Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dolly

dolly

#3720760 Napisano: 23.09.2010 10:56:05 w skojarzenia
WueF- gimnastyka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3720756 Napisano: 23.09.2010 10:54:14 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że mam w konkursie proste logowanie, np. jak w bobofrutach, a część nie chce zagłosować bo jest rejestracja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3720748 Napisano: 23.09.2010 10:50:41 w skojarzenia
0 0

dolly

#3717532 Napisano: 22.09.2010 05:53:25 w skojarzenia
kryminał- morderstwo Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3717529 Napisano: 22.09.2010 05:51:51 w Wkurza mnie...
kinga1 napisał(a):

dolly napisał(a):

jaspeer napisał(a):

marta25 napisał(a):

szunia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

marta25 napisał(a):

ziolko napisał(a):

wkurzył mnie mój listonosz... czekam na list polecony, siedzę w domu, zeszłam do skrzynki a tam awizo z dzisiaj emotka emotka o żesz kurdeeee....

i dziś nie odbiorę listu, bo poczta jest czynna tylko do 17, a poza tym tu odbiera się dopiero na drugi dzień emotka



ten typ tak ma mój robi to notorycznie
emotka a raz przebił samego siebie zadzwonił na mój dzwonek domofonu, ja nie pytając kto (pies szczeka dziecko płacze:)) otworzyłam i domyślając się, że to listonosz czekam na niego z otwartymi drzwiami a hu* nie ma. Coś mi podejrzane było więc lecę na dół po jakiś 2 minutach patrze do skrzynki a tam 2 awiza. Dorwałam skur* przy drugiej klatce. Miałam zamiar się zapytać, kto mu do kur* nędzy drzwi od domofonu otwierał bo chyba nie duch święty...ale dziecko w domu zostało więc nie wdawałam się w dyskusję tylko przesyłkę odebrałam emotka



Kurde, to trochę dziwne bo mój ostatnio mnie wkurzył targając ciężką pakę na IV piętro słowami: ledwie zipię, kiedy się Pani przeprowadzi na parter? A ja na to, że skoro ma to przypłacać życiem to nich mi zostawia w krzynce awizo na coś ciężkiego... A on: a co ja z tego będę miał? Prowizja mi przepadnie...
emotka Widocznie mają płacone za doręczenie przesyłki...


Prowizję dostają ci, którzy rozwożą paczki. Zwykłe listki nie mają prowizji, więc wolą nosić świstki niż przesyłki.



to fakt, tylko w moim przypadku listonosz miał moje przesyłki przy sobie tylko jakoś chyba nie ogarnął, że otwierałam mu drzwi więc jestem w domu i nie musi zostawiać awiza emotka



wszystko wszystkim, ale co byście zrobili gdyby listonosz powiedział wam prosto w oczy przy odbiorze poleconego 'była jeszcze jakaś bąbelkowa ale duża i nie chciało mi się nosić, pan sobie odbierze, tu jest awizo'?? szlag trafia...



ooooo identyczną sytuacja z dzisiaj!!! wrr


ja na poczcie podpisałam oświadczenie ze zgadzam się na pozostawianie poleconych w skrzynce od tego momentu zero problemów



do momentu aż nie wyjedziesz na dłuższy urlop... Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3717395 Napisano: 22.09.2010 05:04:35 w Wkurza mnie...
jaspeer napisał(a):

marta25 napisał(a):

szunia napisał(a):

mariolakal napisał(a):

marta25 napisał(a):

ziolko napisał(a):

wkurzył mnie mój listonosz... czekam na list polecony, siedzę w domu, zeszłam do skrzynki a tam awizo z dzisiaj emotka emotka o żesz kurdeeee....

i dziś nie odbiorę listu, bo poczta jest czynna tylko do 17, a poza tym tu odbiera się dopiero na drugi dzień emotka



ten typ tak ma mój robi to notorycznie
emotka a raz przebił samego siebie zadzwonił na mój dzwonek domofonu, ja nie pytając kto (pies szczeka dziecko płacze:)) otworzyłam i domyślając się, że to listonosz czekam na niego z otwartymi drzwiami a hu* nie ma. Coś mi podejrzane było więc lecę na dół po jakiś 2 minutach patrze do skrzynki a tam 2 awiza. Dorwałam skur* przy drugiej klatce. Miałam zamiar się zapytać, kto mu do kur* nędzy drzwi od domofonu otwierał bo chyba nie duch święty...ale dziecko w domu zostało więc nie wdawałam się w dyskusję tylko przesyłkę odebrałam emotka



Kurde, to trochę dziwne bo mój ostatnio mnie wkurzył targając ciężką pakę na IV piętro słowami: ledwie zipię, kiedy się Pani przeprowadzi na parter? A ja na to, że skoro ma to przypłacać życiem to nich mi zostawia w krzynce awizo na coś ciężkiego... A on: a co ja z tego będę miał? Prowizja mi przepadnie...
emotka Widocznie mają płacone za doręczenie przesyłki...


Prowizję dostają ci, którzy rozwożą paczki. Zwykłe listki nie mają prowizji, więc wolą nosić świstki niż przesyłki.



to fakt, tylko w moim przypadku listonosz miał moje przesyłki przy sobie tylko jakoś chyba nie ogarnął, że otwierałam mu drzwi więc jestem w domu i nie musi zostawiać awiza emotka



wszystko wszystkim, ale co byście zrobili gdyby listonosz powiedział wam prosto w oczy przy odbiorze poleconego 'była jeszcze jakaś bąbelkowa ale duża i nie chciało mi się nosić, pan sobie odbierze, tu jest awizo'?? szlag trafia...



ooooo identyczną sytuacja z dzisiaj!!! wrr
Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3717373 Napisano: 22.09.2010 04:54:33 w skojarzenia
Smith- sensacja Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3717243 Napisano: 22.09.2010 03:58:55 w skojarzenia
wielkolud- przenosić góry Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3715855 Napisano: 21.09.2010 09:55:57 w Oddam za darmo
pjasinska napisał(a):

dla chętnego oddam kupon rabatowy 30zł na wykonanie dowolnej ksiazki CEWE



Nadal jestem zainteresowana
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3709333 Napisano: 18.09.2010 10:21:10 w skojarzenia
ulica- samochody Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3709293 Napisano: 18.09.2010 09:54:17 w skojarzenia
śledziki- koreczki Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3705054 Napisano: 16.09.2010 10:31:11 w Popraw sobie humor...
kasia9791 napisał(a):

Pyszne ciasto świąteczne

Przepis na świąteczne ciasto:
- 2 śmiejące się oczka
- 2 zgrabne nóżki
- 2 kochane rączki
- 2 twarde kontenery z mlekiem
- 2 jajka
- 1 wyściełana miska do mieszania
- 1 twardy banan

Sposób przyrządzania:
1. Spójrz głęboko w śmiejące się oczka
2. Rozdziel dwie zgrabne nóżki dwiema kochanymi rączkami
3. Ściskaj i masuj kontenery z mlekiem bardzo delikatnie aż wyściełana futerkiem miska do mieszania będzie dobrze natłuszczona, sprawdzaj w regularnych odstępach czasu palcem.
4. Delikatnie dodawaj twardego banana do miski pracując w niej w tył i przód aż do ubicia piany (dla lepszych rezultatów wyrabiaj w międzyczasie kontenery z mlekiem)
5. Gdy temperatura wzrośnie wciśnij banana głęboko do miski i nakryj jajkami (pozwolić aby wszystko przesiąkło, byle nie przez całą noc)
6. Ciasto będzie gotowe gdy banan stanie się miękki

Powtarzaj kroki od trzeciego do piątego lub zmieniaj miski do mieszania

UWAGA:
Jeśli pieczesz w nieznanej kuchni, wyczyść dokładnie przybory kuchenne przed i po użyciu. Nie wylizuj miski do mieszania po użyciu. Jeśli ciasto zbyt urośnie, ulotnij się z miasta emotka emotka emotka




o matko, leżę emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3681784 Napisano: 06.09.2010 10:13:30 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

dolly napisał(a):

cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

A mnie wkurza, że za każdym razem jak robię sobie kanapkę z dżemem to trochę mi spadnie na blat emotka emotka emotka

Odkurz blat, będziesz mogła zlizywać to, co skapnie emotka



Odkurz???? chyba zetrzyj
emotka emotka emotka emotka


Zbyt grubą warstwę kurzu łatwiej odkurzyć niż zetrzeć emotka


Jaki znów kurz? dżem leży tu i tam, ale nie kurz emotka emotka emotka
katrin22 napisał(a):

odkurz, zetrzyj, wytrzyj, przetrzyj, wyczyść, oczyść, umyj... a cóż to za różnica dolly
tu chodzi o lizanie emotka emotka emotka



emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3681773 Napisano: 06.09.2010 09:59:38 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

A mnie wkurza, że za każdym razem jak robię sobie kanapkę z dżemem to trochę mi spadnie na blat emotka emotka emotka

Odkurz blat, będziesz mogła zlizywać to, co skapnie emotka



Odkurz???? chyba zetrzyj
emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3681768 Napisano: 06.09.2010 09:57:11 w Wkurza mnie...
aleks21 napisał(a):

nie wkurzyłam ale wq.fiłam się emotka
Siedzę od 22, tworzę aukcje na allegro - zestaw odzieży ciążowej. Dodaję po kolei każdą fotkę, opisuję. Dochodzę do etapu dodawania miniaturki z dysku i co? i q.fa wyrzuciło mnie do logowania emotka Tym samym całą moją półtoragodzinną pracę zeżarło!! Nienawidzę allegro!!! No płakać mi się chce emotka




Ło matko, bo to trzeba sobie w wordzie wszystko opisać i tylko skopiować, ale juz nie dolewam oliwy. Mnie też tak kiedyś załatwiło, ale miałam mniej ja TY Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3681066 Napisano: 06.09.2010 05:15:08 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

radosna napisał(a):

Do rozpaczy doprowadza mnie cena wynajmu mieszkań w Warszawie. Nie mamy zdolności kredytowej, więc o kredycie na własne mieszkanie możemy zapomnieć.
U Rodziców ciasno i niedługo wykończę się psychicznie. Czy macie jakąś pociechę dla mnie?


Tak. Pocieszające jest to, że wariaci mają lżej emotka




emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3681064 Napisano: 06.09.2010 05:14:34 w Wkurza mnie...
szalonakisia1 napisał(a):

agacioras napisał(a):

A mnie wkurza jak ktoś chce się wymieniać głos za głos ale jak się do niego pisze na PW to oczywiście olewa i po chwili bezczelnie na forum pisze że on to kliknie we wszystko za głos na gdzieśtam.pl



zgadzam się z tobą też mam takie sytuacje,też mnie to wkurza



Wstępuję do Waszego klubu. Też mnie to wkurza. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3680924 Napisano: 06.09.2010 04:16:08 w Wkurza mnie...
beciala napisał(a):

dolly napisał(a):

A mnie wkurza, że za każdym razem jak robię sobie kanapkę z dżemem to trochę mi spadnie na blat emotka emotka emotka


może okręć ją dżemem do góry ? emotka emotka




emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3680909 Napisano: 06.09.2010 04:09:48 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że za każdym razem jak robię sobie kanapkę z dżemem to trochę mi spadnie na blat emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#3675185 Napisano: 04.09.2010 09:44:55 w Rossmann
emotka Oj pomyliłam się z wymianą głosów na rossnet, każdemu może się zdarzyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0