Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mereszka

mereszka

#5923735 Napisano: 29.09.2014 13:40:11 w SZUKAM....
Kto mi podpowie co można dać facetowi na 40-tkę,imprezę robi w stylu lat 80.Sama nie wiem co mu kupić ??? Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5923582 Napisano: 29.09.2014 08:59:07 w Biedronka
ewka656 napisał(a):

xpac napisał(a):

Slonecznik napisał(a):

Ten konkurs był dla dzieci. Wysłanie pracy wykonanej przez osobę dorosłą jest złamaniem zapisów regulaminu.
Natomiast mężczyźni mogą brać udział w konkursach, gdzie do wygrania są podpaski i żele do higieny intymnej i wygrywać je do upojenia. Albowiem nie jest to zabronione zapisami regulaminu.
Jest ogromna różnica między kłamstwem a śmiesznością.
Pozdrawiam.



Złamaniem regulaminu?? Proponowałbym "spruć się" do każdej osoby z działu MDW, czy też paragony i wpływać na Ich wyrzuty sumienia,gdy kupują paragony ( bo grali na 5 telefonów -złamanie regulaminu), gdy na fb wygrywają całą rodziną ( bo grają na 5 kont-złamanie regulaminu), gdy odsprzedają numery telefonów za doładowania (złamanie regulaminu)... koniec tematu bo to już się robi śmieszne emotka



święta prawda...




Tak to był konkurs dla dzieci,moje dzieci robiły mają 13 i 15 lat .Są niby duże ale i ja musiałąm im pomagać booooooo kur.. przecież nie dam im np kleju na gorąco żeby sobie paluchy poparzyli jak ja stara i sobie popiekłam .I nie wierzę że wszyscy są uczciwi i nie pomagają dzieciakom,śmieszne a teraz można do nich dzwonić i co zrobią ....nic trzeba było zadzwonić na koniec sierpnia a nie teraz jak prace są w trakcie weryfikacji napewno.Ja z trudnymi rzeczami pomagałam i mam taką nadzieję że inne mamy też i wcale nie mam do nich pretensji . Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5921187 Napisano: 23.09.2014 11:47:42 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
zezowaty_kot napisał(a):

Lajkonika chrupię, bo chciałam mieć rower, a mam plus 3 kilo w d.... emotka



ha ha dobre emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5910514 Napisano: 31.08.2014 13:47:19 w Wkurza mnie...
beniaminowa napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

mereszka napisał(a):

Byłam ostatnio na ślubie cywilnym i się dowiedziałam że do końca roku uroczyście młoda para wpisywać się będzie do pamiątkowej księgi wraz ze świadkami TAK BYŁO ZAWSZE coś pięknego.....A od nowego roku będzie wszystko elektronicznie szok szok a może kur.. niech zrobią CZY BIEŻESZ SOBIE OTO ZA MAŁŻONKĘ ANIĘ -TAK ,NIE,wyślij sms pod 7222 cholera zgupieli czy co. emotka



A to nie wystarczy zmiana statusu na facebook? emotka



Kliknęłabym "Lubię to!" emotka



dokładnie,i tak uczmy nasze dzieci bo po co tradycja... Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5910509 Napisano: 31.08.2014 13:10:03 w Wkurza mnie...
Byłam ostatnio na ślubie cywilnym i się dowiedziałam że do końca roku uroczyście młoda para wpisywać się będzie do pamiątkowej księgi wraz ze świadkami TAK BYŁO ZAWSZE coś pięknego.....A od nowego roku będzie wszystko elektronicznie szok szok a może kur.. niech zrobią CZY BIEŻESZ SOBIE OTO ZA MAŁŻONKĘ ANIĘ -TAK ,NIE,wyślij sms pod 7222 cholera zgupieli czy co. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5896175 Napisano: 30.07.2014 11:01:44 w PLAGIATY
katrin1 napisał(a):

PEPSIMAX.Pepsi ma maksymalny smak,bo daje kopa by scigac marzenia i nudne zycie w odjazdowe zamieniac,by wyjsc z szergu,i zyc pelna piersia jak na piatym biegu!

To jedno ze zwycięskich haseł z konkursu Pepsi Max, nie wiem tylko przez jaki sklep był organizowany. Na pewno przynajmniej raz jeszcze przewinęło się to hasło w jakimś innym konkursie, ale nie pamiętam w jakim.



TO BYŁ KONKURS ABSOLWENTA
Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5875781 Napisano: 16.06.2014 10:43:21 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Pani Monika Czaplicka która wykorzystała moje dane na blogu nagrodziła w konkrusie którym prowadzi (HImalaya) swoją partnerkę życiową... bardzo sprawiedliwie emotka



Przydałoby się teraz o niej napisać artykuł emotka



dziwne, że postępuje w ten sposób sama prowadząc bloga o dobrym marketingu i uczciwości



wśród nagrodzonych i jej znajomych z profilu jest:
Ewa Piw....
Kasia Ptk....
Jakub Wój...
Adrian Waw.....

trochę swoich znajomych nagrodziła emotka Ma różne pojęcia sprawiedliwości Pani Monika Cz...



TĄ WYPOWIEDŻ ZNALAZŁAM NA FB


Teresa Piwowar
Czy to prawda że w konkursie wygrywają znajomi pani która prowadzi tego bloga,bo na jednym z forów -e- konkursy są przytoczone nazwiska pani znajomych.Więc nie ma co grać bo i tak się nie wygra tak??? nagradza ponoć swoich znajomych od początku.Proszę o sprostowanie bo ponoć sprawa pójdzie do prezesa firmy.





Himalaya Herbals Witam,
nie wiem o jakiego bloga chodzi, ale domyślam się, że ktoś ma problem z tym, że jako prowadząca fanpage (i nie organizator konkursu) wpływam jako jedna z kilku osób na wynik. Tak, na liście nagrodzonych są osoby, które znam, ponieważ sama zapraszałam moich znajomych do wzięcia udziału. Po pierwsze regulamin nie zabrania, żeby znajomi brali udział, a po drugie, jak wspomniałam - nie jestem organizatorką. Decyzja jest komisyjna, podejmowana na podstawie zdjęć, bez informacji o tym do kogo zdjęcie należy.
Jeśli mają Państwo obawy co do przebiegu konkursu można zawsze złożyć oficjalną reklamację (instrukcja w regulaminie) lub po prostu nie brać udziału w konkursie.
pozdrawiam,
Monika Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5875565 Napisano: 15.06.2014 16:21:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
selenes napisał(a):

mereszka napisał(a):

O której godzinie pojawiają się wyniki z Nivea???



wieczorem jakoś



emotka dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5875511 Napisano: 15.06.2014 13:51:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
O której godzinie pojawiają się wyniki z Nivea??? Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5871361 Napisano: 06.06.2014 12:34:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

@zubi
ja myślę, że się pomylili w dacie obrad komisji i komisja będzie 14.06, a powiadomienie najpóźniej do 20.06, bo:
"...8.W ciągu tygodnia od zakończenia edycji (dwóch tygodni w przypadku ostatniej edycji), Komisja w drodze obrad wyłoni laureatów ..."
"...9.Wybór zwycięzców w ostatniej edycji konkursu zostaje przesunięty o tydzień, ze względu na czas dostarczenia zgłoszeń pocztowych..."




no tak powinno być,ale pani powiedziała że 20 ,dzwoniłam i potwierdziła a zapomniałam jej tego powiedzieć Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5871247 Napisano: 06.06.2014 10:02:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

mereszka napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Mam pytanko odnośnie Świeżej inicjatywy- czy jest ktoś kto czeka jeszcze na publikację swojego zdjęcia z ostatniego etapu?



a ty czekasz??? bo zawsze już w piątki informowali zwycięsców ,już było wszystko dodane



@ewka
nic się nie martw, bo jak jest coś nie tak, to oni dzwonią, a przy wyborze nie ma znaczenia, czy praca jest w galerii czy nie emotka (wiem to a autopsji)
@ mereszka
czasem dzwonili dopiero w poniedziałek, a ostatni etap będzie rozwiązany dopiero w przyszłym tygodniu ze względu, na prace, które zostały wysłane pocztą.



kammaro-tak zgadza się już doczytałam w regulaminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5871240 Napisano: 06.06.2014 09:54:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewka656 napisał(a):

Mam pytanko odnośnie Świeżej inicjatywy- czy jest ktoś kto czeka jeszcze na publikację swojego zdjęcia z ostatniego etapu?



a ty czekasz??? bo zawsze już w piątki informowali zwycięsców ,już było wszystko dodane Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5870870 Napisano: 05.06.2014 13:58:49 w SZUKAM....
Szukam konkursu gdzie była kiedyś do wygrania książka ,coś tytuł był -dom z zielonymi drzwiami czy soś podobnego na okładce był stary dom i drzwi .Kojaży ktoś taki konk.Nie Grocholi. emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5869041 Napisano: 02.06.2014 11:17:05 w Żegnamy zmarłych
[*] 0

mereszka

#5867595 Napisano: 29.05.2014 09:44:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mkrzysiek napisał(a):

Dzisiaj zacznie dzwonic Bricomarche emotka
Pamiętajcie że musicie znać numer paragonu emotka



jesteś pewien że dzisiaj,dobrze by było. Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866436 Napisano: 26.05.2014 16:28:03 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

mereszka napisał(a):

nie denerwuj się,wszyscy chcemy wiedzieć o jakim sklepie mowa że tak ci powiedzieli że 2 lub 3 cyfowy,bo mi powiedzieli 4 cyfrowy,sorki mia może żle to odebrałaś

Teraz lepiej emotka
Świdwin.
Najgorzej, że tego nawet zweryfikować się nie da, bo zawsze mogą powiedzieć, że akurat te co wybrali, maja takie numery paragonów - znaczy, przypadek. emotka
Ale do centrali i tak psiakrew zadzwonię jutro rano, bo teraz nikt nie odbiera.



też dzwoniłam bo się wnerwiłam ale długo trzeba czekać aż odbiorą,jutro mi pani odpowie co z tymi zgłoszeniami które nie były brane pod uwagę z górnym nr,a one są w sklepie do zakończenia konkursu jak powiedziała mi księgowa z Pszczyny Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866430 Napisano: 26.05.2014 16:21:15 w Inne mniejsze markety
becia1973 napisał(a):

http://www.bricom...kurs_14_urodziny.pdf

Podczas rozmowy telefonicznej pracownik sklepu poprosi laureata o podanie numeru paragonu/faktury, na podstawie
którego otrzymał Kupon konkursowy. Numer (jeden z numerów) widniejący na dowodzie zakupu, musi być zgodny z
numerem zapisanym przez laureata na Kuponie konkursowym, w przeciwnym razie laureat zostanie skreślony z listy
kwalifikującej do przyznania nagrody.



wszystko się zgadz a tępa baba w Pszczynie powiedziała że wybierali 15 ze zgłoszeń z dolnym nr systemowym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866427 Napisano: 26.05.2014 16:12:27 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

Co znaczy "pisz"?! Jeszcze i Ty mnie chcesz podkurzyć? emotka
Proszę zedytować! emotka



nie denerwuj się,wszyscy chcemy wiedzieć o jakim sklepie mowa że tak ci powiedzieli że 2 lub 3 cyfowy,bo mi powiedzieli 4 cyfrowy,sorki mia może żle to odebrałaś Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866421 Napisano: 26.05.2014 16:02:42 w Inne mniejsze markety
mia napisał(a):

No i niestety, w jednym z moich dwóch sklepów, pani twierdzi, że kupony bez numeru paragonu lub z nieprawidłowym (czytaj: górnym numerem paragonu) były odrzucane. A prawidłowy numer to dwu- lub trzycyfrowy (dolny). emotka
Nie wiem, czy kobita wie co mówi, ale ja sobie jednak na wszelki wypadek do centrali zadzwonię, bo to jakieś jaja są. emotka



napisz w jakim sklepie mówisz,bo mi mówili o 4 cyfrowym Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866419 Napisano: 26.05.2014 16:01:12 w Inne mniejsze markety
sylzab2294 napisał(a):

benasia napisał(a):

Ale mia przecież sklep juz wybierał - teraz wszystko jest w siedzibie Brico wiec lepiej tam zadzwonic...


mają respektować ten i ten, bo klienci nie muszą wiedzieć który numer jest prawidłowy!



tak ale pani z Pszczyny powiedziała że 15 wybrali z tych gdzie był wpisany nr systemowy,a ja się pytam co z tymi co mają nr górny -to te wogóle nie były brane pod uwagę,tak powiedziała. Wyświetl w wątku >>
0 0