Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika becis

becis

#4101734 Napisano: 02.02.2011 08:32:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dwie płyty DVD plus koszulka męska niestety ska:(ze student.pl
Wyświetl w wątku >>
0 0

becis

#3939740 Napisano: 08.12.2010 09:09:51 w Rossmann
psemulek napisał(a):

kinga1 napisał(a):

kate1980 napisał(a):

czy przy odbiorze nagrody powinno być jakieś upoważnienie? czy musi być koniecznie dowód osoby która wygrała? czy mogę odebrać nagrodę mamie bez jej dowodu?


ja odbierałam męża nagrode chcieli upowaznienie albo dowód



no, a mama miała mój dowód, bez upoważnienia. Powiedziała, że ostatni raz tak wydaje, mam przyjść osobiście.
Ehhh, te ekspedientki z Rossmanna, to lubią się czasem tam poczuć wielkimi kierowniczkami
emotka


Ekspendientka z Rossmana miała jak najbardziej rację! ba nawet miałaby prawo wezwać policję, że ktos przyszedł z nie swoim dowodem osobistym!! trochę więcej znajomości prawa dziewczęta:) i dopiero wieszajcie psy na ekspendietkach, bo w razie czego to ta pani na kasie bedzie odpowiadać materialnie - podobnie jest na poczcie, urzedach itp. ważnym dokumentem do reprezentowania kogoś innego jest pisemne upoważnienie! Wyświetl w wątku >>
0 0

becis

#3938919 Napisano: 07.12.2010 08:53:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Powiastki Beatrix Potter z konka Qlturki - ale big ksiązka! Wyświetl w wątku >>
0 0

becis

#3914269 Napisano: 30.11.2010 12:17:27 w Rossmann
u mnie równeiz nic:( i to już od kilkunastu konkursów:( Wyświetl w wątku >>
0 0

becis

#3872230 Napisano: 17.11.2010 11:15:41 w Allegro.pl - bez linków
monia24 napisał(a):

babariba napisał(a):

długo nie wystawiałam niczego na allegro, ale parę rzeczy zalega, więc się dziś zmobilizowałam

Kiedy podczytuję wątek allegro dochodzę do wniosku, że ludzie są coraz dziwniejsi i kombinują jak mogą (patrz: dziura w bluzce, odpryski na żelazku)...
Myślałam, że mnie to nie spotka ale... wystawiłam przedmiot, był sobie z 10 minut i go kupiono.
Wchodzę na swoją pocztę, a tam 3 maile:
1. z zapytaniem czy mogę obniżyć cenę o 25 zł
2. po 4 minutach - z info, że zainteresowany właśnie wychodzi z domu, ale ma nadzieję, że mu obniżę cenę, więc kupuje
3. z informacja od allegro, że przedmiot został kupiony

i co ja mam teraz zrobić?
zgłosić allegro, a po unieważnieniu wystawić raz jeszcze?

emotka


ja bym nie obniżyła, zdarza się że obniżam, ale po wcześniejszym uzgodnieniu, a nie że ktoś ma nadzieję.



ja bym sprzedała po takiej cenie jak bylo wystawione i czekała na wpłatę, jesli wpłata bedzie niższa piszesz do allegro o tym, ze transakcja nie doszla do skutku z winu kupującego i basta
inna drogą obnizka 25 zł - chyba kupujący jest trochę smieszny, takie rzeczy ustala sie przed zakupem a nie juz po;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

becis

#3829060 Napisano: 03.11.2010 02:33:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ksiązka ze stop klatki! Wyświetl w wątku >>
0 0