Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika claudia

claudia

#6027512 Napisano: 05.06.2015 12:41:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
ludzka_istota napisał(a):

maria1980  Gratuluję! emotka emotka emotka emotka

Również wielkie gratki !!! Ale nagroda! Super emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6023910 Napisano: 28.05.2015 10:32:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

Czyli nivea olewa sprawe, po co sie starac skoro wygra osoba z największą  iloscia zgłoszeń z kont klonow:-/
Napisac byle co  i wygrac zaszczytny rower  to jest żenujące... Stracilam wiare na jaka kolwiek wygrana!! :'(


A mi sie wlasnie wydawalo, ze rzetelnie czytaja i wybieraja, mialam takie wrazenie przy pierwszym etapie, bo czytalam odpowiedzi. W II etapie tez nawet spoko, no ale ta jedna odpowiedz mnie po prostu powalila, nie wiem czy inne podobne "kwiatki" sa, ale tu wyraznie cos nie teges.....

Może ich też po prostu powaliła emotka bo takich "perełek" to pewnie wiele nie mieli w zgłoszeniach, a też mi się wydaje, że czytają, nie losują Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6023846 Napisano: 28.05.2015 08:41:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

fryteczka napisał(a):

vazzz napisał(a):

siasiolka napisał(a):

vazzz napisał(a):

siasiolka napisał(a):

50g biorą udział.. a setek nie ma na liście (znaczy są ale tylko w takich zbiorowych opakowaniach) emotka
a tak z ciekawości.. ile kosztuje 50g? emotka

50g najtaniej widziałam po 88 gr.

setkę kupiłam po 1,29zł to może z razie czego uznać to za 50g emotka

Pojedyncze "setki" też się liczą. Aż z ciekawości poszłam do lodówki, gdzie mam zapas Podlaskiego na najbliższe 100 lat i sprawdziłam nr kodu kreskowego z opakowania z numerem kodu kreskowego przyporządkowanego mu w regulaminie.
Konkretnie ten: Pasztet podlaski drobiowy 100g x 15 5901204000733

Kod kreskowy na zbiorczym i poj. Będzie taki sam..

1. Bzdurą by było, że mniejsze opakowania (25g, 50g) można kupić pojedyncze 3 sztuki, a 100g aż trzy zbiorcze.
2. Kod kreskowy musi być inny (na zbiorczym i pojedynczym), bo wyobraźmy sobie takie makro, gdzie teraz sprzedają też na sztuki- to co, każdemu sztuka wchodziłaby jako zbiorcze, albo zbiorcze jako sztuka...?
3. Na herbacie ostatnio kod zbiorczy był taki jak na pojedynczym opakowaniu, tylko na końcu była inna cyfra
Podsumowując, wychodzi na to, że każde 3 pojedyncze sztuki biorą udział.

Nie straszcie mnie emotka bo już wysłałam paragon na trzy x 100g, na stówkę z pierwszego etapu. Mam nadzieje, że przejdzie, bo byłaby to jakaś bzdura. Myślę, że to niedopatrzenie, ze tak głupio wymienione te produkty, dla mnie oczywiste, że jeśli mniejsze mogą być pojedyńczo, to większe tymbardziej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6021238 Napisano: 23.05.2015 00:15:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O ja.....pier......emotka mistrz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6020902 Napisano: 22.05.2015 13:46:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
claudia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

patusia713 napisał(a):

claudia napisał(a):

serene napisał(a):

patusia713 napisał(a):

patusia713 napisał(a):

Wygrałam nagrodę dnia w Loreal. Czy jeśli dopiero teraz kupie produkt i wyślę paragon to otrzymam produkt?

raczej nie emotka

ale to nie z wczoraj? i czy paragon na szampon elseve się nadaje?

z przed wczoraj, tak mi się wydaje i przyłączam się się pytania - czy paragon na szampon elseve się nadaje?

a z jakiego powodu miałby się nie nadawać? emotka


a to git jeśli się nadaje emotka dziekuje. Bo jednak mam e-maila z wczoraj emotka


i jeszcze pytanko, czy w lorealu jest ograniczenie jakieś? na osobę, gospodarsto itp? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6020883 Napisano: 22.05.2015 13:23:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

patusia713 napisał(a):

claudia napisał(a):

serene napisał(a):

patusia713 napisał(a):

patusia713 napisał(a):

Wygrałam nagrodę dnia w Loreal. Czy jeśli dopiero teraz kupie produkt i wyślę paragon to otrzymam produkt?

raczej nie emotka

ale to nie z wczoraj? i czy paragon na szampon elseve się nadaje?

z przed wczoraj, tak mi się wydaje i przyłączam się się pytania - czy paragon na szampon elseve się nadaje?

a z jakiego powodu miałby się nie nadawać? emotka


a to git jeśli się nadaje emotka dziekuje. Bo jednak mam e-maila z wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6020858 Napisano: 22.05.2015 12:51:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
serene napisał(a):

patusia713 napisał(a):

patusia713 napisał(a):

Wygrałam nagrodę dnia w Loreal. Czy jeśli dopiero teraz kupie produkt i wyślę paragon to otrzymam produkt?

raczej nie emotka

ale to nie z wczoraj? i czy paragon na szampon elseve się nadaje? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6018884 Napisano: 18.05.2015 16:04:37 w TESCO konkursy
A Smolar już powiadamiał z Heinekena? Pewnie do tej pory to po ptakach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6018812 Napisano: 18.05.2015 14:19:05 w Wkurza mnie...
Jejku jak mnie wkurzają loterie!!! Zero szczęścia praktycznie emotka Pisać też już nie potrafię, chyba znudził im się mój styl, bo jak żarło tak zdechło kompletnie emotka takiego roku jeszcze nie miałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6018806 Napisano: 18.05.2015 14:14:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ani mlekołaki emotka ani rossnet emotka ani niccc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6018676 Napisano: 18.05.2015 12:31:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

claudia

#6018624 Napisano: 18.05.2015 11:17:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

claudia napisał(a):

Kochani a Mlekołaki to za który tydzień? bo zgłaszałam w sobotę i niedzielę i nic nie mam emotka

za cały tamten tydzień 11-17 więc nie wygrałaś tj ja   emotka

:( ręcznie losowali i już zdązyli rozesłać? w regulanimie jest, że w ciągu 7 dni powiadamiają, więc sie łudziłam, że to poprzedni tydzień emotka smuteczek wielki Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6018598 Napisano: 18.05.2015 11:05:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kochani a Mlekołaki to za który tydzień? bo zgłaszałam w sobotę i niedzielę i nic nie mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6014755 Napisano: 08.05.2015 11:20:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ondine napisał(a):

claudia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

tadziowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kreatia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dochodzą wam @ aktywacyjne z nivea? Wysłąłem zgłoszenie i nic emotka

z godzinę temu dochodziły po ok. minucie na o2

próbuję na inny adres email i ten sam adres domowy: Przykro nam, na podany adres domowy zamówiono już maksymalną liczbę próbek kremu. A email za wczorajsze zgłoszenie o wygranej tez nie przyszedł... to ja już nie wiem co....

U mnie to samo, może to im szwankuje system wysyłania wiadomości z gratulacjami?

miejmy nadzieję emotka

Też ciągle nic emotka choć linki aktywacyjne dochodzą. Ponawiam pytanie, czy taki komunikat po aktywacji jest własciwy?
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie już wcześniej zostało aktywowane.
Czy macie inaczej?

Inaczej, pierwsza aktywacja to było coś w stylu "dziękujemy za aktywację" itd, a jeśli już aktywowałaś wcześniej to wyświetlała się taka informacja jak napisałaś.

kurcze to mam coś zwalone, bo nigdy nie miałam, na żadnym adresie tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6014723 Napisano: 08.05.2015 11:04:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

tadziowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

kreatia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

dochodzą wam @ aktywacyjne z nivea? Wysłąłem zgłoszenie i nic emotka

z godzinę temu dochodziły po ok. minucie na o2

próbuję na inny adres email i ten sam adres domowy: Przykro nam, na podany adres domowy zamówiono już maksymalną liczbę próbek kremu. A email za wczorajsze zgłoszenie o wygranej tez nie przyszedł... to ja już nie wiem co....

U mnie to samo, może to im szwankuje system wysyłania wiadomości z gratulacjami?

miejmy nadzieję emotka

Też ciągle nic emotka choć linki aktywacyjne dochodzą. Ponawiam pytanie, czy taki komunikat po aktywacji jest własciwy?
Dziękujemy, Twoje zgłoszenie już wcześniej zostało aktywowane.
Czy macie inaczej? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6014684 Napisano: 08.05.2015 10:23:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ad Nivea - czy macie również taki dziwny komunikat po kliknięciu w link aktywacyjny : Dziękujemy, Twoje zgłoszenie już wcześniej zostało aktywowane.
Kurcze z każdego domownika mam to samo i ani jednego kremiku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6012760 Napisano: 04.05.2015 14:40:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Oj, wzrósł mój poziom stresu przez ten konkursemotka


Hahaha a to dobre emotka też mam takie odczucie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6005473 Napisano: 15.04.2015 18:13:10 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
to jak jakieś fatum emotka żeby tak całkiem nic i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6003160 Napisano: 10.04.2015 13:53:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W tym Playboy jest jeszcze mała nieścisłość, bo niby można wygrać 20 razy, ale zgłoszeń też tylko 20 z tego co czytam, więc jak mam 2 wygrane z czterech, to mogę już  "tylko" 16 zgłoszeń wysłać, czy tak? Chodzi mi o to, że nawet jak ktoś zrobi spore zapasy, to i tak nie wygra 20 razy, bo musiałby mieć 100% skuteczności emotka   dobrze ja to rozumiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6001679 Napisano: 07.04.2015 21:28:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0