Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dotusia

dotusia

#5715215 Napisano: 07.08.2013 22:28:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
i do mnie stówka z Winiar na mBank się doczłapała... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5711216 Napisano: 01.08.2013 15:13:04 w Biedronka
zuzola napisał(a):

usmiech napisał(a):

kammaro napisał(a):

iaziaz napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Czy były już info o nagrodach tygodniowych (sprzęt AGD) z konkursu Razem przy jednym stole?


wygral tam ktos nagrode tygodniowa czy tylko dziennie?


Tygodniowe też są informowane mailowo (wiem z pewnego źródła)



Właśnie doszły maile za ubiegły tydzień. Znowu tylko dzienne:( Nie wiem, co trzeba zrobić, żeby wygrać tygodniową. Pasuję:(


a ja sie cieszę z dziennej emotka
to chyba ostatni tydzień był i juz po konkursie,czy mam rację?



do 4 sierpnia trwa z tego co pamiętam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5711122 Napisano: 01.08.2013 13:59:02 w Biedronka
ania1234 napisał(a):

usmiech napisał(a):

Właśnie doszły maile za ubiegły tydzień. Znowu tylko dzienne:( Nie wiem, co trzeba zrobić, żeby wygrać tygodniową. Pasuję:(



U mnie cisza...



też nagroda dzienna i nie mam pojęcia co z tymi tygodniowymi... żeby nawet jedna na forum nie wpadła... dziwne... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5709856 Napisano: 30.07.2013 22:35:57 w Biedronka
bethan napisał(a):

lazaj007 napisał(a):

wydaje mi sie ze lepsze miewalem ale przechodzily niezuwazenie nawet bez rezerwy w stylu np. "Dzisiaj SQTR FRUGO wędruje do Siekierek, bo gdzie FRUGO rąbią, tam skutery lecą."
albo poprostu mi sie wydaje ze bylo dobre emotka


Się wydaje, niestety.



myślę, że to kwestia gustu... ja nawet lubię takie hasła, ale nigdy nie wiadomo co przypadnie do gustu jury. .. w hellenie wygrałam hasłem, które mi się niezbyt podobało (pisane pod jury po analizie wcześniej podanych wygranych haseł), a we frugo telefon milczy... pewnie tez mi się wydaje, ze hasło fajne, ale nie poddam go ocenie na forum... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5707238 Napisano: 26.07.2013 13:58:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
miszczu napisał(a):

Tablet z Helleny (opek) ,też mieliście otwarte pudełko ? emotka



Wczoraj telefon, dzisiaj dwa Taby w domu emotka emotka emotka

Tez kurier opek, wszystko zamkniete i zaplombowane... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5705821 Napisano: 24.07.2013 14:57:07 w Biedronka
A z konkursu Coca Coli do kogoś się odezwali?

i czy odezwali sie do kogokolwiek z nagrodą tygodniową?
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5704563 Napisano: 22.07.2013 22:12:20 w Inne mniejsze markety
jackk76 napisał(a):

Mam rower i tablet, tylko nie wiem po co im skan dowodu na tablet, a na rower już nie. Zapytałem się jak dzwoniła drugi raz i powiedziała, że na ten typ nagrody te dane im niepotrzebne.



u nas skuter - oczywiście chciała od siostry skan dowodu, a ja tablet - nic nie chciała, potwierdziła adres, dwa tygodnie, do widzenia emotka

chciałam jeszcze dodać, że odbiór skutera ma być bardzo uroczysty, Obejmuje zwiedzanie fabryki Wedla... niestety dzieci mojej siostry mają na początku sierpnia zabieg w szpitalu i nie będzie mogła jechać... Uprzejma Pani powiedziała, że "coś wymyśli" i się odezwie... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5704460 Napisano: 22.07.2013 19:54:01 w co chcielibyście wygrać?
tablet upolowany... a nawet dwa... teraz poluję na jakiś fajny telefon dla siostry i kasa, kasa, kasa emotka (remont mnie czeka) Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5703783 Napisano: 21.07.2013 21:05:15 w Biedronka
judytkak napisał(a):

Moje o lotnisku w Modlinie też pofrunęło emotka

zaczytana-pola napisał(a):

ace napisał(a):

kolejne fajne hasełko na FRUGO emotka


A ja 16.07 posłałam o tym lotnisku emotka emotka



Ja mieszkam obok Modlina (3 km, tam mieszkają moi rodzice), pracuję w szkole w Modlinie i też wysłałam dopiero kilka dni temu hasło o lotnisku... teraz pluję sobie w brodę, bo niby dla mnie to powinno być takie oczywiste emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5703388 Napisano: 20.07.2013 18:40:21 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

dotusia napisał(a):

wkurza mnie top market, który robi wielkie tajemnice przez zwycięzcami konkursu E.Wedel... pani odpisała, że paragon dotarł, ale na pytanie o nagrodę znany tekst" Lista laureatów będzie na stronie do 22.07", czyli pewnie 22 lipca dopiero sie dowiem... emotka


dotusia, nie przeżywaj emotka wszyscy czekamy emotka 22.07 już w poniedziałek. Tak więc- 'łikendzik' 'relaksik' i w poniedziałek wyniki emotka



I pewnie znów się okaże,że to tylko nagroda pocieszenia . emotka
Wybaczcie,ale po dzisiejszym dniu (ZASKOCZ) już nic mnie nie ZASKOCZY. emotka



dokładnie miałam to napisać...

i jeszcze wkurzyło mnie dzisiaj Frugo... kilka dni temu wysłałam hasło z Modlinem (tutaj mieszkam), a dzisiaj wybrali takie miasto, więc mojego tekstu nie wybiorą na bank, bo w przeciągu kilku dni taki podobny pomysł nie ma szans... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5703007 Napisano: 19.07.2013 22:39:24 w Wkurza mnie...
wkurza mnie top market, który robi wielkie tajemnice przez zwycięzcami konkursu E.Wedel... pani odpisała, że paragon dotarł, ale na pytanie o nagrodę znany tekst" Lista laureatów będzie na stronie do 22.07", czyli pewnie 22 lipca dopiero sie dowiem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5701651 Napisano: 18.07.2013 14:50:02 w Rossmann
iPod u męża... dobre i to po waszych komentarzach odnośnie MC emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5701005 Napisano: 17.07.2013 18:08:17 w Rossmann
dzień się jeszcze nie skończył emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5700472 Napisano: 16.07.2013 22:57:09 w Rossmann
monikar napisał(a):

Czy w Rossmanie można odbierać nagrody za kogoś z rodziny?



z oświadczeniem chyba nie będzie problemu... a jak ma się miłe Panie w Rossmannie jak ja, to same wołają, by odbierać za męża, czy siostrę emotka

zaznaczam, że to nie moje znajome, tylko przez konkursy mnie poznały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5699593 Napisano: 15.07.2013 23:44:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anet napisał(a):

Czy informowali kogoś z 'top markety' o niespodziankach? Czy tylko "główne" obdzwaniali ?



tego nie wie nikt... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5699183 Napisano: 15.07.2013 17:01:08 w Rossmann
dobrze, że jutro, a nie za tydzień... ale już widać, że będą UTRUDNIENIA>.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5699144 Napisano: 15.07.2013 16:26:59 w Rossmann
załamałyście mnie... od miesięcy poluję na tablet dla moich dzieciaków i siostrzeńca... pomimo ogromnej ilości talbetów do wygrania w różnych konkursach, to przez ponad pół roku upolowałam iPada mini w Żywcu dla siebie i łudziłam się, że w Rossmannie może drugiego wygram dla chrześniaka... ale z tego co piszecie to idę dalej topić rozczarowanie w Hellenie... może tam się uda... Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5697794 Napisano: 12.07.2013 23:21:29 w Inne mniejsze markety
awe napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Czy dzwonili do kogoś z TopMarketów oprócz tych kilkunastu telefonów 4 lipca?


do mnie 9 lipca - pani twierdziła,że to nie słodki upominek, ale nie wie jaka to wygrana



było 5 dni na odesłanie skanów paragonów... może ktoś z powiadomionych 4 lipca nie odesłał w terminie?

ja już się nakręciłam, że do niewielu osób dzwonili to muszą być te główne... ale zobaczymy z siostrą jak dojdzie emotka

ps. swoją drogą mogliby chociaż napisać maila, że otrzymali skan paragonu i potwierdzają wygraną na 100% (i napisać coooo)...

Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5695616 Napisano: 10.07.2013 20:47:21 w Rossmann
Zachęcam do zapoznania się z ostatnią stroną aktualnej gazetki Rossmannowej... dotyczy to szczególnie osób, które w styczniu 2013 skorzystały z promocji "Kup farbę do włosów Deluxe lub Salon Colors a srebrne kolczyki dostaniesz gratis". Piszą, że w/w kolczyki nie były ze srebra, tylko koloru srebrnego (widocznie ktoś się wykłócał), ale że dobro klienta jest ich nadrzędnym celem, to niedługo te osoby, które skorzystały z promocji w styczniu mogą odebrać markowe SREBRNE (wykonane ze srebra) kolczyki... oczywiście należy mieć dowód zakupu lub te kolczyki z pierwszej promocji...

zainteresowanych odsyłam do gazetki po szczegóły... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dotusia

#5694785 Napisano: 10.07.2013 10:46:45 w Rossmann
edith napisał(a):

Kiedy miały być wyniki konkursu tylko nie pamiętam dokładnej nazwy,wysyłało się zdjęcie coś chyba pokaż swój styl wakacyjny?? emotka



15 lipca

ale swoją drogą te wyniki w Rossmannie ŻAŁOSNE...
faceci wygrywają w konkursach dla kobiet Carefree...
ktoś wygrywa główną w jednym i inną nagrodę w drugim w przeciągu kilku minut... i gdzie ta kwarantanna?
ja tutaj czekam na sensowne konkursy, żeby sobie jakąś świeczką nie zablokować innej nagrody, a oni to mają gdzieś... to i ja będę miała i od jutra zaczynam grać we wszstkich ich konkursach, a nie tylko wybranych raz na miesiąc...
Wyświetl w wątku >>
0 0