyle, że się gubię
emotka

rossnet
konkursy rossnet
wymiana rossnet emotka

a tak w temacie... w moim rossmannie nie ma produktów Venus... czy to możliwe, żeby nie było ani jednej rzeczy? i nie mogę wziąć udziału w kokursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3559240 Napisano: 20.07.2010 11:30:30 w Rossmann
chętnie oddam głosik na księżniczkę ROSSMANNA w zamian za głosik:

BARDZO PROSZÊ o zagłosowanie w konkursie babydream etap 3
zdjęcie 6 - Anulka... (xtomashx)
http://www.rossne...a/?contrixId=9100010

nie mam głosów na babydreamm już, ale mogę coś innego kliknąć lub 2x polubić... oprocz develey Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3559176 Napisano: 20.07.2010 11:10:59 w Rossmann
chętnie oddam głosik na księżniczkę ROSSMANNA lub mam 3 głosy na babydream w zamian za głosik:

BARDZO PROSZÊ o zagłosowanie w konkursie babydream etap 3
zdjęcie 6 - Anulka... (xtomashx)
http://www.rossne...a/?contrixId=9100010 Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3558467 Napisano: 20.07.2010 06:51:41 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
dokładnie.. tu chodzi tylko o zasadę, żeby jakikolwiek konkurs znaleść i umiejętność dodania go do bazy.. do dziś o kilku lat jest tu masa osób, które nie dodały konków: bo albo nie potrafią albo im się nie chce.. a 1 konek to naprawdę nie wiele..
..chylę czoła tym co po latach próbują i potrafią zapytać czy poprosić o pomoc..

niby tak, ale ja jestem na forum od niedawna w sumie i powiem szczerze, że nigdy nie zdążyłam dodać konkursu jako pierwsza... jak coś znajdę, to od razu szukam na stronie i okazuje się, że ten konkurs już jest w bazie, nawet jeśli jest świeżutki... a nie chcę dublować, jak co poniektórzy, bo się bałagan robi... nie jestem takim maniakalnym wyszukiwaczem konkursów i trudno mi dodać coś świeżego... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3527247 Napisano: 07.07.2010 04:14:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
przed chwilą kurier przywiózł nagrody z konkursu Pur i Somat z rossnetu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#3521226 Napisano: 05.07.2010 05:50:47 w Rossmann
czy ktoś odbierał nagrodę z pura? ciekawa jestem co tam są za detergenty emotka
na tyle konkursów rossmanna to moja jedyna wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
0 0