Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dotusia

dotusia

#6062566 Napisano: 28.08.2015 09:20:16 w Rossmann
migi napisał(a):

W ogóle te nagrody to też słabe.. voucher na zakupy torebek Pilewicz na 1000 zł, gdzie ciężko jedną torebkę za to kupić, albo bransoletki z koralików za 500 zł czy rowerek biegowy za 330 zł, a jak wrzucisz nazwę w internet to po 190 zł można kupić emotka

My ten rowerek kupiliśmy dwa lata temu na Allegro za niecałe 200 zł... czyli ta cena z kosmosu... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6061242 Napisano: 25.08.2015 21:04:27 w Rossmann
stelka napisał(a):

myszania napisał(a):

dotusia napisał(a):

myszania napisał(a):

SaMaE napisał(a):

Powiedzcie mi jak jest z tym programen rossne,  zdarzają się oszuści?  W sensie osoby ktore nie spełniają wymagań a posiadają aktywne karty?

Znam takie mamusie, ktore wznawiają kartę na wirtualne dziecko.
Ja dopiero zalozyłam teraz, jak zaszłam w 2 ciaze.

Ja mam córki z różnicą wieku 2 lat, więc kartę mam już długo - właściwie od początku istnienia programu... 
no niby można założyć na fikcyjne dziecko (tak myślę), ale na co komu wtedy rabat na dziecinne produkty? emotka
brać udział w konkursach, gdzie do wygrania jest bobovita, chicco, czy inne gadżety dla maluchów? bez sensu...

Nie do konca. Rabat masz przez 3 lata, a ja np. mojej 7 latce kupuje jeszcze dziecinne rzeczy typu: nawilżane chusteczki czy papier toaletowy itp.

Uczestnictwo w Rossnet można przedłużyć do 4 roku życia dziecka emotka

zgadza się... ja przedłużyłam emotka
starsza ma 5,5 roku, a młodsza we wrześniu skończy 3 Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6060910 Napisano: 25.08.2015 11:52:13 w Rossmann
myszania napisał(a):

SaMaE napisał(a):

Powiedzcie mi jak jest z tym programen rossne,  zdarzają się oszuści?  W sensie osoby ktore nie spełniają wymagań a posiadają aktywne karty?

Znam takie mamusie, ktore wznawiają kartę na wirtualne dziecko.
Ja dopiero zalozyłam teraz, jak zaszłam w 2 ciaze.

Ja mam córki z różnicą wieku 2 lat, więc kartę mam już długo - właściwie od początku istnienia programu... 
no niby można założyć na fikcyjne dziecko (tak myślę), ale na co komu wtedy rabat na dziecinne produkty? emotka
brać udział w konkursach, gdzie do wygrania jest bobovita, chicco, czy inne gadżety dla maluchów? bez sensu... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6059725 Napisano: 21.08.2015 17:56:47 w Rossmann
dotusia napisał(a):

stelka napisał(a):

dotusia napisał(a):

no padnę chyba... namówiłam mamę na zdjęcie do tego konkursu "Bądz aktywna latem" i wygrała nagrodę I stopnia, czyli chyba rolki  emotka

teraz musi nauczyć się na nich jeździć emotka


Hehe... a tak z ciekawości- jakie zdjęcie dodała mama? Mama bedzie śmigać na łyżworolkach Rollerblade 84W za 759zł  emotka

wyścig w moją córką (3latką) na piłkach do skakania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6059710 Napisano: 21.08.2015 17:29:56 w Rossmann
no padnę chyba... namówiłam mamę na zdjęcie do tego konkursu "Bądz aktywna latem" i wygrała nagrodę I stopnia, czyli chyba rolki  emotka

teraz musi nauczyć się na nich jeździć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6032117 Napisano: 15.06.2015 23:03:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
konsola PS4 z II etapu Biedronki...

mój mąż już się nią zajął... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6029530 Napisano: 09.06.2015 20:26:15 w Biedronka
5. Zwycięzcy zobowiązani są w ciągu 7 dni roboczych od otrzymania wiadomości e-mail przesłać informacje niezbędne w celu wypełnienia obowiązków podatkowych przez Organizatora tj. imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz wskazać adres, na który ma zostać wysłana Nagroda oraz nr telefonu kontaktowego.
6. Niezachowanie tego terminu, podanie nieprawidłowego adresu lub danych, o których mowa w ustępie poprzednim, a także inne uchybienia powodujące niemożliwość doręczenia Nagrody skutkują utratą prawa do niej, a Nagroda pozostaje wówczas do wyłącznej dyspozycji Organizatora.


mąż wysłał maila z danymi, żeby nie było...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6029222 Napisano: 09.06.2015 12:06:01 w Biedronka
pytanie do osób, które wygrały w pierwszym etapie Biedronki:

Czy wysyłaliście dane teleadresowe  mailem zwrotnym?
W mailu z gratulacjami nic nie napisano o tym, ale w regulaminie jest podane, że mamy 7 dni na odesłanie danych... 
a dane to chyba podawało się przy braniu udziału... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6002053 Napisano: 08.04.2015 17:04:14 w Visa Konkursy
mojego toru nie było emotka

SAMA go robiłam (poza opłatkiem na wierzchu)... nie zamówiłam online, jak wygrany ostatnio mazurek ALLULUJA emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6002038 Napisano: 08.04.2015 16:46:56 w Visa Konkursy
magisterek napisał(a):

dotusia napisał(a):

napisał(a):ladyinred napisał(a):dziwi mnie dlaczego majac kilka/kilkadziesiąt  podobnych zgloszen wybierają najbardziej rozmemłane jedzanie, nieostre zdjęcia, niestaranne.
Cos podobnego lepszej jakosci nie przechodzi.

Albo wciąż ta sama tematyka, a jak w galerii pojawi sie cos oryginalnego o ile się pojawi (w sensie tego nie blo) to nie wygrywaemotka ja miałam tort tęczowy, ciasteczka, babeczki i co tam jeszcze z jedzeniem można i niestety... wolą zdjęcia robione suszarką...


zostały mi tylko ciasteczka, chętnych zapraszam... będziemy świętować porażkę 


Może na tygodniową wskoczy... apetyczne bardzo!

nie wskoczy, bo to chyba sprzed 3 tygodni zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6002023 Napisano: 08.04.2015 16:33:19 w Visa Konkursy
ladyinred napisał(a):

dziwi mnie dlaczego majac kilka/kilkadziesiąt  podobnych zgloszen wybierają najbardziej rozmemłane jedzanie, nieostre zdjęcia, niestaranne.
Cos podobnego lepszej jakosci nie przechodzi.

Albo wciąż ta sama tematyka, a jak w galerii pojawi sie cos oryginalnego o ile się pojawi (w sensie tego nie bylo) to nie wygrywaemotka

ja miałam tort tęczowy, ciasteczka, babeczki i co tam jeszcze z jedzeniem można i niestety... wolą zdjęcia robione suszarką...

zostały mi tylko ciasteczka, chętnych zapraszam... będziemy świętować porażkę 


Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6001977 Napisano: 08.04.2015 15:31:16 w Visa Konkursy
benasia napisał(a):

Mnie tez VISA irytuje od 2 tyg...   emotka
A najlepsze sa fotki kobiet które piszą: "Kupiłem, stworzyłem itd..."

Bo to chyba taki szablon był...  Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6001973 Napisano: 08.04.2015 15:29:39 w Visa Konkursy
bethan napisał(a):

Wymiata wiolonczela z 4, która nie jest wiolonczelą. 

wiolonczela chyba trochę mniejsza jest, nie? i chyba smyczkowa... 

ps. właśnie, jeden czort... ważne, że tata ma na czym grać... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6001966 Napisano: 08.04.2015 15:21:26 w Visa Konkursy
jak 4ty wypełnią, to już mogę powiedzieć "Do VISEnia"... i to bez żalu... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6001458 Napisano: 07.04.2015 13:21:46 w Visa Konkursy
niech mi tylko nikt nie mówi, że bycie w galerii głównej nie zwiększa (i to ogromnie) szans na wygraną... takie fajne zgłoszenia miałam w galerii ukrytej i poza galerią, a wygrały z galerii - niektóre tak słabe, że aż słabo się robi... emotka  dobrze, że już niedługo koniec, bo nie mam nerw do tego konkursu już... mam z 3go dwa zgłoszenia w galerii, jak jutro nie wygram, to już koniec... nie ma już nic - jesteśmy wolni... możemy iść. Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6001257 Napisano: 06.04.2015 22:42:42 w Visa Konkursy
bandit napisał(a):

witam 
widzicie captcha ? bo ja nie emotka

przed chwilą dodałam zgłoszenie. captcha jest - tylko po angielsku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6000532 Napisano: 03.04.2015 17:08:19 w Visa Konkursy
jennyy napisał(a):

aniolek33 napisał(a):Czy jak wrzucaliście film i on się nie otwierał to pisaliście do nich? 
Format .mp4 wiec teoretycznie powinien działac... ;/

A jest w galerii ?, może niech ktoś inny sprawdzi, mp4 powinno działać
Oni chyba już świętują, z dzisiejszego dnia tylko kilka prac przybyło. Jedno bardzo ładne- z dzieckiem i tulipanami emotka

dziękuję - metoda na dziecko się u mnie sprawdziła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#6000504 Napisano: 03.04.2015 15:33:05 w Visa Konkursy
wow... moje zdjęcie dodałam 5 minut temu i już (po raz pierwszy) jest w widocznej galerii głównej  emotka

(nie wiem, ile zgłoszeń dodałam... może ze 20 i teraz mnie zaszczyt kopnął) Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5997755 Napisano: 27.03.2015 21:49:44 w Visa Konkursy
brudny napisał(a):

1234567898765432 napisał(a):

a o jakich godz dajecie fotki moze nie wiem wygrywaja tylko te z rana albo wieczora

musisz dodać równo o 03:42 w nocy, jeśli jest pełnia, jeśli nie to 04:12, jeśli całe niebo jest zachmurzone dodajesz zdjęcie dziecka, jeśli miesiąc ma parzystą liczbę dni - ciasto bądź inny wypiek z napisem Visa. Ogólnie to najważniejsze zasady.

oplułam monitor - tak się uśmiałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5994323 Napisano: 19.03.2015 14:29:42 w Visa Konkursy
donia7 napisał(a):

kubatbg napisał(a):ja chyba przy kolejnym zgłoszeniu dodam torcik emotka

a masz z kucykami też? emotka

ja dodałam tort z kucykami, nawet tęczowy, który SAMA zrobiłam jako pierwszy tort w życiu... i co?... 

NIC! ;(  Wyświetl w wątku >>
0 0