Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dotusia

dotusia

#6080616 Napisano: 24.09.2015 17:39:41 w Biedronka
victorious napisał(a):

dotusia napisał(a):

roll106 napisał(a):

na konkurs z kosmetykami piszecie o danym produkcie czy ogólnie o ich produktach ? emotka

ja ogólnie... nawet nie podajesz numeru paragonu i nie wiadomo, co się kupiło emotka

Gdyby trzeba było podać numer paragonu, to i tak nikt by z niego nie wywnioskował, jakie produkty zostały kupione. emotka

chodziło mi o to, że w momencie weryfikacji mogliby wtedy sprawdzić, czy jest na paragonie (o tym konkretnym numerze)  dany produkt... emotka  wiem, jak to brzmi, ale to teoretycznie możliwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6080565 Napisano: 24.09.2015 16:47:34 w Biedronka
roll106 napisał(a):

na konkurs z kosmetykami piszecie o danym produkcie czy ogólnie o ich produktach ? emotka

ja ogólnie... nawet nie podajesz numeru paragonu i nie wiadomo, co się kupiło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6079840 Napisano: 23.09.2015 22:22:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
siasiolka napisał(a):

staszek napisał(a):

mia napisał(a):

staszek napisał(a):

Ponawiam pytanie tutaj, bo w Biedronce nie mogę się przebić przez aparaty i kufle.
Czy w Wedlu dostajecie za każdym razem potwierdzenia na maila? Do mnie 2 nie dotarły, ale komunikat, że przyjęliśmy zgłoszenie pojawił się.
Dotarło zgłoszenie zatem czy nie?

Ja z kolei nie widzę żadnego komunikatu, ale maile potwierdzające są natychmiast.
Sprawdź może w spamie. Na pewno nie robisz żadnej literówki w mailu?

w spamie nie ma, mail też w porządku, więc nie wiem o co chodzi...

ja też nie mam. Nie mam na gmailu.. na o2 przyszły od razu...

mi też przyszły maile potwierdzające (na gmail)... żadnego innego powiadomienia nie było... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6079825 Napisano: 23.09.2015 22:17:14 w Biedronka
joan napisał(a):

marzenier napisał(a):

Zapytałam o to mojego męża,w celu świeżego spojrzenia na temat.
Wiecie,głową czysta,niekonkursowa to myślalam ze mi pomoże 
I g...oemotka nie chce pisać co mi odp.goopek jeden .


Buahahaha, nigdy nie pytaj mugola o pomysł na odpowiedź konkursową, bo zawsze taką odpowiedź dostaniesz, że Ci w pięty pójdzie - testowane wiele razy emotka

dzięki za odpowiedzi...

a nawiązując do cytowanej wypowiedzi.. ja też zapytałam męża tworząc kolejną pracę na wedla co powoduje dziecięcą radość... odpowiedział: "Jak otwieram paczkę paluszków i widzę, że dwa są złączone!"... no to ja mu powtarzam, że to na WEDLA jest, a nie na LAJKONIK... a on: "wiem". 
Kurtyna.

skleciłam dwie wypowiedzi... na więcej mnie nie stać. Mam i tak wypluty mózg. Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6079746 Napisano: 23.09.2015 20:48:52 w Biedronka
dobra, oświećcie mnie, bo ja wysiadam przez ten Wedel już... czy tam na gospodarstwo jest nagroda? czy na uczestnika.. czytam i czytam regulamin, ale już chyba nie wiem, co czytam...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6079566 Napisano: 23.09.2015 17:43:06 w Biedronka
oficjalnie ogłaszam, że zrywam z mocą nagród... mam dosyć... skuteczność? 3/10... mąż mi tyje, a ja wpadam we frustrację...

Wedel moją nadzieją   Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6077726 Napisano: 21.09.2015 16:47:02 w Biedronka
ja mam wrażenie, że nie wygrywam przez pewną rodzinę z mojego miasta... kiedyś wygrywali po 5-6 zgłoszeń dziennie - te same nazwiska i moja miejscowość... 3 razy wpadło i mi, ale od jakiegoś tygodnia nikt z mojego miasta nie wygrywa... ja też nie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6077217 Napisano: 20.09.2015 21:47:09 w Biedronka
luko922 napisał(a):

dotusia napisał(a):

monikar napisał(a):

Wszyscy w Wedlu piszą o...Wedlu?
Może ktoś się wyłamał?  emotka

ja właśnie usiadłam do napisania pierwszego zgłoszenia... mam jakiś taki zarys tego, co chcę napisać, ale to dla mnie jakieś straszne obciążenie... też czujecie WAGĘ tych paragonów i do czego zobowiązują? emotka  no dla mnie to jakaś masakra... im intensywniej myślę, tym mniej pomysłów w głowie, a to już było, a to banalne... chyba przedobrzę i nawet biletu nie wygram.. emotka

Ja mam to samo, jestem tak bardzo napalony na ten konkurs, że się spinam aż emotka  Bez sensu emotka

Zaś trzeba kupować coś na konkursy, masakra emotka  Już mam pół piwnicy cheetosów, liptonów i teraz jeszcze kosmetyków na konkursy... Ale trzeba korzystać, bo takie konkursy zdarzają się niestety raz na 20 lat emotka

ja mało gram w moc nagród, więc laysy na bieżąco zjada mój mąż emotka  dzieciom tego świństwa nie dajemy, sama też nie jem... a mąż tyje... 

no i wysłałam to zgłoszenie do wedla... pojawiło się słowo WEDEL, ale nie powiem w jakim kontekście emotka
powodzenia życzę sobie i wam... jeszcze jedno muszę wymyślić...

a wy ile zgłoszeń ślecie na Wedla? Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6077201 Napisano: 20.09.2015 21:23:18 w Biedronka
monikar napisał(a):

Wszyscy w Wedlu piszą o...Wedlu?
Może ktoś się wyłamał?  emotka

ja właśnie usiadłam do napisania pierwszego zgłoszenia... mam jakiś taki zarys tego, co chcę napisać, ale to dla mnie jakieś straszne obciążenie... też czujecie WAGĘ tych paragonów i do czego zobowiązują? emotka  no dla mnie to jakaś masakra... im intensywniej myślę, tym mniej pomysłów w głowie, a to już było, a to banalne... chyba przedobrzę i nawet biletu nie wygram.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6076972 Napisano: 20.09.2015 10:16:09 w Biedronka
michałek131 napisał(a):

bzowapani napisał(a):

Mnie też Biedronka opętała...Prawie nic nie wygrywam, a latam na zakupy za swoją strategią jak opętana heheh. Opisałam swoją historię na wkurzam się i dla relaksu Wam wkleję ehheh . Chyba z Wedla zrezygnuję emotka bo w portfelu pustki...wszędzie chipsy, napoje i persile..tyskie wypite emotka Wczoraj wieczorem poleciałam na zakupy do Biedrony, chwyciłam Wedla, a mąż, wydziwia, że 3 paczki Rafaello w domu i jeszcze 2 kg z Wawelu zostało heheh. Dobra do kasy, miłą Panią poprosiłam o 3 paragony bo jeszcze chetoss i cola   Zapłaciłam , zgarnęłam wszystko i poleciałam do domu. Wyciągam paragony 2 ok, a zamiast WEDLOWSKIEGO mam jakiś na masełko osełkowe   nie mam pojęcia jak to zrobiłam   

No ale męża to ci gratuluję pojechał i kasę odzyskał. A w ogóle to chyba jakiś cud, bo pewnie u nas w Zgierzu to by gadać nawet nie chcieli. Jak jej udowodnił, że to twój oszukana reszta? A może widziała twoje zamotanie i celowo je wykorzystała kasjerka?

Mąż pojechał, bo ja nie mam prawa jazdy, a było w Biedronce nie tej koło nas, tylko po trasie od rodziców...

Jeśli chodzi o odbiór kasy to u nas procedura (w Biedrach i Rossmannie) wygląda tak, że najpierw sprawdzają na kamerze... niestety pakując towary stanęłam tyłem do kamery i zasłoniłam moment wydawania reszty... wtedy liczą kasę i wyszło im ponad 70 zł za dużo... co jest raczej niemożliwe po kilku godzinach utargu... oddali te 80 zł bez żadnego problemu...

w rossmannie kiedyś nie wydano mi 40zł reszty i zorierntowałam się po godzinie, też liczyły kasę przeze mnie... zawsze oddawali... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6076888 Napisano: 19.09.2015 21:39:21 w Biedronka
mnie to Biedronka już na mózg padła... tak się skupiam przy kasie, by wszystko było na osobnych paragonach, że zapominam o Bożym świecie... 
taka sytuacja...

dzisiaj przy kasie kładę oddzielnie Wedla i dalej resztę zakupów (w tym Moc Nagród)...
za Wedla należy się 20,96... daję Pani 100 zł, a kasjerka grzecznie prosi o złotówkę... szukam z mężem po portfelach, by złotówkę uzbierać, a następnie pakuję zakupy, odbieram paragon (toć najważniejszy) i 4 GROSZE reszty... potem pakuję resztę zakupów z Mocą nagród, mąż płaci kartą... biorę kolejny paragon i w auto i do domku...

i co się Wam tu nie zgadza w tej pięknej historii? emotka

powinnam kurde wziąć 80,04 zł reszty!!!

po kilku godzinach wyjmuję paragony z portfela, by sobie konkursy powbijać i patrzę...
a tam 20 zł... gdzie reszta kasy? oczywiście kłótnia z mężem, że paragony najważniejsze...
potem pojechał do Biedry po resztę mojej reszty... kasę odzyskał, ale jest na mnie wściekły...

jak nie wygram tymi paragonami, to i ja będę wściekła...

ps. Mam 2 paragony Wedla i ani krzty weny... emotka

dziękuję za uwagę Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6070313 Napisano: 09.09.2015 17:39:28 w Biedronka
ashley878 napisał(a):

Czy oni z aparatów wybierają auto czy auto najpierw?

chyba najpierw... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6070300 Napisano: 09.09.2015 17:29:26 w Biedronka
Kufel być musi - było ich więcej niż zgłoszeń... moje zdjęcie już widzieliście, więc nie pokażę Wam emotka  
jedno ujęcie, z tyskim... napis wsadziłam Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6070280 Napisano: 09.09.2015 17:20:17 w Biedronka
teraz idą kufle
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6070264 Napisano: 09.09.2015 17:12:52 w Biedronka
mail 16.45 - zgłoszenie 29.08 zaakceptowane 31.08 Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6070238 Napisano: 09.09.2015 16:52:34 w Biedronka
mój Tata wygrał w Tyskim aparat Canon - właśnie przyszedł mail emotka
ktoś inny niech czeka na samochód emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6069699 Napisano: 08.09.2015 23:08:17 w Biedronka
u mnie na razie Moc Nagród 1/3... 
czekam jednak zniecierpliwiona na Tyskie...
w tej drugiej edycji są już fajne zdjęcia... tak myślałam, im dalej tym większa konkurencja... 
dlatego  już od początku założyłam, że wezmę udział jedynie w pierwszym tygodniu...
jak wygram aparat, to mi wystarczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6063507 Napisano: 30.08.2015 22:10:57 w Biedronka
anetka129 napisał(a):

na tyskim ma być piwo na zdjęciu?

nie, ma być gest zwycięstwa Uczestnika lub osoby trzeciej... (wg regulaminu) Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6063488 Napisano: 30.08.2015 21:16:35 w Biedronka
kaskaderka1 napisał(a):

giulietta napisał(a):

dotusia napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Mnie sie podoba to:
emotka


to mój Tata... emotka

poważnie? super fotka emotka  i brawo za odwagę emotka  

Super!!!! Tata odważny emotka

żałuję jedynie, że tata był w tym tygodniu u fryzjera... ma niesamowicie falowane blond włosy (to raczej niespotykane jak na faceta po 60tce emotka )
lepiej by wyglądał w tych dłuższych włosach jako Cezar emotka  mój mąż odpadł w castingu, bo jest łysy emotka
liście laurowe też z Biedronki, przyczepione silikonem do opaski córki... ręce mi dwa dni śmierdziały tym klejem i listkami laurowymi... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6063473 Napisano: 30.08.2015 20:35:59 w Biedronka
buncia88 napisał(a):

Mnie sie podoba to:
emotka


to mój Tata... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0