Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika icotynato

icotynato

#6201742 Napisano: 25.05.2016 08:50:52 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

zuzola napisał(a):

mahuska napisał(a):

Proszę o podpowiedź... chciałam kupić dziecku trampoline...widzę że są 2 rodzaje: z siatką na zewnątrz i wewnątrz.... jak to się sprawdza w praktyce?? Czy ta od środka jest bezpieczniejsza??

bezpieczniejsza z siatką wewnętrzną.

To ja zapytam inaczej - czy trampoliny są bezpieczne? Zastanawiam się nad zakupem, ale mąż jest przeciwny.

Trzeba umieć korzystać, najlepiej pojedynczo by dzieci sobie krzywdy nie zrobiły Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6200033 Napisano: 20.05.2016 11:34:39 w Visa Konkursy
koniczynka123 napisał(a):

icotynato napisał(a):

arabela79 napisał(a):

Czy w nowym konkursie Visy można jednorazowo jedna karta wykupic taniej np.podwojnie bilety do  Heliosa z dwoma kodami? Jest  ograniczenie?

A co to za nowy konkurs, mogę prosic o link . Jakos nie mam szczęscia w tych konkursach emotka

http://www.e-konk...en-dobry-z-visa.html

dzięki , na pewno skorzystam Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6199991 Napisano: 20.05.2016 10:44:03 w Visa Konkursy
arabela79 napisał(a):

Czy w nowym konkursie Visy można jednorazowo jedna karta wykupic taniej np.podwojnie bilety do  Heliosa z dwoma kodami? Jest  ograniczenie?

A co to za nowy konkurs, mogę prosic o link . Jakos nie mam szczęscia w tych konkursach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6198757 Napisano: 18.05.2016 11:57:06 w Wkurza mnie...
pamal73 napisał(a):

Wkurza mnie 500+ i ze moja córka jedynaczka nie dostaje ;-/ (moja pensja 1400 + 700 alimenty) - 800 rachunki  i co mam za dużo mozna powiedzieć że kasa mi się uszami wylewa. Córka ze szkoły przychodzi z płaczem że koleżanki dostały 500 i jadą do sklepów po ciuchy, kupiły sobie nowy telefon czy odkładają na prawko. Mnie nie stać by dać jaj 500 na zakupy ;-/ ;-(  

Oj mnie też  ...ale głównie dlatego, że te pieniadze często idą na pierdoły. Mam taki przykład ze szkoły z zebrania rodziców np. matka nauczycielka dostaje 500 czy 1000 na dziecko (nie wiem czy na 1 czy dwoje bierze) i lamentuje że wciąz trzeba dzieciom kupować bilety na przejazdy MPK po miescie bo gdzies jezdza (teatr, muzeum itp) wycieczka szkolna-NIE! Bo trza dac 50-70 zł, nagrody dla własnego dziecka NIE (koszt 10-15 zł) i tak w kółko....ludzie to na co w koncu te 500 jest! na własne potrzeby czy wydatki na dzieci???? Mi sie nie przelewa ale daje na wszystko bez gadania - jesli chodzi o nagrody dla własnego dziecka czy fajną wycieczkę jestem w stanie sobie odmówic a jej dac ile tylko trzeba. Strasznie mnie to wkurza Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6197254 Napisano: 16.05.2016 09:27:08 w Pomoc potrzebującym!

Słuchajcie,
W CZD na Oddziale Onkologii zarówno w Oddziale Dziennym jak i oddziale szpitalnym zwanym przysłowiową siódemką jest
taki zwyczaj, że w gabinecie zabiegowym, gdzie łzy małych pacjentów
płyną strumieniami są nagrody. Za wkłucie igły, zmianę opatrunku,
zastrzyk, wkłucie wenflonu. Dziecko po wykonanym zabiegu ma możliwość
wyboru nagrody. Może i prozaiczne, ale uśmiech od ucha do ucha gości na
niejednej małej, schorowanej cierpiącej twarzyczce. To mogą być drobiazgi lizaki, kinderki, samochodziki, puzzle, pluszaczki, klocki, książeczki, bajki. Nie muszą
być nowe.
Może własnie zagracają Wam mieszkanie i zastanawiacie się co zrobić. Wiecie ile uśmiechu jest w stanie wywołać taki lizak , taka
książeczka ? Wiecie jak malcy starają się być dzielni podczas zabiegów,
aby na tego lizaka zasłużyć ? Musicie uwierzyć mi na słowo- bardzo.
Przed świętami Bożego Narodzenia Kuba podarował ODC zabawki po Antku,
słodycze które były w nadmiarze, a nasze dzieci mają wydzielane,
pluszaki z bazarku zakupione przez ciocie i podarowane dzieciom. Za
chwilę dzieciaki latały po korytarzu i bawiły się tymi zabawkami, widok
bezcenny. Codzienne przez ODC przechodzi kilkadziesiąt małych, łysych
pacjentów. Tu mają przystanek i idą na siódemkę pod tzw kabelek tam leci
chemia długimi godzinami. To otrzymane auto umili im czas, pozwoli
zapomnieć, powstrzyma łzy. Zachęcam do akcjiW związku z ogromnym zainteresowaniem, żeby nie robić zamieszania na oddziale, bardzo proszę o przekazywanie zabawek do magazynku:
Klub Anin
ul. V Poprzeczna 13
04-611 Warszawa
Stamtąd posegregowane wyruszą do dzieci z CZD Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6194876 Napisano: 11.05.2016 11:06:55 w Visa Konkursy
U mnie też wciaz nic emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6192663 Napisano: 06.05.2016 10:53:32 w Paragony
0 0

icotynato

#6189257 Napisano: 27.04.2016 11:18:53 w SZUKAM....
zaczytana-pola napisał(a):

xjustx napisał(a):

defed napisał(a):

icotynato napisał(a):

O widzę temat komunijny, też szukam sukienki ale mam pytanie ile dajecie chrześniakowi na komunię?

Sztabkę złota (a raczej "pastylkę") 2gramy + pralinki Lindor + płacę za tort + bezcenna miłość do chrześnicy i moja obecność na przyjęciu emotka

Ja mam zamiar kupić rower za ok 1000 zł. Sama najbardziej cieszyłam się z roweru na komunię i to już u mnie taka trochę tradycja, że chrzestna kupuje rower emotka

Zasłyszane wczoraj na szkolnym korytarzu.
- Tak, w niedziele nas zaprosili. Ale wiesz, wkurzyłam się!
- Dlaczego?
- Bo mała mówi do mnie: "A wiesz ciociu, rodzice już mi kupili nowego laptopa, więc nie wiem co Ty mogłabyś mi teraz kupić.". emotka

a u mnie w przyszłym roku i juz od jakiegoś czasu większość lokali porezerwowana (przynajmniej te na których mi zależało)...a ceny jak za wesele emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6189212 Napisano: 27.04.2016 10:28:51 w SZUKAM....
O widzę temat komunijny, też szukam sukienki ale mam pytanie ile dajecie chrześniakowi na komunię? Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6182530 Napisano: 11.04.2016 14:37:02 w SZUKAM....
defed napisał(a):

icotynato napisał(a):

defed napisał(a):

pioge7 - probiotyk to jest wlasnie to, co sie podaje dzieciom i doroslym przy antybiotykoterapii, by chronic zoladek. To jest sprzedawane bez recepty (Dicoflor itp.). Moj lekarz nigdy tego nie przepisuje, farmaceuta mi o tym przypomina, gdy widzi antybiotyk na recepcie.
A teraz zycze dzieciaczkowi szybkiego powrotu do zdrowia emotka

Probiotyk to chyba raczej na jelita nie żołądek...ale zawsze trzeba brac przy antybiotyku ( nie rownoczesnie 2 godz po lub przed) i ja radzę nawet brac do 3-m-cy po antybiotyku (lub sok z kiszonej kapusty, ogórków, zakwas buraczany itp)

Obecność flory bakteryjnej jest istotna zarówno w żołądku jak i jelitach. Powinnam napisać by chronić układ pokarmowy emotka

W żołądku chyba raczej zyje tylko  Helicobacter pylori Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6182450 Napisano: 11.04.2016 11:33:56 w SZUKAM....
defed napisał(a):

pioge7 - probiotyk to jest wlasnie to, co sie podaje dzieciom i doroslym przy antybiotykoterapii, by chronic zoladek. To jest sprzedawane bez recepty (Dicoflor itp.). Moj lekarz nigdy tego nie przepisuje, farmaceuta mi o tym przypomina, gdy widzi antybiotyk na recepcie.
A teraz zycze dzieciaczkowi szybkiego powrotu do zdrowia emotka

Probiotyk to chyba raczej na jelita nie żołądek...ale zawsze trzeba brac przy antybiotyku ( nie rownoczesnie 2 godz po lub przed) i ja radzę nawet brac do 3-m-cy po antybiotyku (lub sok z kiszonej kapusty, ogórków, zakwas buraczany itp)
Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6176001 Napisano: 23.03.2016 09:17:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kukunamuniu napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

Niech ktoś podpowie jak zgłoszenia wysyłać na te loterie ,bo Ja nie mam już sił Wysyłam raz rano,raz wieczorem,o pełnej godzinie,co kwadrans ,na chybił trafił i nic.....
Jedynie paczka sprzątaczka na 10 zgłoszeń 3 wpadły....ot cały dorobek loteryjny......

Znam to. Loterie kuszą nagrodami...ale jednak ja mam do nich totalnego pecha. emotka

i ja emotka chyba mój numer telefonu jest nieszczesliwy Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6175708 Napisano: 22.03.2016 12:03:56 w Biedronka
a o jakim konkursie mowa, bo  nie nadążam
Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6175240 Napisano: 21.03.2016 08:46:14 w SZUKAM....
luk1990 napisał(a):

kibicujzlays.pl

Wpisz w wyszukiwarkę "kibicujzlays.pl  regulamin konkursu" Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6174449 Napisano: 18.03.2016 12:01:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wojowniczka napisał(a):

Milka!!!!!!!!! Tyle zdjęć, tyle roboty i dalej nic!!! Pomysły mi się kończą :-/

u mnie to samo, tyle pomysłów(nietypowych) pracy i zaangażowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6173606 Napisano: 16.03.2016 11:09:00 w SZUKAM....
okrysia napisał(a):

icotynato napisał(a):

tadziowa napisał(a):

Działa wam poczta na onecie?

nie

działa

tez juz dziala Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6173592 Napisano: 16.03.2016 10:51:38 w SZUKAM....
tadziowa napisał(a):

Działa wam poczta na onecie?

nie Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6173573 Napisano: 16.03.2016 10:11:50 w Luksusowy wątek przyszłościowy
nanajka81 napisał(a):

alaalicja napisał(a):

defed napisał(a):

Zagrałam o blender na siebie, moja mama i siostra przy użyciu tego samego IP też zagrały. Akurat szczęśliwym trafem piłyśmy u mnie kawkę - z okazji dnia kobiet emotka  Gdyby ich u mnie nie było, na 100% bym do nich dzwoniła, że mają wysyłać zgłoszenia, bo blendery w tak pokaźnej ilości to okazja, którą szkoda przegapić. W porę poinformowałam o promocji też moją ciotkę i kilka koleżanek. Wszystkie się załapałyśmy. Przeze mnie pula blenderów skurczyła się o jakieś 10 sztuk. Mimo, że co najmniej 1 osoba zarzuca mi w związku z powyższym matactwa i naginanie reguł, nie czuję się winna, wręcz przeciwnie: sprawiłam kilku osobom miły prezent z okazji dnia kobiet emotka

W przyszłym roku z Wami świętuje dzień kobiet emotka  Blendeross by się przydał jak nic emotka

Ja wysyłałam po 12 i wyskoczył mi nr 5024 i na tym się skończyło emotka  Pozdrawiam

Może ktoś mi pozyczy jak będę zupę krem robić ehheh a tak poważnie GRATKI emotka  dla wszystkich którym się udało:) 

ja tez sie na blender nie zalapalam bo dopiero o 20tej zajarzylam ze to serio jest konkurs a nie sciema jedna wielka emotka no trudno

Ja sie załapałam....ale długo nie jarzyłam, że to dla pierwszych 5000 więc siedziałam godzinę w pracy między jednymi a drugimi sprawami, tysiącem papierów do przerobienia myślałam nad extra hasłem-zamiast wpisywac szybko byle co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6173546 Napisano: 16.03.2016 08:58:05 w PODZIĘKOWANIA
estrelitta napisał(a):

joan napisał(a):

nkba napisał(a):

Ogromne podziękowania dla Doris1 za cynk o Amicowych blenderach emotka   Ja osobiście dziękuje za uśmiechy, które dzięki Tobie pojawiły się na twarzach bliskich mi kobiet emotka


Również dziękuję wimieniu swoim i kobitek, które poinformowałam o akcji emotka

I ja dziękuję doris1 emotka I moje koleżanki z pracy także emotka

I ja bardzo dziekuję BO akurat przymierzałam sie do kupna blendera....a "ten spadł mi z nieba" Wyświetl w wątku >>
0 0

icotynato

#6172519 Napisano: 14.03.2016 13:19:13 w BelVita - konkurs śniadaniowy
stefania7 napisał(a):

Pawel91 napisał(a):

Trzeba pokazać paragon lub wydrukowanego maila ? Czy poprostu podaje się nazwisko i wydają według swojej listy ?

trzeba podać tajne hasło

to tajne hasło jest najważniejsze...bez niej tej drogocennej śniadaniowki Ci nie dadzą jak ostatnio mi nie dali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0