Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika claudia

claudia

#5791580 Napisano: 13.12.2013 12:57:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy PLATINUM to już skończyło z informowaniem? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5790399 Napisano: 11.12.2013 22:56:35 w Gratulacje! Dla wygranych!
Wielkie gratki!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

claudia

#5788582 Napisano: 09.12.2013 14:50:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

ashley878 napisał(a):

Z którego etapu doladujsiesloncem było dziś info?


U mnie z 3 emotka



u mnie z piątego

A czy mogę ten sam numer doładować i wysłać ponownie zgłoszenie? Czy jest ograniczenie jakieś jak mam wygrane doładowanie na ten numer? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5787200 Napisano: 06.12.2013 15:42:53 w Biedronka
kurcze, może im się coś pomyliło? Z jednej listy puścili dwa razy a z drugiej wcale. Bo aż mi sie wierzyć nie chce, osiem zgłoszeń i wszystkie do bani? na tyle nagród? a niektórym przyszły podwójnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5787189 Napisano: 06.12.2013 15:34:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
porażka emotka nawet w zakupomanii... Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5783963 Napisano: 02.12.2013 14:50:27 w Gratulacje! Dla wygranych!
ivanotta napisał(a):

ktosiu napisał(a):

Mariolakal emotka gratulacje emotka kiedyś przez pomyłkę Ci pogratulowałam emotka to był ten ZNAK. Gratulacje emotka



brawo! Taka nagroda na forum cieszy wszystkich emotka



ooo super!!! Gratulacje wielkie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5781861 Napisano: 28.11.2013 15:14:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
alamak napisał(a):

bloomcia napisał(a):

Gratulacje Marzanna!!! emotka


gratulacje!! emotka emotka



Gratki wielkie emotka emotka emotka chyba jeszcze większa radość, bo już wydawało się po ptakach dawno:) a tu masz! SUPER i GRATKI emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5776509 Napisano: 20.11.2013 13:18:30 w Czas na zmiany...
mallina napisał(a):

bip napisał(a):

otóż Szanowny Panie Administratorze!
Od godziny staram sie dodac do bazy konkursy- bezskutecznie! Wszystkie są juz dodane. I co teraz? Jestem mało skuteczny wiec należy mnie wykluczyć? Niestety nie mam 3-4 godzin czasu dziennie żeby dodawać, sprawdzac, szukać. Moja gra w konkursach opiera sie na wysłaniu 1 czasem 2 smsów na konkurs. Nie zajmuje mi to połowy dnia bo nie moge sobie na to pozwolic. A teraz nie moge nawet sprawdzic czy konkurs jest rozwiazany czy nie. Brawo , pogratulowac pomysłowości.
Działanie jest moim zdaniem bezcelowe. Nalezy pamiętać, że forum to jednak są ludzie. Fora konkursowe pojawiają się ostatnio jak grzyby po deszczu, skoro nie tu to ludzie pojdą gdzies indziej... (pewnie zaraz usłysze- idz, droga wolna).
Prawda jest jednak taka, że jeśli ktoś znalazł konkurs o którym mało osob ma pojęcie a co za tym idzie jego szanse są wieksze to i tak nie doda go do bazy tylko po to zeby przeglądać wątek. Doda- coś! Doda konkurs gdzie rozdaja 200 penów na fb albo inne pierdoły. Zadnej poprawy ani lepszej współpracy forumowiczów bym tutaj nie oczekiwał.



Jak to by powiedział mój mąż "dobrze gada, polać mu" emotka



Dokładnie.

A co z osobami które interesują tylko konkursy promocyjne? Jest ich mniej,będzie trudno znależć nowe przed innymi,zwłaszcza, że większości dużych marketów w mojej małej miejscowości nie ma i też nie biorę udziału. Bo nie wyobrażam sobie szukać innych,"aktualnych", "foto", "sms" jeśli nie mam zielonego pojęcia co jest już w bazie, bo tam nie zaglądam. Mogę znaleść i 30, tylko okaże się, że są już w bazie. Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5772828 Napisano: 14.11.2013 18:12:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
edzia3 napisał(a):

Muszę się tutaj wreszcie wpisać może moje szczęście się wreszcie odczaruje emotka



długo pustka emotka to ja też spróbuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5771948 Napisano: 13.11.2013 13:22:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dede napisał(a):

Czy dobrze myślę że na filiżanki Tchibo odsyłamy tylko to oświadczenie i paragon i czy można odesłać 2 paragony i formularze w jednej kopercie?



do każdego paragonu musi być oddzielne oświadczenie, w jednej kopercie jak najbardziej, ja wysyłałam nawet dwie różne osoby w jednej i są na liście już, więc ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5771595 Napisano: 12.11.2013 21:29:55 w Leclerc
wesoyromek napisał(a):

olunka napisał(a):

czy za płatność kartą też jest pobierana prowizja? nie doczytałam sie nigdzie na stronie sodexo, może ktos juz płacił?



też jestem ciekawa, bo to moja pierwszy raz wygrana karta przedpłacona, i jeszcze dodatkowo zapytam czy w kasie trzeba podać ten pin co przychodzi z kartą ? czy najpierw trzeba tą kartę gdzieś zarejestrować?



podpinam się również pod pytania, i czy można w bankomacie równiez wypłacać? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5768025 Napisano: 06.11.2013 21:28:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzasmina napisał(a):

benasia napisał(a):

niech mi ktoś wyjaśni jak to jest z tym Tchibo - można wygrać kilka filiżanek, ale czy wszystkie można podać na ten sam nr tel i osobę? I druga sprawa czy jak sie wygra na 1 nr tel to na drugi dzień przychodzi na tel kilka smsow jesli np wysle 3 zgłoszenia? z góry dziękuję za odp


możesz wygrać 6 kompletów na ten sam tel/osobę. dostajesz tyle smsów, ile razy wygrasz, nawet tego samego dnia.



Potwierdzam, już jestem na liście zwycięzców 6-krotnie, posłałam jednego dnia 3 zgłoszenia, następnego kolejne 3, a gdy przyszły eski, wysłałam w jednej kopercie 6 paragonów i 6 oświadczeń emotka i jest ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5767485 Napisano: 06.11.2013 10:32:14 w Gratulacje! Dla wygranych!
ivanotta napisał(a):

Brazylia od Burna u lubego + wielki stres związany z paszportami których nie mamy emotka



Wielkie gratulacje !!!
Oby szybciutko ogarnijcie te paszporty!Będzie dobrze emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

claudia

#5766912 Napisano: 05.11.2013 13:03:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta z Leclerca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5766855 Napisano: 05.11.2013 12:15:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

Pytanie do osób które wygrywały w Burnie, czy dostawaliście za każdym razem potwierdzenie mailowe o otrzymaniu danych? Ja dostałam tylko z ostatniego etapu i się zastanawiam czy wcześniejsze dane nie dotarły, czy dopiero w ostatnim etapie włączyli potwierdzenia?



w przedostatnim etapie miałam potwierdzenie
Czyli z ostatniego już były eski? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

claudia

#5764208 Napisano: 30.10.2013 19:27:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w Burn można wygrać wiecej niż jedną koszulkę na osobę?Bo w regulaminie nie bardzo widzę ograniczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5764201 Napisano: 30.10.2013 19:13:06 w Gratulacje! Dla wygranych!
magnus napisał(a):

izak1000 napisał(a):

mia napisał(a):

marta85 napisał(a):

Złota Rybka spełni moje marzenia emotka emotka emotka


Gratulacje marta85! emotka emotka


emotka emotka emotka





emotka emotka emotka emotka




Gratki wielkie marta85 emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0