Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dorfika

dorfika

#5100552 Napisano: 26.03.2012 04:34:44 w Paragony
Mam paragon Kotanyi Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#5088504 Napisano: 21.03.2012 02:24:28 w Paragony
mam palette z 19 i Kamis z 16 Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#5086963 Napisano: 20.03.2012 08:21:02 w Paragony
Mam 2 paragony Palette Carrefour 15.03
i Kamis z 16.03 Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#4839918 Napisano: 19.11.2011 05:48:48 w Paragony
Przygarnę paragon real ariel kraków Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#4837951 Napisano: 18.11.2011 06:37:32 w Paragony
Poszukuje paragonu Ariel z Real Kraków, konkrety na pw Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#4837065 Napisano: 18.11.2011 12:32:03 w Paragony
Poszukuje paragonu real ariel kraków.

ps. czy to ten konkurs w ktorym SMS o wygranej wcale nie oznacza wygranej? Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#4732853 Napisano: 05.10.2011 04:23:01 w Carrefour konkursy
yuliya25 napisał(a):

A skąd wiecie że bony?? Tam przecież tylko mowa o danych i peselu... A paragon nie trzeba odsyłać???




Racja, w mailu nie ma mowy o paragonach Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#4732816 Napisano: 05.10.2011 04:10:51 w Carrefour konkursy
U mnie dwa maile z Loreala - super, bo daaaawno nic nie wpadło:) i kicha bo mam tylko jeden paragon emotka . Przygarne więc paragon lub odsprzedam zwycięskiego maila. Pw Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#4411120 Napisano: 01.06.2011 06:27:31 w TESCO konkursy
Mam pytanie w sprawie konkursu Majowe piękno Czy laureaci z każdego dnia informowani sa na bieząco? Chyba od 24 maja miały byc publikowane wyniki, tylko nie wiem gdzie ich szukać. Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#4397097 Napisano: 27.05.2011 04:40:11 w Carrefour konkursy
kozuszka38 napisał(a):

iaziaz napisał(a):

radosna napisał(a):

agamaty napisał(a):

tulip napisał(a):

a mial ktos smsa ze jest potencjalnym ,a teraz nie dostal smsa emotka


ja... emotka



Moja Mama też tak ma, niestety. Już raz ją ukarano, bo nie dostała suszarki. A dzisiaj ją ukarano brakiem eska potwierdzającego wygraną.
To jest dla mnie nieprawdopodobne - każą przesłać paragon, dane, a potem najzwyczajniej w świecie nie przyznają nagrody. I nawet nie piszą dlaczego (w przypadku braku przyznania suszarki Mama pisała do nich mejla i nie dostała konkretnej odpowiedzi).


a druga kwestia to brak dat w regulaminach emotka




mnie też ta agencja nieźle podkur...ła
czekałam z nadzieją na eska o nowej praleczce...
nie wiem po co wysłałam im scan paragonu chyba po to by mogli sobie go przywłaszczyć i pani przyznająca nagrody może dla swojej teściowej ,sąsiadki rodzinki sobie wzięła może.....nie wiem po co to chcą...może mają jakiś cel...
to są jedne wielkie przekręty tej agencji....
i na nich NIE MA MOCNYCH!!!! szkoda gadać!
Nawet uczciwego regulaminu nie potrafią skonstruować ...tylko jakąś ulotkę na stronie bez dat,terminów rozwiązań... emotka emotka emotka



Jednak zastanawiam się czy kwoty na paragonach nie odgrywaja istotnej roli. Bylam potencjalnym laureatem, ale jak zobaczyli mój paragon, to po pralce (kupiłam cos taniego - chyba saszetke jakąś lub mały proszek).... Po co inaczej prosiliby o skany paragonów? Może osoby, które maja te praleczki zrobiły większe promocyjne zapupy. Napiszcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#4353354 Napisano: 10.05.2011 02:43:41 w Carrefour konkursy
asiabuczkowska napisał(a):

czy otrzymujecie potwierdzenie dostraczenia wiadomości emial z ekupon jak wysyłacie dane z carrefour ariel?



nie Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#4345275 Napisano: 07.05.2011 02:40:35 w Carrefour konkursy
mia napisał(a):

dorfika napisał(a):

czy ktos może wytłumaczyc mi kwestię tych potencjalnych laureatów? Czy może byc tak, ze nagrode otrzyma ktoś, kto kupił droższy produkt? I czy było jakies minimum kwoty zakupu? (w regulaminie chyba nie okreslono... )


Nie było minimum, kwota nie ma nic do rzeczy.
Z tych potencjalnych wybiorą jednego laureata na każdy sklep. Kryterium? Teoretycznie najlepsze hasło... emotka



mia, miałam dzis ciezki dzien w pracy, nie kumam... Po co wysyłać SMSy do dziesięciu (?) osób i rozbudzac nadzieję, skoro wiedzą na jakie sklepy wysyłalismy SMSy, mozna było od razu wybrać najlepsze hasło... Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#4345249 Napisano: 07.05.2011 02:29:25 w Carrefour konkursy
czy ktos może wytłumaczyc mi kwestię tych potencjalnych laureatów? Czy może byc tak, ze nagrode otrzyma ktoś, kto kupił droższy produkt? I czy było jakies minimum kwoty zakupu? (w regulaminie chyba nie okreslono... ) Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#4320173 Napisano: 28.04.2011 02:03:47 w Carrefour konkursy
rubik napisał(a):

A nie wiecie jak wyniki z Ariela.



Skoro na Always ludzie tak długo czekali, to tu pewnie będzie podobnie..., urlopy i te sprawy

Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3811060 Napisano: 27.10.2010 02:38:41 w Połączenia nieodebrane
A taki nr: 665333XXX ? Ma ktos pomysł skąd to? Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3736052 Napisano: 28.09.2010 08:41:18 w Carrefour konkursy
becik napisał(a):

A czy juz został rozwiązany konkurs gdzie trzeba było zakupic chusteczki higieniczne z postaciami Disney'a?



Gdyby ktoś potrzebował paragonu na ten konk Disney'a, to mam - kupiłam chusteczki, zapomniałam wysłać hasełko Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3721225 Napisano: 24.09.2010 08:50:24 w Inne mniejsze markety
tedance napisał(a):

dorfika napisał(a):

basiag napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

malenka89 napisał(a):

mmaddamm napisał(a):

janiek napisał(a):

mmaddamm napisał(a):

Kto bral udzial w konku Samsung w Almie w Promenadzie lub Skoroszach?


Na Skoroszach był wielki błąd że kuponu leżały w POK i można było sobie zapas czystych wziąsć emotka
I nie dziwię się czemu w urnie są setki kuponów wiem to od pani z informacji



no właśnie też mnie to zdziwiło...
Ale wiesz, z drugiej strony nie tak łatwo jest wymysleć hasło najlepsze na cały sklep, no i oczywiście paragon trzeba mieć.


pamiętaj, że są różne gusta, a mając więcej szans tym samym masz większe pole do popisu i większą szanse, że hasło spodoba się komisji.

zapewne każdy wysłał zgłoszenia na całą swoją rodzinę, mając tylko jeden paragon.



kiedy mamy do czynienia z konkursem sms i nagrodą na sklep, to o ile nie podaje się numeru paragonu mamy do czynienia z analogiczną sytuacją, bo właściwie ilość zgłoszeń ograniczać może tylko ilość posiadanych starterów emotka wtedy gramy i nie marudzimy, tu też trzeba liczyć, że hasła zostaną wybrane, a nie wylosowane, i że właśnie nasze hasełko trafi w gust komisji emotka

(grałam na skoroszach i zwycięzców, do promenady już mi się nie chciało jechać emotka



w/g mnie większym problemem jest to że np. na Zwyciężców urna była tak rozwalona ze swobodnie można było do niej włożyc całą rekę i wyjąć/podmienić zgłoszenia emotka
lodówka na sklepie prezentowała się kusząco myślę że również dla personelu była kuszacym kąskiem, a przecież to nie problem wpisać np. dane sąsiadki czy kogoś z rodziny emotka
też wczoraj napisałam o tym do organizatora z prośbą o wydrukowanie obok zwycięzkich nazwisk również haseł, choć generalnie ze względu na plagiaty jestem przeciwna pokazywaniu haseł, zobaczymy co zrobią
emotka



A w jednej Almie, w moim mieście (poszłam na kilka dni przed końcem konkursu) brakło kuponów i do końca konkursu nikt nie pofatygował się, aby je dostaryczyć. Kierownik sklepu udawał, że nie wie o jakie kupony chodzi, a lodówka przecież stała w sklepie... Pisałam w tej sprawie do organizatorów. Hmm...


Pewnie dlatego brakło, bo leżały luzem i sobie parę wzięłam emotka



Nie chodzi o to, ze brakło, tylko, ze przez tydzień nikt nie dostarczył... Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3720542 Napisano: 23.09.2010 08:38:04 w Inne mniejsze markety
basiag napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

malenka89 napisał(a):

mmaddamm napisał(a):

janiek napisał(a):

mmaddamm napisał(a):

Kto bral udzial w konku Samsung w Almie w Promenadzie lub Skoroszach?


Na Skoroszach był wielki błąd że kuponu leżały w POK i można było sobie zapas czystych wziąsć emotka
I nie dziwię się czemu w urnie są setki kuponów wiem to od pani z informacji



no właśnie też mnie to zdziwiło...
Ale wiesz, z drugiej strony nie tak łatwo jest wymysleć hasło najlepsze na cały sklep, no i oczywiście paragon trzeba mieć.


pamiętaj, że są różne gusta, a mając więcej szans tym samym masz większe pole do popisu i większą szanse, że hasło spodoba się komisji.

zapewne każdy wysłał zgłoszenia na całą swoją rodzinę, mając tylko jeden paragon.



kiedy mamy do czynienia z konkursem sms i nagrodą na sklep, to o ile nie podaje się numeru paragonu mamy do czynienia z analogiczną sytuacją, bo właściwie ilość zgłoszeń ograniczać może tylko ilość posiadanych starterów emotka wtedy gramy i nie marudzimy, tu też trzeba liczyć, że hasła zostaną wybrane, a nie wylosowane, i że właśnie nasze hasełko trafi w gust komisji emotka

(grałam na skoroszach i zwycięzców, do promenady już mi się nie chciało jechać emotka



w/g mnie większym problemem jest to że np. na Zwyciężców urna była tak rozwalona ze swobodnie można było do niej włożyc całą rekę i wyjąć/podmienić zgłoszenia emotka
lodówka na sklepie prezentowała się kusząco myślę że również dla personelu była kuszacym kąskiem, a przecież to nie problem wpisać np. dane sąsiadki czy kogoś z rodziny emotka
też wczoraj napisałam o tym do organizatora z prośbą o wydrukowanie obok zwycięzkich nazwisk również haseł, choć generalnie ze względu na plagiaty jestem przeciwna pokazywaniu haseł, zobaczymy co zrobią
emotka



A w jednej Almie, w moim mieście (poszłam na kilka dni przed końcem konkursu) brakło kuponów i do końca konkursu nikt nie pofatygował się, aby je dostaryczyć. Kierownik sklepu udawał, że nie wie o jakie kupony chodzi, a lodówka przecież stała w sklepie... Pisałam w tej sprawie do organizatorów. Hmm... Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3696811 Napisano: 13.09.2010 12:30:48 w TESCO konkursy
może i ja zadzwonię, tylko gdzie lepiej: do Tesco, czy do Pana, o którym wyżej piszecie? Wyświetl w wątku >>
0 0

dorfika

#3696800 Napisano: 13.09.2010 12:27:35 w TESCO konkursy
bethan napisał(a):

W Tesco spisali wszystko i mają interweniować. Oby emotka



i dalej cisza? Wyświetl w wątku >>
0 0