Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika claudia

claudia

#5420694 Napisano: 26.10.2012 11:00:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bartula napisał(a):

claudia napisał(a):

ejulek59 napisał(a):

aga67 napisał(a):

claudia napisał(a):

moze ktoś zasłychnął,czy Platinum już się odzywało?


No właśnie...


Z poprzedniego tygodnia odzywali się dopiero po weekendzie czyli w poniedziałek można spodziewać się telefonów z ostatniego tygodnia.



dziękuję bardzo za info. Więc trzymajmy się tego,ze sie spodziewamy w poniedziałek emotka


Co najwyżej nas OLEJ...ą?



he he:) co najwyżej:) mnie jak do tej pory tylko olewali, ale się nie poddaję:) twardo czekam emotka a nóż wykraczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5420653 Napisano: 26.10.2012 10:40:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ejulek59 napisał(a):

aga67 napisał(a):

claudia napisał(a):

moze ktoś zasłychnął,czy Platinum już się odzywało?


No właśnie...


Z poprzedniego tygodnia odzywali się dopiero po weekendzie czyli w poniedziałek można spodziewać się telefonów z ostatniego tygodnia.



dziękuję bardzo za info. Więc trzymajmy się tego,ze sie spodziewamy w poniedziałek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5420409 Napisano: 26.10.2012 08:13:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moze ktoś zasłychnął,czy Platinum już się odzywało? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5419936 Napisano: 25.10.2012 07:04:50 w Biedronka
joan napisał(a):

claudia napisał(a):

mam pytanie, czy ktoś podawał dane nastolatka, tzn niepełnoletniej osoby.Czy mogą być z tym jakieś problemy? Bo w myśl regulanimu moze brać udział chyba?


Zależy, ile lat ma nastolatek. Zaakceptują tylko 18 i 19, bo uczestnik musi być osobą pełnoletnią.



dziękuje bardzo emotka faktycznie żle odczytałam regulamin. Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5419925 Napisano: 25.10.2012 06:59:30 w Biedronka
mam pytanie, czy ktoś podawał dane nastolatka, tzn niepełnoletniej osoby.Czy mogą być z tym jakieś problemy? Bo w myśl regulanimu moze brać udział chyba? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5418887 Napisano: 25.10.2012 11:48:14 w Zakupy na konkursy - usługi
Potrzebuje paragon z Intermache na konkurs Vanish, najchętniej za doładowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5417422 Napisano: 24.10.2012 03:44:21 w Rossmann
zuzola napisał(a):

i u mnie rowerek Tempo Vivo czarny
wychodzi na to ,że taki,jeszcze nie otwierałam
http://www.kross....2011/city/tempo-vivo



mam i ja identyczny:) rozmiar L emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5416624 Napisano: 24.10.2012 09:54:26 w Rossmann
ela napisał(a):

claudia napisał(a):

Też czekam na rowerek,i drżę,zeby byl ten, który wybrałam. Ale martwię się, że nie miałam e-maila, choć na liście jestem. Czy ktoś, kto juz dostał rower, też nie miał e-maila?


ja nie miałam maila a rowerek własnie dotarł



ooo to super:)dziękuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5416601 Napisano: 24.10.2012 09:44:31 w Rossmann
Też czekam na rowerek,i drżę,zeby byl ten, który wybrałam. Ale martwię się, że nie miałam e-maila, choć na liście jestem. Czy ktoś, kto juz dostał rower, też nie miał e-maila? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5415624 Napisano: 23.10.2012 05:01:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
argo napisał(a):

Z platinum w orlenie ktos cos wygral ? Informowali z ostatniego etapu ?



raczej nie, bo nikt sie chwalił.Też czekam,ale chyba sie nie doczekam:( nie umiem do nich pisać
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5410169 Napisano: 19.10.2012 05:14:36 w Połączenia nieodebrane
abodak napisał(a):

claudia napisał(a):

czy bond mógł byc po 17 z ukrytego? akurat tel mi wysiadł:( jesli tak, to czy jest do nich jakis kontakt.prosze o pomoc:)


u mnie dzis o tej porze z ukrytego BOND i Pani za jakies 20 minut zadzwoniła drugi raz



tak mi się wydawalo,że moze bond...byly dwie próby,za każdym razem odbierałam i głucho:(po godzinie naprawiłam ten głupi telefon,ale już nie zadzwonili:(w reg. pisze o 3 próbach,ale pewnie po ptakach(
dziękuję w każdym razie bardzo za odpowiedz:) Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5410076 Napisano: 19.10.2012 03:52:59 w Połączenia nieodebrane
czy bond mógł byc po 17 z ukrytego? akurat tel mi wysiadł:( jesli tak, to czy jest do nich jakis kontakt.prosze o pomoc:) Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5407685 Napisano: 18.10.2012 09:27:10 w Biedronka
beciala napisał(a):

dzasmina napisał(a):

może mają jakieś problemy techniczne?


w zeszłym tygodniu po tych problemach technicznych pojawili się zwycięzcy tygodniowi... emotka



jak na razie nie ma, i dzienne też są z dwudniowym opóżnieniem, więc coś jest na rzeczy

może na meczu byli i sie nie wyrobili emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5393171 Napisano: 08.10.2012 02:42:41 w Inne mniejsze markety
malenka89 napisał(a):

claudia napisał(a):

Czy to mozliwe, ze Biedra by juz słała jakieś rezerwy? Bo do tej pory nic mi sie nie udawało, a dzis eska u mamy, a ja od niej wysyłałam w środę tylko???




a jesteś pewna, że sms przyszedł dopiero dzisiaj i, że tylko w środę było słane??




Tak, jestem pewna, właśnie około 15 przyszedł, i na pewno ze środy. Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5393125 Napisano: 08.10.2012 02:27:51 w Inne mniejsze markety
Czy to mozliwe, ze Biedra by juz słała jakieś rezerwy? Bo do tej pory nic mi sie nie udawało, a dzis eska u mamy, a ja od niej wysyłałam w środę tylko??? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5388281 Napisano: 04.10.2012 10:26:35 w Paragony
zamienię paragon ze Stokrotki na Bryze Kaufland,ew.kupię-pw Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5379696 Napisano: 27.09.2012 04:30:43 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ogromne gratki!!! emotka ja też chcę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5367471 Napisano: 18.09.2012 07:23:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaka13 napisał(a):

petunija1 napisał(a):

claudia napisał(a):

ewaewa napisał(a):

problemy były z tymi pkt. regulaminu:




osobiście czytałam te punkty chyba po 10 razy, bo niby jedno wynikało z drugiego, ale na wszelki wypadek dołożyłam kilka kartek z oświadczeniami, byleby nic nie ogapić:)

Ale ja mam inny problem z tą Kiorą. Moje dzieciaki sa autentycznie uzdolnione plastycznie, bardzo cierpliwe i pracowite, bo poprostu robią to z pasją. Robiły godzinami, a właściwie dniami prace juz do co najminiej 5 konkursów Disneya, wszystkie obsługiwane przez Kiorę,zawsze samodzielnie, i wieeeelkie nic. A prace naprawdę super, i nie zdarza się,by dzieciaki w innych konkursach nie wygrały czegoś, chocby małego, a nawet bardzo wartościowe nagrody. Więc nie mam pojęcia jakie oni maja kryteria, ale czuję, że tym razem znowu sie nie uda...nie pozwole im więcej rysowac do Kiory, bo bez sensu płacić za te przesyłki polecone,...żeby tyle pracy, i przy takiej ilosci nagród kompletnie nic, to jakieś podejrzane jest. emotka




Wiesz, może prace są za dobre i maja podejrzenia,że rysuje ktoś za dzieci.

Swoja drogą to trochę się im nie dziwię.
Bo jak czasami widzę pracę rzekomej 6latki to śmiech mnie ogarnia. Często po prostu widać,że nie narysowało tego dziecko.
Mnie raczej dziwi,że takie prace często wygrywają...

Tylko szkoda faktycznie jak naprawdę się dzieci napracują i odpadają bo ktoś nie jest pewny kto rysował. emotka



W zasadzie się z Wami zgadzam, ale w przypadku tego konkursu nie było limitów wiekowych. Więc zastanawiające jest jak mogli oceniać te prace skoro mogły je przesłać dzieciaki a także dorośli. Jedynym logicznym rozwiązaniem dla mnie byłby podział na grupy wiekowe i przyznanie określonej ilości nagród na określoną grupę wiekową a następnie z grupy wybranie najlepszych prac.
Poza tym mam podobny problem z moją córką też jest zdolniacha i nie wszyscy wierzą, że jej dzieła to jej dzieła. Chociaż dziecina nie położy się spać bez zrobienia pracy plastycznej emotka Nie wspomnę jak drogie są farby itp. - ale temat jest Wam znany zapewne emotka



No właśnie, trafiłaś w sedno sprawy, grupy wiekowe i wszystko byłoby jasne. A jeśli wolą nagradzać słodkie dziecięce prace, to konkurs powinien być powiedzmy do 10 lat i byłoby klarownie, nikt nie miałby pretensji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5367405 Napisano: 18.09.2012 06:23:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
petunija1 napisał(a):

claudia napisał(a):

ewaewa napisał(a):

problemy były z tymi pkt. regulaminu:




osobiście czytałam te punkty chyba po 10 razy, bo niby jedno wynikało z drugiego, ale na wszelki wypadek dołożyłam kilka kartek z oświadczeniami, byleby nic nie ogapić:)

Ale ja mam inny problem z tą Kiorą. Moje dzieciaki sa autentycznie uzdolnione plastycznie, bardzo cierpliwe i pracowite, bo poprostu robią to z pasją. Robiły godzinami, a właściwie dniami prace juz do co najminiej 5 konkursów Disneya, wszystkie obsługiwane przez Kiorę,zawsze samodzielnie, i wieeeelkie nic. A prace naprawdę super, i nie zdarza się,by dzieciaki w innych konkursach nie wygrały czegoś, chocby małego, a nawet bardzo wartościowe nagrody. Więc nie mam pojęcia jakie oni maja kryteria, ale czuję, że tym razem znowu sie nie uda...nie pozwole im więcej rysowac do Kiory, bo bez sensu płacić za te przesyłki polecone,...żeby tyle pracy, i przy takiej ilosci nagród kompletnie nic, to jakieś podejrzane jest. emotka




Wiesz, może prace są za dobre i maja podejrzenia,że rysuje ktoś za dzieci.

Swoja drogą to trochę się im nie dziwię.
Bo jak czasami widzę pracę rzekomej 6latki to śmiech mnie ogarnia. Często po prostu widać,że nie narysowało tego dziecko.
Mnie raczej dziwi,że takie prace często wygrywają...

Tylko szkoda faktycznie jak naprawdę się dzieci napracują i odpadają bo ktoś nie jest pewny kto rysował. emotka



napewno masz rację, też tak już pomyślałam, tylko, że maja 11, 14 i 16 lat, więc w tym wieku jak ma się trochę talentu, to rysuje się lepiej niż dorosły(a już na pewno lepiej niż ja:)...zwłaszcza syn, wyglada czasem jakby kalkował, a on to na moich oczach rysuje.I tu może być faktycznie problem.Choć jeśli nie ma ograniczeń wieku, to też jakoś powinno być brane pod uwagę...Trochę szkoda...bo jak ktoś np. kreatywnie napisze hasełko, to i wygra, a jak ktoś super narysuje , to jest zbyt podejrzane:) Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#5367371 Napisano: 18.09.2012 05:51:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewaewa napisał(a):

problemy były z tymi pkt. regulaminu:

3.3.3. Opisać pracę podając imię, nazwisko autora, imię oraz nazwisko rodzica lub opiekuna, jeśli autor nie jest osobą pełnoletnią, adres zamieszkania, adres e-mail oraz telefon kontaktowy

znam osoby, które nie wiedziały gdzie mają te dane wpisać, czy na pracy, czy na osobnej kartce (chociaż pkt. regulaminu sugeruje tył pracy),

3.4.2. Pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego lub opiekuna na udział w Konkursie, o ile ma to zastosowanie,

3.4.3. Oświadczenia, podpisanego odpowiednio przez Uczestnika lub jego przedstawiciela ustawowego, jeśli ma to zastosowanie, którego wzór stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego regulaminu

3.4.2. Pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego lub opiekuna na udział w Konkursie, o ile ma to zastosowanie,

Ten drugi pkt. już wg niektórych sugerował, że opiekun zgadza się na udział dziecka w konkursie, więc pewnie w wiekszości przypadków brakowało pisemnej zgody na udział w konkursie.

A największy problem chyba sprawiało wypełnienie tego załącznika dot. praw autorskich emotka

Nie zwracajcie uwagi na to co pisze Biedronka na FB, klientem Kiory jest Disney, a nie Biedronka, w tym sklepie i kilku innych sieciach tzreba było jedynie kupić produkty, taki to związek ma Biedronka z konkursem emotka




osobiście czytałam te punkty chyba po 10 razy, bo niby jedno wynikało z drugiego, ale na wszelki wypadek dołożyłam kilka kartek z oświadczeniami, byleby nic nie ogapić:)

Ale ja mam inny problem z tą Kiorą. Moje dzieciaki sa autentycznie uzdolnione plastycznie, bardzo cierpliwe i pracowite, bo poprostu robią to z pasją. Robiły godzinami, a właściwie dniami prace juz do co najminiej 5 konkursów Disneya, wszystkie obsługiwane przez Kiorę,zawsze samodzielnie, i wieeeelkie nic. A prace naprawdę super, i nie zdarza się,by dzieciaki w innych konkursach nie wygrały czegoś, chocby małego, a nawet bardzo wartościowe nagrody. Więc nie mam pojęcia jakie oni maja kryteria, ale czuję, że tym razem znowu sie nie uda...nie pozwole im więcej rysowac do Kiory, bo bez sensu płacić za te przesyłki polecone,...żeby tyle pracy, i przy takiej ilosci nagród kompletnie nic, to jakieś podejrzane jest. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0