Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika picola

picola

#6415484 Napisano: 12.10.2017 15:05:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzikuska21 napisał(a):

ktos pamięta może co się podawalo w zgłoszeniu internetowym do danio/actimel w biedronce?

podawało się tylko maila i nr telefonu - tak mam zapisane w notatkach Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6413837 Napisano: 09.10.2017 14:40:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

czy ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tymi lubisiami? za jakie dni poszły maile? czy to jest jakies dodatkowe losowanie?

Od razu po wypełnieniu formularza masz informację czy wygrałaś, czy nie. Mail przychodzi od razu, losowanie dodatkowe jest dopiero w listopadzie, te kilkukrotne wygrane to, moim zdaniem, wygrane z kilku prób emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6413784 Napisano: 09.10.2017 13:50:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

picola napisał(a):

Możecie odesłać paragon na konkurs Danio w Biedronce? Ciągle pojawia się komunikat, że zły format załącznika, jednak na pewno mam dobry, bo próbowałam już załączyć dokument w jpg, pdf i nawet w doc, tak jak jest podane w formularzu. Macie jakąś radę?

Ja wysyłałam wczoraj poszło bez problemu (a nawet rozmiar 4,5Mb był duży) - pojawił się komunikat z podziękowaniem emotka

dziękuję, nie wiem co robię nie tak, próbowałam z dwóch kompów, plik nieduży, format taki jak wymagany... ale będę jeszcze próbować Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6413732 Napisano: 09.10.2017 12:31:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Możecie odesłać paragon na konkurs Danio w Biedronce? Ciągle pojawia się komunikat, że zły format załącznika,
jednak na pewno mam dobry, bo próbowałam już załączyć dokument w jpg, pdf i nawet w doc, tak jak jest podane w formularzu. Macie jakąś radę? Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6413640 Napisano: 09.10.2017 09:37:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Możecie odesłać paragon na konkurs Danio w Biedronce? Ciągle pojawia się komunikat, że zły format załącznika, jednak na pewno mam dobry, bo próbowałam już załączyć dokument w jpg, pdf i nawet w doc, tak jak jest podane w formularzu. Macie jakąś radę? Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6412734 Napisano: 06.10.2017 13:28:02 w Czy informują/ informowali?
paw23 napisał(a):

Czy z biedronki Danio informowali też za zgloszenia wysłane przez stronę? emotka

tak, ja wysłałam tylko przez stronę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6412690 Napisano: 06.10.2017 12:55:23 w Informują
sms z konkursu "Wróć do szkoły z nagrodami" (biedronka) Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

picola

#6410543 Napisano: 02.10.2017 21:49:57 w SZUKAM....
constantine napisał(a):

bruce napisał(a):

malgol napisał(a):

Czy ktoś znalazł formularz do Coca-Coli z DC?

Pytasz o formularz zwycięzcy? emotka

ja też pytam o formularz,bo nie widzę na stronie akona

masz tutaj
https://oswiadcze...statement/delikatesy
konkurs robi fortis, w smsie napisali na jaką stronę trzeba wejść Wyświetl w wątku >>
2 brucee, andii 0

picola

#6409981 Napisano: 01.10.2017 21:45:16 w NA CO CZEKAMY?
Powrót do szkoły z MILKA" ABC - już rozwiązany i powiadomiony Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6403797 Napisano: 15.09.2017 12:34:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pakowa napisał(a):

jakiś konkurs z farbami do włosów? głupio tak kupić nie konkursowe produkty  emotka

https://www.e-kon...na.html#.WbuskfIvvpw Wyświetl w wątku >>
1 pakowa 0

picola

#6401245 Napisano: 08.09.2017 21:29:47 w Inne mniejsze markety

picola

#6401242 Napisano: 08.09.2017 21:25:56 w Inne mniejsze markety
edzia21 - w którym odido tak dobrze? właśnie się zastanawiałam gdzie jutro podjechać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6400969 Napisano: 08.09.2017 13:03:20 w Wkurza mnie...
inter81 napisał(a):

joan napisał(a):

shell napisał(a):

Dzień Dobry! (oby lepszy od poranka)Mój mega wqrw na paragony z Żabki, gdzie nie widać dwóch cyfr numeru paragonu W OGÓLE!!! emotka Produktów nie kupowałam osobiście inaczej od razu bym zareagowała.Co robić ludzie?  emotka   Kasa wydana na świństwa emotka , a paragon ma iść do kosza?! emotka


U mnie też wnerwienia Ropuchą emotka

Zasada tam panuje taka, żeby broń boże całej sprzedaży na kasę nie nabijać i - o ile klient nie będzie żądał paragonu i od razu po zakupach wyjdzie ze sklepu - anulować sprzedaż, a pijondze schować. W związku z tym został mi wydany pełen anulacji dot. poprzednich klientów... totalnie g*wniany paragon emotka

a ja sie zastanawiałem czemu na paragonie miałem 4 warki i anulowano 4 warki ale może koles po prostu kasy zapomniał bo te 4 warki miała na ladzie jak mnie obsługiwała

to zależy od ludzi, w mojej Żabce zawsze dają paragon, nic nie usuwają, jest normalnie. Mało tego  - w poniedziałek  zostawiłam kartę bankomatową w Żabce, wzięłam towar i paragon (rasowy konkursowicz) i wróciłam do domu. We wtorek i środę zaczęłam intensywnie poszukiwać tej karty. W akcie desperacji podjechałam do Żabki i zapytałam o kartę. o dziwo, karta była schowana w kasetce z pieniędzmi i czekała na mnie. Gdy podziękowałam za uczciwość, to kasjerki powiedziały, że nie wyobrażają sobie, żeby zabrać czyjąś kartę. Pudełko Merci i wino w podziękowaniu musiałam im wcisnąć na siłę. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, joan 0

picola

#6400487 Napisano: 07.09.2017 13:31:22 w Smolar
maverick napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Do kiedy Smolar ma czas na Tymbark w TESCO? Czyżby zapomnieli?Halo, halo #Agencja Promocyjno-Reklamowa SMOLAR?!?!  emotka

podbijam! wiadomo coś?

na stronie Smolara można już sprawdzić wyniki konkursu 'W piłkę z Tymbarkiem' Polomarkecie
wyników z Tesco dalej brak Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6399419 Napisano: 05.09.2017 10:50:15 w Lay's
0 0

picola

#6396120 Napisano: 29.08.2017 12:48:35 w SZUKAM....
Nie upieram się przy zakupach przez internet, jak ktoś nie ma poczucia bezpieczeństwa kupując w necie, to oczywiście, że może jechać do biura. Ja tylko odpowiedziałam na pytanie czy takie zakupy są bezpieczne. Tak, są bezpieczne, szczególnie w dużych biurach czy platformach poświęconych sprzedaży wycieczek. Ponieważ podróże to moja pasja, byłam na wyjazdach chyba ze wszystkich dostępnych biur i z takich portali jak: travelplanet, easygo, wakacje, flyforfree - wyjazdy kupowane w sieci  i nigdy nie było żadnych problemów. Wyświetl w wątku >>
1 malenka 0

picola

#6396098 Napisano: 29.08.2017 12:10:40 w SZUKAM....
malenka napisał(a):

Szukam informacji czy stacjonarne biura podróży mają takie same ceny ofert Last Minute jak ich internetowy odpowiednik? Czy może w biurze jest jeszcze jakaś dodatkowa prowizja doliczana? Chodzi mi konkretnie o Rainbow Tour. Mam upatrzoną konkretną ofertę, a do najbliższego biura ponad 50 km. Z drugiej strony trochę się boję załatwiać wszystko przez internet na ostatnią chwilę, tym bardziej że pierwszy raz kupuję wyjazd przez biuro podróży. Proszę o porady tutaj albo na Priv.

W tym roku leciałam z Rainbow na wakacje i ceny na stronie i w biurze są takie same. Nie tylko zresztą w tym biurze. Nie masz się czego obawiać, najczęściej też kupuję w internecie wyjazdy i zawsze wszystko jest ok. Tak na marginesie Rainbow jest strasznie drogi, rozejrzyj się w innych biurach - ja musiałam z nimi lecieć, bo miałam vouchery, ale w innym przypadku wybrałabym tańsze biuro. Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6395600 Napisano: 28.08.2017 11:13:23 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
picola napisał(a):

nie można wejść w swój  lub innej osoby profil bo wyświetla się biała strona

edit: już jest ok Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

picola

#6395598 Napisano: 28.08.2017 11:11:44 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
nie można wejść w swój  lub innej osoby profil bo wyświetla się biała strona Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

picola

#6395572 Napisano: 28.08.2017 10:23:23 w Mam problem...
bruce napisał(a):

Problemem moim jest nagła obecna niemożliwość wyświetlenia własnego profilu w celu dokonania jego modyfikacji. emotka  Czy ktoś ma podobnie, czy to tylko znowu mój speed jest nie-speed? emotka

mam tak samo, jak klikam w swój profil to wyświetla się biała strona Wyświetl w wątku >>