Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika claudia

claudia

#6436478 Napisano: 03.12.2017 18:35:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBilona napisał(a):

hennika napisał(a):

harnas napisał(a):

FBagata11 napisał(a):

Wierzycie w wiarygodność konkursu t-mobile życz dobrze ? Co tam ostatnio wygrywa. Wtf?!

tak samo rzetelny konkurs jak ostatnia edycja paczki sprzątaczki emotka

Nie mam słów na to co się tam teraz wyprawia. Może komisji nie chce się przeglądać prac i biorą co popadnie? Można gdybać..

FBagata11 napisał(a):

Wierzycie w wiarygodność konkursu t-mobile życz dobrze ? Co tam ostatnio wygrywa. Wtf?!

W T-mobile show, chyba trzy razy po 200 zł nagrodzili mamuśkę biegającą po plaży z dzieckiem. Zero czegokolwiek , a nagrody ładowali jak w kaczy kuper. Żonka, narzeczona itd

Ja się z kolei zastanawiam, czy w życz dobrze mogę wziąć udział jeśli mam telefon w Play? Nawet jeśli praca przejdzie moderacje, czy jest szansa że nagrodzą jeśli u nich nie mam telefonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6431535 Napisano: 22.11.2017 08:42:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A napisał(a):

monkakk napisał(a):

awe napisał(a):

monkakk napisał(a):

donia7 napisał(a):

awe napisał(a):

agicho napisał(a):

donia7 napisał(a):

doalki napisał(a):

Wedel dzwoni tylko raz???Miałam telefon, odebrałam i ktoś się rozłączył, próbowałam oddzwonić i usłyszałam pocztę: Dzień Dobry tu Maciej kampania piwowarska...Będą jeszcze dzwonić???

Będą ale pewnie jutro emotka  mój mąż też nie odebrał emotka

Ja też mam nieodebrane  661...118 

No to pilnujcie jutro telefonów, bo podobno osoba, do której dzwonili z autkiem dziś nie odebrała. Dopytałam panią o samochód przy okazji bona...trzymam kciuki za nieodebrane-a nóż to autko?? emotka

myślę, że z autem dzwonili na początku emotka  bo to w środku to na bank bon- przynajmniej u mnie i nie ma co się łudzić.

Ja rozmawiałam koło 13 i powiedziała mi że z informacją o samochodzie jeszcze nie dzwonili do laureata. 

a do mnie dzwonili o 15-tej - i specjalnie dopytałam o autko

Czy z samochodem dzwonili od 13:01 do 14:59 emotka

do mnie dzwonili o 13.27 ale niestety nie z autem, ale i tak jestem z siebie dumna w końcu nagroda za kreatywność... 

A to juz tylko nieodebrane dzis myślicie? Ostatni dzien 07.11 powiadomiony? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6419031 Napisano: 21.10.2017 19:55:51 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Mola z Biedronki Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6417864 Napisano: 18.10.2017 16:11:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nkba napisał(a):

No nie! Nawet kapsułek Calgon nie dał! Ale jestem denna emotka

Mam dokładnie te same odczucia emotka  nawet kapsułek... Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

claudia

#6413942 Napisano: 09.10.2017 17:03:04 w Gratulacje! Dla wygranych!
pioge7 napisał(a):

emotka Luko brawo emotka  szkoda tylko finału ale wyszedłeś mega emotka  

Brawo!!!!! Fajnie się oglądało emotka  Gratki wielkie !!! emotka Wyświetl w wątku >>

claudia

#6413161 Napisano: 07.10.2017 16:19:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na te zeszyty z Oxfordu to paragon z Tesco jest ok? Nie zagłębiałam się wcześniej, jest mowa o sieciach handlowych i wyznaczonych sklepach, ale czy ja dobrze myślę? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6412766 Napisano: 06.10.2017 14:05:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jakieś fatum  emotka  nic i nic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6409337 Napisano: 29.09.2017 14:15:47 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
zubi napisał(a):

gocha542 napisał(a):

claudia napisał(a):

Gdzie można dostać Sniadaniową? Już chyba większość sklepów obleciałam, nigdzie nie ma emotka

w Intermarche klasyczna 

Auchan, Społem, Groszek

Nie mam kaufa, Auchan, ani C4, ani Intermarche emotka ale w stokrotce i DC poszukam. Bardzo Wam dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>

claudia

#6409318 Napisano: 29.09.2017 13:45:13 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Gdzie można dostać Sniadaniową? Już chyba większość sklepów obleciałam, nigdzie nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6408026 Napisano: 26.09.2017 21:20:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

WitamCzy ktoś z Was brał udział w konkursach na portalu najlepszenarynku ? Jakiś czas temu brałam udział tam w konkursie Wygraj 2x opaskę fitness ZeFit, i po tygodniu zgłoszenia mialam telefon z propozycja abonamanetu itp, ale odmówiłam. Powiedziałam, zę ejżeli to jest warunek odebrania nagrody to rezygnuję. Jednak dzisiaj zadzwoniła domnie Pani i powiedziała, zę wygrłam ową opaskę i mam wysłac dane adresowe i PESEL, aby mogłi odprowadzić podatek iwyslać angrodę. Nie wiem co o tym myśleć czy to aby nie jest kolejne naciaganie?Miał ktoś moze podobnie i okazło sie ze jednak to wygrana bez konieczności podpisywania umowy? Dziekuje z góry za pomoc!

U męża było identycznie, niby wygrał telefon, najpierw propozycja abonamentu, a potem niby wygrał bez żadnych umów ale dodatkowo, oprócz tylu danych, pesel, nr. dowodu, konieczny był wpis pochwalny na profilu - warunek wydania nagrody hahaha. Oczywiście podarował sobie tę nagrodę. Myślę że wyłudzają dane emotka  i to jakie... Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6407847 Napisano: 26.09.2017 14:56:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
julia1264 napisał(a):

ikropka napisał(a):

julia1264 napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

ikropka napisał(a):

claudia napisał(a):

wrrr kilka minut pograłam w tym Desperadosie i jakaś próba oszustwa wyskoczyła, coś się zresetowało, wywaliło mnie na dół i nic nie reaguje emotka  kod zmarnowany emotka  Czy to się często zdarza ?

ja tak straciłam w ostatnich dniach 10 kodów. Ktoś wyżej pisał, że tak się dzieje, jak przewija się 2 palcami.

Ja wczoraj wygrałam. vaucher lotniczy i wyskoczył błąd logowania,a 2 min wcześniej 6 msc tidal i normalnie zaakceptowałam przyszła @.Zrobi£am screeshot z wygranym vaucherem i wysłałam do nich @ boje się,że przepadnie mi ta nagroda,a 500 stówek na ulicy nie leży (kapsel z ulicy)

Miałam tak samo. Na maila mi nie odpisali. Wysłałam pisemną reklamacje. Dziadoska ta ich gra.Natraciłam kapsli.

Ja dziś jeden 3 pak i 2 stracone kody. A z całą pewnością przewijałam 1 palcem i nic więcej nie dotykało ekranu. Telefon leżał na stole. Zaczyna mnie to wkurzać.

Napisz do nich maila nocturno@desperados.com

Działa Wam teraz to dziadostwo? bo już się wkurzyłam znowu, dwa kody wpisane, i nie ładuje się w ogóle, kręci się mały kwadracik żółty w kółko emotka  napisałam już e-maila, ale czas odpuścić chyba "taką grę", jakoś nie miałam szczęścia znaleźć kodów, specjalnie kupuję a tu takie jaja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6407117 Napisano: 24.09.2017 20:10:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wrrr kilka minut pograłam w tym Desperadosie i jakaś próba oszustwa wyskoczyła, coś się zresetowało, wywaliło mnie na dół i nic nie reaguje emotka  kod zmarnowany emotka  Czy to się często zdarza ? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6406634 Napisano: 22.09.2017 17:51:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wycior napisał(a):

..czy do wszystkich dotarły bransoletki z Syoss..??


do mnie też jeszcze nie Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6406076 Napisano: 21.09.2017 13:54:43 w SZUKAM....
grzybekmalutki napisał(a):

claudia napisał(a):

Może ktoś pamięta lub korzystał i wie na jakie seanse i dni tygodnia są ważne bilety do Helios z Koraliady?

Od organizatora: Dzień dobry, kupon można zrealizować w każdy dzieńtygodnia.Kupon obowiązuje zarówno na seanse 2D jak i na seanse realizowane w technice 3D, z zastrzeżeniem, że cena Kuponu nie obejmuje opłaty za okulary 3D, które są konieczne do oglądania seansu w technice trójwymiarowej.

Bardzo dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6405952 Napisano: 21.09.2017 10:33:50 w SZUKAM....
Może ktoś pamięta lub korzystał i wie na jakie seanse i dni tygodnia są ważne bilety do Helios z Koraliady? Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6405173 Napisano: 19.09.2017 15:18:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0/9 Lay's emotka  0/7 Raffaello emotka  i jeszcze inne porażki, nawet nie chce mi się wymieniać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6400750 Napisano: 07.09.2017 22:23:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusz napisał(a):

claudia napisał(a):

claudia napisał(a):

Mam pytanie, czy ktoś brał udział i wygrał cokolwiek na e-konkursy.info ? Konkurs z bazy https://www.e-konkursy.info/konkurs/wygraj-smartfon-lenovo.html#.WbEQHfNJZH0Bo wygląda mi to na wyłudzanie danych.

może ktoś coś emotka

Ja brałam udział, nic nie wygrałam. Następnego dnia zadzwoniła do mnie pani, która powołując się na mój udział w tym konkursie, chciała mi wcisnąć super szybki internet z tabletem w T-mobile. Nigdy więcej...;-)


no to u mnie identycznie, zaraz po wzięciu udziału telefon z "super" ofertą i tabletem w t-mobile, ale zadzwonili dzisiaj znowu, że niby wygrana, bez żadnej umowy tym razem, ale trzeba podać adres do wysyłki i nip lub pesel. No nie wiem czy ryzykować i podawać takie dane. Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6400732 Napisano: 07.09.2017 21:57:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
claudia napisał(a):

Mam pytanie, czy ktoś brał udział i wygrał cokolwiek na e-konkursy.info ? Konkurs z bazy https://www.e-konkursy.info/konkurs/wygraj-smartfon-lenovo.html#.WbEQHfNJZH0Bo wygląda mi to na wyłudzanie danych.

może ktoś coś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6400614 Napisano: 07.09.2017 16:42:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie, czy ktoś brał udział i wygrał cokolwiek na e-konkursy.info ? Konkurs z bazy https://www.e-konkursy.info/konkurs/wygraj-smartfon-lenovo.html#.WbEQHfNJZH0
Bo wygląda mi to na wyłudzanie danych. Wyświetl w wątku >>
0 0

claudia

#6392812 Napisano: 21.08.2017 17:43:54 w Lay's
apoccalipsa napisał(a):

claudia napisał(a):

To już chyba po emocjach na dziś emotka  za które dni były te e-maile? czy wczorajszy dzień też dziś powiadamiali?

tak

dziękuję, czyli 0/10 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0