Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aneta411

aneta411

#6597186 Napisano: 08.05.2019 19:06:15 w Wkurza mnie...
joasiajulia napisał(a):

Zaczynam się powoli denerwować....w niedzielę wybieram się na komunię a mam coraz większe problemy z chodzeniem...Prawa pieta coraz bardziej Mnie boli.....Myślałam że to rozchodzę,wymasuję a tu z dnia na dzień coraz gorzej......ech.... emotka

Mój mąż ma podobnie.  Właśnie jest u lekarza i czekam. Zanim jednak udało się zapisać na wizytę kupiłam mu w Deichmannie takie wkładki FILA - ale o a są dość grube, więc nadają się np.do butów sportowych a nie czółenek. I w tych wkładkach ból mniejszy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#6592976 Napisano: 25.04.2019 08:49:57 w Informują
"Zott lodówka za miłe słówka" Delikatesy Centrum - II etap, 3 stopień, mail Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#6587323 Napisano: 05.04.2019 10:58:10 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Myślę, że w każdym zawodzie są osoby, rzetelnie wykonujące swoje zajęcia, jak i takie, które - kosztem innych - lekceważą te obowiązki. emotka  Piekarz, który pracuje niesolidnie, upiecze niesmaczny/niezdrowy/szkodliwy chleb, taki sam lekarz zaszyje w ciele pacjenta o jedne narzędzia operacyjne za dużo, a pielęgniarka w szpitalu, by obejrzeć ulubiony serial, odejdzie od łóżka człowieka umierającego, dróżnik zaśpi/zagapi się i pociąg wjedzie na jadący spokojnie przez przejazd kolejowy samochód, pijany kierowca wycieczki spowoduje wypadek i zginą niewinni pasażerowie, nauczyciel nie nadąży na uczniami - nie dopilnuje wycieczki szkolnej w górach i dojdzie do tragedii, jak na Pilsku...  Wiadomo - są ludzie i ludziska...  emotka

Owszem, ale złego piekarza zwolnią, kucharza - również. Policjanci, lekarze itp - jeśli nienależycie wypełniają swoje obowiązki - mogą liczyć się ze zwolnieniem z pracy. A nauczyciele? Właśnie myślę, że najgorzej mają Ci najlepsi, przykładający się do swoich obowiązków. Nie dość, że mają dużo więcej pracy, stresu itp.to jeszcze dostają cięgi za swoich mniej przykładających się do pracy
kolegów. Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

aneta411

#6574104 Napisano: 22.02.2019 16:21:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ladyinred napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

Jak dasz delikartę to zaczyna automatycznie odliczać od rachunku. Wiec nic nie musisz mieć poza delikartą. Panie się mniej lub bardziej dziwią emotka

Nie powinny sie dziwic. Panie, ktore mnie obsługiwały, wiedzialy o konkursie. I mówiły, ze na swoje karty tez tak dostają (premie czy cos w tym stylu). 

Chyba nie w każdym sklepie. Moja znajoma jest kierownikiem w DC i nie wiedziała, że na delikarcie mogą być środki, które zmniejszają rachunek. Wyświetl w wątku >>
1 ladyinred 0

aneta411

#6573958 Napisano: 22.02.2019 11:17:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

czyli po prostu automatycznie, tak? nic nie musiałaś pokazywac?

Jak dasz delikartę to zaczyna automatycznie odliczać od rachunku. Wiec nic nie musisz mieć poza delikartą. Panie się mniej lub bardziej dziwią emotka Wyświetl w wątku >>
1 moskala22 0

aneta411

#6573212 Napisano: 20.02.2019 09:01:57 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

Na dniach pierwszy raz będę odbierać przesyłkę z paczkomatu inpost. Czy dam radę intuicyjnie się obsłużyć, a może powinnam się przegotować do tego pierwszego razu?  emotka Czy jest coś na co powinnam zwrócić szczególną uwagę  emotka   emotka  I w ogóle na czym to polega? Czy dostanę magiczny kod smsem i mam go wklepać niczym pin w bankomacie?

Jak przesyłka znajdzie się już w paczkomacie to dostaniesz kod sms. Podchodzisz, wybierasz "odbierz paczkę" pojawia się miejsce na numer telefonu i kod. Naciskasz dalej i czekasz aż skrytka się otworzy. na ekranie pojawia się miejsce, która skrytka się otworzyła, żeby było łatwiej ją zlokalizować, chociaż zwykle otwiera się dość szeroko.
Musisz mieć numer telefonu (ten na który przyszedł sms z kodem) i kod. Intuicyjnie dasz radę. A i jeśli paczka będzie w skrytce na górze to przyda sie drabina emotka chociaż ja zwykle proszę kogoś o pomoc. Wyświetl w wątku >>
2 defed, andii 0

aneta411

#6567518 Napisano: 31.01.2019 10:18:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
holaaolaa napisał(a):

Co Wam powiem, to Wam powiem... nagrody ostatnimi czasami są dramatyczne: bluzy, koszulki, ręczniki, stoliki piłki i łyżeczki, aż się odechciewa....

Organizatorzy muszą nas zaskakiwać. Sądzą, ze każdy wygrał już tyle pralek, zmywarek, TV itp., że nam się znudziły i mamy ich na tyle. A łyżeczki to co? trzeba było kupić. Teraz nie musimy. Możemy wygrać! Większy sens wygrać 10 łyżeczek, niż 10 pralek (gdzie je pomieścimy? emotka ). Wszystko ma sens emotka Wyświetl w wątku >>

aneta411

#6567505 Napisano: 31.01.2019 10:01:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

mam pytanie czy drogerie hebe i apteki hebe to to samo? chodzi mi ściślej o zakupy na konkurs i honorowanie paragonów z apteki Hebe w konkursie hebe?

Ja myślę, że od regulaminu to zależy. np. w Colgate Hebe jest zapis: "w sklepach drogeryjno-kosmetycznych sieci Hebe". Sklep to sklep. Apteka to apteka. Jakby był zapis "w sieci Hebe" - to można by przyjąć, ze i drogerie i apteki. Wyświetl w wątku >>

aneta411

#6553101 Napisano: 03.12.2018 13:54:42 w SZUKAM....
Mysia napisał(a):

Szukam info czy w SMYKU robią też promocje typu -10% na zabawki? A jeśli tak to czy na jakieś konkretne zazwyczaj? Nigdy w smyku zabawek nie kupowałam, zawsze interesowały mnie promocje na ubranka emotka

Teraz w smyku jest -20% na Lego. Wyświetl w wątku >>
2 atyde25, mysia 0

aneta411

#6551804 Napisano: 29.11.2018 10:21:35 w SZUKAM....
icotynato napisał(a):

Mikołajki w szkole, prezent dla dziewczyny (11 lat) za 25 zł - co kupic? czym takie dziewczynki się interesują?

Książka, biżuteria, kredki, flamastry, błyszczyk, notes, ramka na zdjęcia. Wyświetl w wątku >>
1 icotynato 0

aneta411

#6549075 Napisano: 20.11.2018 11:51:53 w Wkurza mnie...
joasiunia napisał(a):

...boląca głowa, mimo Ibupromu. Migrenowcy, łączę się z Wami w bólu! emotka

na migrenę Ibuprom nie pomoże. Bez recepty proponuję Migea  - 1 op. można kupić, więcej na receptę. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#6544888 Napisano: 07.11.2018 09:45:58 w WC - rozmowy o wszystkim
joasiunia napisał(a):

Prace domowe są potrzebne, ale wiadomo, że wszystko w granicach rozsądku. Z perspektywy nauczyciela mogę powiedzieć, że czasem gdyby nie praca domowa, to uczeń nawet "nie liznąłby" tematu lekcyjnego - zwłaszcza jeśli chodzi o kilkunastolatków.

Jeden nastolatek "liźnie" temat sam, a drugiemu "liźnie" rodzic, kolega, brat. Jeśli na lekcji uczeń nie jest w stanie czegoś zrobić, skupić się itp. to nie sądzę, ze zrobi to w domu. Co nie znaczy, ze jestem przeciwna zadawaniu prac domowych. I tu Cię zacytuję: "wszystko w granicach rozsądku". Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#6544570 Napisano: 06.11.2018 10:37:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marl1 napisał(a):

Witajcie,
Mam interes do osób, które brały udział w konkursie Pudliszek (https://pudliszki-wygrajpodroz.pl/).
Pod zgłoszeniem widnieją trzy zgody:
1) tak, czytałam regulamin
2) tak, wiem, przetwarzacie moje dane (swoją drogą, zgoda jest chyba niepoprawnie sformułowana... ale mogę się mylić)
3) zgoda marketingowa emotka
Pytanie: czy można zaznaczyć dwie pierwsze i olać ostatnią? Średnio mi się widzi nękanie mnie telefonami, smsami i mailami, a w regulaminie nic o tym nie piszą, albo ja jestem ślepa.

Możesz wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#6543196 Napisano: 31.10.2018 09:04:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

emotka emotka emotka  co za gość...

A ten prezes emotka Wyświetl w wątku >>
1 isiulka 0

aneta411

#6543188 Napisano: 31.10.2018 08:36:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

Wiesz, "podejrzewam, ze konkursowicze z dlugoletnim stazem..."  mają świadomość, ze konkursy oraz loterie to marnowanie kasy przez sponsora. Widzą jak po UE powitalnym BOOM, zarobek jest mniejszy. I będzie spadał, bo loterie są tańsze w przeprowadzeniu i nawet analfabeta wygrać może.

Jak pogadasz z jakimś dyrektorem marketingu albo prezesem firmy, to usłyszysz, że konkursy to oczywiste straty dla firmy ale skoro konkurencja to robi, to też trzeba.
Jasne, ze koncerny Kubusie i Tymbarki, Winiary i Nescafe, Lays i Pepsi, są do przodu jeśli mają siłe roboczą w złotówkach, napis Made in UE, zysk w Euro. Oni robią dużo i tanio. 

Że co? Tak zapytam? Rozmawiałeś z jakimś dyrektorem? Prezesem? Serio tak Ci powiedział? Wyświetl w wątku >>

aneta411

#6505629 Napisano: 04.07.2018 07:59:20 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Informacja z twojego zamowieniu, 773820456253 lip 2018DHL Parcel PolanddomnieSzanowni Panstwo,Staralismy sie dostarczyc twoja przesylke 20.06.2018.Ktos wie co to? Ponizej jeszcze mam pobierz fakture ale nie otwieralam jej. Jakis przekret chyba bo nic nie zamawialam. I kwota do zaplaty 491 zl

Jak się dzwoni do DHL, np. zamówić kuriera to na początku trzeba wysłuchać nagrania ostrzegającego przez fałszywymi fakturami i mailami niby od DHL. Także znowu coś jest na rzeczy. Wyświetl w wątku >>

aneta411

#6505095 Napisano: 03.07.2018 07:47:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

A ja mam inne pytanie... Mam paragon z pierwszego etapu na 2 Kubusie... W Regulaminie wyczytałam /po czasie/, że to muszą być dwa różne produkty... Czy się mylę ? Wysłałam i mam nadzieję, że nie wygram...  emotka

Ja rozumiem, że 2 różne. Wyświetl w wątku >>
0 0

aneta411

#6501130 Napisano: 22.06.2018 13:02:15 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

Mam pytanie, bo muszę wymienić szkła w okularach bo mam już porysowane 
Okulista wizyta dopiero mają na listopada
i tu moje pytanie 
lepiej iść do optyka i załatwić na miejscu czy poczekać na wizytę u okulisty? Czy optyk tak samo dobrze zbada oczy jak okulista? 

Ja wymieniałam nie raz bez badania. Optyk sam może sprawdzić jakie szkła masz aktualnie w oprawce i wymienić na takie same. Inna sprawa, czy chce to zrobić. Najlepiej idź tam, gdzie robili Ci poprzednie. Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

aneta411

#6490589 Napisano: 18.05.2018 11:08:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

Czy na nagrody od agencji Truly zawsze się czeka miesiącami? emotka

Czeka się długo, może nie kilka miesięcy, ale schodzi im z wysyłką. Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

aneta411

#6489210 Napisano: 14.05.2018 11:51:51 w SZUKAM....
anula81 napisał(a):

szukam osoby, która ma kogośw Anglii, kto jest często w PL. lub bedzie w najblizszym czasie, mój dziadek się opamiętał, że ma funty po 10 i 20 te co wyszły już u nas z obiegu, a można je w Anglii spokojnie spożytkować, ktoś zechciał by mi pomóc w wymianie za opłatą oczywiscie emotka

w Anglii też wyszły z obiegu, można je wymienić tylko w banku. Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0