Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika okrysia

okrysia

#3629371 Napisano: 17.08.2010 03:44:34 w Konkursy ABC
agicho napisał(a):

okrysia napisał(a):

arta napisał(a):

Proszę o informację, czy dosyłali wam nowe bony z ABC, czy nie? Po prostu mam isc do mojego sklepu z tym nieszczesnym bonem na Wejherowo i przyjmą?

Jak było u was? (Pytam, zanim zrobię z siebie głupka w sklepie) emotka


Miałam bon do realizacji w Wejherowie, a jestem z Opola i zrealizowałam go właśnie w Opolu.Początkowo był problem, Pani ze sklepu nic nie wiedziała kilka dni temu, ale dzisiaj już bez problemu go przyjęła.



Ja mam bon na Częstochowę ,dziś robię drugie podejście, z kierownikiem pogadam - jesli będzie udawał ,że nic nie wie- jutro z rana dzownię do Eurocashu z mordą


ja też w tamtym tygodniu dzwoniłam do Eurocash-u Wyświetl w wątku >>
0 0

okrysia

#3629337 Napisano: 17.08.2010 03:33:52 w Konkursy ABC
arta napisał(a):

Proszę o informację, czy dosyłali wam nowe bony z ABC, czy nie? Po prostu mam isc do mojego sklepu z tym nieszczesnym bonem na Wejherowo i przyjmą?

Jak było u was? (Pytam, zanim zrobię z siebie głupka w sklepie) emotka


Miałam bon do realizacji w Wejherowie, a jestem z Opola i zrealizowałam go właśnie w Opolu.Początkowo był problem, Pani ze sklepu nic nie wiedziała kilka dni temu, ale dzisiaj już bez problemu go przyjęła. Wyświetl w wątku >>
0 0

okrysia

#3581042 Napisano: 29.07.2010 03:05:16 w Konkursy ABC
iaziaz napisał(a):

arta napisał(a):

pat4 napisał(a):

Ja dostałem bony i sklepy mam w odległości 300km emotka
Dzwoniłem do agencji, ale to nie ich wina, bo bony były wysłane przez eurocech. Zadzwoniłem do eurocech i Pani powiedziała mi, że nastąpił błąd w druku. Mają zostać wysłane smsy z poprawką i bony będą do zrealizowania tam, gdzie się robiło zakupy.
Coś im ta poprawka nie wyszła bo nadal mam pół Polski emotka


ja jeszcze nie dostałam bonu, ale czytam sobie regulamin, w którym piszą:

Za zajęcie od drugiego do szóstego miejsca Organizator przewidział bony na zakup w sklepu abc...

ok - sklepu, nie sklepach. Mam nadzieje, ze sie poprawia i wysla, tak jak mowicie - do tych sklepow, w ktorych robilo sie zakupy...


mysleze tak bo dzwoniłam pani sprawdziła i mam w swoim sklepie,a na bonie mam ok 300km,a teraz w smsie tez błedne miasto pewnie chcieli dobrze z tymi smsa ale im cos nie wyszło


Ja mam odbiór w Jaworznie,a jestem z Opola, a w Opolu jest dużo sklepów ABC. Wyświetl w wątku >>
0 0

okrysia

#3580938 Napisano: 29.07.2010 02:40:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
okrysia napisał(a):

daf napisał(a):

dostałam bon 100 zl ze sklpu ABC ale mam miasto opole do odbioru czy tez tak macie?


Ja czekam na bon, ale kiedy dotrze nie wiem, jestem z Opola.Jak dostanę to się odezwę.

a w temacie:dotarła pasta blend-amed.


Dostałam sms z w/w bonem do odbioru w Jaworznie.To wszystko bez sensu????? Wyświetl w wątku >>
0 0

okrysia

#3580792 Napisano: 29.07.2010 01:56:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
daf napisał(a):

dostałam bon 100 zl ze sklpu ABC ale mam miasto opole do odbioru czy tez tak macie?


Ja czekam na bon, ale kiedy dotrze nie wiem, jestem z Opola.Jak dostanę to się odezwę.

a w temacie:dotarła pasta blend-amed. Wyświetl w wątku >>
0 0