Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika picola

picola

#6328705 Napisano: 04.03.2017 15:43:01 w Zjazd e-konkursowiczów
cb656 napisał(a):

foton napisał(a):

1mariusz napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

monisss napisał(a):

Warszawka ?:) kurczę do Katowic daleko, jeszcze Łódź bym przeżyła emotka na razie póki zimno to trochę boję się jeździć,że znów chora wrócę:P ale jak ja bym chciała Was poznać !:D

Może ktoś na Wrocław chętny emotka

Najbliżej miałabym właśnie do Wrocka! Więc, może się uda???

Ja też wpadłbym z chęcią do Wrocławia emotka

I ja, i ja! emotka

też chętnie zajrzę Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6326505 Napisano: 27.02.2017 20:06:43 w Dziś cieszę się z.....

nanajka81 napisał(a):

dziś cieszę się z wypowiedzenia które złożyłam emotka po 10 latach pracy w firmie na dziale produkcji dowiedziałam się że jestem niesamodzielnym pracownikiem i więcej niż na najniższą krajową nie zasługuje. Do tej pory łudziłam się że to się zmieni, że szefowa doceni to ile potrafię zrobić ale cóż, póki nie upominałam się o zapłatę za nadgodziny byłam wspaniałym pracownikiem, gdy zaczęłam się upominać usłyszałam dużo "wspaniale przykrych rzeczy".

Bardzo dobrze zrobiłaś. Ja rok temu zmieniłam pracę, gdzie dużo zarabiałam, ale w pracy był wszechobecny mobbing. Po roku czasu od zmiany mogę stwierdzić, że to była najlepsza decyzja w moim zawodowym życiu. Do pracy idę z uśmiechem, poznałam mnóstwo nowych, fajnych ludzi, mam lepsze stanowisko i lepszą kasę. Trzymam kciuki, abyś znalazła lepszą pracę i była naprawdę zadowolona. Wyświetl w wątku >>

picola

#6324019 Napisano: 21.02.2017 08:59:55 w Mam problem...
andii napisał(a):

Hello, czy może ktoś sprawdzić czy działa poprawnie Klub Lifestyle ?  czy tylko u mnie wyskakują jakieś hieroglify  emotka

u mnie działa normalnie Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

picola

#6322224 Napisano: 15.02.2017 15:31:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
daigee napisał(a):

picola napisał(a):


A żeby było na temat: czy ktoś zna tę agencję, która robi konkurs Wedla w ITM? Robili już jakieś konkursy?

Na koniec ubiegłego roku, również dla Wedla. Słodycze trzeba było kupić w Carrefour a nagrodą były warsztaty kulinarne (genialne z resztą emotka ).
Nie uwinęli się z informowaniem w terminie, ale z całą resztą dość się postarali.

Dziękuję za info, zatem chyba się skuszę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6322079 Napisano: 15.02.2017 10:47:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajeczka napisał(a):

picola napisał(a):

To jest wątek "Dyskusje o innych konkursach (bez klików)" a nie "obgadywanie konkursowiczów". Nie znam tej dziewczyny, ale jestem zmęczona osmarowywaniem jej przy każdej okazji. 

W odpowiednim wątku wyrażamy swoje zdanie na konkursowy temat - wolno nam. A skoro to obgadywanie, to obgadujemy również inne prace. Jak to jest, że co jakiś czas ktoś (niebędący adminem) próbuje robić tu na siłę porządek ?
Zwyczajnie i po ludzku mam swoje zdanie i nie proponuję opuszczenia wątku innym konkursowiczom, bo mają je odmienne. 

Odczytujesz coś, czego nie napisałam. Nie próbuję być adminem i nic nikomu nie proponuję. Mam prawo być znużona niektórymi wpisami i chyba też mogę o tym napisać? Wyświetl w wątku >>
2 mia, canti0 0

picola

#6322068 Napisano: 15.02.2017 10:30:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To jest wątek "Dyskusje o innych konkursach (bez klików)" a nie "obgadywanie konkursowiczów". Nie znam tej dziewczyny, ale jestem zmęczona osmarowywaniem jej przy każdej okazji. 
A żeby było na temat: czy ktoś zna tę agencję, która robi konkurs Wedla w ITM? Robili już jakieś konkursy? Wyświetl w wątku >>

picola

#6321787 Napisano: 14.02.2017 14:12:15 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, gdy w bazie znajduję takie specjalistyczne "konkursy" jak ten  emotka
To może zacznę też wrzucać inne, podobne?!

Konkurs ofert - Prowadzenie porad i konsultacji psychologicznych w Punktach Konsultacyjno – Informacyjnych dla osób z problemem nadużywania innych niż alkohol substancji psychoaktywnych oraz dla członków ich rodzin

Konkurs na stanowisko asystenta w dyscyplinie budowa i eksploatacja maszyn na Wydziale Mechatroniki i Budowy Maszyn (8.03.2017)

Konkurs ofert na realizację zadania publicznego na 2017 rok w ramach zwiększenia dostępności pomocy terapeutycznej i rehabilitacyjnej dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie i problemem alkoholowym pn: „Prowadzenie porad i konsultacji psychologicznych

Konkurs na stanowisko starszego wykładowcy Katedrze Matematyki i Fizyki WZiMK (21.02.2017)

Konkurs ofert na realizację zadania publicznego na 2017 rok w ramach zwiększenia dostępności pomocy terapeutycznej i rehabilitacyjnej dla osób uzależnionych od alkoholu

Przecież to wszystko też ma w nazwie KONKURS, to dlaczego by nie dodawać takich?! emotka

Sam dodajesz ogłoszenia o naborze na stanowisko dyrektora szkoły jako konkurs. To tak, jakby publikować tu wszystkie ogłoszenia o pracę w jednostkach administracji, ogłaszane na stronach gmin i powiatów w BIP-ach.
https://www.e-kon...ie.html#.WKMBW_IXvpw
Wkurza mnie robienie z e-konków śmietnika emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6321766 Napisano: 14.02.2017 13:33:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basku napisał(a):

pewnie juz sie pojawialo to pytanie, ale naprawde nie mam czasu przekopywac sie prze wpisy a wyszukiwarka nie chce mi tego znalezc emotka
prosze napiszcie jaki nr paragonu wpisujecie do konkursu dot. lazienki marzen? ten kolo daty czy cos innego??

Nie, ten koło daty jest błędny, jak się zalogujesz , to jest dokładnie pokazane, który nr (chyba kasy) masz wpisać - 3 litery i ileś tam cyfr. Na obrazku  (jak będziesz wypełniać pola) jest podany przykład Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6321372 Napisano: 12.02.2017 22:36:36 w Wkurza mnie...

joasia20 napisał(a):

picola napisał(a):

Odnośnie nadopiekuńczych rodziców - mój syn pojechał na swój pierwszy obóz sportowy. Błąkamy się z mężem po pustym domu i zastanawiamy się, co porabia nasza latorośl. Prosiłam syna, aby zadzwonił, kiedy będzie mógł, bo wiem, że telefon mają wydzielany tylko na 0,5 godziny dziennie. Wczoraj sms - biegniemy więc z mężem do telefonu, a tam krótkie info: "Nie dzwońcie do mnie dzisiaj i jutro, nie mam czasu, pa".

Ile lat ma twój syn? Moi są jeszcze za mali na takie wyjazdy, ale czasami sobie myślę jak będzie kiedy będę chciała ich gdzieś wysłać, na jakieś wakacje, ferie... Chyba bym nie mogła wcale spać, tak jestem bardzo nadopiekuńcza :) Czasami chciałabym odpuścić,,,, ale jakoś nie potrafię ehh...

właśnie miał 9 urodziny, niby dużo, ale wiesz jak to jest. Wyjeżdżał już wcześniej na zieloną szkołę, ale za każdym razem jak go nie ma kilka dni, to nie wiem co mam ze sobą zrobić. Mój mąż ma tak samo, bo bardzo dużo czasu spędza z synem na treningach. Wczoraj po tym krótkim smsie, to oboje mieliśmy takie głupie miny, że aż to było śmieszne. No, ale nie dzwonimy, jakoś to wytrzymamy emotka Wyświetl w wątku >>

picola

#6321364 Napisano: 12.02.2017 22:15:23 w Wkurza mnie...
Odnośnie nadopiekuńczych rodziców - mój syn pojechał na swój pierwszy obóz sportowy. Błąkamy się z mężem po pustym domu i zastanawiamy się, co porabia nasza latorośl. Prosiłam syna, aby zadzwonił, kiedy będzie mógł, bo wiem, że telefon mają wydzielany tylko na 0,5 godziny dziennie. Wczoraj sms - biegniemy więc z mężem do telefonu, a tam krótkie info: "Nie dzwońcie do mnie dzisiaj i jutro, nie mam czasu, pa". Wyświetl w wątku >>

picola

#6321276 Napisano: 12.02.2017 12:33:13 w SZUKAM....
iaziaz napisał(a):

szukam czy ktoś się orientuje w jakim sklepie byla promocja na stroczyki 1-pędowe po 12,99?

wydaje mi się, że w C4,
http://www.carref...Nm98tOTqcBoCNTDw_wcB Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6319704 Napisano: 07.02.2017 15:05:41 w SZUKAM....
dorothy napisał(a):

Czy ten krem za 1 gr z Superpharm to można odebrać podając Pesel czy jednak karta jest potrzebna?

wystarczy podać pesel Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

picola

#6319203 Napisano: 06.02.2017 14:11:58 w Kaufland konkursy
Nie, absolutnie nie grajcie w tym konkursie. W Wenecji są szczury, brzydko pachnie a Półwysep Apeniński jest nawiedzany przez trzęsienia
ziemi
po pierwsze: organizator wyda Zwycięzcom nagrody w formie vouchera w terminie do 30 czerwca 2017 roku (skąd Wasza pewność, że to na pewno nie będzie voucher??)
po drugie: jest długi termin na wykorzystanie nagrody. Do końca roku wiekszość osób wygospodaruje czas na jeden wyjazdowy weekend,
po trzecie: to sprawa zwycięzcy, co zrobi z nagrodą - czy wykorzysta czy nie
po czwarte - nawet gdy zwycięzca zrezygnuje, to organizator zastrzega sobie prawo przyznania nagrody kolejnej osobie Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

picola

#6313061 Napisano: 20.01.2017 22:24:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
rogalino - szczerze gratuluję, super wygrana emotka emotka Wyświetl w wątku >>

picola

#6312675 Napisano: 19.01.2017 22:05:47 w SZUKAM....
andziulka21 napisał(a):

picola napisał(a):

Czy wszyscy dostali Gliss Kur z wizażu? Nic jeszcze nie dostałam, a mam wypełnić ankietę wynikową

Ja dostałam we wtorek..
Widziałam też wpis z piątku..

Dziękuję ślicznie za info, jutro przejdę się na pocztę, bo to nie pierwsza przesyłka, która ma opóźnienia Wyświetl w wątku >>

picola

#6312661 Napisano: 19.01.2017 21:22:44 w Smolar
cc_investigator napisał(a):

edzia21 napisał(a):

asantesana napisał(a):

mdepfs napisał(a):

xpac napisał(a):

mahuska napisał(a):

Kurcze.. sorki, pewnie już gdzieś było
CZy na statoil też macie format paragonu w postaci XXXXX/XXXXx
Tak go wpisujecie czy tylko to co jezt za / 

??

Też mam taki i wpisuję XXXXX/XXXXX

też o to pytałam ale w watku dyskusje i laska mi odpisała że pytała smolara i można wpisać numer transakcji z samego dołu

Mnie odpisano, żeby wpisać pełny ten numer.

Ja dzwoniłam i dostałam identyczną odpowiedź. Należy wpisać numer paragonu - "łamany". 

No to niezle, ja na podstawie info z forum (wiem, żadne usprawiedliwienie) wpisałam transakcji (bo krótszy). Tylko w jednym przypadku starczyło mi miejsca na łamańca.

Dzisiejsze dywagowanie to musztarda po obiedzie, wygrasz - zobaczysz jaki numer zostanie uznany. Sama jednak piszesz, że raz wysłałaś prawidłowy numer, a drugi raz wysłałaś nr transakcji - bo był krótszy. Dla mnie to niekonsekwencja. Jeśli jednak ktoś ma maile, że można było wpisać nr transakcji, to chyba nie ma się o co martwić. Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6310430 Napisano: 12.01.2017 21:30:38 w Konkursowiczki w ciąży
To jednak w dużej mierze jest sprawą indywidualną, zależną od genów i od tego il przytyjesz w ciąży. Ja przytyłam niecałe 11 kg i nie miałam ani jednego rozstępu. Niczym się nie smarowałam. Moja dalsza kuzynka (kilka lat ode mnie młodsza) będąc w ciąży stosowała drogie kremy na rozstępy, a miała cały brzuch, uda poorane rozstępami. Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

picola

#6306472 Napisano: 01.01.2017 21:19:49 w Informują
ABC  Mondelez - sms Wyświetl w wątku >>
0 0

picola

#6305705 Napisano: 29.12.2016 18:31:29 w SZUKAM....
czy czeka jeszcze ktoś na piwo z "Tyskie rozdaje prezenty"? Tam, gdzie wpisywało się swoje etykiety? W IQ marketing nikt się tym konkursem nie zajmuje, na próbę kontaktu dostaję zdawkową informację "proszę przeczytać regulamin". Wyświetl w wątku >>
1 alaalicja 0

picola

#6303813 Napisano: 21.12.2016 22:27:57 w Biedronka
nie_zapominajka1 napisał(a):

kwadracik napisał(a):

nie_zapominajka1 napisał(a):

Czy w konkursie ZOTT odsyła się paragon? Nic nie ma w mailu na ten temat.

odsyła się

Dzięki. Czyli trzeba samemu na to wpaść.

ja nie odsyłałam i nagroda już w domu Wyświetl w wątku >>
0 0