Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dolly

dolly

#6463345 Napisano: 13.02.2018 20:48:59 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

chyba w ofierze emotka

chyba nie chce wiedzieć komu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6463333 Napisano: 13.02.2018 20:32:33 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

emotka naleśniki złożyły Ci oferte? emotka

chyba mnie w ofercie emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6463328 Napisano: 13.02.2018 20:28:00 w Wkurza mnie...
Kto tu "sprząta" cytowanie? Hę????/ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6463327 Napisano: 13.02.2018 20:27:06 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

dolly napisał(a):

ale to już chyba nie przejdzie, skoro było zgłoszone, z tym, że sam pomysł już jest.

Jezeli ktos pisze ze jezeli kupilby orzeszki to zamiescilby haslo... znaczy ze nie dodal...

Faktycznie, zwracam honor, naleśniki mnie zaoferowały emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6463304 Napisano: 13.02.2018 19:52:22 w Wkurza mnie...
ale to już chyba nie przejdzie, skoro było zgłoszone, z tym, że sam pomysł już jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6463265 Napisano: 13.02.2018 18:26:30 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

slonko365 napisał(a):

joan - naprawdę, zainspirowałaś mnie  emotka  Tak sobie pomyślałam, że twarzy pokazywać nie lubię, ale te tam dwa mam całkiem niezłe, pełnoletnia jestem, to trzeba coś z tym konkursowo zadziałać  emotka   emotka


Lojalnie ostrzegam, że konkurencja nie śpi emotka

A pamietacie jakiś konkurs w rossku, co była galeria bez moderatora i jakieś głąby powrzucały fotki genitaliów między piersiami? emotka emotka także ten.... "ale to już było..." emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6462821 Napisano: 13.02.2018 00:12:07 w Wkurza mnie...
shineoff napisał(a):

joan napisał(a):

shineoff napisał(a):

Aha i najbardziej na świecie wkurza mnie wykorzystywanie zdjęć dzieci w konkursach. Moim zdaniem powinien być zakaz umieszczania wizerunków nieletnich jako prac konkursowych. Wszechobecne chwalenie się dziećmi też mnie wkurza. Tak, wiem, zaraz polecą hejty, ale musiałam to napisać.


Kiedyś na Fejsie pewna pani wyraziła swoje oburzenie na oburzenie cudze -> ona wszędzie do konkursów wrzuca zdjęcia dzieci, bo... dzieci są piękne. Nie zbijesz tego argumentu, prędzej Cię ukamienują emotka Jeśli jednak posiadasz piękny biust, możesz spróbować wklejać jego foty w komentarzach, ale nie gwarantuję, że dostaniesz nagrodę emotka

Wiem, dlatego tym bardziej mnie to denerwuje, bo wiem, że większość ludzi uważa dzieci za piękne i godne najwyższych nagród. Szczególnie drażniące jest to w konkursach dedykowanych osobom dorosłym (np. gdzie można wygrać alkohol) - tam też wrzucają zdjęcia dzieci! Dzieci niet, biustu niet, zostają mi tylko loterie ;( 

no chyba, że akurat nie jest piękne emotka Wyświetl w wątku >>

dolly

#6462629 Napisano: 12.02.2018 17:14:55 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

dolly napisał(a):

bruce napisał(a):

Koleżanka z pracy to przerabiała przez wiele lat. Nikt nic nie mógł poradzić. Niestety, w jej przypadku zdecydowała się na drastyczny krok i kilkakrotnie zmieniała szkołę syna. Trudno powiedzieć, czy to pomogło, bo każda opcja była zła: zarówno pozostanie w starej placówce i godzenie się na "bycie ciągłą ofiarą", jak i narażenie dziecka na nowych "sadystów". W jednym przypadku nader wybuchowy ojciec kolegi syna... mało jej nie pobił u dyrektorki podczas rozmowy o zachowaniu chłopców. Chore, ale prawdziwe.  emotka 

Pozostaje zgłoszenie  do kuratorium o przemocy w szkole. JAk wejdzie kurator do klasy, to od razu niektorym nader wybuchowym, emocje zelżeją.

A mi raz opowiadał kolega, że poszedł do takich zaczepialskich i zapytał, czy skoro dwóch na jednego im tak dobrze idzie, to nie chcą spróbować przepychanek ze starszym, żeby było bardziej sprawiedliwie emotka Mówi, że trochę ich nastraszył i się skończyło, ale nie, żebym namawiała do takich czynów, o nie  emotka

To jest opcja dla tych o stalowych nerwach, bo moze i zadziała, ale jak dzieciak poskarży się w domu, to może się okazać, że to z nich się zrobi ofiary, a najgorzej wyjdzie ten "sprawiedliwy" tata emotka  No i przede wszystkim zależy od wieku delikwentów emotka  Do starszych sama bym podeszła, do małych kl.1-3 nie. Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

dolly

#6462536 Napisano: 12.02.2018 15:09:05 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Koleżanka z pracy to przerabiała przez wiele lat. Nikt nic nie mógł poradzić. Niestety, w jej przypadku zdecydowała się na drastyczny krok i kilkakrotnie zmieniała szkołę syna. Trudno powiedzieć, czy to pomogło, bo każda opcja była zła: zarówno pozostanie w starej placówce i godzenie się na "bycie ciągłą ofiarą", jak i narażenie dziecka na nowych "sadystów". W jednym przypadku nader wybuchowy ojciec kolegi syna... mało jej nie pobił u dyrektorki podczas rozmowy o zachowaniu chłopców. Chore, ale prawdziwe.  emotka 

Pozostaje zgłoszenie  do kuratorium o przemocy w szkole. JAk wejdzie kurator do klasy, to od razu niektorym nader wybuchowym, emocje zelżeją. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dolly

#6462506 Napisano: 12.02.2018 14:06:36 w Wkurza mnie...
kasiaj110 napisał(a):

dolly napisał(a):

kasiaj110 napisał(a):

może zabrzmi mi dziwnie ale wkurzają mnie dzieciaki emotka  a bardziej szczegółowo to dwójka chłopaków z klasy syna- dziecko czuje się z ich powodu "gorsze" - codzienne wyśmiewanie i dokuczanie ... na uwagi nauczyciela nic sobie nie robią ... staram się uczyć syna by nie brał sobie do serca tego co mówią ale co zrobić jeśli dziecko raczej z tych wrażliwych.

Lewy but mi przemókł emotka  - to albo oznaka końca zimy albo dowód na to że czeka mnie nowy zakup

No to chyba nauczyciel wie co nalezy zrobic? Wymuście rozmowę nauczyciela z rodzicami tych chłopców. Jezeli nie pomoze to zglaszacie sprawe do dyrekcji. 

sprawa nie jest prosta- rodzice wiedzą jak ich pociechy się zachowują - jedni przerabiali już nawet pas i efektów zero- starają się nad nim pracować a druga rodzina - nasze dziecko jest idealne i najgrzeczniejsze...

no to musza miec konsekwencje w szkole, skoro rodzice nie daja sobie rady. A opcja psycholog szkolny? chociaz w niektorych szkołach to kiepska alternatywa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6462496 Napisano: 12.02.2018 13:54:33 w Kupię...
0 0

dolly

#6462493 Napisano: 12.02.2018 13:53:29 w Wkurza mnie...
kasiaj110 napisał(a):

może zabrzmi mi dziwnie ale wkurzają mnie dzieciaki emotka  a bardziej szczegółowo to dwójka chłopaków z klasy syna- dziecko czuje się z ich powodu "gorsze" - codzienne wyśmiewanie i dokuczanie ... na uwagi nauczyciela nic sobie nie robią ... staram się uczyć syna by nie brał sobie do serca tego co mówią ale co zrobić jeśli dziecko raczej z tych wrażliwych.

Lewy but mi przemókł emotka  - to albo oznaka końca zimy albo dowód na to że czeka mnie nowy zakup

No to chyba nauczyciel wie co nalezy zrobic? Wymuście rozmowę nauczyciela z rodzicami tych chłopców. Jezeli nie pomoze to zglaszacie sprawe do dyrekcji.  Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6462240 Napisano: 11.02.2018 20:49:19 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):


Wkurza mnie też, że giną mi bez wieści małe łyżeczki. A przecież ich nie piorę...

Taaaaaakkkkkk, też tak mam. Krasnoludki... innej opcji nie ma, no nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

dolly

#6462187 Napisano: 11.02.2018 16:58:03 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

W antybiotyku nie pomogę, ale gdy mój syn miał nawracające zapalenia ucha, stosowaliśmy Otoargent - z jonami srebra https://www.alele...le-do-uszu-15ml.html

Oooo nie wiedziałąm, ze jest też do ucha!  Na gardło jest super emotka  Argentin- T. Jeszcze mam na półce Rhinoagrent, ale nie wypróbowany.
Słonko, ale to profilaktycznie stosowaliście, czy przy infekcji? Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6462186 Napisano: 11.02.2018 16:50:03 w Wkurza mnie...
kreatia napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy faceci jedzą skarpetki? Kupiłam 3 tygodnie mojemu 10 par i już nie ma żadnej do pary o.O Muszę zacząć kupować identyczne... chociaż i tak by ginęły. 

Potwór skarpetkowy, żyje w pralce i zjada skarpetki, zwykle jedną od danej pary emotka Ostatnio miałam reklamówkę a w niej 27 skarpetek bez pary! Odczekałam miesiąc, nie znalazły się, więc wywaliłam. Ten potwór ma różne etapy aktywności, ale wytępić się go nie da emotka

A wiesz, że już wkrótce czeka Cię wiele niesamowitych odkryć w postaci brakujących drugich połówek?
One właśnie wtedy zaczynają się ujawniać. Cwaniaki.

Ja mam cały koszyk w szafie takich skarpetek.
Zakładamy je "po domu" co się mają marnować emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

dolly

dolly

#6460445 Napisano: 06.02.2018 18:58:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rozinio napisał(a):

Hej, ciekawi mnie Wasza opinia ;> W galerii handlowej w Legnicy zrobiono konkurs, w którym do wygrania jest auto.  Z regulaminu wynika, że do 14 lutego będzie ogłoszenie zwycięzcy (http://galeriapia..._zm_14_09_2017.pdf). Wynik również z niego fakt, że informacja będzie podana na stronie i na FB, a on ma się zgłosić w ciągu 14 dni po odbiór nagrody. Galeria zaprasza teraz wszystkich na ogłoszenie wyników na imprezę właśnie 14 lutego na "Ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie samochodu". No i tu pojawia się zgrzyt - w regulaminie nie ma nic o tym, zeby garować na imprezie w Galerii i czekać czy się przypadkiem nie wygrało emotka  Z marketingowych informacji wynika, że trzeba (oczywiście, dopytałam ich o to i czekam na odpowiedź). Obawiam się jednak, że tu są jakieś krętactwa, bo wcześniej w regulaminie był zapis, że to oni sami poinformują zwyciężce mailem, a teraz się z tego wycofali. Co o tym myślicie? Co w sytuacji, jeśli hipotetycznie wygram (moje haśło jest super, a ma być używane to hasło jako oficjalny claim Galerii, więc biorę to pod uwagę:P) a nie będzie mnie na miejscu przy wręczaniu nagród.

Stracisz auto emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6459581 Napisano: 04.02.2018 16:55:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
may92506 napisał(a):

Również wygrana w Kaufland-50 latka bon 50 pln info meilem 02.02.
mam pyatnie, czy były gdzieś wyniki lub ktoś coś wygrał w żabce konkurs Fantasia lub intermarche Astra kawa czy herbata ? dziękuję  emotka

Fantasia już rozesłała nagrody.
O Astrze nie wiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6459007 Napisano: 02.02.2018 13:21:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
apoccalipsa napisał(a):

rebelmen napisał(a):

Za doładowanie 20 zł to chyba podatku się nie płaci, i ten pesel.

według regulaminu z doładowaniami nie dzwonią
i tak, nie sądzę, żeby był PESEL potrzebny
ale jakie są fakty dowiemy się do końca miesiąca

Czekajcie, podajecie pesel telefonicznie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dolly

#6458791 Napisano: 02.02.2018 00:18:50 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

dolly napisał(a):

Co sie dzieje ze stroną op.pl?
Ktos cos wie? od kilku dni nie moge sie dostac na poczte emotka

Spróbuj z tego adresu emotka

Dziękuję emotka zupełnie zapomniałam o onecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0