Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mereszka

mereszka

#5866349 Napisano: 26.05.2014 13:57:13 w Inne mniejsze markety
katrin22 napisał(a):

Ja podałam numer paragonu i numer transakcji (ponoć potrzebne im to jest do szybszego wyszukiwania paragonu w bazie).

W regulaminie jest jak byk napisane, że numer paragonu! więc faktycznie to wszystko jakieś nie fair.



no to nr paragonu jest w prawym rogu na górze koło daty przecież Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866341 Napisano: 26.05.2014 13:43:00 w Inne mniejsze markety
mereszka napisał(a):

W PSZCZYNIE usłyszałam że mieli wytyczne od górnie i trzeba było wpisać nr systemowy,jeżeli na zgłoszeniu był dłuższy nr niż 4 to nie był brany pod uwagę,kłóciłam się z tymi osobami w szczególności pani księgowa mówiła że oni wybierali 15 osób z nr systemowym i te wysyłali do Poznania



teraz widzę że będzie przekręt z tym konkursem bo jak sklep miał wybrać 15 osób no to wiadomo a ten nr paragonu czy nr systemowy to do tej pory nikt nie wie co zrobią w każdym sklepie!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866336 Napisano: 26.05.2014 13:29:11 w Inne mniejsze markety
beata21 napisał(a):

to może warto zadzwonić do centrali i spytać co jest grane emotka emotka ?



teraz widzę że będzie przekręt z tym konkursem bo jak sklep miał wybrać 15 osób no to wiadomo a ten nr paragonu czy nr systemowy to do tej pory nikt nie wie co zrobią w każdym sklepie!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866329 Napisano: 26.05.2014 13:18:59 w Inne mniejsze markety
W PSZCZYNIE usłyszałam że mieli wytyczne od górnie i trzeba było wpisać nr systemowy,jeżeli na zgłoszeniu był dłuższy nr niż 4 to nie był brany pod uwagę,kłóciłam się z tymi osobami w szczególności pani księgowa mówiła że oni wybierali 15 osób z nr systemowym i te wysyłali do Poznania Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866151 Napisano: 25.05.2014 20:27:12 w Wkurza mnie...
teodozja napisał(a):

ziolko napisał(a):

teodozja napisał(a):

Przesadziłam ze słońcem, wszystko mnie piecze,ałaaa!



masz sok aloesowy? maślankę?


Maślankę mam



tylko uważaj żebyś za jakieś parę godzin nie dostała bólu głowy i dreszczy bo możesz mieć udar od słońca ja też kiedyś nie na takim ostrym słońcu trochę siedziałam i myślałam że się przekręce,weż sobie wrazie czego apap i zrób zimne okłady,niby nic takie słońce ale te pierwsze promienie są zdradliwe. Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866064 Napisano: 25.05.2014 13:11:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
selenes napisał(a):

Ile dodają zdjęcie konkursowe na Zelmera? Ogarnia ktoś?:)



72 godz Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866059 Napisano: 25.05.2014 13:03:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pewnastudentka napisał(a):

xpac napisał(a):

mereszka napisał(a):

xpac napisał(a):

Jak myślicie z Zelmerem to juz po ptakach emotka ??

xpac napisał(a):

Jak myślicie z Zelmerem to juz po ptakach emotka ??



kilka osób się chwaliło ale nikt się nie chwalił tymi grubszymi nagrodami ,zawsze wszystkich informowali w ciągu jednego dnia,ale zaczęli póżno w piątek to może jeszcze będą dzwonić.Wygrał ktoś rower z VI etapu???



Właśnie też tak myślę, że z grubszymi nagrodami będą informować w poniedziałek emotka ( a może tylko oszukuję sam siebie) ....



wiem o jednym rowerze z Zelmera z tego piątku emotka




no to czyli już informowali. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5866054 Napisano: 25.05.2014 12:27:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

Jak myślicie z Zelmerem to juz po ptakach emotka ??

xpac napisał(a):

Jak myślicie z Zelmerem to juz po ptakach emotka ??



kilka osób się chwaliło ale nikt się nie chwalił tymi grubszymi nagrodami ,zawsze wszystkich informowali w ciągu jednego dnia,ale zaczęli póżno w piątek to może jeszcze będą dzwonić.Wygrał ktoś rower z VI etapu??? Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5861760 Napisano: 14.05.2014 09:05:51 w Intermarche
odczytany wczoraj sms o wygranym tablecie z Magnesji emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5859445 Napisano: 08.05.2014 14:43:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

Witam. Mam pytanie odnoście konkursu Zelmer "Świeża inicjatywa". Czy w razie wygranej muszę wysłać oryginalny paragon, czy po prostu skan na maila. Jeśli oryginalny paragon to jak potem z gwarancją na zakupiony sprzęt do konkursu??



jak wysyłasz zgłoszenie pocztą to wysyłasz orginalny paragon ,a jak wysyłasz zdjęcie to w zgłoszeniu skan i to wystarczy,ale w razie wygranej mogą a nie muszą poprosić o orginał. Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5859371 Napisano: 08.05.2014 12:37:49 w Pomocy!!!!
jak zablokować w plusie aby nie przychodziły

-Z NUMERU 60568-twój dostep do strefagraczy24.pl został przedłużony
i

-Z NUMERU 60235-gratulacje właśnie otrzymałeś kolejne 15 kredytów BADABEE
Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5858942 Napisano: 07.05.2014 13:58:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

mereszka napisał(a):

Mam pytanie doczytałam że są jakieś przekręty z konkursem Zelmer w 4 etapie była praca kwiaciarka z podejrzeniem że plagiatowała zdjęcie citroena ,następnie zostało zdjęcie usunięte z 4 etapu .a teraz czytam na eco-gotowanie na fb że zdjęcie jest znowu dodane ale zdjęcia zmienione ,to można dodawać zdjęcia po terminie i zmieniać jak mi się zachce???



A gdzie czytalas ze to plagiat?
Na ich fc?
Może dodadzą do piątego etapu .



doczytałam na fb, jak usunęli to chyba podeszło im pod plagiat ,a tu widzę że dziewczyna mogła zmienić zdjęcia i spowrotem dodać do tej samego etapu po terminie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5858936 Napisano: 07.05.2014 13:41:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie doczytałam że są jakieś przekręty z konkursem Zelmer w 4 etapie była praca kwiaciarka z podejrzeniem że plagiatowała zdjęcie citroena ,następnie zostało zdjęcie usunięte z 4 etapu .a teraz czytam na eco-gotowanie na fb że zdjęcie jest znowu dodane ale zdjęcia zmienione ,to można dodawać zdjęcia po terminie i zmieniać jak mi się zachce??? Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5856556 Napisano: 30.04.2014 09:33:07 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

mereszka, ale to nie jest powód do smutku - bo otrzymałaś ciepłe słowa od osób, które FAKTYCZNIE życzą Ci wszystkiego co najlepsze. Ci, którzy nie napisali/zadzwonili prawdopodobnie wcześniej robili to z grzeczności. A jednak milej jest dostać tych życzeń mniej, ale ze świadomością, że płyną z serca a nie z konieczności emotka



dobrze powiedziane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5856495 Napisano: 30.04.2014 07:48:36 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

ziolko napisał(a):

marzenier - ja ją rozumiem, że nie ma czasu itp.
Ale z drugiej strony, jak ma czas, aby jechać w góry czy nad morze, a nie ma godziny, żeby wpaść do mnie, bo akurat ja potrzebuję? bo akurat ta godzina jest dla mnie ważna??

Nie cierrrpię imienin i urodzin.. wtedy można przekonać się, ile są warci tzw. "przyjaciele"

Mój mąż zrobił eksperyment na święta... normalnie pierwszy wysyłał życzenia do wielu osób - rodziny i znajomych.
Na te święta postanowił nie wysyłać do nikogo jako pierwszy, bo był ciekaw, ile ludzi będzie o nim pamiętało.
Wynik eksperymentu - JEDNA osoba!!! i to jeszcze taka, po której nie spodziewał się życzeń.

Ale jak ktoś coś potrzebuje od niego, czy ode mnie, to znajdzie drogę. Bezinteresownie nie.



Ja od dawna życzeń nie wysyłam, sama też nie dostaje. Nie chce mi się bawić w taka sztuczną życzliwość. Tzn mam bliskich, którzy zasługują na życzenia ale z nimi widzę się osobiście, bo staramy się spotkać. Jak się nie uda to dzwonię/dzwonią. Ostatnio również przechodzę ekscesy z koleżanką. Ciągle coś. Kilka dni temu wprosiła się razem z drugą koleżanką i wpychała mi w syna słodycze. Choć prosiłam, zakazałam to ona uparcie swoje, że co to za dzieciństwo bez słodyczy. No kurde, mój syn dostaje słodycze ale na deser i nie w takich ilościach. Jej syn jest grubaskiem i połowę zębów ma popsute. Ale co się dziwić, jak oni jedzą tylko słodycze, ewentualnie płatki z mlekiem, kakao, naleśniki... wszystko na słodko. I hektolitry coli. Mój jest przyzwyczajony do jakiegoś lizaka, kilku ciastek czy jednego batonika na dzień. Jak się opcha słodyczy to później pół nocy wymiotuje emotka





ja też miałam Urodziny i Imieniny w Kwietniu i tylko rodzina mi złożyła życzenia.A tak mi fajnie wypadały w Wielkanoc. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5844783 Napisano: 02.04.2014 16:57:14 w Hochland
apoccalipsa napisał(a):

ja sms na bon



oki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5769901 Napisano: 09.11.2013 19:54:53 w Biedronka
nataszka napisał(a):

A te ipady biedronkowe -rozumiem dochodzą na raty???



tak na raty w piątek wysyłali do numeru 150 ,a we wtorek reszta pójdzie Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5752037 Napisano: 09.10.2013 14:43:50 w Biedronka
ksantypa napisał(a):

dede napisał(a):

Porażka u mnie na całej linii Co jak co ale przegrana w Biedronce najbardziej mi doskwiera emotka


sluchajcie tam w oswiadczeniue nie ma miejsca na @ i pewnie malo kto go wpisal -moze zaskoczy nas juz listonosz pzrynoszac wygrany tablet



Było trzeba wysłać @
3.3.3. Opisać pracę podając imię, nazwisko autora, adres zamieszkania, adres e-mail
oraz telefon kontaktowy,
Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5750564 Napisano: 07.10.2013 15:33:58 w Biedronka
benasia napisał(a):

a w jaki sposób beda informowac z disneya?



w tamtym roku był @ i potem dzwonili Wyświetl w wątku >>
0 0

mereszka

#5750545 Napisano: 07.10.2013 15:06:54 w Biedronka
dochaaa napisał(a):

nataszka napisał(a):

Czy ktoś posiada jakieś info -kiedy disney Biedronka się odezwie?

w Regulaminie napisane ze beda informowac w okolicach 18 października



Dzwoniłam dzisiaj i pan powiedział że zwycięscy są wybrani
i może w tym tygodniu zostaną powiadomieni Wyświetl w wątku >>
0 0