Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika icotynato

icotynato

#6172467 Napisano: 14.03.2016 11:46:11 w SZUKAM....
Szukam roweru używanego na kołach 20" dla dziewczynki (najchętniej na wymianę) Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6172405 Napisano: 14.03.2016 09:10:53 w BelVita - konkurs śniadaniowy
jokan napisał(a):

icotynato napisał(a):

jokan napisał(a):

szukam, gdzie we Wroclawiu odbiera sie sniadaniowki, bo zapomnialam emotka , Pasaz Grunwaldzki Czy Galeria Dominikanska, wie ktos moze ? Napisalam do nich, ale mi nie odpowiedzieli jeszcze, a czas ucieka....i dokladnie czy w jakims kiosku czy gdzie?

w pierwszym mailu masz napisane gdzie

to muszę sprawdzić, bo wydaje mi się, że patrzyłam, a nie było napisane:(

podają kod i miejsce odbioru Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6172395 Napisano: 14.03.2016 08:28:31 w BelVita - konkurs śniadaniowy
jokan napisał(a):

szukam, gdzie we Wroclawiu odbiera sie sniadaniowki, bo zapomnialam emotka , Pasaz Grunwaldzki Czy Galeria Dominikanska, wie ktos moze ? Napisalam do nich, ale mi nie odpowiedzieli jeszcze, a czas ucieka....i dokladnie czy w jakims kiosku czy gdzie?

w pierwszym mailu masz napisane gdzie Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6171821 Napisano: 11.03.2016 16:45:29 w Wkurza mnie...
Mysia napisał(a):

Co do wesela to wkurzają mnie naciski, że trzeba zaprosić tego i tamtego bo tak WYPADA, bo nie wiem obrazi się, obgada cię czy coś.. a co do sukienki też uważam , że biel jest zarezerwowana dla panny młodej. Jeżeli chodzi o stawki u nas 230zł za osobę za jednodniowe wesele.

My sobie sami sponsorowaliśmy wesele i zapraszali tych gości których chcemy. Zamiast kwiatów zbieraliśmy pieniążki na dom dziecka i w sumie dostaliśmy tylko chyba 1 bukiet reszta wrzucała pieniążki do koszyczka, który trzymały dzieci, dorzuciliśmy trochę wpłaciliśmy na konto Domu Dziecka. Dzieciaki były mega zadolowone i jeszcze przez parę lat przysyłali nam kartki na święta a i wydrukowali nam podziękowanie elegancko napisane z kwotą jaką wpłaciliśmy na konto (tak by każdy widział, gdzie ta kasa poszła -  a to już byłą ich inicjatywa). Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6171564 Napisano: 11.03.2016 11:19:08 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy jest Ktoś Kto zna się na heyah?
mam jakiś starter w komórce i nie wiem jaka mam taryfę-jakim kodem to sprawdzić?
chciałam uruchomić rok ważności konta *100*68# i nie wychodzi mi - konto mam aktywne
Może Ktoś bezinteresownie mi pomoże ? z góry dziękuję

chyba pod *100# jest menu w którym możesz sprawdzić taryfę

a nie mozesz sie przez internet zalogowac i zobaczyc?   https://miboa.t-mobile.pl/hsc Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6171562 Napisano: 11.03.2016 11:18:17 w SZUKAM....
lily91 napisał(a):

Na zwrot pieniędzy za karmę Whiskas nie przejdzie ksero paragonu? Wiem, że każą oryginał wysłać, ale może ktoś wysyłał kopię?

Mi nic nie kazali wysyłać, a kase przesłali dawno na konto Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6171550 Napisano: 11.03.2016 11:03:18 w Wkurza mnie...
a z Dosi tez zabierają? Bo nie wiem czy kupować Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6171504 Napisano: 11.03.2016 10:07:01 w Wkurza mnie...
defed napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Bryza przelała kasę za proszek.... emotka  Nie dość źe mniej bo w euro wyszło o 1 zł mniej to jeszcze bank 5 zł prowizji pobrał..... emotka  Miała byc cała kwota emotka  

Nie wkurzaj sie tak mocni, mi bank zabral kilkanascie zlotych prowizji!!! Wiecej niz bryza dala zwrotu za maly plyn do prania. Serio, wyszlam wtedy 50 groszy  w plecy emotka

no ja zapłacilam za proszek 27 zł a zabrali mi 11 czy 12 zł. tak że średnio na tym wyszłam Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6171501 Napisano: 11.03.2016 10:03:07 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

Mam pytanie odnośnie streetcom.
Mam połączone konto z FB i jednym z zadań jest udostępnianie info o produktach.
Mi wyskakuje komunikat:
Już wkrótce startuje kampania Purina ONE!:
UWAGA! W celu prawidłowego wykonania akcji należy pozwolić przeglądarce otwierać wyskakujące okienka

Tylko mi nie wyskakują żadne okienka emotka

w ustawieniach musisz odblokować, z jakiej przegladarki korzystasz? Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6170994 Napisano: 10.03.2016 10:56:23 w SZUKAM....
mysz-s napisał(a):

defed napisał(a):

ziolko napisał(a):

mysz-s moja rada - jak już masło się roztopi to nakłuwam całość patyczkiem do szaszłyków, żeby równo namiękło. Biorę mniej cukru, bo przy tej ilości jest bardzo słodkie, a jeśli jabłka są słodkie, albo słodzone ze słoika to już masakra emotka  
Można odłożyć 2 łyżki cukru z tego, co ma być dodane do ciasta i posypać na wierzchu przed pieczeniem - będzie fajna skorupka emotka  

Dostalam tydzien temu reklamowke pomarszczonych jablek. Przypadkiem tu rano weszlam emotka  Zrobilam sypany jablecznik, moj pierwszy jablecznik ever, w ogole moje pierwsze ciasto w zyciu (babeczek z pudelka nie licze). Ale czad, ale dobre! Dzieki emotka

ja właśnie też dostałam jabłka  nie mam co z nimi zrobić. Będę próbować jutro emotka

Mozna tez ususzyć sobie przy kaloryferze - będą na przekąskę emotka a skoro juz pomarszczone to szybko wyschna. Albo przecier do słoika zrobić i bedzie w razie "W" do placka, naleśników czy co kto lubi
a i jeszcze to cisato polecam http://pinkcake.b...anej-i-jablek.html  szybko i zdrowo, ja dodaję jeszcze bakalie (słonecznik, orzechy) Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6170599 Napisano: 09.03.2016 10:19:17 w SZUKAM....
bethan napisał(a):

estrelitta napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Które tabletki do zmywarki są lepsze? Somat, finisz  czy persil? Czy cos innego? 

Dla mnie najlepsze kapsułki Fairy emotka

Zwłaszcza Platinum emotka

jest jeszcze opcja ekologiczna domowej roboty, dla dbających o zdrowie http://domposwoje...-zrob-sobie-sam.html
  • 2 filiżanki sody oczyszczonej
  • 2 filiżanki boraksu
  • 1 filiżankę soli (najtańszej, kuchennej)
  • 1 filiżankę kwasku cytrynowego

Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6170054 Napisano: 08.03.2016 11:52:05 w SZUKAM....
Doradźcie mi co jako świadek bierzmowania można dać lub ile?(dla chłopaka) Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6169872 Napisano: 07.03.2016 20:48:46 w BelVita - konkurs śniadaniowy
defed napisał(a):

emotka  jak dobrze, że na ten konkurs posłałam tylko 1 zgłoszenie... a może aż? emotka  emotka

to zupełne jak ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6169815 Napisano: 07.03.2016 19:04:15 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Kod

A mówiłam? Dostałam już z innego konkursu taką małą i tak se właśnie pomyślałam, że tez tez pewnie takie będą Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6168018 Napisano: 02.03.2016 20:12:49 w SZUKAM....
constanza napisał(a):

icotynato napisał(a):

lepiej zainwestować z wyciskarkę a sok będzie pełnowartościowy, sokowirówka niszczy witaminy i enzymy.

No niby niszczy ale idąc tym tokiem to i kroic nie powinnismy bo kontakt z metalem i gotowac bo tez warzyw i owoce witaminy tracą. A i nie kazda wyciskarka jest zrobiona z odpowiednich materiałów, które nie spowodują utraty witamin. Inna kwestia to kasa - nie kazdy moze wydac 1000zł wiec juz lepiej wydac 300 i pic soki z sokowirowki niz soki sklepowe emotka   Polaczenie niektorych owocow czy warzyw ze soba tez powoduje utratę wartosci odzywczych wiec.. emotka  Nie dajmy się zwariować.  Tez mam sokowirowke Philipsa z tej serii co bloomcia i jestem zadowolona. A zawsze mozna sobie dokupic mala wyciskarke do cytrusow i chociaz sok z pomaranczy czy grejfrutow pic z tymi wszystkimi zdrowymi klaczkami emotka

dlatego mam Huroma, zbudowany z dobrych materiałów, który w procesie wyciskania nie niszczy witamin i enzymów (jak już to w minimalnym stopniu) a mówiąc o wydatku jedni lubią mieć wielkie telewizory, wygodne kanapy i najnowsze smartfony inni wolą inwestować w ekologiczne jedzenie, sport i dobry sprzęt który zapewni im dobre pożywienie a tym samym lepsze zdrowie i teoretycznie dłuższe życie. Wszytko jest kwestią wyboru.
Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6167888 Napisano: 02.03.2016 16:25:23 w SZUKAM....
ruda88 napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Szukam dobrej sokowirówki - możecie mi coś polecić?

Zgadzam się z  icotynato - ja mam wyciskarkę Moulinex Infiny Press Revolution i jest super, bałam się, że nie będę z niej korzystać, ale soki wychodzą tak dobre, że w każdy weekend jest w użyciu. Ma dwa filtry, jeden do soków i drugi do musów/smoothies. Można w niej wycisnąć sok praktycznie z wszystkiego i dodawać np. świeże zioła, pycha emotka

i można mleka roślinne robić jak ktoś lubi sojowe, migdałowe itp. Ja szczerze mówiąc to w porze letniej zamiast zupy robię soki + 1 łyżeczka oleju kokosowego lub innego na lepsze wchłanianie .... i nie ma nic zdrowszego, pyszniejszego i szybszego niż świeży sok z wyciskarki ja mam Huroma II generacji http://www.projui...-hh-2g-bpa-free.html -  bardzo intensywnie ją użytkuję. Myślę, że warto dołożyć i kupić wyciskarkę niż  sokowirówkę. W internecie jest pełno porównań między tymi maszynami. Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6167578 Napisano: 02.03.2016 10:50:43 w SZUKAM....
bloomcia napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Szukam dobrej sokowirówki - możecie mi coś polecić?


sokowirówka philips hr1855/30 - ja ją lubię emotka  dość sprawnie się myje, lekka i duży otwór na owoce. Jedynie pojemnik na miąższ mógłby być większy ale nie jest źle i tak polecam

lepiej zainwestować z wyciskarkę a sok będzie pełnowartościowy, sokowirówka niszczy witaminy i enzymy. Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

icotynato

#6166145 Napisano: 28.02.2016 10:37:31 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

ile czekaliście na zwrot z DOVE? wysłałem ok. 15.02 i do dziś nic emotka a widzę, że niektórzy już dostali emotka siostra też nie ma emotka

Ja też około 15 wysłałami nic nie ddostałam  Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6166117 Napisano: 27.02.2016 22:41:40 w SZUKAM....
Jakie szkło hartowane na smartfona polecacie, której firmy?i Czy warto kupić droższe, czy to tańsze również jest dobre? Wyświetl w wątku >>
0 0